facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 24/25 marca

Futmal w delegacji: 24/25 marca

Turniej piłkarski, 24.03.2018
Prądniczanka Cup Skrzatów, sb.09:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Waldemar Ignaciuk (tekst), Krzysztof Porębski (foto)

Ekstraliga Kobiet, 24.03.2018
AZS UJ Kraków - AZS Wrocław, sb.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Paweł Panuś (tekst), Krzysztof Porębski (foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa A (Chrzanów), 24.03.2018
Start Kamień - Jutrzenka Ostreżnica, sb.15:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

III liga, 24.03.2018
Soła Oświęcim - Wólczanka Wólka Pełkińska, sb.15:30
reporter: Wojciech Tracz (foto, video)

IV liga (Kraków-Wadowice), 24.03.2018
Hutnik Kraków - Clepardia Kraków, sb.15:30
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Klasa A (Myślenice), 25.03.2018
LKS Rudnik - Górki Myślenice, nd.15:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Przemysław Marczewski (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 25.03.2018
Orzeł Iwanowice - Sokół Kocmyrzów, nd.16:30
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 25.03.2018
Górnik Wieliczka - Gościbia Sułkowice, nd.18:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


Delegacje aktualizowane są do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-03-23 09:59:51


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00