Odmienione Podhale grało w Lublinie

W jedynym rozegranym meczu pierwszej kolejki rundy wiosennej w IV grupie trzeciej ligi Motor Lublin pokonał NKP Podhale Nowy Targ 2:0. Pozostałe mecze zostały przełozone z uwagi na złe stany boisk.

Gospodarze byli faworytami zawodów i zasłużenie wygrali. W 24 minucie Zgarda wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Dzięgielewskim, a wynik ustalił Burkhadt precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia bardzo się starali. Od 67 minuty grali w liczebnej przewadze, ale już wcześniej mieli kilka okazji, by zdobyć bramkę. Goście zaprezentowali się w mocno zmienionym składzie i pokazali, że w tej lidze trzeba będzie się z nimi liczyć.

Motor Lublin - Podhale Nowy Targ 2:0 (2:0)
Bramki: Zgarda 24, Burhardt 45.
Podhale: Niemira – Drobnak (90 Łukaszczyk) , Cyfert, Lewiński, Barbus – Dynarek, Ligienza, Przybylski (68 Piwowarczyk) , Nawrot, Kuźma (84 Borczyński) – Pląskowski (90 Świerzbiński)

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-03-10 23:20:40