facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowy Puchar Wójta Gminy Liszki 2018 (video/foto)

Halowy Puchar Wójta Gminy Liszki 2018 (video/foto)

Halowy Puchar Wójta Gminy Liszki nabiera rozmachu. Jubileuszowa, dwudziesta już edycja tego turnieju tym razem trwała aż przez trzy dni! 

 

 

Już w piątek bowiem odbył się Charytatywny Mityng Futsalowy na rzecz niepełnosprawnego Kamila Kapusty podczas którego zebrano ponad 5 tysięcy złotych. Odbyły się także futsalowe mecze towarzyskie z udziałem Sokoła Kielce, drużyny Fundacji Brata Albera Schronisko Radwanowice, Reprezentacji Polski 35+, ekipy Małopolskich Samorządowców pod wodzą Wójta Gminy Pawła Misia, Kaszowianki oraz zespołów Piasta Wołowice i Dąbskiego Kraków. Obejrzeliśmy także artystyczne występy Zespołu Pieśni i Tańca "Ziemia Lisiecka" oraz zespołu "Tanecznice". 
 
Prawdziwa futsalowa rywalizacja ruszyła drugiego dnia, w sobotę. Wówczas osiem najlepszych ekip z Gminy Liszki (w miejsce wycofanej z turnieju Iskry Czułów, dokooptowano oldbojów Kaszowianki), podzielonych na dwie grupy, stoczyły gry eliminacyjne, których celem było zajęcie pierwszych dwóch miejsc w grupie, dających awans do strefy medalowej. Naturalnym faworytem wydawał się najwyżej obecnie notowany w Gminie zespół Kaszowianki. Ekipa Roberta Stanuli w ostatnich latach dominuje w gminnej rywalizacji i nie inaczej było tym razem. Kaszowianie przez eliminacje przebrnęli jak burza aplikując w grupie A swoim rywalom 20 goli w 3 meczach! Kaszowianie bezlitośnie rozprawili się zarówno z Liszczanką, Strażakiem jak i oldbojami. O tym, jak zacięte są boje w tym turnieju świadczy zdarzenie z pierwszego już meczu turnieju, w którym jeden z liderów Kaszowianki - Tomasz Armatys starł się z golkiperem i grającym trenerem Liszczanki Krzysztofem Dukałą. Obaj panowie nie odpuścili i w wyniku nieszczęśliwego zderzenia, obaj nie byli w stanie kontynuować rywalizacji. Co gorsza, Tomasz Armatys musiał zostać odwieziony karetką do szpitala. Dukała także musiał być opatrywany i z poważnym urazem głowy, nie było mowy o dalaszej grze. Lisiecka ekipa pozostała więc (nie po raz pierwszy w historii występów w Pucharze Wójta) bez bramkarza, a między słupkami stanął Łukasz Szewczyk. Nie sprawiło to jednak drużynie ze stolicy gminy żadnych kłopotów z pokonaniem oldbojów Kaszowianki oraz Strażaka, co dało Liszczance pewny awans do półfinałów z drugiego miejsca. 
 
Kluczowy dla walki o miejsce trzecie i awans do boju o piąte miejsce w całym turnieju, był pojedynek Kaszowianki Old ze Strażakiem. Mimo, że był to inauguracyjny występ obu zespołów, można było podejrzewać, że zwycięzca tego spotkania uniknie ostatniej lokaty w tabeli. Niezwykle zacięty bój zakończył się remisem 4:4 i jak się później okazało, dopiero rozmiary porażek w kolejnych meczach miały decydujący wpływ na końcową pozycję w tabeli. Kaszowianie przegrywali nieco niżej i to oni ostatecznie dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu, wywalczyli grę o piąte miejsce w niedzielnej fazie finałowej. 

 
W grupie B zgodnie z przewidywaniami, walka była o wiele bardziej zacięta. Nieco poza zasięgiem była może jedynie najmłodsza w całym turnieju ekipa Lotnika Kryspinów, która wsparta doświadczonymi Krzysztofem Sadko i Danielem Bukalskim, ograła wszystkich, w tym Tęczę Piekary w ostatnim meczu, decydującym o pierwszym miejscu w tabeli. Ciekawa była droga do strefy medalowej drużyny Tęczy właśnie. Podopieczni Michała Tylki na inaugurację odnieśli niezwykle cenne zwycięstwo z Gwiazdą, ale kolejne dwa boje już przegrali (z Wisłą i Lotnikiem). Co ciekawe, miejsce dla Tęczy w strefie medalowej ostatecznie się znalazło, bo przez niedopatrzenie ekipy z Jeziorzan, w jej barwach wystąpił zawodnik nie mieszczący się już w protokole meczowym, co zgodnie z regulaminem i wobec protestu Tęczy, oznaczało weryfikację boiskowego rezultatu. Z 1:4 nagle zrobiło się 3:0 dla Tęczy i team z Piekar rzutem na taśmę wyprzedził Wisłę awansując jej kosztem do półfinałów. 
 
Losy Wisły są już zatem znane, z dziennikarskiego obowiązku dodać należy, że uznawana za jednego z faworytów turnieju Wisła uległa Lotnikowi 1:4 i rozgromiła Gwiazdę 5:1. Wysoka wygrana z Tęczą miała dać awans do półfinałów ale los okazał się mało łaskawy.

Grupa A
Kaszowianka - Liszczanka 5:0
Strażak - Kaszowianka Old 4:4
Kaszowianka - Strażak 7:1
Liszczanka - Kaszowianka Old 4:0
Kaszowianka - Kaszowianka Old 8:1
Liszczanka - Strażak 9:1

1. Kaszowianka 3 9 20-2
2. Liszczanka 3 6 13-6
3. Kaszowianka Old 3 1  5-16
4. Strażak 3 1  6-20

 
Grupa B
Gwiazda - Tęcza 3:6
Lotnik - Wisła 4:1
Gwiazda - Lotnik 0:6
Tęcza - Wisła 3:0 v.o (na boisku 1:4)
Gwiazda - Wisła 1:5
Tęcza - Lotnik 2:3

1. Lotnik 3 9 13-3
2. Tęcza 3 6 11-6
3. Wisła 3 3  6-8
4. Gwiazda 3 0  4-17

 
Niedzielna odsłona turnieju to już apogeum emocji oraz atrakcji związanych z jubileuszową XX edycją Halowego Pucharu Wójta Gminy Liszki. Dwukrotnie na parkiecie oglądaliśmy nieziemskie triki aktualnego Mistrza Świata w Football Freestyle Adriana Duszaka z Poznania, moc artystycznych wrażeń zapewniły grupy taneczne ze Szkoły Podstawowej nr. 1 w Kaszowie. Szczególnie te ostatnie wprawiały w egzaltację wypełniających po brzegi lisiecką halę kibiców. Obejrzeliśmy efektowne występy nawiązujące i do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej i do hitu filmowego "Piraci z Karaibów" (ciekawy był motyw odnalezienia wśród skarbów Pucharu Wójta Gminy Liszki), czy wreszcie przypominającą ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich - prezentację wszystkich uczestników Pucharu Wójta. A wszystko z wielką i odblaskową liczbą "20" symbolizującą taki właśnie jubileusz halowych zmagań w Gminie Liszki. Liczba 20 okazała się także podkładem kolejnej niespodzianki, jaką przygotowali organizatorzy. Z okazji 20-tej rocznicy ślubu, uroczyście nagrodzeni zostali także Państwo Katarzyna i Mariusz Klimasowie, dla których to wyróżnienie było wręcz szokiem. Nagród wokół-sportowych było zresztą bez liku. Wyróżnione zostały także dwie współautorki wszystkich artystycznych występów dzieci z SP1, Pani Dyrektor Jolanta Karcz oraz prowadząca taneczne grupy Pani Renata Mądry. Podczas całej imprezy prowadzono także zbiórkę na rzecz chorego na białaczkę Alana z Kaszowa. Za sprawny przebieg imprezy, liczne ciekawostki, luźną atmosferę na trybunach dbał nietuzinkowy jak zawsze, znany od lat w całej Gminie spiker Mariusz Kruk. Nie można pominąć także pokazowego meczu młodzików z udziałem Kaszowianki i Piasta Skawina. O efektach wysiłków organizatorów można by się jeszcze rozwodzić dość długo ale nie o tym w głównej mierze jest ten materiał. Niedzielna obecność całej masy kibiców spowodowana była piłkarskimi emocjami. Już od rana w lisieckiej hali toczyły się boje o poszczególne miejsca w końcowej klasyfikacji. Na pierwszy ogień poszły zespoły, które w grupach eliminacyjnych zajęły ostatnie miejsce. Zdziesiątkowany w niedzielę zespół Strażaka Rączna dość nieoczekiwanie, choć dzięki fenomenalnej dyspozycji snajperskiej Łukasza Sotwina pokonał Gwiazdę 4:2 i uplasował się na siódmym miejscu w turnieju. Piłkarze Gwiazdy, za sprawą Dawida Paca i Adriana Żaka nawet dwukrotnie w tym pojedynku prowadzili ale za każdym razem do akcji wkraczał Sotwin i ekipa ze Ściejowic miała pozamiatane. 

Mecz o piąte miejsce, mimo wyniku - był naprawdę bardzo wyrównany. Oldboje Kaszowianki, choć grali odrobinę wolniej, nieco mniej dynamicznie, to byli równorzędnym rywalem dla podrażnionej sobotnią wpadką Wisły Jeziorzany. Bliscy otworzenia wyniku byli m.in Rafał Bugajski, Daniel Goczał czy Jan Trojan po efektownej akcji Daniela Goczała z Bogusławem Moniakiem ale to wiślacy mieli okazji nieco więcej. Swoją drogą znakomicie w bramce spisywał się Mirosław Kromka i to też dzięki niemu właśnie, kaszowianie wciąż pozostawali w grze o zwycięstwo. Problemy zaczęły się tuż po przerwie gdy zupełnie niepozorny strzał Szymona Stawowskiego z dystansu, zaskoczył Kromkę i Kaszowianka musiała się otworzyć. Co prawda, szybciutko kaszowianie zdołali odpowiedzieć dzięki Janowi Trojanowi, który wykorzystał błąd Konrada Korcela ale później luźniejsze szyki obronne oldbojów w pełni rozpracowali wiślacy i wygrali pewnie 4:1.

Przyszedł wreszcie czas na boje półfinałowe. Starły się ze sobą Kaszowianka i Tęcza oraz Liszczanka z Lotnikiem. Akurat takie zestawienie zapowiadało kapitalne emocje. Lotnik i Liszczanka to zespoły bazujące przede wszystkim na ambitnej grze zespołowej, Kaszowianka i Tęcza natomiast mają w swoich szeregach po kilka indywidualności które są w stanie rozstrzygać losy meczów. 

Najpierw na parkiecie obejrzeliśmy ekipę gospodarzy Kaszowiankę oraz Tęczę Piekary. Choć na papierze, faworytem mimo wszystko była Kaszowianka i to ten zespół dominował na parkiecie, to w pierwszej połowie grał zbyt wolno, zbyt przewidywalnie i piekarzanie czytając grę rywala, szukali swoich szans na zaskoczenie wyżej notowanego przeciwnika. I udało się! W 4 minucie po wrzutce Mariusza Królika z autu, piłkę do siatki z bliska wepchnął Przemysław Jasiołek. Tęcza kilkakrotnie groźnie jeszcze kontrowała, groźny jak zwykle był na szpicy Krzysztof Żyła. Po utracie gola powolutku jednak rozpędzała się drużyna Kaszowianki. Obrońcy tytułu coraz częściej szukali luk w obronie za pomocą strzałów. Próbowali i jak zwykle trudny do zatrzymania, bramkostrzelny Tomasz Grzesiak, strzelali też Pachacz czy Pamuła. I dopiero w samej końcówce pierwszej odsłony, Sebastianowi Pamule wyszedł strzał, który śmiało można mianować golem turnieju. Efektowny strzał z woleja, z obrotu zakończył się trafieniem idealnie w okienko i do przerwy mieliśmy 1:1 oraz smaka na drugą odsłonę tego coraz ciekawszego widowiska. Emocji faktycznie nie zabrakło, choć piekarzanie rozpoczęli drugą połowę dość niefortunnie. Po akcji świetnie współpracującego ze sobą duetu Grzesiak - Pamuła, piłkę pechowo do własnej bramki skierował Piotr Pyla i kaszowianie wyszli na prowadzenie. Chwilę później mogło być i 3:1 ale Grzesiak lobując bramkarza trafił tylko w poprzeczkę. Zemściło się to w 22 minucie gdy niezawodny Żyła zaskoczył Beretę skutecznym uderzeniem z 15 metrów. I choć remis utrzymywał się aż do 27 minuty (mecze trwały 2x15 minut), to napór kaszowian rósł z minuty na minutę i zwycięski gol trochę wisiał w powietrzu. I stało się, w końcówce gole Pamuły i Zawory przechyliły szalę zwycięstwa na korzyść podopiecznych trenera Roberta Stanuli.

Drugi półfinał dla odmiany był mniej atrakcyjny, choć równie emocjonujący. Szczególnie w pierwszej połowie oglądaliśmy trochę piłkarskich szachów, w których jakby nieco lepiej sprawowali się liszczanie. Lotnik, pozbawiony swoich dwóch filarów (Sadko i Bukalski) śmiało stawiał czoła o wiele bardziej doświadczonym graczom Liszczanki. Miłe dla oka był poziom zaawansowania taktycznego młodziutkich graczy Lotnika. Kryspinowianie, niby wycofani, momentami umiejętnie i rzetelnie uruchamiali zespołowy pressing, co bez wątpienia było dla lisieckiej ekipy jakimś zaskoczeniem. Kryspinowianie trzymali się dzielnie do 19 minuty gdy huknął z połowy występujący w bramce Łukasz Szewczyk i zrobiło się 1:0. Niedługo potem prowadzenie liszczan mogło być wyższe choćby za sprawą Łukasza i Krzysztofa Koczwary, ale dopiero na 5 minut przed końcem ten ostatni właśnie skutecznie dobijał strzał Pawła Kopecia i podwyższył na 2:0. Emocje skończyły się tylko pozornie. Liszczanka miała sporą zaliczkę ale też nadmiar przewinień. Wobec braku pola manewru w tej kwestii, musiała grać nieco asekuracyjnie i na 40 sekund przed końcem meczu, po dośrodkowaniu Mateusza Banaka, efektownie - piętą gola kontaktowego zdobył Paweł Hady. Emocji dodawał także zapis regulaminu, który przy "stykowym" wyniku wymuszał zatrzymywany czas gry, więc ostatnie sekundy trzymały w napięciu. Liszczanie wytrwali do końca z prowadzeniem i przywitali się z Kaszowianką w wielkim finale. 
Zanim jednak doszło do tego wielkiego pojedynku. Na parkiecie trwała walka o brązowe medale. Tęcza, która wraz z Lotnikiem wyszła z grupy A, miała okazję na rewanż za wysoką porażkę w eliminacjach. Przed meczem odbyła się kolejna już uroczystość. Wyróżniony został bowiem Sławomir Steczko, jedyny gracz Tęczy Piekary który brał udział we wszystkich dwudziestu edycjach halowego Pucharu Wójta Gminy Liszki. Sam mecz był wysokich lotów. Tęcza szybko, za sprawą czujnego Piotra Pyli wyszła na prowadzenie. Lotnik grał jednak bardzo dynamicznie i konkretnie. Dużo kreatywności kryspinowanie zawdzięczali zwłaszcza Andrzejowi Lorkowi, który swoimi akcjami sprawiał rywalom najwięcej problemów. W 11 minucie lotnicy wyrównali, co było efektem konsekwentnego naporu na rywala Pawła Hadego i Pawła Jaskowskiego. Odgryzali się wkrótce i Żyła i Adrian Ludwikowski ale bez efektów. Powoli zanosiło się więc na remis i konkurs rzutów karnych. Wtedy jednak w głowie golkipera Lotnika zrodziła się żyłka napastnika i ryzykowna szarża w kierunku bramki rywala skończyła się stratą piłki i golem Jakuba Pitry. Tęcza więc w końcówce wyszła na prowadzenie ale i tak prawdziwe emocje nadeszły w ostatnich 30 sekundach. Wtedy to kryspinowianie zmarnowali dwie piłki meczowe, które na dobrą sprawę mogły odwrócić losy meczu o 180 stopni. Niesłychane pudło zarówno Pawła Hadego jak i Mateusza Banaka (tego ostatniego ofiarnym wślizgiem powstrzymał jakimś cudem Mariusz Królik na linii bramkowej) zatrzęsło całą widownią i odpowiednio nastroiło ją na bój o złoty medal.

Wielki mecz rozpoczął się tuż przed godziną 14. Zadbano o uropczysty wymiar tego wydarzenia. W związku z obchodzonym w tym roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, przed meczem odegrano Hymn Polski. Potem już na boisku oglądaliśmy zażartą walkę. Faworyt i obrońca tytułu - Kaszowianka oraz trochę nieoczekiwany finalista, w dodatku grający bez nominalnego bramkarza - Liszczanka. Finałowy bój znów nieco przypominał półfinałową przeprawę Kaszowianki. Obrońcy tytułu dość długo się rozkręcali, dość długo nabierali tempa i długo dzięki temu trwała wyrównana walka. Liszczanie, którzy zaskoczyli ogromną wolą walki, szybkością, podwajaniem oraz szybkimi akcjami -trzymali Kaszowiankę w ryzach niemal do końca pierwszej połowy meczu. Na dwie minuty przed przerwą, mocny strzał Pamuły obił słupek, a dobitka Grzesiaka dała prowadzenie Kaszowiance i była to jedna z pierwszych tak naprawdę groźnych akcji drużyny Roberta Stanuli. To jednak momentalnie rozbiło ekipę z Liszek. Okazało się, że naprawdę niewiele brakowało do tego by obrońcy tytułu wyrwali się z uścisku rywala i rozpoczęli swój koncert. Mimo ledwie kilkudziesięciu sekund dzielących ich od przerwy, zdołali jeszcze zdobyć dwa gole (Grzesiak i kapitalne widły Pamuły), która zakończyły emocje w tym pojedynku. I choć w połowie drugiej części, po błędzie Grzesiaka na 3:1 trafił Przemysław Czubaj, to w końcówce z Liszczanką rozprawili się ostatecznie Zawora z Pamułą.

Po meczu niezwykle liczne nagrody ufundowane m.in przez Kraksport, MG-Sport czy Gminę Liszki wręczali Paweł Miś (Wójt Gminy Liszki), prezes Kaszowianki Andrzej Urbaniec oraz kierownik zespołu Andrzej Mądry. Ostatnie pięć zespołów uhonorowano pucharami oraz upominkami, a pierwsze trzy okazałymi pucharami i medalami. Nagród także nie brakowało. Na koniec, Wójt wręczył dodatkowo ogromnych rozmiarów Puchar Przechodni Wójta Gminy Liszki. 

Mecz o VII miejsce
Strażak - Gwiazda 4:2

Mecz o V miejsce
Kaszowianka Old - Wisła 1:4

Półfinały
Kaszowianka - Tęcza 4:2
Liszczanka - Lotnik 2:1

Mecz o III miejsce
Tęcza - Lotnik 2:1

Mecz o I miejsce
Kaszowianka - Liszczanka 5:1

Król strzelców: Tomasz Grzesiak (11 goli - Kaszowianka)

MVP Turnieju: Przemysław Czubaj (Liszczanka)

Najlepszy bramkarz: Patryk Bojda (Tęcza)

 

Paweł Miś (Wójt Gminy Liszki): - Ten rok był ciekawy pod względem wyników piłkarskich osiąganych przez drużyny z naszej gminy. Taka Liszczanka, która dotarła dziś aż do finału, osiągnęła bardzo dobry wynik jesienią na boisku. Ich wyniki na jesień pokazały, że ten zespół ma potencjał i nie można już tej ekipy przekreślać jako drużyny będącej w rozsypce i chylącej się ku spadkowi. Kaszowianka muszę jednak przyznać, trochę zdominowała ten turniej. Niemniej, mecz finałowy z Liszczanką do momentu zdobycia trochę przypadkowej bramki dającej prowadzenie czy cały półfinał z Tęczą Piekary miały bardzo wyrównany przebieg. To oznacza, że rywliazacja w gminie jest i ma się dobrze. Ale nie tylko emocjami sportowymi żyliśmy podczas tego turnieju. Obejrzeliśmy przecież kilka wyśmienitych występów grup tanecznych ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaszowie, które pod wodzą Pani Renaty Mądry oraz Pani Dyrektor Jolanty Karcz przygotowały naprawdę wielkie widowisko i te dzieci oraz wszyscy ludzie z Kaszowa którzy przyczynili się do tak wysokiego poziomu organizacyjnego turnieju pokazały, że w tej gminie drzemie potencjał. Wszystkim tym, a w szczególności dzieciom, które mimo ferii i panującej w okolicy grypie, wykazały ogrom poświęcenia i determinacji, prezentując szereg artystycznych atrakcji. Wielkie podziękowania raz jeszcze, a chciałbym na koniec dodać także to, że to co dzieje się wokół naszego turnieju powoduje, że Gmina Liszki jest atrakcyjna nie tylko sportowo ale i budzi zainteresowanie drużyn spoza gminy. Efektem choćby wizyta drużyny Piasta Skawina, która towarzysko grała podczas turnieju z Kaszowianką w kategorii młodzików. 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1. Kaszowianka Kaszów: 12.Bereta Jakub, 1.Kozłowski Jakub - 8.Fijak Dorian, 3.Klima Piotr, 9.Armatys Tomasz, 22.Arynin Igor, 15.Tyrpuła Konrad, 10.Zawora Krzysztof, 18.Grzesiak Tomasz, 19.Koczwara Paweł, 17.Pachacz Krzysztof, 11.Pamuła Sebastian. Trener: Stanula Robert.

2. Liszczanka Liszki: 1. Dukała Krzysztof, 14.Szewczyk Łukasz - 10.Sobesto Adam, 9.Kopeć Paweł, 11.Koczwara Łukasz, 15.Koczwara Krzysztof, 7.Czubaj Przemysław, 6.Kędzierski Konrad. Trener: Dukała Krzysztof.

3. Tęcza Piekary: 22.Bojda Patryk - 8.Królik Mariusz, 9.Pyla Piotr, 10.Żyła Krzysztof, 19.Steczko Sławomir, 20.Ludwikowski Adrian, 11.Pitra Jakub, 14.Karcz Dawid, 77.Soból Dawid, 18.Jasiołek Przemysław. Trener: Tylka Michał.

4. Lotnik Kryspinów: 1.Iżyk Mariusz - 11.Hady Paweł, 14.Bukalski Daniel, 6.Skóra Łukasz, 4.Jaskowski Paweł, 5.Lorek Andrzej, 8.Sadko Krzysztof, 10.Gędłek Mateusz, 3.Mądry Kacper, 1. Olszewski Krzysztof, 9.Banak Mateusz, 5.Nogieć Damian. Trener: Krzysztof Sadko.

5. Wisła Jeziorzany: 93.Gruca Mateusz - 7.Królik Tomasz, 10.Cygan Krzysztof, 19.Korcel Konrad, 17.Galos Mateusz, 16. Rytel Karol, 5.Stawowski Szymon, 20.Musiał Mariusz, 4.Korcel Piotr, 11.Mlostek Daniel. Trener: Nowak Maciej.

6. Kaszowianka Kaszów Oldboje: 1.Kromka Mirosław - 6.Goczał Daniel, 8. Para Piotr, 19.Trojan Jan, 11.Skowronek Marek, 13.Bugajski Rafał, 16.Miś Stanisław, 9.Moniak Bogusław, 20.Stenzel Grzegorz, 5.Kucharski Grzegorz, 10.Buczek Krzysztof. Trener: Sieradzki Paweł.

7. Gwiazda Ściejowice: 1.Kowalik Adrian - 6.Gruca Gabriel, 7.Ugorek Michał, 11.Kumerski Jacek, 3.Taborski Adam, 8.Grzesiak Szymon, 10.Żak Adrian, 5.Żak Dawid, 4.Sotwin Kamil, 9.Pac Dawid. Trener: Drewniak Ryszard.

8. Strażak Rączna: 1.Kozłowski Sławomir - 10.Stolarski Damian, 5.Wsołek Wojciech, 9.Bujak Karol, 4.Wsołek Mateusz, 11.Wąsiołek Dominik, 7.Michałek Damian, 11.Sotwin Łukasz, 8.Sroka Adrian. Trener: Steczko Michał. 


Relacja zrealizowana w ramach usługi:
www.futmal.pl/patronat

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2018-02-12 00:27:20


Galeria zdjęć

 

Tęcza  Lotnik  Kaszowianka  Gwiazda Ściejowice  Liszczanka  Strażak Rączna  Puchar Wójta 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
2:1
Pogoń Szczecin
19.10.2018
20:30
Piast Gliwice
1:1
Lechia Gdańsk
19.10.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Arka Gdynia
20.10.2018
18:00
Lech Poznań
:
Korona Kielce
20.10.2018
20:30
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Miedź Legnica
20.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Płock
21.10.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
21.10.2018
18:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Zabrze
22.10.2018
18:00

I liga

Sandecja Nowy Sącz
2:0
Wigry Suwałki
19.10.2018
19:10
Stal Mielec
2:0
GKS Katowice
19.10.2018
20:45
Garbarnia Kraków
1:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.10.2018
18:00
ŁKS Łódź
2:0
GKS Jastrzębie
20.10.2018
15:00
Bytovia Bytów
1:1
Odra Opole
20.10.2018
16:00
GKS Tychy
:
Raków Częstochowa
20.10.2018
17:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
20.10.2018
18:00
Stomil Olsztyn
2:2
Puszcza Niepołomice
20.10.2018
15:30
Warta Poznań
:
Chrobry Głogów
21.10.2018
14:00
GKS Katowice
:
Garbarnia Kraków
23.10.2018
17:00

II liga

Siarka Tarnobrzeg
0:3
Górnik Łęczna
20.10.2018
15:00
Radomiak Radom
3:2
Pogoń Siedlce
20.10.2018
15:00
GKS Bełchatów
0:0
Elana Toruń
20.10.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Resovia Rzeszów
20.10.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
ROW Rybnik
20.10.2018
19:45
Skra Częstochowa
:
Błękitni Stargard
20.10.2018
15:30
Ruch Chorzów
:
Widzew Łódź
20.10.2018
18:00
Rozwój Katowice
2:1
Gryf Wejherowo
20.10.2018
15:00

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
5:1
Hutnik Kraków
20.10.2018
14:00
Podhale Nowy Targ
1:0
Sokół Sieniawa
20.10.2018
14:00
Stal Rzeszów
2:2
Motor Lublin
20.10.2018
15:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Czarni Połaniec
20.10.2018
15:00
Avia Świdnik
1:1
Podlasie Biała Podlaska
20.10.2018
15:00
Chełmianka Chełm
1:3
Stal Kraśnik
20.10.2018
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Wisła Sandomierz
20.10.2018
19:29
Soła Oświęcim
1:0
Spartakus Daleszyce
20.10.2018
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Wisła Puławy
20.10.2018
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
0:2
Clepardia Kraków
20.10.2018
15:00
Dalin Myślenice
1:2
Unia Oświęcim
20.10.2018
15:00
KS Olkusz
2:1
Beskid Andrychów
20.10.2018
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Pcimianka Pcim
21.10.2018
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Jutrzenka Giebułtów
21.10.2018
12:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
21.10.2018
15:00
Kaszowianka Kaszów
:
Wiślanka Grabie
21.10.2018
14:00
Słomniczanka Słomniki
:
Górnik Wieliczka
21.10.2018
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

LKS Szaflary
0:3
Glinik Gorlice
20.10.2018
15:00
Poprad Muszyna
1:0
BKS Bochnia
20.10.2018
14:30
Okocimski Brzesko
1:0
Lubań Maniowy
20.10.2018
15:00
Watra Białka Tatrzańska
4:1
Barciczanka Barcice
20.10.2018
15:00
Orkan Szczyrzyc
2:1
Olimpia Pisarzowa
20.10.2018
15:00
Limanovia Limanowa
2:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
15:00
Dunajec Zakliczyn
:
Tarnovia Tarnów
21.10.2018
15:00
GKS Drwinia
:
Unia Tarnów
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
1:4
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2018
15:00
Grębałowianka Kraków
0:0
Spójnia Osiek
20.10.2018
15:00
Piliczanka Pilica
2:3
Przebój Wolbrom
20.10.2018
15:00
Orzeł Iwanowice
:
Przemsza Klucze
21.10.2018
15:00
Proszowianka Proszowice
:
LOT Balice
21.10.2018
15:00
Bibiczanka Bibice
:
Sokół Kocmyrzów
21.10.2018
15:00
Prądnik Sułoszowa
:
Prądniczanka Kraków
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
0:1
Wieczysta Kraków
20.10.2018
11:00
Iskra Radwanowice
5:1
Hutnik II Kraków
20.10.2018
15:00
Prokocim Kraków
1:1
Skawinka Skawina
20.10.2018
15:00
Świt Krzeszowice
1:3
Błękitni Modlnica
20.10.2018
15:00
Nadwiślan Kraków
2:3
Wiślanie II Jaśkowice
20.10.2018
15:00
Garbarnia II Kraków
:
Bronowianka Kraków
21.10.2018
11:00
Piast Wołowice
:
TS Węgrzce
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
1:2
Raba Dobczyce
20.10.2018
15:00
Karpaty Siepraw
1:1
Tempo Rzeszotary
20.10.2018
15:00
Gościbia Sułkowice
1:3
Wiarusy Igołomia
20.10.2018
11:00
Gdovia Gdów
1:3
Dziecanovia Dziekanowice
20.10.2018
15:00
LKS Śledziejowice
2:0
Radziszowianka Radziszów
20.10.2018
15:00
Pasternik Ochojno
:
Czarni Staniątki
21.10.2018
15:30
Wróblowianka Wróblowice
:
Targowianka Targowisko
21.10.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
1:4
Tempo Białka
20.10.2018
15:00
Arka Babice
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.10.2018
15:00
LKS Żarki
1:1
Niwa Nowa Wieś
20.10.2018
15:00
LKS Rajsko
3:2
Brzezina Osiek
20.10.2018
15:00
Relaks Wysoka
5:0
Garbarz Zembrzyce
20.10.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
:
KS Chełmek
21.10.2018
15:00
Victoria Jaworzno
:
Sosnowianka Stanisław Dln
21.10.2018
14:30

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia B.
0:1
Rylovia Rylowa
20.10.2018
15:00
Olimpia Kąty
1:1
Orzeł Dębno
20.10.2018
15:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.10.2018
15:00
Strażak Mokrzyska
3:1
Arkadia Olszyny
20.10.2018
15:00
Sokół Maszkienice
:
Tarnavia
21.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
:
Radłovia Radłów
21.10.2018
15:30
Raba Książnice
:
LKS Gnojnik
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
:
Metal Tarnów
20.10.2018
15:00
LKS Ładna
:
Zorza Zaczarnie
20.10.2018
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Wolania Wola Rzędzińska
20.10.2018
15:00
KS US Śmigno
:
Polan Żabno
21.10.2018
11:30
Pogórze
:
LUKS Skrzyszów
21.10.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dunajec Zbylitowska Góra
21.10.2018
14:00
Wisła Szczucin
:
Olimpia Wojnicz
21.10.2018
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
GLKS Gromnik
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Słopnice
3:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.10.2018
15:00
LKS Łużna
2:0
Zalesianka
20.10.2018
15:00
Orzeł Wojnarowa
4:0
KS Tymbark
20.10.2018
15:00
Sokół Stary Sącz
3:1
LKS Rupniów
20.10.2018
15:00
Jarmuta
3:0
Huragan Waksmund
20.10.2018
14:30
Laskovia
1:5
Skalnik Kamionka Wielka
20.10.2018
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
6:0
Kolejarz Stróże
20.10.2018
15:30
Poprad Rytro
:
Gród Podegrodzie
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
4:2
Michałowianka Michałowice
20.10.2018
15:00
LKS Niedźwiedź
2:1
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2018
15:30
Spartak Wielkanoc
5:2
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2018
15:00
Strażak Goszcza
:
Ekler Baranówka
21.10.2018
15:30
Szreniawa Koszyce
:
Orzeł Bębło
21.10.2018
15:30
Kapitol Racławice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
21.10.2018
11:00
Juvenia Prandocin
:
Galicja Raciborowice
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
3:1
Lotnik Kryspinów
20.10.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
2:3
Sportowiec Modlniczka
20.10.2018
15:00
Liszczanka Liszki
:
Górzanka Nawojowa Góra
20.10.2018
15:30
Kmita Zabierzów
2:1
Tęcza Piekary
20.10.2018
15:00
Orlęta Rudawa
:
Sokół Rybna
21.10.2018
12:00
Wisła Czernichów
:
JKS Zelków
21.10.2018
15:00
Nadwiślan Rusocice
:
Strażak Rączna
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
4:0
Strzelcy Kraków
20.10.2018
15:00
Dąbski Kraków
2:2
Iskra Krzęcin
20.10.2018
15:30
Cedronka Wola Radziszowska
1:2
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:00
Wawel Kraków
1:3
Gajowianka Gaj
20.10.2018
15:30
Podgórze Kraków
2:1
Bieżanowianka Kraków
20.10.2018
12:00
Radziszowianka II
:
Tramwaj Kraków
21.10.2018
15:00
Płomień Kostrze
:
Krakus Swoszowice
21.10.2018
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
1:5
Czarnochowice
20.10.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:5
Błękitni Bodzanów
20.10.2018
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Zryw Szarów
21.10.2018
10:00
Piłkarz Podłęże
:
Zieloni Niegowić
21.10.2018
14:00
Piast Łapanów
:
Złomex Branice
21.10.2018
15:00
Strażak Kokotów
:
Wolni Kłaj
21.10.2018
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
UKS Sygneczów
21.10.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:1
Iskra Głogoczów
20.10.2018
16:00
Skalnik Trzemeśnia
3:4
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2018
16:00
Beskid Tokarnia
5:0
Clavia Świątniki Górne
20.10.2018
15:00
Zielonka Wrząsowice
2:3
Iskra Brzączowice
20.10.2018
16:00
LKS Rudnik
1:1
Górki Myślenice
20.10.2018
14:30
Rokita Kornatka
:
LKS Trzebunia
21.10.2018
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Lubomir Wiśniowa
21.10.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:5
Bolesław Bukowno
20.10.2018
15:00
Promień Przeginia
0:1
Pilica Wierbka
20.10.2018
15:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
21.10.2018
11:00
Orzeł K.
:
Trzy Korony Żarnowiec
21.10.2018
11:00
Spartak Charsznica
:
Hetman Dłużec
21.10.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Centuria Chechło
21.10.2018
14:00
Leśnik Gorenice
:
Błysk Zederman
21.10.2018
15:00
Legion Bydlin
:
Olimpia Łobzów
21.10.2018
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
6:2
Wolanka Wola Filipowska
20.10.2018
15:00
Tęcza Tenczynek
1:2
Błyskawica Myślachowice
20.10.2018
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:0
UKS Dulowa
20.10.2018
15:00
MKS Libiąż
3:0
Wisła Jankowice
20.10.2018
15:00
MKS Alwernia
:
Fablok Chrzanów
21.10.2018
15:00
Korona Lgota
:
Start Kamień
21.10.2018
15:00
SPRiN Regulice
:
Victoria Zalas
21.10.2018
15:00

Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
Słomniczanka II Słomniki
21.10.2018
15:00
Orzeł II Iwanowice
:
Iskra Pałecznica
21.10.2018
12:00
LKS Polanowice
:
Płomień Kościelec
21.10.2018
15:30
LKS Niedźwiedź II
:
Novi Narama
21.10.2018
14:00
Agricola Klimontów
:
Sparta Skrzeszowice
21.10.2018
11:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Milenium Radziemice
21.10.2018
14:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
9:3
Błękitni Czułówek
20.10.2018
15:00
Fitball Szklary
2:3
Sparta Przeginia Duchowna
20.10.2018
15:00
Wisła Rząska
3:3
Potok Więckowice
20.10.2018
15:30
Gwiazda Ściejowice
:
Tyniec Kraków
21.10.2018
15:00
Kmita II Zabierzów
:
Lotnik II Kryspinów
21.10.2018
15:00
Iskra Czułów
:
Niegoszowianka
21.10.2018
15:30

Klasa B (Kraków III)

Zawisza Sulechów
:
Polonia Wilczkowice
20.10.2018
15:00
Clepardia II Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
13:00
Orzeł II Bębło
:
MKS Skała 2004
21.10.2018
15:30
Grębałowianka II Kraków
:
Fairant Kraków
21.10.2018
15:00
Albertus Kraków
:
Błękitni II Modlnica
21.10.2018
15:00
Kabel
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
21.10.2018
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Rybitwy Kraków
11:2
Gajowianka II Gaj
20.10.2018
15:00
Universum Kraków
:
Trzebol Wielkie Drogi
21.10.2018
15:00
Pychowianka Kraków
:
Rzozovia Rzozów
21.10.2018
15:00
TKKF Kliny Kraków
:
Piast Skawina
21.10.2018
11:00
Pogoń Skotniki
:
Grom Kraków
21.10.2018
14:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Pozowianka Pozowice
21.10.2018
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
4:1
Sokół Chorągwica
20.10.2018
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
8:1
Błyskawica Wyciąże
20.10.2018
15:00
Gwiazda Brzegi
6:1
Tęcza Słomiróg
20.10.2018
15:00
Rożnowa
1:3
Batory Wola Batorska
20.10.2018
15:00
Gryf Wiatowice
:
Wiarusy II
21.10.2018
15:00
Iskra Zakrzów
:
Start Brzezie
21.10.2018
15:00
Gdovia II Gdów
:
Wilga Instalbud Golkowice
21.10.2018
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
1:2
Sokół Borzęta
20.10.2018
15:00
Sęp Droginia
1:0
Górki II Myślenice
20.10.2018
15:00
Karpaty II Siepraw
:
Szczebel Lubień
21.10.2018
15:00
Grodzisko Raciechowice
:
Wicher Stróża
21.10.2018
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Gościbia II Sułkowice
:
Raba II Dobczyce
20.10.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Staw Polanka
21.10.2018
14:00
Dukla Bysina
:
Radwan Skomielna Czarna
21.10.2018
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
:
Stare Bukowno
21.10.2018
11:30
Piliczanka Pilica
:
Przemsza II Klucze
21.10.2018
11:00
Hetman II Dłużec
:
Przebój II Wolbrom
21.10.2018
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
0:1
Błyskawica Kolbark
20.10.2018
15:00
Dłubnia Trzyciąż
4:2
Trzy Buki Wierzchowisko
20.10.2018
15:00
Sokół Gołaczewy
:
Błękitni Falniów
21.10.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
:
Zryw Przesławice
21.10.2018
15:00
Victoria Smroków
:
Czapla Czaple Male
21.10.2018
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
0:4
Promień Zakrzowiec
20.10.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2018
12:30

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
5:2
Jagiellonia
19.10.2018
13:00
Lech Poznań
7:0
Ruch Chorzów
19.10.2018
11:00
Elana Toruń
0:2
Zagłębie Lubin
20.10.2018
12:00
Pogoń Szczecin
1:1
Arka G.
20.10.2018
12:00
Wisła Kraków
0:0
GKS Bełchatów
20.10.2018
12:00
Śląsk Wrocław
1:4
Korona Kielce
20.10.2018
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Górnik Zabrze
21.10.2018
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
5:1
Dalin Myślenice
19.10.2018
15:30
Garbarnia Kraków
4:0
Unia Tarnów
20.10.2018
11:00
Zatorzanka Zator
2:5
Górnik Wieliczka
20.10.2018
13:00
Hutnik Kraków
:
Sokół Słopnice
20.10.2018
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
7:1
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Okocimski Brzesko
21.10.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
21.10.2018
11:00
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
23.10.2018
14:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
0:1
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Garbarnia Kraków
20.10.2018
10:00
Dąb P.
3:0
Podgórze Kraków
20.10.2018
11:00
Hutnik Kraków
0:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2018
12:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podhale Nowy Targ
1:4
Dalin Myślenice
20.10.2018
10:00
Victoria Jaworzno
3:0
Okocimski Brzesko
20.10.2018
 
Unia Tarnów
3:1
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Pcimianka
0:2
Soła Oświęcim
20.10.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
8:0
Krakus Nowa Huta
20.10.2018
10:00
Glinik
0:2
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Unia Oświęcim
1:1
Unia Tarnów
20.10.2018
12:00
AS Progres Kraków
:
Limanovia
21.10.2018
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
1:3
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Okocimski Brzesko
2:0
Orzeł Myślenice
20.10.2018
15:00
Unia II Tarnów
0:10
Karol Wadowice
20.10.2018
12:00
MKS Trzebinia
:
Hutnik Kraków
21.10.2018
10:00

Ekstraliga Kobiet

Polonia Poznań
:
Górnik Łęczna
20.10.2018
17:00
Medyk Konin
3:3
AZS PWSZ Wałbrzych
20.10.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:1
SMS Łódź
20.10.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
4:1
GKS Katowice
20.10.2018
11:00
AZS UJ Kraków
1:1
Olimpia Szczecin
20.10.2018
11:00
Mitech Żywiec
1:2
AZS Wrocław
20.10.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Tarnovia Tarnów
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.10.2018
15:00
Rolnik Głogówek
3:1
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:30
ROW Rybnik
1:0
Resovia Rzeszów
20.10.2018
13:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Czwórka Radom
21.10.2018
11:00
Respekt Myślenice
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Rekord Bielsko Biała
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
21.10.2018
15:00

II liga małopolska kobiet

Prądniczanka Kraków
2:3
Starówka Nowy Sącz
20.10.2018
11:00
Łysica Bodzentyn
2:1
KSP Kielce
20.10.2018
14:00
Sparta Daleszyce
1:4
UKS Staszkówka Jelna
20.10.2018
14:00
Widok Lublin
3:0
Potok Sitno
20.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
:
LKS Wierzchowiska
21.10.2018
13:00
Resovia II Rzeszów
:
GKS Majdan Sieniawski
21.10.2018
14:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
2:0
Górnik Wieliczka
20.10.2018
15:30
Pogorzanka Pogorzyce
:
FSA Kraków
20.10.2018
15:30
Bronowianka Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
14:00
Olimpia Osieczany
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Piast Skawina
:
Iskra Brzezinka KKPN
21.10.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Tuchovia Tuchów
21.10.2018
15:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
4:4
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
20.10.2018
18:00
GKS Futsal Tychy
:
FC Pyskowice
21.10.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
:
GST Gliwice
21.10.2018
17:00
Odra Futsal Opole
:
Gwiazda Ruda Śląska
21.10.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
Futsal Nowiny
21.10.2018
18:00
AZS UMCS Lublin
:
KS Polkowice
21.10.2018
17:00