facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Galicja ma nowego trenera

Galicja ma nowego trenera

Dariusz Puchała nie poprowadzi w rundzie wiosennej drużyny LKS Galicja Raciborowice. Szkoleniowiec pracował w przedstawicielu I grupy krakowskiej klasy A przez 2 lata i zajął w ostatniej rundzie 7 miejsce. Zarząd klubu uznał, że potrzebne są zmiany i nie przedłużył wygasającej z końcem roku umowy.

Od stycznia drużynę z Raciborowic przejmie Arkadiusz Panek. Dla 29-letniego trenera będzie to debiut w roli prowadzącego zespół seniorski. Do tej pory zajmował się szkoleniem młodzieży w Prądniczance (2008-16), prowadził zajęcia w AP Futbolica (2016-17), a od września trenuje dzieci w Galicji Raciborowice. Tę ostatnią funkcję Panek będzie pełnił dalej i łączył ją z pracą z pierwszą drużyną, której przez kilka lat był zawodnikiem (jest wychowankiem Krakusa Nowa Huta, przed Galicją występował w m.in. LKS Śledziejowice, KS Prądniczanka, Złomex Branice). Nowy trener posiada licencję UEFA B. Pierwsze zajęcia poprowadzi 9 stycznia.

Zarząd pragnie podziękować Dariuszowi Puchale za dotychczasowy wkład i zaangażowanie oraz życzy powodzenia w dalszej pracy trenerskiej.

 

 

Źródło: rs

Dodano: 2018-01-06 13:21:57


Zobacz też: Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice  zmiana trenera 

Komentarze