facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keepermarnia zaprasza na obozy bramkarskie

Trenujecie z pasją aby osiągnąć swoje marzenia? Dążycie do gry na najwyższym międzynarodowym poziomie? Macie talent i chcecie aby ktoś go zauważył? Chcecie pójść w ślady wielu polskich bramkarzy, którzy grają zagranicą?


 

Nadarza się doskonała szansa, aby potwierdzić ambicje i zrobić krok do przodu. Szkółka Bramkarska Keepermania organizuje obozy bramkarskie, na które zaprasza bramkarzy. Treningi będą prowadzone przez Artura Wierzbę, który pracował ponad dwa lata w Kadrze Polski U18, Mateusza Gwizda który pracuje aktualnie w angielskim Birmingham City, Karola Herdę pracującego w Górniku Łęczna a także Michała Suskiego, który szkolił się w Wielkiej Brytanii i pracuje w Szkockim University of Saint Andrews.

 

Dowiedz się więcej o Keepermania.pl


Trening w małych grupach, większa efektywność

Podczas obozów prowadzone są zajęcie w małych grupach 1 trener przypada na 5 zawodników, dzięki czemu intensywność oraz efektywność zajęć jest znacznie wyższa.


Grupy są dostosowane ze względu na wiek u umiejętności.


Nagrywane treningi

Nagrywanie treningów pozwala na pokazanie bramkarzom co robią dobrze lub jakie błędy popełniają.


Rozmowy z trenerami

Każdy zawodnik może liczyć na indywidualną rozmowę z trenerem.


Zaufali Keepermanii

W obozach organizowanych przez Keepermanię brali udział bramkarze z takich klubów jak Korona Kielce, Cracovia Kraków, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Widzew Łódź czy Bałtyk Gdynia. Keeperamania współpracuje z GRsport, Football Masters, firmą Joma i Football Trials.


Testy sprawnościowe – monitoring postępu

Szkółka Bramkarska Keepermania przeprowadza testy sprawnościowe podczas obozów przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Testy obejmują testy szybkości na fotokomórkach, testy zwinności przy użyciu fotokomórek, testy skocznościowe ora testy mocy kończyn dolnych na platformie, sprawdzenie wzrostu na stadiometrze oraz analiza składu budowy ciała.


Co wyróżnia Keepermanie?

1. treningi z trenerem z doświadczeniem w pracy z reprezentantami Polski

2. treningi z trenerami z Wielkiej Brytanii 

3.  obserwacja bramkarzy przez agencje menadżerską GRsportpodczas obozu

4. możliwość rozpoczęcia współpracy z agencją menadżerską Grzegorza Rasiaka GRsport z którą ściśle współpracujemy (http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/sport/pilka-nozna/a/kielecka-szkolka-bramkarska-nawiazala-wspolprace-z-grzegorzem-rasiakiem,12705584/)

5. warsztaty/zajęcia teoretyczne

6. indywidualne konsultacje z trenerami

7. wyróżniający się bramkarze zostaną poleceni do innych klubów (Po ostatnim obozie 2 bramkarzy trafiło do UKS SMS Łódź i grają w Centralnej Lidze Juniorów Starszych a jeden był testowany w Polonii Bytom)

8. najlepszy bramkarz otrzyma darmowy udział w Test Meczu (wwwtestypilkarskie.pl

9. na koniec obozu turniej (bitwa bramkarzy), zwycięzcy otrzymają rękawice
10. 30% zniżki na Rękawice Bramkarskie Football Masters (W razie zainteresowania prosimy  kontakt mailowy i podamy kod rabatowy, kod można wykorzystać w momencie pełnej opłaty za obóz i do 2 tygodni po obozie)

 

Miejsce: Zakopane

Terminy: 28.01.2018 – 03.02.2018 oraz 18.02.2018 – 24.02.2018

Dojazd własny do Zakopanego. Możliwość odbioru uczestników z Dworca PKP lub PKS.

 

Pozostały ostatnie wolne miejsca, które można zarezerwować poprzez stronę http://keepermania.pl/kategoria-produktu/obozy/

 

 

W razie pytań można skontaktować się bezpośrednio ze Szkółką Bramkarską Keepermania +48 793377887

 

 

Źródło: keepermania.pl

Dodano: 2017-12-19 13:14:25


keepermania 

Komentarze