facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Poznaliśmy finalistów zimowych mistrzostw juniorów w Myślenicach

Poznaliśmy finalistów zimowych mistrzostw juniorów w Myślenicach

Przez dwa dni w Sieprawiu rozgrywano eliminacyjne turnieje halowych mistrzostw Podokręgu Myślenice juniorów. W finale, który zaplanowano na 20 stycznia w Sieprawiu, zagra osiem ekip.

 

W grupie pierwszej awans zapewniły sobie drużyny Dalinu Myślenice i Grodziska Raciechowice, w drugiej Staw Polanka i Rudnik, w trzeciej Górnik Wieliczka i Pcimianka, a w czwartej Rokita Kornatka i Orzeł Myślenice.

 

Grupa I: Dalin - Grodzisko 6:0, Orzeł Nowa Wieś - Górki Myślenice 4:3, Grodzisko - Górki 3:1, Dalin - Orzeł 2:0, Orzeł - Grodzisko 4:6, Górki - Dalin 2:3.


Grupa II:
Staw Polanka - Cisy Harbutowice 1:0, Rudnik - Jordan Zakliczyn 3:1, Cisy - Jordan 1:4, Staw - Rudnik 2:0, Rudnik - Cisy 4:0, Jordan - Staw 2:1.


Grupa III:
Górnik Wieliczka - Sęp Droginia 5:0, Szczebel Lubień - Pcimianka 0:4, Orzeł Myślenice II - Górnik 1:3, Sęp - Szczebel 1:5, Pcimianka - Orzeł II 2:1, Górnik - Szczebel 3:1, Orzeł II - Sęp 3:1, Szczebel - Orzeł 2:3, Sęp - Pcimianka 1:13.


Grupa IV:
Mogilany - Gościbia Sułkowice 1:0, Beskid Tokarnia - Rokita Kornatka 0:2, Orzeł Myślenice - Mogilany 2:0, Rokita - Orzeł 0:0, Mogilany - Beskid 1:5, Orzeł - Gościbia 1:2, Rokita - Mogilany 2:0, Beskid - Orzeł 5:6, Gościbia - Rokita 0:3.

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2018-01-09 09:50:25


Komentarze


Futsal Ekstraliga Kobiet

Wanda Słomniczanka Słomniki
3:3
AZS UJ Kraków
17.01.2018
21:30
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UŚ Katowice
20.01.2018
 
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
20.01.2018
 

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Prądniczanka Kraków
:
Naprzód Sobolów AZS UEK
20.01.2018
 
AZS UP Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
20.01.2018
 

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Garbarnia Kraków
:
Krakus Nowa Huta
20.01.2018
08:00
Prokocim Kraków
:
Tramwaj Kraków
20.01.2018
08:50
Hutnik Kraków
:
Puszcza Niepołomice
20.01.2018
09:40
Dalin Myślenice
:
SMS Kraków
20.01.2018
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
:
Krakus
20.01.2018
11:20
Garbarnia Kraków
:
AP 21 Kraków
20.01.2018
12:10
Prokocim Kraków
:
Jadwiga Kraków
20.01.2018
13:00
Hutnik Kraków
:
Borek Kraków
20.01.2018
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
:
Prokocim Kraków
19.01.2018
19:00
Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
19.01.2018
19:00
Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
19.01.2018
20:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Dąbski
19.01.2018
20:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
19.01.2018
21:00