facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zapowiedź Turnieju "Ku Pamięci Jarosława Śmigielskiego"

„Można odejść na zawsze, lecz stale być blisko” - pod takim hasłem 3 lutego o godz. 12:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu odbędzie się turniej piłkarski „Ku Pamięci Jarosława Śmigielskiego”, policjanta i futbolowego sędziego, który zmarł nagle trzy lata temu.

- Jest to drugi turniej imienia Naszego Przyjaciela, który organizujemy. Wierzę, że tak jak w ubiegłym roku impreza przebiegnie w sportowej atmosferze, a Jarek patrząc na to z góry będzie się uśmiechał. Ten chłopak swoim życiem zasłużył na to. Dopóki będę miał jakikolwiek wpływ na olkuską organizację sędziowską, stanę na głowie żeby ten Memoriał na stałe wpisał się w harmonogram Naszego Kolegium - powiedział Sławomir Tomczyk.

- Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają Nam w organizacji tego turnieju. To nasz obowiązek pamiętać o Jarku.To był taki człowiek, że ...(łamiący głos) chciało się przebywać ciągle w jego towarzystwie. Życie dzisiaj jest takie krótkie... - podkreśla prezes Joanna Ściepura

W turnieju udział wezmą Reprezentacje Sędziów Piłkarskich oraz Policji. 

- Razem Popłyniemy daleko, naszych marzeń rzeką...tam gdzie Śmigiełko - smutnym głosem nuci ulubioną piosenkę Jarka - jego przyjaciel Grzegorz Sobczyk. 

W imieniu Kolegium Sędziów w Olkuszu zapraszamy wszystkich przyjaciół Jarka do wzięcia udziału w Memoriale. Stary czeka ...łamiącym głosem kończy referent obsady Paweł Gałka. 

Jarosław Śmigielski w swojej przygodzie z gwizdkiem poprowadził ponad 850 zawodów, a za swój sędziowski staż, z okazji niedawnego 60-lecia Kolegium Sędziów w Olkuszu, został odznaczony przez Małopolski Związek Piłki Nożnej w Krakowie Medalem 90-lecia Krakowskiego Związku Piłki Nożnej.  

 

Źródło: jt

Dodano: 2018-01-16 22:33:25


Komentarze