facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Trampkarze rywalizują o Puchar PPN Myślenice

Zakończyły się eliminacje zimowych mistrzostw Podokręgu Myślenice w kategorii trampkarzy. Osiem najlepszych drużyn zagra w finale, który odbędzie się 24 lutego w Myślenicach.

 

 

Zespoły rywalizowały w hali sportowej w Lubniu przez cały weekend. W grupie pierwszej triumfowała Trójka Myślenice przed Toporem Tenczyn, Pcimianką, Beskidem Tokarnia i Jordanem Zakliczyn; w drugiej Pcimianka II wyprzedziła Trójkę II Myślenice, Lubomir Wiśniowa i Cisy Harbutowice; w trzeciej Górnik Wieliczka zdystansował Dalin Myślenice, Orła II Myślenice, AP Pasternik Ochojno i Gościbię Sułkowice, zaś kolejność w czwartej była następująca: Orzeł Myślenice, Rudnik, Iskra Brzączowice, Orzeł Sidzina i LKS Mogilany.

Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy uzyskały awans do zawodów finałowych.

Źródło: ap

Dodano: 2018-02-11 17:05:48


Podokręg Myślenice 

Komentarze


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
07.12.2018
18:00
Lech Poznań
2:0
Śląsk Wrocław
07.12.2018
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
9:6
Orzeł Piaski Wielkie
07.12.2018
19:30
Dąbski
4:7
Wieczysta Kraków
07.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
15:5
Clepardia Kraków
07.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
9:4
Wanda Kraków
07.12.2018
20:30
Grębałowianka Kraków
4:7
Prokocim Kraków
07.12.2018
21:30
Garbarnia Kraków
3:24
Wisła Kraków
07.12.2018
21:30