facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wisła Brzeźnica triumfowała w Czarni Cup 2018

Wisła Brzeźnica triumfowała w Czarni Cup 2018

Po raz trzeci w hali Orła Piaski Wielkie rozegrano wojewódzki turniej chłopców z rocznika 2009 organizowany przez Akademię Piłkarską Czarni Kraków. Do rywalizacji zaproszono dwanaście drużyn.

 

 

Od początku ton rywalizacji nadawały zespoły Dunajca Nowy Sącz i Wisły Brzeźnica, które bardzo pewnie triumfowały w swoich grupach eliminacyjnych. Dunajec wyprzedził Garbarnię, Akademię Piłkarską Bieżanowianka, AP Czarni Kraków, Ap Hutnik 2010 i AP Cracovia. Za zespołem z Brzeźnicy uplasowały się: Hutnik 2009, Akademia Piłkarska Wieliczka, Akademia Piłkarska Grzegorza Mielcarskiego, Czajka Team Skawinka i Czarni II Kraków.  Mimo zapowiedzi do Krakowa nie przyjechała Tarnovia, którą w rywalizacji zastąpił Hutnik 2010. 

W meczu finałowym Wisła Brzeźnica zremisowała po pasjonującym boju z Dunajcem 2:2, w rzutach karnych zaimponował bramkarz Wisły, który nie dał się pokonać ani raz i Wisła wygrała konkurs 3:0. W meczu o trzecie miejsce Hutnik wygrał z Garbarnią 2:0. Kolejce lokaty zajmowali: Ap Wieliczka, Czarni, AP Mielcrskiego i AP Bieżanowianka. 

- Szkoda, że w tym samym dniu walczyliśmy o mistrzostwo Małopolski, bo w eliminacjach mieliśmy mocniejszy skład niż w meczach kwalifikacyjnych - powiedział po zawodach opiekun Garbarni Jacek Kokoszka. - Staraliśmy się zorganizować jak najbardziej profesionalny turniej i mam nadzieję, że nam sie udało - stwierdził członek zarządu AP Czarni Grzegorz Mocio.

Wisła: Ksawery Głogowski, Mikołaj Lelek, Robert Miczko, Wojciech Milowski, Leon Paliwoda, Antoni Piekarski, Igor Pilch, Franciszek Szafran, Paweł Woźniczka, Dominik Żurek.

Dunajec: Kacper Oleksy, Filip Fedko, Michał Ziobrowski, Jakub Potapczyk, Miłosz Różycki, Szymon Pazdyk, Bartłomiej Szczurek, Mateusz Szewczyk, Szymon Mądry.

Hutnik: Nikodem Czaja, Tomasz Baran, Szymon Kołacz, Bartosz Cygal, Filip Biedroń, Karol Porębski, Sebastian Dybek, Igor Borysławski, Kamil Książek, Dawid Urbański, Oliwer Księżarczyk, Bartosz Kowalski, Oskar Misina, Oliwier Kwaśniewski, Norbert Głowa, Patryk Zemełka.

Garbarnia: Kamil Sikorski, Krystian Kincel, Antoni Malinowski, Szymon Płaziński, Filip Rożek, Grzegorz Bąkowski, Patryk Stańda, Maciej Zieliński, Karol Żołnierczyk, Tomasz Sipczyński, Aleksander Dziedzic, Miłosz Kotarba.

AP Wieliczka: Patryk Klamka, Patryk Grabowski, Kornel Koniarz, Ksawery Koniarz, Andrzej Kusak, Filip Kmiecik, Kacper Dziób.

AP Czarni: Szymon Kumorowski, Igor Witek, Jakub Idziak, Alan Mocio, Jan Gronowski, Oliwier konopka, Krzysztof Żołądek, Igor Kostrz, Filip Lupa, Michał Jankowicz, Mateusz Jankowicz, Ignacy Gądek, Franciszek Matoga, Sergiusz Galos, Filip Niewiadomy, Mateusz Cabała, Ethan Mączka, Aleksander Wachowski.

AP Bieżanowianka: Bartłomiej Wykręt, Samuel Techmański, Bartosz Strojek, Tomon Halastra, Adam Smereka, Mateusz Szymański, Tomasz Kowalski, Michał Sternik, Tymoteusz Szewc, Szymon Kukla.

AP Mielcarski: Miłosz Mielcarski, Igor Tetłak, Ksawery Lurka, Bruno Sukiennik, Piotr Ludźmierski, Igor Melnik, Maks Górowski, Wiktor Dylewski, Marcus Zhikharev, Antoni Kuszewski.

Czajka Team: Damian Jantas, Piotr Tobuła, Dawid Milc, Mikołaj Strojny, Filip Olszewski, Bartosz Nowoczyk, Dawid Dżugał, Jakub Juszczak, Maks Ożóg.

AP Cracovia: Maja Hrycak, Hubert Brożek, Marcel Brożek, Oskar Orzechowski, Leszek Żaba, Piotr Wózek, Krystian Kielan, Tymon Ganew, Andrzej Loch.

Źródło: ap

Dodano: 2018-02-09 11:06:56


Cracovia  Bieżanowianka  Garbarnia  Czarni Cup 

Komentarze