facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pogoń Miechów najlepsza wśród młodzików

Pogoń Miechów najlepsza wśród młodzików

W hali sportowej w Olkuszu rozegrano zimowe mistrzostwa Podokręgu Olkusz w kategorii młodzików. Po zacietej walce zwyciężyła Pogoń Miechów.

 

 

W eliminacyjnej grupie pierwszej faworyzowany Słowik Olkusz wyprzedził Akademię Piłkarską Przemsza Klucze, Ledgion Bydlin i Spartak Charsznica. W grupie drugiej Wolbromska Akademia Piłkarska Młodzi Przebojem wyprzedziła Słowik II Olkusz, Prfzemsze Kluczę i Ospel Wierbka, zaś w trzeciej Pogoń Miechów zdystansowała Piliczankę Pilica, Centurię Chechło oraz Hetmana Dłużec.

W półfinałach Pogoń wygrała ze Słowikiem II 2:0, a WAP Wolbrom pokonał Słowika 1:0. W meczu o trzecią lokatę Słowik wygrał ze Słowikiem II 1:0, a mecz finałowy zakończył się remisem 1:1, a w rzutach karnych Pogoń zwyciężyła 3:1. Maciej Pałka z WAP Wolbrom został królem strzelców (7 bramek), jego klubowy kolega Bartosz Paszczela został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, a Kacper Szyniec z Pogoni został najlepszym bramkarzem.

Źródło: ap

Dodano: 2018-02-09 18:48:27


PPN Olkusz 

Komentarze


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
07.12.2018
18:00
Lech Poznań
2:0
Śląsk Wrocław
07.12.2018
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
9:6
Orzeł Piaski Wielkie
07.12.2018
19:30
Dąbski
4:7
Wieczysta Kraków
07.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
15:5
Clepardia Kraków
07.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
9:4
Wanda Kraków
07.12.2018
20:30
Grębałowianka Kraków
4:7
Prokocim Kraków
07.12.2018
21:30
Garbarnia Kraków
3:24
Wisła Kraków
07.12.2018
21:30