facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Poznaliśmy finalistów zimowych mistrzostw juniorów w Myślenicach

Poznaliśmy finalistów zimowych mistrzostw juniorów w Myślenicach

Przez dwa dni w Sieprawiu rozgrywano eliminacyjne turnieje halowych mistrzostw Podokręgu Myślenice juniorów. W finale, który zaplanowano na 20 stycznia w Sieprawiu, zagra osiem ekip.

 

W grupie pierwszej awans zapewniły sobie drużyny Dalinu Myślenice i Grodziska Raciechowice, w drugiej Staw Polanka i Rudnik, w trzeciej Górnik Wieliczka i Pcimianka, a w czwartej Rokita Kornatka i Orzeł Myślenice.

 

Grupa I: Dalin - Grodzisko 6:0, Orzeł Nowa Wieś - Górki Myślenice 4:3, Grodzisko - Górki 3:1, Dalin - Orzeł 2:0, Orzeł - Grodzisko 4:6, Górki - Dalin 2:3.


Grupa II:
Staw Polanka - Cisy Harbutowice 1:0, Rudnik - Jordan Zakliczyn 3:1, Cisy - Jordan 1:4, Staw - Rudnik 2:0, Rudnik - Cisy 4:0, Jordan - Staw 2:1.


Grupa III:
Górnik Wieliczka - Sęp Droginia 5:0, Szczebel Lubień - Pcimianka 0:4, Orzeł Myślenice II - Górnik 1:3, Sęp - Szczebel 1:5, Pcimianka - Orzeł II 2:1, Górnik - Szczebel 3:1, Orzeł II - Sęp 3:1, Szczebel - Orzeł 2:3, Sęp - Pcimianka 1:13.


Grupa IV:
Mogilany - Gościbia Sułkowice 1:0, Beskid Tokarnia - Rokita Kornatka 0:2, Orzeł Myślenice - Mogilany 2:0, Rokita - Orzeł 0:0, Mogilany - Beskid 1:5, Orzeł - Gościbia 1:2, Rokita - Mogilany 2:0, Beskid - Orzeł 5:6, Gościbia - Rokita 0:3.

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2018-01-09 09:50:25


Komentarze


Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
3:2
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
3:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
6:2
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
4:1
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
0:9
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
4:3
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
3:3
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Jordan Sum Zakliczyn
23.06.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
1:3
Iskra Brzączowice
23.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
5:3
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
:
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
:
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
24.06.2018
17:00

I liga oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
25.06.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.06.2018
19:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.06.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
25.06.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny