facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zimowe plany myślenickiego Orła

Zimowe plany myślenickiego Orła

Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/18 ruszają w poniedziałek 15 stycznia i wtedy nakreślony zostanie przez sztab szkoleniowy szczegółowy plan przygotowań. Znamy już sparingpartnerów, Orłowcy rozegrają siedem meczów kontrolnych oraz spotkanie III rundy Pucharu Polski przed ligową inauguracją wiosny.

Co ciekawe Orzeł dwukrotnie mierzyć się będzie z Beskidem Tokarnia, bowiem obie drużyny jeszcze w ubiegłym roku umówiły się na mecz kontrolny, który zostanie rozegrany 20 stycznia, a później Myślenicki Podokręg Piłki Nożnej rozlosował pary Pucharu Polski i los skojarzył myśleniczan z liderem klasy A. 

Innymi rywalami Orła będzie między innymi czołowa drużyna śląskiej III ligi Gwarek Tarnowskie Góry, IV-ligowy KS Tymbark, V-ligowe Borek Kraków, Orkan Szczyrzyc, Sokół Słopnice oraz A-klasowa Rokita Kornatka. Niemal wszystkie mecze odbędą się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Myślenicach. 

Terminarz meczów kontrolnych:

20 stycznia 2018, Orzeł Myślenice - Beskid Tokarnia (A klasa)
27 stycznia 2018, Orzeł Myślenice - Rokita Kornatka (A klasa)
3 lutego 2018, Orzeł Myślenice - Gwarek Tarnowskie Góry (III liga)
10 lutego 2018, Orzeł Myślenice - KS Tymbark (IV liga)
17 lutego 2018, Orzeł Myślenice - KS Borek (V liga)
24 lutego 2018, Orzeł Myślenice - Orkan Szczyrzyc (V liga)
3 marca 2018, Orzeł Myślenice - Sokół Słopnice (V liga)
11 marca 2018, Beskid Tokarnia - Orzeł Myślenice (Puchar Polski)
24 marca 2018, Orzeł Myślenice - Radziszowianka Radziszów (mecz ligowy)

 

 

Źródło: orzelmyslenice.pl

Dodano: 2018-01-13 01:48:05


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice 

Komentarze


Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
3:2
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
3:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
6:2
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
4:1
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
0:9
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
4:3
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
3:3
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Jordan Sum Zakliczyn
23.06.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
1:3
Iskra Brzączowice
23.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
5:3
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
:
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
:
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
24.06.2018
17:00

I liga oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
25.06.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.06.2018
19:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.06.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
25.06.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny