facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wspólny trening bramkarzy Amp Futbol i SMS Kraków

Wspólny trening bramkarzy Amp Futbol i SMS Kraków

W Szkole Mistrzostwa Sportowego im. J.Kałuży i H.Reymana odbył się wspólny trening bramkarski uczniów szkoły z zawodnikami AMP Futbol.

 

Marek Zadębski i Igor Wożniak są piłkarzami trzykrotnego mistrza Polski Husarii Kraków oraz reprezentantami Polski AMP Futbol.

 

- Z chłopakami z SMS Kraków świetnie się pracowało, nikt nie odpuszczał. Wymienialiśmy swoje doświadczenia. Trening pokazał, iż dla osoby niepełnosprawne – w tym przypadku po jednostronnej amputacji, mogą uprawiać sport i osiągając wysokie wyniki – powiedział Marek Zadębski.

 

- Korzystając z okazji zapraszam wszystkie osoby niepełnosprawne do uprawiania sportu, który może stać się nowym pomysłem na życie – dodał Zadębski.

 

- Szkoła jest otwarta na zawodników AMP Futbol. We współpracy z klubem Husaria Kraków planujemy rozpocząć kompleksową pracę z młodymi piłkarzami. Na ujawnianie szczegółów jest jeszcze za wcześnie, jednak pierwszy krok i wspólny trening za nami – powiedziała Katarzyna Gubernat, dyrektor SMS Kraków.

 

Zajęcia w SMS Kraków poprowadził Krzysztof Mastalerz.

 

– Skupiliśmy się na kompleksowym treningu, poprawiającym technikę gry bramkarza. Zajęcia objęły między innymi rozgrzewkę ogólnorozwojową na drabince koordynacyjnej wraz z doskonaleniem gry nogą bramkarza. W części głównej treningu znalazły się ćwiczenia doskonalące technikę chwytu z elementami szybkości i zwinności – streścił zajęcia Mastalerz.

 

 

Źródło: sms.krakow.pl

Dodano: 2018-02-09 00:09:08


Galeria zdjęć

 

SMS 

Komentarze