facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Szaflary czarnym koniem Kryspinów Cup! (foto)

Szaflary czarnym koniem Kryspinów Cup! (foto)

W ostatni dzień rywalizacji w turnieju Kryspinów Cup w hali w Liszkach rywalizowali trampkarze. Już w fazie grupowej mieliśmy małą niespodziankę, bowiem do głównej czwórki nie awansowała ekipa Cracovii.

 

 

Do zawodów przystąpiło osiem zespołów, które rozlosowano na dwie grupy. W grupie A zameldował się Lotnik Kryspinów, LKS Szaflary, Krakus Nowa Huta oraz Cracovia. Z kolei w drugiej grupie spotkały się Garbarnia Kraków, Progres Kraków, Górnik Wieliczka i Sparta Kazimierza Wielka. Już na samym wstępie gospodarze rywalizowali z zespołem z Szaflar. Goście z Podhala pokazali góralski charakter i w świetnym stylu rozpoczęli turniej, od zwycięstwa 5:0. Wśród podopiecznych Konrada Dygonia wspomnieć trzeba o Damianie Kasperku, który od pierwszego meczu do ostatniego był wyróżniającą się postacią w drużynie z Szaflar i to w dodatku bardzo skuteczną. Warto dodać, że podopieczni Konrada Dygonia przez fazę grupową przeszli jak burza, inkasując komplet punktów, strzelając dwanaście goli i tracąc tylko jedną bramkę. Drugie miejsce przypadło Krakusowi Nowa Huta, który już na wstępie swoich występów sprawił nie lada niespodziankę, pokonując Cracovię 2:0. Słynące z woli walki i determinacji do ostatniego gwizdka Pasy nie były w stanie przeciwstawić się graczom z Nowej Huty. W szeregach Cracovii warto wyróżnić Mateusza Wodnickiego, który był wyróżniającą się postacią. Preferujący prosty futbol Krakus po wygranej z Cracovią, pokonał jeszcze Lotnik Kryspinów i z sześcioma punktami na koncie awansował do głównej czwórki. Trzecie miejsce w grupie przypadło Pasom, a dobra postawa Patryka Pernala z Lotnika nie pomogła jego drużynie w sprawieniu niespodzianki. 
 
 
Grupa A:
Lotnik - Szaflary 0:5
Krakus - Cracovia 2:0
Szaflary - Krakus 5:0
Cracovia - Lotnik 2:1
Szaflary - Cracovia 2:1
Krakus - Lotnik 3:1

1. Szaflary 3 9 12-1
2. Krakus 3 6  4-6
3. Cracovia 3 3  3-5
4. Lotnik 3 0  2-10


W grupie B rywalizował główny kandydat do wygrania turnieju - Progres Kraków. Szkoleniowiec Grzegorz Dąbrowski od początku mógł być zadowolony ze swoich piłkarzy. Już w pierwszej potyczce jego podopieczni ograli Garbarnię 8:1. Następnie pokonali drużynę Marka Kowalskiego - Spartę Kazimierza Wielka i dopiero w ostatnim grupowym meczu mieli małe problemy z Górnikiem Wieliczka. Duża w tym zasługa Filipa Corkilla z Górnika, który swoją aktywnością po każdym sektorze boiska sprawiał dużo problemów graczom Progresu. Warto dodać, że obie drużyny prezentowały ładny dla oka futbol, bazujący na odpowiednim przygotowaniu taktycznym i fizycznym. W Akademii Jerzego Dudka szczególnie wyróżnili się Kamil Gródecki i Hubert Antkowicz, którzy rozdawali karty tego dnia na parkiecie w Liszkach. Najsłabsza w całej stawce w tej grupie okazała się Sparta Kazimierza Wielka. Młodzi piłkarze z województwa świętokrzyskiego nie potrafili sprostać poziomem do reszty stawki i tym samym Patrykowi Kozińskiemu i spółce przyszło grać o miejsce 5-8. Za plecami Progresu usytuował się Górnik Wieliczka, a trzecie miejsce zajęła Garbarnia Kraków. Pododpieczni Tomasza Liputa zdołali pokonać tylko Spartę, ale przegrany pojedynek z Górnikiem Wieliczka był dla oka bardzo ciekawy i emocjonujący, a Młodym Lwą w kilku sytuacjach zabrakło po prostu szczęścia. 

Grupa B:
Garbarnia - Progres 1:8
Górnik - Sparta 2:2
Górnik - Garbarnia 3:1
Progres - Sparta 5:1
Garbarnia - Sparta 3:0
Górnik - Progres 2:2
 
1. Progres 3 7 15-4
2. Górnik 3 5  7-5
3. Garbarnia 3 3  5-13
4. Sparta 3 1  3-10
 
Po rywalizacji grupowej przeyszedł czas na krótką przerwę, podczas której odbyły się turnieje dryblingu oraz żonglerki. Mistrzem dryblingu został Maciej Wett z Krakusa Nowa Huta, a najlepszym żognlerem Jakub Brzeźniak z Lotnika Kryspinów. Później odbył się również turniej rzutów karnych, a "jedenastki" najlepiej wykonywał Dominik Kuc z Cracovii. 
 
Następnie rozpoczęły się mecze w fazie pucharowej. Pierwszy mecz Lotnika i Garbarni był bardzo ciekawy od pierwszego gwizdka. Preferujący krótkie podania i grę po ziemi zawodnicy Brązowych ostatecznie zdołali pokonać gospodarzy i zagrali w spotkaniu o 5 miejsce, gdzie czekała na nich Cracovia, która po jednostronnym pojedynku wygrała ze Spartą Kazimierza Wielka 4:0. Co ciekawe spektakl jednego aktora oglądaliśmy w grach o wielki finał. LKS Szaflary popisał się świetną skutecznością w ataku i obronie, dzięki czemu klub z Podhala pokonał Górnika 3:0. W drugim półfinale Progres bez żadnych problemów odprawił z kwitkiem Krakus Nowa Huta.
 
O przedostatnią pozycję w Kryspinów Cup grały ekipy Lotnika i Sparty Kazimierza Wielka. Mecz mógł się podobać, a Lotnik odniósł swoje pierwsze zwycięstwo tego dnia, dające im siódme miejsce w stawce. Gracze Marka Kowalskiego musieli przełknąć gorycz porażki. Dużo więcej emocji mieliśmy w starciu o piąte miejsce. Sytuacja w spotkaniu Cracovii i Garbarni zmieniała się jak w kalejdoskopie. Wydawało się, że gracze Tomasza Liputa pokonają Pasy, kiedy to piąty bieg włączyli piłkarze Cracovii i po istnej wymianie ciosów mogli unieść ręce w geście zwycięstwa. W rywalizacji o najniższy stopień podium Filip Corkill i reszta jego kolegów zdominowała środek pola w starcu z Krakusem, co było głównym środkiem do zgarnięcia brązowych medali. 
 
Świetnie zapowiadający się finał rzeczywiście był bardzo emocjonujący. Drużyny Progresu i Szaflar stanęły na wysokości zadania i zafundowały kibicom świetny spektakl. Rozpoczęło się od bramki Filipa Gródeckiego dla Progresu. Później prowadzenie krakowian podwyższył Kamil Klimczak, ale odpowiedź LKS-u była niemal natychmiastowa i po golu Kacpra Korczaka było już tylko 1:2. Obie ekipy bardzo dobrze operowały piłką i co najważniejsze walczyły o każdą piłkę. Skuteczniejsi byli gracze Grzegorza Dąbrowskiego, którzy łącznie zdobyli w finale 5 goli, a dali sobie wbić jedynie dwie bramki. Jednak zespół z Szaflar zasługuje na wielkie słowa pochwały, bowiem pokazał kawał dobrego piłkarskiego rzemiosła.
 
Po ostatnim meczu przyszedł czas na rozdanie nagród wszystkim zespołom i najlepszym zawodnikom w poszczególnych konkurencjach. Królem strzelców został Adrian Kulikowski z Szaflar, tytuł najlepszego obrońcy zgarnął Jan Gastoł z Górnika Wieliczka, najlepszym bramkarzem był Kacper Szewczyk (Progres), a najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju uznano Filipa Gródeckiego z Progresu. Wszystkie nagrody, puchary i statuetki wręczał Wójt Gminy Liszki Paweł Miś, Prezes Lotnika Czesław Sadko i Pani Dyrektor Promocji i Współpracy Powiatu Krakowskiego Małgorzata Zięć
 
Tegoroczny Kryspinów Cup dobiegł końca, a nie byłby on możliwy gdyby nie pomoc sponsorów: Urząd Gminy w Liszkach, Powiat Krakowski, Kraków Airport, Hurtownia Sportowa KrakSport, Piekarnia Łysa Góra, Firma Bako i Ośrodek Sportu i Rekreacji nad Zalewem w Kryspinowie. 
 
 
Półfinały o miejsca 5-8:
Lotnik - Garbarnia 1:2
Cracovia - Sparta 4:0
 
o miejsce 7:
Lotnik - Sparta 3:0
 
o miejsce 5:
Cracovia - Garbarnia 4:3
 
Półfinały o miejsca 1-4:
Progres - Krakus 4:0
Szaflary - Górnik 3:0
 
o miejsce 3:
Krakus - Górnik 0:3
 
o miejsce 1:
Szaflary - Progres 2:5

Grzegorz Dąbrowski (trener Progresu): - Moim zdaniem turniej organizacyjnie wypadł bardzo dobrze. Lotnik świetnie o wszystko zadbał. Pierwszy raz jesteśmy tutaj na Kryspinów Cup. Co ważne - było bardzo dużo gry dla chłopaków, ponieważ łącznie grali 100 minut. Fajna rywalizacja, bardzo się cieszymy, że wygraliśmy turniej. Jadąc na turniej zawsze chce się wygrać i z takim założeniem przyjechaliśmy dziś do Liszek. Turnieje halowe to dla chłopaków super przerywnik od gry na dużym boisku. Mamy zaplanowane już kilka turniejów halowych, a od stycznia będziemy sparować na dużych boiskach. 
 
Krzysztof Sadko (trener Lotnika i organizator turnieju): - Trzy tygodnie za nami, które bardzo dobrze oceniamy. Ten cykl nie byłby możliwy, gdyby nie zaangażowanie zarządu klubu i rodziców, którzy ze sobą współpracują, żeby dać dzieciakom możliwość rywalizacji z najlepszymi zespołami w naszym województwie i nie tylko - w sobotę np. przyjechał wicemistrz Polski juniorów młodszych, Ruch Chorzów. Do tego grał również z nami GKS Katowice, Cracovia, Podbeskidzie czy Sandecja Nowy Sącz, czyli zespoły, które nie są anonimowe w Polsce. Ten turniej to ma być nagroda dla nas za całą pracę społęczną, a dla chłopaków za pracę na treningach. Ostatni rok był bardzo udany, bo zwieńczony dwoma awansami - trampkarze i juniorzy młodsi wywalczyli promocję do I ligi. Myślę, że jest to sygnał, że wykonujemy wszyscy dobrą pracę jako stowarzyszenie, jako zarząd klubu i my trenerzy pokazujemy w Kryspinowie, że można pracować z tymi dziećmi i przede wszystkim ich wychowywać, bo to jest nasz nadrzędny cel. Jeśli w przyszłości, któregoś z nich uda się promować to nie jesteśmy zamknięci na taką możliwość. Myślę, że przez cztery lata organizacji Kryspinów Cup wyrobiliśmy już sobie jakąś markę i mam nadzieję, że następna edycja będzie taką wisieńką na torcie. 
 
Końcowa klasyfikacja:

1. Progres Kraków: Kacper Szewczyk, Hubert Antkowicz, Albert Baliga, Filip Kosakowski, Kamil Klimczak, Kacper Kotusiński, Arkadiusz Kaczyński, Filip Gródecki.
2. LKS Szaflary: Mateusz Gawron, Michał Sowa, Kamil Dzierżęga, Damian Kasperek, Adrian Kulikowski,  Kacper Korczak, Paweł Antoszek, Adam Mrugała, Dawid Skwarek, Bartłomiej Rzadkosz, Eryk Sąder.
3. Górnik Wieliczka: Szymon Sowa, Oskar Jarosz, Jan Gastoł, Dawid Duda, Filip Corkill, Szymon Wcisło, Filip Sobczak, Mateusz Hodurek, Przemysław Wrześniak, Patryk Ciesielski, Michał Anioł. 
4. Krakus Nowa Huta: Bartłomiej Fojt, Kamil Kała, Jakub Najda, Michał Ziarkowski, Filip Pietruszka, Patryk Zając, Michał Zaranek, Bartłomiej Zbroja, Maciej Wett, Adrian Wiśniowski.
5. Cracovia: Konrad Adamczyk, Igor Dołęga, Adrian Hajto, Kasper Humulewicz, Dominik Kuc, Albert Popiela, Oliwier Hyla, Mateusz Wodnicki, Kacper Zembol, Bartosz Zgłobik. 
6. Garbarnia Kraków: Maciej Pohl, Bartosz Gębala, Krystian Mądry, Bartłomiej Wolak, Wojciech Król, Kacper Górczak, Maciej Nazimek, Norbert Kolut, Dawid Główczyk, Rafał Kurlit, Jakub Butrynowicz, Kacper Ryś, Mateusz Malinowski, Tomasz Wilk.  
7. Lotnik Kryspinów: Patryk Pernal, Jakub Sobesto, Grzegorz Powroźnik, Jakub Brzeźniak, Mateusz Lorek, Dominika Michalczyk, Radosław Michalczyk, Mateusz Trzaska, Artur Niżnik, Arkadiusz Tworzyk, Hubert Bierzało, Szymon Kusek. 
8. Sparta Kazimierza Wielka: Mateusz Zimnicki, Konrad Frączek, Sebastian Twardowski, Aleksander Zaręba, Patryk Koziński, Hubert Kuc, Jakub Mącznik, Wojciech Jaworski, Michał Mazur, Kacper Jaros, Krystian Kałuża.
 
Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz - Kacper Szewczyk (Progres)
Najlepszy obrońca - Jan Gastoł (Górnik)
MVP - Filip Gródecki (Progres)
Król strzelców - Adrian Kuliokowski (Szaflary)
Mistrz rzutów karnych - Dominik Kuc (Cracovia)
Mistrz żonglerki - Jakub Brześniak (Lotnik)
Mistrz dryblingu - Maciej Wett (Krakus)


Relacja wykonana w ramach usługi:
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (www.futmal.pl/patronat)

Źródło: Jakub Dybał (tekst), Piotr Kwiecień (foto)

Dodano: 2017-12-05 21:39:59


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
0:1
Zagłębie Lubin
17.08.2018
18:00
Miedź Legnica
1:1
Korona Kielce
17.08.2018
20:30
Wisła Płock
1:3
Arka Gdynia
18.08.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
18.08.2018
20:30
Legia Warszawa
:
Zagłębie Sosnowiec
19.08.2018
15:30
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
19.08.2018
18:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
19.08.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
20.08.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2018
19:00
Odra Opole
1:2
GKS Jastrzębie
17.08.2018
19:00
Stal Mielec
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2018
20:30
Chojniczanka Chojnice
1:1
Puszcza Niepołomice
17.08.2018
20:00
GKS Tychy
0:3
Stomil Olsztyn
17.08.2018
19:00
GKS Katowice
:
Wigry Suwałki
18.08.2018
20:00
Chrobry Głogów
0:1
Raków Częstochowa
18.08.2018
17:45
Garbarnia Kraków
3:2
ŁKS Łódź
18.08.2018
17:00

II liga

Ruch Chorzów
2:2
GKS Bełchatów
17.08.2018
19:20
Olimpia Grudziądz
4:0
Skra Bełchatów
17.08.2018
19:00
Resovia Rzeszów
2:2
Górnik Łęczna
18.08.2018
12:00
Błękitni Stargard
1:0
Stal Stalowa Wola
18.08.2018
16:00
Pogoń Siedlce
0:3
Znicz Pruszków
18.08.2018
17:00
Elana Toruń
3:0
ROW Rybnik
18.08.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Rozwój Katowice
18.08.2018
17:00
Radomiak Radom
5:0
Olimpia Elbląg
18.08.2018
18:00
Widzew Łódź
:
Gryf Wejherowo
18.08.2018
19:10

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2018
17:00
Motor Lublin
:
Soła Oświęcim
18.08.2018
19:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Avia Świdnik
19.08.2018
17:00
Chełmianka Chełm
:
Wiślanie Jaśkowice
19.08.2018
15:30
Czarni Połaniec
:
Wisła Sandomierz
19.08.2018
17:00
Stal Kraśnik
:
Spartakus Daleszyce
19.08.2018
17:00
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
19.08.2018
17:00
Sokół Sieniawa
:
Podlasie Biała Podlaska
19.08.2018
17:00
Stal Rzeszów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
19.08.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
0:0
Wiślanka Grabie
18.08.2018
17:00
MKS Trzebinia
1:3
LKS Jawiszowice
18.08.2018
11:00
Dalin Myślenice
3:1
Beskid Andrychów
18.08.2018
17:00
Unia Oświęcim
0:2
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2018
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Clepardia Kraków
19.08.2018
17:00
Pcimianka Pcim
:
Orzeł Ryczów
19.08.2018
16:30
Kaszowianka Kaszów
:
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2018
14:00
Słomniczanka Słomniki
:
KS Olkusz
19.08.2018
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
3:0
Tarnovia Tarnów
17.08.2018
18:00
BKS Bochnia
3:2
Olimpia Pisarzowa
18.08.2018
16:00
Okocimski Brzesko
0:1
Unia Tarnów
18.08.2018
17:00
Poprad Muszyna
2:0
GKS Drwinia
18.08.2018
11:00
Lubań Maniowy
:
Glinik Gorlice
19.08.2018
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2018
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
LKS Szaflary
19.08.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Limanovia Limanowa
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:2
Proszowianka Proszowice
18.08.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
1:2
LOT Balice
18.08.2018
17:00
Przemsza Klucze
3:1
Prądniczanka Kraków
18.08.2018
17:30
Prądnik Sułoszowa
:
Zieleńczanka Zielonki
19.08.2018
16:00
Spójnia Osiek
:
Sokół Kocmyrzów
19.08.2018
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Orzeł Iwanowice
19.08.2018
17:00
Pogoń Miechów
:
Piliczanka Pilica
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
2:1
Błękitni Modlnica
18.08.2018
11:00
TS Węgrzce
5:3
Hutnik II Kraków
18.08.2018
11:00
Nadwiślan Kraków
0:4
Garbarnia II Kraków
18.08.2018
11:00
Iskra Radwanowice
0:0
Prokocim Kraków
18.08.2018
17:00
Wieczysta Kraków
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
18.08.2018
17:00
Piast Wołowice
:
Bronowianka Kraków
19.08.2018
16:00
Skawinka Skawina
:
Świt Krzeszowice
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
4:2
Wiarusy Igołomia
18.08.2018
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
0:4
Targowianka Targowisko
18.08.2018
13:00
Gdovia Gdów
2:2
Radziszowianka Radziszów
18.08.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
0:2
Raba Dobczyce
18.08.2018
17:00
Wróblowianka Wróblowice
1:2
Orzeł Myślenice
18.08.2018
18:00
Czarni Staniątki
3:1
LKS Śledziejowice
18.08.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Pasternik Ochojno
19.08.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

LKS Rajsko
2:0
Halniak Maków Podhalański
18.08.2018
15:00
Brzezina Osiek
5:0
Garbarz Zembrzyce
18.08.2018
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:2
Tempo Białka
18.08.2018
17:00
Arka Babice
8:0
Sosnowianka Stanisław Dln
18.08.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:6
KS Chełmek
18.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
3:4
Victoria Jaworzno
18.08.2018
17:30
Zatorzanka Zator
:
Niwa Nowa Wieś
19.08.2018
17:00
LKS Żarki
:
Nadwiślanin Gromiec
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia B.
1:1
Olimpia Kąty
18.08.2018
17:00
Tarnavia
2:4
Novi/Rzezawianka Rzezawa
18.08.2018
17:00
LKS Gnojnik
5:1
Sokół Maszkienice
18.08.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
1:0
Orzeł Dębno
18.08.2018
18:00
Radłovia Radłów
1:3
Rylovia Rylowa
18.08.2018
18:00
Arkadia Olszyny
:
Raba Książnice
19.08.2018
17:00
Naprzód Sobolów
:
Jadowniczanka Jadowniki
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
18.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
1:3
Polan Żabno
18.08.2018
17:00
LKS Ładna
3:0
Pogórze
18.08.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
1:0
KS US Śmigno
18.08.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Olimpia Wojnicz
19.08.2018
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Wisła Szczucin
19.08.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Wola Radłowska
19.08.2018
17:00
GLKS Gromnik
:
Tuchovia Tuchów
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
1:0
Kolejarz Stróże
18.08.2018
17:00
Sokół Stary Sącz
1:2
Orzeł Wojnarowa
18.08.2018
18:00
Jarmuta
5:0
KS Tymbark
18.08.2018
18:00
LKS Łużna
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
19.08.2018
14:00
Laskovia
:
Poprad Rytro
19.08.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Sokół Słopnice
19.08.2018
17:00
LKS Rupniów
:
Skalnik Kamionka Wielka
19.08.2018
17:00
Huragan Waksmund
:
Gród Podegrodzie
19.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
3:0
Galicja Raciborowice
18.08.2018
17:00
Spartak Wielkanoc
5:7
Strażak Goszcza
18.08.2018
18:00
Orzeł Bębło
:
Jastrzębiec Książ Wielki
19.08.2018
12:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
19.08.2018
17:30
Szreniawa Koszyce
:
Ekler Baranówka
19.08.2018
18:00
Kapitol Racławice
:
Michałowianka Michałowice
19.08.2018
11:00
Juvenia Prandocin
:
Partyzant Dojazdów
19.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
3:2
Wisła Czernichów
18.08.2018
17:00
Orlęta Rudawa
3:3
Wisła Jeziorzany
18.08.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Lotnik Kryspinów
18.08.2018
17:00
Tęcza Piekary
:
Strażak Rączna
19.08.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Sokół Rybna
19.08.2018
17:00
Kmita Zabierzów
:
Sportowiec Modlniczka
19.08.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
JKS Zelków
19.08.2018
16:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
2:3
Iskra Krzęcin
18.08.2018
17:00
Płomień Kostrze
3:1
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
17:00
Wawel Kraków
2:4
Dąbski Kraków
18.08.2018
11:00
Podgórze Kraków
5:2
Cedronka Wola Radziszowska
18.08.2018
12:00
Radziszowianka II
:
Bieżanowianka Kraków
19.08.2018
17:00
Strzelcy Kraków
:
Krakus Swoszowice
19.08.2018
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
0:2
Czarnochowice
18.08.2018
18:00
UKS Sygneczów
1:1
Strażak Kokotów
18.08.2018
17:00
Złomex Branice
4:2
Contra Sułków
18.08.2018
11:00
Wolni Kłaj
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2018
18:00
Piłkarz Podłęże
:
Wieliczanka Wieliczka
19.08.2018
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Piast Łapanów
19.08.2018
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Zryw Szarów
19.08.2018
17:30

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
3:1
Topór Tenczyn
18.08.2018
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Skalnik Trzemeśnia
18.08.2018
17:00
Górki Myślenice
1:2
Rokita Kornatka
18.08.2018
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
18.08.2018
17:00
Iskra Brzączowice
:
Lubomir Wiśniowa
19.08.2018
17:30
Iskra Głogoczów
:
LKS Trzebunia
19.08.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
5:1
Orzeł K.
18.08.2018
11:00
Olimpia Łobzów
0:0
Trzy Korony Żarnowiec
18.08.2018
17:30
Leśnik Gorenice
8:1
Unia Jaroszowiec
18.08.2018
17:30
Spartak Charsznica
2:2
Laskowianka Laski
18.08.2018
18:00
Strażak Przybysławice
:
Centuria Chechło
19.08.2018
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Bolesław Bukowno
19.08.2018
11:00
Hetman Dłużec
:
Błysk Zederman
19.08.2018
16:00
Legion Bydlin
:
Promień Przeginia
19.08.2018
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Ciężkowice
2:2
Promyk Bolęcin
18.08.2018
17:00
Start Kamień
5:2
Fablok Chrzanów
18.08.2018
17:00
Wisła Jankowice
1:0
UKS Dulowa
18.08.2018
18:00
Korona Lgota
:
Błyskawica Myślachowice
19.08.2018
14:30
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
19.08.2018
17:00
SPRiN Regulice
:
Zagórzanka Zagórze
19.08.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Gdovia II Gdów
18.08.2018
18:00
Naprzód Ochmanów
3:0
Iskra Zakrzów
18.08.2018
16:30
Rożnowa
0:1
Gwiazda Brzegi
18.08.2018
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Dąb Zabierzów Bocheński
19.08.2018
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
19.08.2018
17:00
Sokół Chorągwica
:
Gryf Wiatowice
19.08.2018
18:00
Wiarusy II
:
Błyskawica Wyciąże
19.08.2018
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Dłubnia Trzyciąż
9:1
Cobra Wężerów
18.08.2018
17:00
Victoria Smroków
:
Błyskawica Kolbark
19.08.2018
11:00
Northstar Miechów
:
Błękitni Falniów
19.08.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
:
Zryw Przesławice
19.08.2018
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Nidzica Słaboszów
19.08.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów

Pogoń Szczecin
2:0
Legia Warszawa
18.08.2018
12:00
Lech Poznań
2:1
Motor Lublin
18.08.2018
12:00
Wisła Kraków
1:0
Elana Toruń
18.08.2018
12:00
Korona Kielce
2:1
Arka G.
18.08.2018
11:00
GKS Bełchatów
3:2
Ruch Chorzów
18.08.2018
14:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
19.08.2018
14:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
19.08.2018
12:00
Lech Poznań
:
Jagiellonia
21.08.2018
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
3:3
BKS Bochnia
18.08.2018
10:00
Zatorzanka Zator
0:3
Dalin Myślenice
18.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
4:0
Limanovia Limanowa
18.08.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:6
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
6:1
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2018
10:00
Unia Tarnów
1:1
Profi Zielonki
18.08.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Sandecja Nowy Sącz
19.08.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
19.08.2018
11:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
21.08.2018
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dąb P.
0:2
Garbarnia Kraków
18.08.2018
11:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Hutnik Kraków
18.08.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.08.2018
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podhale Nowy Targ
0:10
Pcimianka
18.08.2018
10:00
Unia Tarnów
1:0
Okocimski Brzesko
18.08.2018
10:00
Soła Oświęcim
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.08.2018
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
4:0
AS Progres Kraków
18.08.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
5:0
Limanovia
18.08.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MKS Trzebinia
:
Karol Wadowice
19.08.2018
11:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
4:0
AZS Wrocław
18.08.2018
11:00
Polonia Poznań
0:11
Medyk Konin
18.08.2018
16:00
Olimpia Szczecin
0:7
Górnik Łęczna
18.08.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
3:1
Mitech Żywiec
18.08.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
3:3
AZS UJ Kraków
18.08.2018
11:00
GKS Katowice
1:2
AZS PWSZ Wałbrzych
18.08.2018
13:00

I liga kobiet (południe)

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:6
Rysy Bukowina Tatrzańska
18.08.2018
13:00
ROW Rybnik
1:2
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
4:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
18.08.2018
15:00
Resovia Rzeszów
:
Czwórka Radom
19.08.2018
12:00
Respekt Myślenice
:
Rolnik Głogówek
19.08.2018
16:00