facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Mistrzostwo Polski dla oldbojów Cracovii

Mistrzostwo Polski dla oldbojów Cracovii

W Zawierciu rozegrano po raz 22 halowe mistrzostwa Polski oldbojów. Tradycją już się stało, że po złoty medal sięgneła ekipa z Krakowa. Po sukcesach Wisły, reprezentacji Krakowa po tytuł sięgneły "Pasy", choć jako mistrzowie Krakowa do Zawiercia jechali oldbije Hutnika.

 

 

Krakowianie w finale rozbili szczecińską Pogoń 5:0, która od czterech lat dominował w zawierciańskiej imprezie. Mimo takich asów w składzie jak Olgierd Moskalewicz czy MVP turnieju Bartosz Ława "Portowcy" musieli zadowllić się drugą lokata. Dawne gwiazdy Cracovii pokonały też broniacego tytułu Gwarka Zabrze 4:0. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Roberta Augustyna z Cracovii, a najlepszym strzelcem został Ryszard Czerwiec, który reprezentował Zagłębie Sosnowiec. Hutnik zajął siódme miejsce.

Cracovia: Rafał Augustyn, Łukasz Paluch - Wojciech Ankowski, Piotr Bagnicki, Robert Dąbrowski, Krzysztof Krauz, Arkadiusz Kubik, Łukasz Kubik, Dariusz Mielec, Łukasz Paluch, Marcin Pituła, Łukasz Rapacz, Andrzej Rokicki, Marcin Wąs, Andrzej Wrzyszcz i Paweł Zegarek.

Źródło: ap

Dodano: 2018-02-09 16:34:44


Zobacz też: Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

mistrzostwa Polski oldbojów 

Komentarze