facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Stanek Machinery Cup - Młodziki (foto)

Stanek Machinery Cup - Młodziki (foto)

To był jeden z tych turniejów, w którym niezwykle trudno było wybrać najlepszego gracza. I to nie z powodu braku wyróżniających się, a wręcz z powodu ich nadmiaru! Tak tak, Stanek Machinery Cup Młodzików dostarczył sporo materiału szkoleniowego i ujawnił kilka naprawdę obiecujących talentów.

 

 

 Co ciekawe, przynajmniej po jednym rodzynku można by wybrać w zasadzie z każdej z ekip. Może poza Hutnikiem, który w tym turnieju pokazał się naprawdę z dobrej strony piłkarsko ale brak argumentów w grze ofensywnej powodował, że nowohucianie często nadziewali się na re-kontry i zostali w tych zawodach mocno wypunktowani. 
 
Ale już począwszy od Proszowianki II i idąc w górę tabeli, liczba perełek rosła. Zespół Pawła Skalskiego dzielnie bił się z każdym rywalem i choć najwięcej jako zespół prezentował w defensywie, to i na szpicy było na kogo popatrzeć. Mowa tu o Wiktorze Jaraczewskim, który pełnił rolę typowego żądła i nie jeden raz ukąsił rywala. Nie zawsze kończyło się golem ale na pewno bolesnych ukłuć rywale zapamiętają wiele. Charakteryzując zespół Proszowianki II nie wolno zapomnieć o Danielu Florku. To tak naprawdę główna zapora tej drużyny i tak naprawdę jej główny bohater. Faktem jest, że warunki fizyczne miał najbardziej okazałe z wszystkich bramkarzy w turnieju, wygrał dzięki temu wiele pojedynków na przedpolu, jego ofiarne interwencje ratowały zespół wielokrotnie. Bez wątpienia, Florek to najjaśniejszy punkt drużyny Proszowianki II. Proszowianie rozpoczęli turniej obiecująco, bo od okazałej wygranej z Hutnikiem. Później było już jednak o wiele trudniej. Porażki (wcale nie wysokie) z Progresem czy Goalem ustawiły podopiecznych trenera Skalskiego na dalszym planie tabeli. I choć drużynie tej nie udało się już wywalczyć do końca ani jednego punktu to napsuli jeszcze poważniej krwi i Proszowiance I i Trzebinii, plasując się na szóstym miejscu pozostawiając po sobie naprawdę dobre wrażenie.
 
Piąta w tabeli była ekipa Dawida Pędziałka - MKS Trzebinia. Pozycja tego zespołu to pokłosie głównie wysokiego poziomu i bardzo wyrównanej stawki. Trzebinianie mając w składzie Igora Martyniaka oraz Szymona Grucę mieli naprawdę poważne aspiracje. Na uwagę zasługuje zwłaszcza praca na boisku wykonywana przez Grucę. To napastnik pełną parą, gość który nie pozoruje gry defensywnej, a bierze w niej czynny udział już od pola karnego rywali. Nie tylko zakłócał spokój wyprowadzającym piłkę obrońcom, a zwyczajnie walczył o odbiory piłek. To piłkarz który sporo potrafi bez piłki, a to naprawdę skarb. Gruca w niejednym meczu był najlepszy na parkiecie, a bez wątpienia dużym dla niego wsparciem był wspomniany Igor Martyniak. To z kolei bardzo wysoki gracz, który na tle rywali wyróżniał się siłą fizyczną, umiejętnym zastawianiem się, utrzymaniem się przy piłce a i solidnym tąpnięciem gdy nadeszła taka potrzeba. Trzebinianie zbyt mało jednak punktowali. Pewnie to efekt mizernego dorobku bramkowego. Wzorem Proszowianki II, trzebinianie rozpoczęli zmagania od wygranej z Hutnikiem. Później wysoka porażka z Proszowianką I dała sygnał, że walka o najwyższe cele wymaga więcej produktywności. Remis z silnym Progresem dawał nadzieję, ale minimalna i pechowa trochę porażka z AP 2012 Nowy Sącz oddaliła trzebinian od czołówki i to na dobre. Można było się jeszcze co prawda podnieść, ale trzeba było ograć rozpędzoną ekipę Goal Nowy Sącz. Tu jednak na drodze do szczęścia stanął choćby Mateusz Jarzębiak, który swój wyśmienity występ zwieńczył dwoma golami i trzebinianie mimo dość długo utrzymującego się remisowi, nie mogli liczyć na choćby punkcik. MKS bił się więc ostatecznie o piąte miejsce, które wywalczył po wcale niełatwej batalii z Proszowianką II. Gospodarze bowiem szybko objęli prowadzenie po rzucie karnym (gol oczywiście autorstwa Wiktora Jaraczewskiego) i niemal do końcówki spotkania to prowadzenie utrzymywali. Dopiero w ostatnich minutach, zabójczy duet trzebinian - Martyniak - Gruca odwrócił losy meczu i doprowadził do wyniku 2:1 dającego MKS-owi piąte miejsce w imprezie.
 
Noi przyszedł czas na cztery zespoły, które piłkarsko zasługiwały na triumf. Na początek niepocieszeni "Progresowcy". Podopieczni Michała Tyrki prezentowali najbardziej dojrzały ze wszystkich drużyn futbol. Mieli też chyba najwięcej wyróżniających się piłkarsko graczy. Rozpocząć można już w zasadzie od samej bramki. Oliwier Bielak dysponuje nie lada umiejętnością wyprowadzania piłki ręką. Niemal każdy wyrzut był pierwszego lub drugiego stopnia asystą co oznacza ni mniej ni więcej niż to, że był i bramkarzem i pewnego rodzaju playmakerem. Mnóstwo piłek z jego rąk lądowało pod nogami Nikodema Kołodzieja lub Kuby Nowaka. To duet, który w ofensywie świetnie ze sobą współpracował, co podnosiło i notowania Bielakowi. Nierzadkim widokiem bowiem był schemat: wyrzut piłki Bielaka, Kołodziej ściągał na siebie dwóch obrońców i z pierwszej piłki odgrywał do uwolnionego spod opieki Nowaka. Gdy dorzucić do tego jeszcze rewelacyjnie w defensywie pracującego Igora Hornika, można by rzec - Progres - najlepsza ekipa w turnieju. Otóż można poniekąd tak powiedzieć. Na pewno Progres można uznać z najbardziej kompletną ekipę z całej stawki. A już rozpływać można się nad wiedzą i zmysłem wspomnianego Hornika. To gracz, którego gdyby był większy, masywniejszy i z pierwszymi oznakami starości, można by określić go jako doświadczonego wyjadacza ligowych boisk. Umiejętne ustawianie siebie i większości kolegów, niesłychany spokój w grze, rozgrywanie piłek - ogólna otoczka jego postawy dają nadzieję, że będzie z tej mąki chleb. I jako zespół, Progres także należy pochwalić. Zabrakło owszem kilku punktów ale w meczach z ekipami, które choć o nieco odmiennej charakterystyce, to także bardzo silnymi. Już na wstępie, chyba kluczową, choć minimalną porażkę Progres poniósł z AP 2012. Ten wynik zaważył choćby na tym, że Progresu zabrakło na podium. Trochę niespodziewany remis z Trzebinią także nie pomógł ale wygrana z Goalem wydaje się zwieńczeniem dobrej postawy zespołu. Progres wciąż pozostawał dzięki temu w walce o "majstra" ale musiał liczyć na kolejną porażkę Goal Nowy Sącz. Ta jednak nie nastąpiła (wygrana Goala z Trzebinią) i drużyna trenera Tyrki była na ostatniej prostej w walce o wicemistrzostwo. Decydował o tym ostatni bój w turnieju. Stawka? Ogromna! Proszowiance wystarczał remis, nowohucianie musieli wygrać i jeszcze na 2 minuty przed końcem prowadzili za sprawą Kuby Nowaka ale dosłownie w samej końcówe, po niefortunnym rykoszecie od obrońcy po dośrodkowaniu Dziury z kornera, Proszowianka wyrównała ratując miano wicemistrza, spychając Progres poza podium! Nic dziwnego, że gracze Progresu podczas ceremonii wręczania nagród byli niepocieszeni. 

Noi mamy podium. Wdrapał się na niego zespół Akademii Piłkarskiej 2012 z Nowego Sącza. Nie przypadkowo, bo podopieczni Marka Góreckiego ograli wszystkie cztery zespoły, które znalazły się poza podium. Pod górkę mieli dopiero w rywalizacji z Proszowianką I oraz AP Goal także z Nowego Sącza. Kluczem do rozpoczęcia marszu w górę tabeli było skromne zwycięstwo z Progresem Kraków. Wkrótce przyszła jednak porażka derbowa z AP Goal i to był pierwszy sygnał, że o triumf w zawodach może być ciężko tym bardziej, że kolejny mecz nowosądeczanie przegrali też z Proszowianką I i już tylko wpadki tych dwóch pogromców mogły przywrócić AP 2012 do walki o coś więcej niż brąz. A atutów by walczyć o wysokie cele, ekipa Marka Góreckiego miała sporo. Wystarczy wspomnieć Arkadiusza Nowaka, zawodnika o niesłychanej waleczności, pędzie do gry. Nowak wciąż był pod grą, wciąż dominował rywali swoją obecnością tu i ówdzie. Wszędobylski, waleczny, zdecydowany i umiejący wpakować futbolówkę w same widły, jak choćby w meczu z Proszowianką II. To on był znakomitym łącznikiem formacji defensywnej i ofensywnej. Wychodził do gry, szukał podań od kolegów z defensywy i płynnie kontynuował akcje przekazując piłkę do partnerów w ataku. Drużyna jako całość także zasłużyła na miejsce, które wywalczyła. Pokonała dość pewnie niżej notowanych, a z lepszymi od siebie musiała uznać minimalne porażki.

Czas na Proszowiankę I. Team Kamila Macha także otarł się o mistrzostwo. Na inaugurację co prawda poległ w pojedynku z AP Goal Nowy Sącz ale później chłopcy z Parkowej punktowali jak trzeba. Duża w tym zasługa Kacpra Kwietnia, zawodnika który dyktował warunki gry. To kolejny obok Grucy z Trzebinii, Arkadiusza Nowaka z AP 2012 Nowy Sącz czy Mateusza Jarzębiaka z AP Goal kandydat do miana najlepszego zawodnika turnieju. Kwiecień bowiem wespół z Olafem Mrzygłodem oraz Adrianem Dziurą tworzył tercet, który trudno było tego dnia zatrzymać. Prym wiódł jednak ten pierwszy, Kwiecień świetnie panuje nad piłką, dzięki temu w pełni kontroluje to jaki wariant akcji przeprowadzić. Pełna kontrola nad piłką pozwala mu strzelać gdy nadarza się okazja czy rozegrać do lepiej ustawionych kolegów. To gracz który ciągnął grę Proszowianki, a dzięki Mrzygłodowi i Dziurze, cały zespół pracował należycie. Kwiecień wreszcie zadawał kluczowe ciosyt w meczach, w których podopieczni Kamila Macha nie mogli się przełamać i losy zwycięstwa poddawane były zwątpieniu. Proszowanie poza porażką z liderem, skrupulatnie kompletowali zwycięstwa i do ostatniego boju przystępowali z pozycji wicemistrza, a dodatkowo mieli w nogach los swojego rywala, który aby utrzymać się na podium, musiał to spotkanie wygrać. Ostatecznie tak się nie stało i Proszowianka zepchnęła Progres poza podium.
 
Mistrzem sobotniej rozgrywki okazali się piłkarze AP Goal Nowy Sącz. Tu także wyłonił się kandydat do MVP turnieju. Mateusz Jarzębiak prezentował nietuznkowe umiejętności dryblerskie, znakomite panowanie nad piłką i najwyższą skuteczność pod bramką. To właśnie on zdobył 8 spośród 11 goli całego zespołu i bacznie przyczynił się do końcowego sukcesu drużyny. Ale na ten dorobek pracował nie tylko on. Kawał dobrej roboty w defensywie robił mający świetny przegląd pola Aleksander Opolza czy Jan Polański, skutecznie przerywający akcje rywali, często za pomocą wślizgów. Podopieczni Tomasza Sikorskiego po wygranych 2:0 z Proszowianką I, 2:0 z AP 2012 oraz 2:0 z Proszowianką II, przeszli męczarnie z "bezpunktowym" Hutnikiem. Mimo sporej przewagi i dużej ilości okazji strzeleckich, tą jedyną dającą komplet punktów bramkę w końcówce zdobył Jarzębiak i Goal pozostał nienaruszony. Jak się jednak później okazało, był to zalążek nadchodzącej chwili słabości. Zespół spod znaku gola, w kolejnym boju niespodziewanie musiał uznać wyższość Progresu, który notabene już na starcie meczu po samobójczym trafieniu przegrywał 0:1, a mimo to zdołał pokonać lidera 3:1. Była to jednak jedyna strata punktów podopiecznych Tomasza Sikorskiego. W ostatnim boju, zapewniającym nowosądeczanom mistrzostwo pokonali bowiem Trzebinię i końcowy sukces stał się faktem.
 
Turniej stał na atrakcyjnym piłkarsko poziomie, cztery ekipy miały wszelkie predyspozycje do tego by go wygrać. Decydowały jednak detale i być może indywidualności. W końcowej klasyfikacji większych różnic w dobytku ekip nie było i można śmiało uznać, że prezentowały zbliżony poziom. Wybór MVP turnieju padł ostatecznie na Kacpra Kwietnia z Proszowianki, wybór zapewne był trudny bo równorzędnych kandydatur nie brakowało. Najlepszym golkiperem uznano Mateusza Bastę z AP 2012, który puścił zaledwie trzy bramki w turnieju. Koronę króla strzelców wywalczył Mateusz Jarzębiak, także jeden z najlepszych graczy Stanek Machinery Cup - autor aż 8 goli.
 
Tomasz Sikorski (trener AP Goal Nowy Sącz): - Chciałbym bardzo podziękować za zaproszenie na Stanek Mechinery Cup. Był to bardzo fajny turniej, przeprowadzony organizacyjnie wręcz wzorowo. Wszystko było zapięte na ostatni guzik. Jestem bardzo zadowolony z postawy swojej ekipy, która wygrała turniej obsadzony naprawdę niezłymi zespołami. Na pewno była to udana wyprawa i mamy nadzieję, że zawitamy tu do Proszowic w kolejnych latach. Czy traktowaliśmy ten występ jako formę zabawy? Myślę że była to i zabawa i poważna rywalizacja. Zawsze staramy się te dwa elementy łączyć bo mimo że futbol ma być dla tych chłopców przede wszystkim przyjemnością, to jednak podświadomie siedzi w ich głowach wynik, więc na pewno determinacji by wygrywać mecze im nie brakowało. Grunt żeby znaleźć ten złoty środek, łączący dobrą zabawę, z rywalizacją.
 
Wyniki:
Proszowianka II - Hutnik 3:0
Goal - Proszowianka I 2:0
AP 2012 - Progres 1:0
Trzebinia - Hutnik 2:0
Proszowianka II - Progres 0:3
Goal - AP 2012 2:0
Trzebinia - Proszowianka I 0:4
Hutnik - Progres 0:4
Proszowianka II - Goal 0:2
Trzebinia - Progres 3:3
Proszowianka I - AP 2012 1:0
Hutnik - Goal 0:1
Trzebinia - AP 2012 0:1
Progres - Goal 3:1
Proszowianka I - Proszowianka II 3:1
Trzebinia - Goal 1:3
AP 2012 - Proszowianka II 2:0
Proszowianka I - Hutnik 2:0
Trzebinia - Proszowianka II 2:1
AP 2012 - Hutnik 6:1
Progres - Proszowianka I 1:1
 
1. AP Goal 6 15 11-4
2. Prosz. I 6 13 11-4
3. AP 2012 6 12 10-3
4. Progres 6 11 14-6
5. Trzebinia 6  7  5-9
6. Prosz. II 6  3  5-12
7. Hutnik 6  0  1-18
 
Najlepszy zawodnik: Kacper Kwiecień (Proszowianka I)
Najlepszy bramkarz: Mateusz Basta (AP 2012)
Najlepszy strzelec: Mateusz Jarzębiak (AP Goal - 8 goli)

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
1. AP Goal Nowy Sącz: 1.Mieszko Janicki - 20.Filip Kadłubowski, 11.Bartosz Ząber, 3.Bartosz Michalik, 29.Kacper Wachel, 10.Mateusz Jarzębiak, 4.Jan Polański, Aleksander Opolza. Trener: Tomasz Sikorski.
2. Proszowianka I: 16.Filip Ciepielewski - 10.Kacper Kwiecień, 2.Kamil Lorens, 18.Jakub Wąsowicz, 4.Damian Dziura, 6.Damian Grygiel, 11.Adrian Dziura, 5.Bartłomiej Zaręba, 15.Olaf Rychlik, 9.Olaf Mrzygłód, 7.Krzysztof Nowak, 13.Tomasz Rolek. Trener: Kamil Mach.
3. AP 2012 Nowy Sącz: 1.Arkadiusz Janus, 7.Arkadiusz Nowak, 11.Karol Poręba, 5.Oliwier Poręba, 15.Kamil Zwolennik, 18.Wit Dzikowski, 9.Kacper Żaczyk, 12.Mateusz Basta, 17.Oskar Górecki, 8.Szymon Szubryt, 6.Mikołaj Rosiński. Trener: Marek Górecki.
4. AS Progres Kraków: 1.Oliwier Bielak - 6.Igor Hornik, 4.Kacper Sroka, 8.Bartłomiej Żakieta, 5.Adam Niedbała, 10.Wiktor Bularz, 14.Piotr Trenzinger, 11.Nikodem Kołodziej, 13.Kuba Nowak, 15.Konrad Stachyrak. Trener: Michał Tyrka.
5. MKS Trzebinia: 12.Szymon Siata, 1.Maciej Urbański - 2.Tomasz Dziadzio, 7.Igor Martyniak, 10.Szymon Gruca, 15.Jan Stefańczyk, 3.Bartosz Celadyn, 11.Filip Łuszczaniec, 16.Duszan Bobula, 6.Mateusz Hoffman. Trener: Dawid Pędziałek.
6. Proszowianka II: 24.Daniel Florek - Szymon Miernik, 13.Maciej Czyż, 18.Piotr Bletek, 2.Kacper Porębski, 15.Filip Gil, 7.Bartosz Karwat, 9.Wiktor Jaraczewski, 19.Jakub Kmiec, 5.Jakub Pabiańczyk, 11.Tomasz Bednarski. Trener: Paweł Skalski.
7. Hutnik Kraków: 12.Kamil Kaszycki - 17.Patryk Kołodziej, 2.Damian Paliś, 16.Jan Idzi, 8.Jan RObak, 11.Franciszek Raff, 7.Daniel Morozewicz, 18.Patryk Dyduła, 3.Adrian Bętkowski.
 

Relacja wykonana w ramach usługi:
www.futmal.pl/patronat

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2018-01-21 01:11:27


Galeria zdjęć

 

Proszowianka Cup  Stanek Machinery Cup 

Komentarze


Myślenicka Liga Firm

Polplast
3:1
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
4:2
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
1:6
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
4:2
Euforia
20.09.2018
21:00

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
:
Wisła Kraków
21.09.2018
18:00
Arka Gdynia
:
Lech Poznań
21.09.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Legia Warszawa
22.09.2018
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
22.09.2018
15:30
Lechia Gdańsk
:
Zagłębie Lubin
22.09.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Piast Gliwice
23.09.2018
15:30
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
23.09.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
2:2
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:3
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
2:1
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
2:3
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
0:0
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00
Bytovia Bytów
:
Wigry Suwałki
22.09.2018
16:00
ŁKS Łódź
:
GKS Tychy
22.09.2018
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
22.09.2018
17:00
Stomil Olsztyn
:
Odra Opole
22.09.2018
19:00
Stal Mielec
:
GKS Jastrzębie
22.09.2018
19:00
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
22.09.2018
12:45
Garbarnia Kraków
:
Chojniczanka Chojnice
22.09.2018
13:00
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
23.09.2018
12:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Sandecja Nowy Sącz
23.09.2018
12:30

II liga

Błękitni Stargard
1:2
Elana Toruń
19.09.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Znicz Pruszków
21.09.2018
18:00
Ruch Chorzów
:
Gryf Wejherowo
21.09.2018
19:20
Błękitni Stargard
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
16:00
Radomiak Radom
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Elana Toruń
22.09.2018
16:00
GKS Bełchatów
:
Stal Stalowa Wola
22.09.2018
17:00
Pogoń Siedlce
:
Widzew Łódź
22.09.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
Rozwój Katowice
22.09.2018
19:45
Skra Bełchatów
:
ROW Rybnik
22.09.2018
16:30

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
22.09.2018
15:00
Stal Rzeszów
:
Czarni Połaniec
22.09.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Spartakus Daleszyce
22.09.2018
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Avia Świdnik
22.09.2018
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Hutnik Kraków
23.09.2018
16:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Puławy
23.09.2018
15:30
Stal Kraśnik
:
Wisła Sandomierz
23.09.2018
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
22.09.2018
15:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanka Grabie
22.09.2018
11:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
22.09.2018
16:00
KS Olkusz
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
16:00
MKS Trzebinia
:
Jutrzenka Giebułtów
22.09.2018
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Pcimianka Pcim
23.09.2018
16:00
LKS Jawiszowice
:
Unia Oświęcim
23.09.2018
16:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dalin Myślenice
23.09.2018
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

GKS Drwinia
:
BKS Bochnia
21.09.2018
16:30
LKS Szaflary
:
Barciczanka Barcice
22.09.2018
16:00
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
22.09.2018
16:00
Poprad Muszyna
:
Watra Białka Tatrzańska
22.09.2018
11:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
22.09.2018
16:30
Dunajec Zakliczyn
:
Lubań Maniowy
23.09.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Olimpia Pisarzowa
23.09.2018
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
:
Zieleńczanka Zielonki
22.09.2018
16:00
Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
LOT Balice
:
Przebój Wolbrom
22.09.2018
16:00
Pogoń Miechów
:
Prądniczanka Kraków
22.09.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
:
Prądnik Sułoszowa
23.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Grębałowianka Kraków
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Piast Wołowice
22.09.2018
16:00
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
22.09.2018
16:00
Świt Krzeszowice
:
Wieczysta Kraków
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Kraków
:
Borek Kraków
22.09.2018
16:00
Błękitni Modlnica
:
Skawinka Skawina
22.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
22.09.2018
16:00
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
23.09.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
22.09.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Gościbia Sułkowice
22.09.2018
16:00
Raba Dobczyce
:
Targowianka Targowisko
22.09.2018
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Czarni Staniątki
22.09.2018
16:00
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
22.09.2018
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Gdovia Gdów
22.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
22.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

KS Chełmek
:
Brzezina Osiek
22.09.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
:
Zatorzanka Zator
22.09.2018
16:00
LKS Rajsko
:
Arka Babice
22.09.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Niwa Nowa Wieś
23.09.2018
15:00
Victoria Jaworzno
:
Garbarz Zembrzyce
23.09.2018
16:00
LKS Żarki
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Tempo Białka
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Kąty
:
Arkadia Olszyny
22.09.2018
11:00
LKS Gnojnik
:
Strażak Mokrzyska
22.09.2018
16:00
Olimpia B.
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Radłovia Radłów
22.09.2018
16:30
Orzeł Dębno
:
Rylovia Rylowa
22.09.2018
16:30
Sokół Maszkienice
:
Raba Książnice
23.09.2018
11:45
Jadowniczanka Jadowniki
:
Tarnavia
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Pogórze
:
Polan Żabno
22.09.2018
14:00
LKS Ładna
:
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2018
16:00
Wola Radłowska
:
KS US Śmigno
22.09.2018
16:30
Wisła Szczucin
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
16:00
GLKS Gromnik
:
LUKS Skrzyszów
23.09.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Zorza Zaczarnie
23.09.2018
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Metal Tarnów
23.09.2018
16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Olimpia Wojnicz
23.09.2018
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30
KS Tymbark
:
Kolejarz Stróże
22.09.2018
16:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Rupniów
22.09.2018
16:00
Sokół Słopnice
:
Gród Podegrodzie
22.09.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Huragan Waksmund
23.09.2018
16:00
Laskovia
:
Jarmuta
23.09.2018
16:00
Poprad Rytro
:
Zalesianka
23.09.2018
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
22.09.2018
16:00
Michałowianka Michałowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
22.09.2018
16:30
Spartak Wielkanoc
:
LKS Niedźwiedź
23.09.2018
16:00
Strażak Goszcza
:
Orzeł Bębło
23.09.2018
16:00
Kapitol Racławice
:
Szreniawa Koszyce
23.09.2018
11:00
Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.09.2018
16:00
Juvenia Prandocin
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2018
16:00
Sportowiec Modlniczka
:
Sokół Rybna
22.09.2018
16:00
JKS Zelków
:
Strażak Rączna
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Rusocice
:
Kmita Zabierzów
23.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
:
Liszczanka Liszki
23.09.2018
12:00
Wisła Jeziorzany
:
Tęcza Piekary
23.09.2018
16:00
Wisła Czernichów
:
Lotnik Kryspinów
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Strzelcy Kraków
22.09.2018
16:00
Podgórze Kraków
:
Tramwaj Kraków
22.09.2018
12:00
Wawel Kraków
:
Radziszowianka II
22.09.2018
16:30
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
22.09.2018
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bieżanowianka Kraków
22.09.2018
16:00
Płomień Kostrze
:
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2018
15:00
Iskra Krzęcin
:
Gajowianka Gaj
22.09.2018
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Wieliczanka Wieliczka
:
Złomex Branice
22.09.2018
16:30
Wolni Kłaj
:
Błękitni Bodzanów
23.09.2018
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Czarnochowice
23.09.2018
16:30
Piast Łapanów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.09.2018
16:30
Strażak Kokotów
:
Contra Sułków
23.09.2018
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zieloni Niegowić
23.09.2018
16:30
UKS Sygneczów
:
Zryw Szarów
23.09.2018
16:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Rokita Kornatka
22.09.2018
11:00
Górki Myślenice
:
Iskra Brzączowice
22.09.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Orzeł Nowa Wieś
23.09.2018
16:00
Beskid Tokarnia
:
Hejnał Krzyszkowice
23.09.2018
14:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Głogoczów
23.09.2018
16:30
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.09.2018
16:00
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.09.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Bolesław Bukowno
:
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2018
16:00
Centuria Chechło
:
Pilica Wierbka
22.09.2018
16:00
Laskowianka Laski
:
Hetman Dłużec
22.09.2018
16:00
Spartak Charsznica
:
Legion Bydlin
23.09.2018
11:00
Olimpia Łobzów
:
Unia Jaroszowiec
23.09.2018
16:00
Promień Przeginia
:
Błysk Zederman
23.09.2018
16:00
Orzeł K.
:
Strażak Przybysławice
23.09.2018
16:00
Leśnik Gorenice
:
Wielmożanka Wielmoża
23.09.2018
16:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
:
Korona Lgota
22.09.2018
11:00
Zagórzanka Zagórze
:
Victoria Zalas
22.09.2018
16:30
Tęcza Tenczynek
:
Start Kamień
22.09.2018
16:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
22.09.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
MKS Libiąż
22.09.2018
16:00
Promyk Bolęcin
:
Błyskawica Myślachowice
23.09.2018
16:30
SPRiN Regulice
:
Wisła Jankowice
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Sparta Skrzeszowice
23.09.2018
15:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Iskra Pałecznica
23.09.2018
16:00
Orzeł II Iwanowice
:
LKS Polanowice
23.09.2018
13:00
Maszycanka Maszyce
:
Novi Narama
23.09.2018
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Płomień Kościelec
23.09.2018
16:00
Agricola Klimontów
:
LKS Niedźwiedź II
23.09.2018
11:00

Klasa B (Kraków II)

Kmita II Zabierzów
:
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2018
16:00
Topór Aleksandrowice
:
Tyniec Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni Czułówek
:
Potok Więckowice
23.09.2018
13:00
Gwiazda Ściejowice
:
Niegoszowianka
23.09.2018
16:00
Wisła Rząska
:
Fitball Szklary
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków III)

Orzeł II Bębło
1:1
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
:
MKS Skała 2004
22.09.2018
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni II Modlnica
:
Fairant Kraków
23.09.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
:
Zawisza Sulechów
23.09.2018
16:00
Albertus Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
23.09.2018
16:30
Kabel
:
Clepardia II Kraków
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
0:4
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00
Rybitwy Kraków
:
Borkowianka Borek Sz.
22.09.2018
16:00
TKKF Kliny Kraków
:
Pogoń Skotniki
22.09.2018
16:30
Pozowianka Pozowice
:
Armatura Kraków
23.09.2018
16:30
Pychowianka Kraków
:
Grom Kraków
23.09.2018
16:30
Universum Kraków
:
Rzozovia Rzozów
23.09.2018
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Gajowianka II Gaj
23.09.2018
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
:
Wilga Instalbud Golkowice
22.09.2018
16:30
Gwiazda Brzegi
:
Dąb Zabierzów Bocheński
22.09.2018
16:00
Iskra Zakrzów
:
Błyskawica Wyciąże
22.09.2018
16:30
Sokół Chorągwica
:
Tęcza Słomiróg
22.09.2018
16:30
Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
22.09.2018
16:30
Rożnowa
:
Wiarusy II
22.09.2018
14:00
Gryf Wiatowice
:
Gdovia II Gdów
23.09.2018
16:30

Klasa B (Myślenice I)

Sokół Borzęta
:
Wicher Stróża
22.09.2018
16:00
Sęp Droginia
:
Grodzisko Raciechowice
22.09.2018
16:00
Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice
23.09.2018
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
23.09.2018
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Jawor Jawornik
:
Cyrhla Krzczonów
22.09.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dukla Bysina
22.09.2018
16:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Cisy Harbutowice
23.09.2018
11:00
Raba II Dobczyce
:
Staw Polanka
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
:
Przemsza II Klucze
23.09.2018
11:30
Piliczanka Pilica
:
Przebój II Wolbrom
23.09.2018
16:00
Hetman II Dłużec
:
Stare Bukowno
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
:
Victoria Smroków
23.09.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Czapla Czaple Male
23.09.2018
16:00
Zryw Przesławice
:
Trzy Buki Wierzchowisko
23.09.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
23.09.2018
16:00
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
23.09.2018
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Czarni II Staniątki
22.09.2018
 
Górnik II Wieliczka
:
Contra II
23.09.2018
10:00
Ledniczanka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.09.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
2:0
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
5:0
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
1:3
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
4:5
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
1:0
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
14:00
Jagiellonia
:
Ruch Chorzów
22.09.2018
11:00
Elana Toruń
:
GKS Bełchatów
22.09.2018
12:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
22.09.2018
12:00
Zagłębie Lubin
:
Arka G.
23.09.2018
11:00
Motor Lublin
:
Korona Kielce
23.09.2018
12:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
23.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Escola Varsovia Warszawa
23.09.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
22.09.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Górnik Wieliczka
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
BKS Bochnia
22.09.2018
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sokół Słopnice
22.09.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
23.09.2018
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Hutnik Kraków
22.09.2018
10:00
Dąb P.
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Podgórze Kraków
23.09.2018
11:00
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.09.2018
14:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dalin Myślenice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
13:30
Unia Tarnów
:
Pcimianka
22.09.2018
14:45
Sandecja II Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00
Victoria Jaworzno
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00
Krakus Nowa Huta
:
Limanovia
22.09.2018
10:00
Glinik
:
AS Progres Kraków
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
22.09.2018
10:00
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
4:1
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
22.09.2018
10:00
Unia II Tarnów
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
10:00
MKS Trzebinia
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
Karol Wadowice
23.09.2018
09:30

Ekstraliga Kobiet

AZS Wrocław
0:9
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00
Polonia Poznań
:
SMS Łódź
22.09.2018
17:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS Wrocław
22.09.2018
11:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
13:00
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
22.09.2018
11:00
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
22.09.2018
14:00
Mitech Żywiec
:
Medyk Konin
22.09.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Wanda Nowa Huta
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Czwórka Radom
22.09.2018
13:00
Respekt Myślenice
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
15:00
Rolnik Głogówek
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.09.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.09.2018
16:30

II liga małopolska kobiet

Sparta Daleszyce
:
Łysica Bodzentyn
22.09.2018
14:00
Widok Lublin
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
15:00
Starówka Nowy Sącz
:
Potok Sitno
22.09.2018
15:30
UKS Staszkówka Jelna
:
GKS Majdan Sieniawski
22.09.2018
14:00
Prądniczanka Kraków
:
KSP Kielce
22.09.2018
16:00
Resovia II Rzeszów
:
LKS Wierzchowiska
23.09.2018
16:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
14:30
Iskra Brzezinka KKPN
:
FSA Kraków
22.09.2018
13:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
:
Bronowianka Kraków
23.09.2018
11:00
Piast Skawina
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
23.09.2018
13:00