facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ostatnie wolne miejsca na Albertus Cup

Mamy kilka miejsc wolnych na nasz Turniej z okazji 20-lecia KS Albertus w dniu 18.03.2018r:
1 wolne miejsce w kategorii U-15 (rocznik 2003/04);
1 wolne miejsce w kategorii U-11 (rocznik 2007/08);
3 wolne miejsca w kategorii U-7 (rocznik 2011 i młodsi)
Serdecznie zapraszamy.

Turniej Halowej Piłki Nożnej
Z okazji 20-lecia KS Albertus „Albertus Cup 2018”
W kategoriach U-15, U-12, U-11, U-9, U-7
W dniu 18 marca 2018r w godz. 8-19 na hali KS Orzeł Piaski Wielkie, ul. Niebieska 2 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Halowy Piłki Nożnej dla dzieci (5 kategorii wiekowych) tj. roczników 2003/04; 2006; 200708; 2009/10 i 2011/12.

Aktualna lista uczestników turnieju:

U-15, rocznik 2003/2004, godz. 8-14
1) KS Albertus Kraków
2) MKS Krakus 2004 Kraków
3) AP Michałowice
4) wolne

U-12, rocznik 2006 i młodsi, godz. 8-14
1) KS Albertus Kraków
2) Akademia Sportu KSB Lędziny (Dziewczęta)
3) MUKS Halny Kamienica
4) Raki Gostyń

U-11, rocznik 2007/2008, godz. 14-19
1) KS Albertus Kraków
2) UKS Grom Tychy
3) KS Górale Nowy Targ
4) UKS 2 Zakopane
5) AP Hutnik 2008 Kraków
6) AP Hutnik 2007 Kraków
7) UKS Zawisza Sulechów
8) wolne miejsce

U-9, rocznik 2009/2010, godz. 14-19
1) KS Albertus Kraków
2) KS Nadwiślan Kraków
3) KS Bieżanowianka Kraków
4) AP Wieliczka
5) WLKS Krakus Swoszowice
6) KS Górale Nowy Targ
7) UKS 2 Zakopane
8) MUKS Halny Kamienica
9) AP Hutnik Kraków
10) Dunajec Nowy Sącz

U-7, rocznik 2011 i młodsi, godz. 14-19
1) KS Albertus Kraków
2) WLKS Krakus Swoszowice
3) AP Wieliczka
4) AP Hutnik Kraków
5) AMC Cracovia Kraków
6) wolne
7) wolne
8) wolne

Wojciech Jobczyk
KS Albertus Kraków
M: +48 535 955 551

 

 

Źródło: wj

Dodano: 2018-03-12 21:20:10


Albertus 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
14.12.2018
20:30
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
14.12.2018
18:00
Cracovia Kraków
:
Pogoń Szczecin
15.12.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
15.12.2018
20:30
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
15.12.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
16.12.2018
15:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Lech Poznań
16.12.2018
18:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

AZS UJ Kraków
:
ROW Rybnik
16.12.2018
18:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Unia Opole
:
AZS UŚ Katowice
16.12.2018
16:30
Gwiazda Prószków
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2018
17:00

I liga futsalu (południe)

GST Gliwice
:
Odra Futsal Opole
16.12.2018
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
14.12.2018
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
14.12.2018
19:30
Wanda Kraków
:
Wisła Kraków
14.12.2018
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
14.12.2018
20:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
14.12.2018
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
14.12.2018
21:30