facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zimowe plany myślenickiego Orła

Zimowe plany myślenickiego Orła

Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/18 ruszają w poniedziałek 15 stycznia i wtedy nakreślony zostanie przez sztab szkoleniowy szczegółowy plan przygotowań. Znamy już sparingpartnerów, Orłowcy rozegrają siedem meczów kontrolnych oraz spotkanie III rundy Pucharu Polski przed ligową inauguracją wiosny.

Co ciekawe Orzeł dwukrotnie mierzyć się będzie z Beskidem Tokarnia, bowiem obie drużyny jeszcze w ubiegłym roku umówiły się na mecz kontrolny, który zostanie rozegrany 20 stycznia, a później Myślenicki Podokręg Piłki Nożnej rozlosował pary Pucharu Polski i los skojarzył myśleniczan z liderem klasy A. 

Innymi rywalami Orła będzie między innymi czołowa drużyna śląskiej III ligi Gwarek Tarnowskie Góry, IV-ligowy KS Tymbark, V-ligowe Borek Kraków, Orkan Szczyrzyc, Sokół Słopnice oraz A-klasowa Rokita Kornatka. Niemal wszystkie mecze odbędą się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Myślenicach. 

Terminarz meczów kontrolnych:

20 stycznia 2018, Orzeł Myślenice - Beskid Tokarnia (A klasa)
27 stycznia 2018, Orzeł Myślenice - Rokita Kornatka (A klasa)
3 lutego 2018, Orzeł Myślenice - Gwarek Tarnowskie Góry (III liga)
10 lutego 2018, Orzeł Myślenice - KS Tymbark (IV liga)
17 lutego 2018, Orzeł Myślenice - KS Borek (V liga)
24 lutego 2018, Orzeł Myślenice - Orkan Szczyrzyc (V liga)
3 marca 2018, Orzeł Myślenice - Sokół Słopnice (V liga)
11 marca 2018, Beskid Tokarnia - Orzeł Myślenice (Puchar Polski)
24 marca 2018, Orzeł Myślenice - Radziszowianka Radziszów (mecz ligowy)

 

 

Źródło: orzelmyslenice.pl

Dodano: 2018-01-13 01:48:05


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice 

Komentarze


Futsal Ekstraliga Kobiet

Wanda Słomniczanka Słomniki
3:3
AZS UJ Kraków
17.01.2018
21:30
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UŚ Katowice
20.01.2018
 
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
20.01.2018
 

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Prądniczanka Kraków
:
Naprzód Sobolów AZS UEK
20.01.2018
 
AZS UP Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
20.01.2018
 

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Garbarnia Kraków
:
Krakus Nowa Huta
20.01.2018
08:00
Prokocim Kraków
:
Tramwaj Kraków
20.01.2018
08:50
Hutnik Kraków
:
Puszcza Niepołomice
20.01.2018
09:40
Dalin Myślenice
:
SMS Kraków
20.01.2018
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
:
Krakus
20.01.2018
11:20
Garbarnia Kraków
:
AP 21 Kraków
20.01.2018
12:10
Prokocim Kraków
:
Jadwiga Kraków
20.01.2018
13:00
Hutnik Kraków
:
Borek Kraków
20.01.2018
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
:
Prokocim Kraków
19.01.2018
19:00
Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
19.01.2018
19:00
Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
19.01.2018
20:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Dąbski
19.01.2018
20:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
19.01.2018
21:00