facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Szaflary czarnym koniem Kryspinów Cup! (foto)

Szaflary czarnym koniem Kryspinów Cup! (foto)

W ostatni dzień rywalizacji w turnieju Kryspinów Cup w hali w Liszkach rywalizowali trampkarze. Już w fazie grupowej mieliśmy małą niespodziankę, bowiem do głównej czwórki nie awansowała ekipa Cracovii.

 

 

Do zawodów przystąpiło osiem zespołów, które rozlosowano na dwie grupy. W grupie A zameldował się Lotnik Kryspinów, LKS Szaflary, Krakus Nowa Huta oraz Cracovia. Z kolei w drugiej grupie spotkały się Garbarnia Kraków, Progres Kraków, Górnik Wieliczka i Sparta Kazimierza Wielka. Już na samym wstępie gospodarze rywalizowali z zespołem z Szaflar. Goście z Podhala pokazali góralski charakter i w świetnym stylu rozpoczęli turniej, od zwycięstwa 5:0. Wśród podopiecznych Konrada Dygonia wspomnieć trzeba o Damianie Kasperku, który od pierwszego meczu do ostatniego był wyróżniającą się postacią w drużynie z Szaflar i to w dodatku bardzo skuteczną. Warto dodać, że podopieczni Konrada Dygonia przez fazę grupową przeszli jak burza, inkasując komplet punktów, strzelając dwanaście goli i tracąc tylko jedną bramkę. Drugie miejsce przypadło Krakusowi Nowa Huta, który już na wstępie swoich występów sprawił nie lada niespodziankę, pokonując Cracovię 2:0. Słynące z woli walki i determinacji do ostatniego gwizdka Pasy nie były w stanie przeciwstawić się graczom z Nowej Huty. W szeregach Cracovii warto wyróżnić Mateusza Wodnickiego, który był wyróżniającą się postacią. Preferujący prosty futbol Krakus po wygranej z Cracovią, pokonał jeszcze Lotnik Kryspinów i z sześcioma punktami na koncie awansował do głównej czwórki. Trzecie miejsce w grupie przypadło Pasom, a dobra postawa Patryka Pernala z Lotnika nie pomogła jego drużynie w sprawieniu niespodzianki. 
 
 
Grupa A:
Lotnik - Szaflary 0:5
Krakus - Cracovia 2:0
Szaflary - Krakus 5:0
Cracovia - Lotnik 2:1
Szaflary - Cracovia 2:1
Krakus - Lotnik 3:1

1. Szaflary 3 9 12-1
2. Krakus 3 6  4-6
3. Cracovia 3 3  3-5
4. Lotnik 3 0  2-10


W grupie B rywalizował główny kandydat do wygrania turnieju - Progres Kraków. Szkoleniowiec Grzegorz Dąbrowski od początku mógł być zadowolony ze swoich piłkarzy. Już w pierwszej potyczce jego podopieczni ograli Garbarnię 8:1. Następnie pokonali drużynę Marka Kowalskiego - Spartę Kazimierza Wielka i dopiero w ostatnim grupowym meczu mieli małe problemy z Górnikiem Wieliczka. Duża w tym zasługa Filipa Corkilla z Górnika, który swoją aktywnością po każdym sektorze boiska sprawiał dużo problemów graczom Progresu. Warto dodać, że obie drużyny prezentowały ładny dla oka futbol, bazujący na odpowiednim przygotowaniu taktycznym i fizycznym. W Akademii Jerzego Dudka szczególnie wyróżnili się Kamil Gródecki i Hubert Antkowicz, którzy rozdawali karty tego dnia na parkiecie w Liszkach. Najsłabsza w całej stawce w tej grupie okazała się Sparta Kazimierza Wielka. Młodzi piłkarze z województwa świętokrzyskiego nie potrafili sprostać poziomem do reszty stawki i tym samym Patrykowi Kozińskiemu i spółce przyszło grać o miejsce 5-8. Za plecami Progresu usytuował się Górnik Wieliczka, a trzecie miejsce zajęła Garbarnia Kraków. Pododpieczni Tomasza Liputa zdołali pokonać tylko Spartę, ale przegrany pojedynek z Górnikiem Wieliczka był dla oka bardzo ciekawy i emocjonujący, a Młodym Lwą w kilku sytuacjach zabrakło po prostu szczęścia. 

Grupa B:
Garbarnia - Progres 1:8
Górnik - Sparta 2:2
Górnik - Garbarnia 3:1
Progres - Sparta 5:1
Garbarnia - Sparta 3:0
Górnik - Progres 2:2
 
1. Progres 3 7 15-4
2. Górnik 3 5  7-5
3. Garbarnia 3 3  5-13
4. Sparta 3 1  3-10
 
Po rywalizacji grupowej przeyszedł czas na krótką przerwę, podczas której odbyły się turnieje dryblingu oraz żonglerki. Mistrzem dryblingu został Maciej Wett z Krakusa Nowa Huta, a najlepszym żognlerem Jakub Brzeźniak z Lotnika Kryspinów. Później odbył się również turniej rzutów karnych, a "jedenastki" najlepiej wykonywał Dominik Kuc z Cracovii. 
 
Następnie rozpoczęły się mecze w fazie pucharowej. Pierwszy mecz Lotnika i Garbarni był bardzo ciekawy od pierwszego gwizdka. Preferujący krótkie podania i grę po ziemi zawodnicy Brązowych ostatecznie zdołali pokonać gospodarzy i zagrali w spotkaniu o 5 miejsce, gdzie czekała na nich Cracovia, która po jednostronnym pojedynku wygrała ze Spartą Kazimierza Wielka 4:0. Co ciekawe spektakl jednego aktora oglądaliśmy w grach o wielki finał. LKS Szaflary popisał się świetną skutecznością w ataku i obronie, dzięki czemu klub z Podhala pokonał Górnika 3:0. W drugim półfinale Progres bez żadnych problemów odprawił z kwitkiem Krakus Nowa Huta.
 
O przedostatnią pozycję w Kryspinów Cup grały ekipy Lotnika i Sparty Kazimierza Wielka. Mecz mógł się podobać, a Lotnik odniósł swoje pierwsze zwycięstwo tego dnia, dające im siódme miejsce w stawce. Gracze Marka Kowalskiego musieli przełknąć gorycz porażki. Dużo więcej emocji mieliśmy w starciu o piąte miejsce. Sytuacja w spotkaniu Cracovii i Garbarni zmieniała się jak w kalejdoskopie. Wydawało się, że gracze Tomasza Liputa pokonają Pasy, kiedy to piąty bieg włączyli piłkarze Cracovii i po istnej wymianie ciosów mogli unieść ręce w geście zwycięstwa. W rywalizacji o najniższy stopień podium Filip Corkill i reszta jego kolegów zdominowała środek pola w starcu z Krakusem, co było głównym środkiem do zgarnięcia brązowych medali. 
 
Świetnie zapowiadający się finał rzeczywiście był bardzo emocjonujący. Drużyny Progresu i Szaflar stanęły na wysokości zadania i zafundowały kibicom świetny spektakl. Rozpoczęło się od bramki Filipa Gródeckiego dla Progresu. Później prowadzenie krakowian podwyższył Kamil Klimczak, ale odpowiedź LKS-u była niemal natychmiastowa i po golu Kacpra Korczaka było już tylko 1:2. Obie ekipy bardzo dobrze operowały piłką i co najważniejsze walczyły o każdą piłkę. Skuteczniejsi byli gracze Grzegorza Dąbrowskiego, którzy łącznie zdobyli w finale 5 goli, a dali sobie wbić jedynie dwie bramki. Jednak zespół z Szaflar zasługuje na wielkie słowa pochwały, bowiem pokazał kawał dobrego piłkarskiego rzemiosła.
 
Po ostatnim meczu przyszedł czas na rozdanie nagród wszystkim zespołom i najlepszym zawodnikom w poszczególnych konkurencjach. Królem strzelców został Adrian Kulikowski z Szaflar, tytuł najlepszego obrońcy zgarnął Jan Gastoł z Górnika Wieliczka, najlepszym bramkarzem był Kacper Szewczyk (Progres), a najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju uznano Filipa Gródeckiego z Progresu. Wszystkie nagrody, puchary i statuetki wręczał Wójt Gminy Liszki Paweł Miś, Prezes Lotnika Czesław Sadko i Pani Dyrektor Promocji i Współpracy Powiatu Krakowskiego Małgorzata Zięć
 
Tegoroczny Kryspinów Cup dobiegł końca, a nie byłby on możliwy gdyby nie pomoc sponsorów: Urząd Gminy w Liszkach, Powiat Krakowski, Kraków Airport, Hurtownia Sportowa KrakSport, Piekarnia Łysa Góra, Firma Bako i Ośrodek Sportu i Rekreacji nad Zalewem w Kryspinowie. 
 
 
Półfinały o miejsca 5-8:
Lotnik - Garbarnia 1:2
Cracovia - Sparta 4:0
 
o miejsce 7:
Lotnik - Sparta 3:0
 
o miejsce 5:
Cracovia - Garbarnia 4:3
 
Półfinały o miejsca 1-4:
Progres - Krakus 4:0
Szaflary - Górnik 3:0
 
o miejsce 3:
Krakus - Górnik 0:3
 
o miejsce 1:
Szaflary - Progres 2:5

Grzegorz Dąbrowski (trener Progresu): - Moim zdaniem turniej organizacyjnie wypadł bardzo dobrze. Lotnik świetnie o wszystko zadbał. Pierwszy raz jesteśmy tutaj na Kryspinów Cup. Co ważne - było bardzo dużo gry dla chłopaków, ponieważ łącznie grali 100 minut. Fajna rywalizacja, bardzo się cieszymy, że wygraliśmy turniej. Jadąc na turniej zawsze chce się wygrać i z takim założeniem przyjechaliśmy dziś do Liszek. Turnieje halowe to dla chłopaków super przerywnik od gry na dużym boisku. Mamy zaplanowane już kilka turniejów halowych, a od stycznia będziemy sparować na dużych boiskach. 
 
Krzysztof Sadko (trener Lotnika i organizator turnieju): - Trzy tygodnie za nami, które bardzo dobrze oceniamy. Ten cykl nie byłby możliwy, gdyby nie zaangażowanie zarządu klubu i rodziców, którzy ze sobą współpracują, żeby dać dzieciakom możliwość rywalizacji z najlepszymi zespołami w naszym województwie i nie tylko - w sobotę np. przyjechał wicemistrz Polski juniorów młodszych, Ruch Chorzów. Do tego grał również z nami GKS Katowice, Cracovia, Podbeskidzie czy Sandecja Nowy Sącz, czyli zespoły, które nie są anonimowe w Polsce. Ten turniej to ma być nagroda dla nas za całą pracę społęczną, a dla chłopaków za pracę na treningach. Ostatni rok był bardzo udany, bo zwieńczony dwoma awansami - trampkarze i juniorzy młodsi wywalczyli promocję do I ligi. Myślę, że jest to sygnał, że wykonujemy wszyscy dobrą pracę jako stowarzyszenie, jako zarząd klubu i my trenerzy pokazujemy w Kryspinowie, że można pracować z tymi dziećmi i przede wszystkim ich wychowywać, bo to jest nasz nadrzędny cel. Jeśli w przyszłości, któregoś z nich uda się promować to nie jesteśmy zamknięci na taką możliwość. Myślę, że przez cztery lata organizacji Kryspinów Cup wyrobiliśmy już sobie jakąś markę i mam nadzieję, że następna edycja będzie taką wisieńką na torcie. 
 
Końcowa klasyfikacja:

1. Progres Kraków: Kacper Szewczyk, Hubert Antkowicz, Albert Baliga, Filip Kosakowski, Kamil Klimczak, Kacper Kotusiński, Arkadiusz Kaczyński, Filip Gródecki.
2. LKS Szaflary: Mateusz Gawron, Michał Sowa, Kamil Dzierżęga, Damian Kasperek, Adrian Kulikowski,  Kacper Korczak, Paweł Antoszek, Adam Mrugała, Dawid Skwarek, Bartłomiej Rzadkosz, Eryk Sąder.
3. Górnik Wieliczka: Szymon Sowa, Oskar Jarosz, Jan Gastoł, Dawid Duda, Filip Corkill, Szymon Wcisło, Filip Sobczak, Mateusz Hodurek, Przemysław Wrześniak, Patryk Ciesielski, Michał Anioł. 
4. Krakus Nowa Huta: Bartłomiej Fojt, Kamil Kała, Jakub Najda, Michał Ziarkowski, Filip Pietruszka, Patryk Zając, Michał Zaranek, Bartłomiej Zbroja, Maciej Wett, Adrian Wiśniowski.
5. Cracovia: Konrad Adamczyk, Igor Dołęga, Adrian Hajto, Kasper Humulewicz, Dominik Kuc, Albert Popiela, Oliwier Hyla, Mateusz Wodnicki, Kacper Zembol, Bartosz Zgłobik. 
6. Garbarnia Kraków: Maciej Pohl, Bartosz Gębala, Krystian Mądry, Bartłomiej Wolak, Wojciech Król, Kacper Górczak, Maciej Nazimek, Norbert Kolut, Dawid Główczyk, Rafał Kurlit, Jakub Butrynowicz, Kacper Ryś, Mateusz Malinowski, Tomasz Wilk.  
7. Lotnik Kryspinów: Patryk Pernal, Jakub Sobesto, Grzegorz Powroźnik, Jakub Brzeźniak, Mateusz Lorek, Dominika Michalczyk, Radosław Michalczyk, Mateusz Trzaska, Artur Niżnik, Arkadiusz Tworzyk, Hubert Bierzało, Szymon Kusek. 
8. Sparta Kazimierza Wielka: Mateusz Zimnicki, Konrad Frączek, Sebastian Twardowski, Aleksander Zaręba, Patryk Koziński, Hubert Kuc, Jakub Mącznik, Wojciech Jaworski, Michał Mazur, Kacper Jaros, Krystian Kałuża.
 
Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz - Kacper Szewczyk (Progres)
Najlepszy obrońca - Jan Gastoł (Górnik)
MVP - Filip Gródecki (Progres)
Król strzelców - Adrian Kuliokowski (Szaflary)
Mistrz rzutów karnych - Dominik Kuc (Cracovia)
Mistrz żonglerki - Jakub Brześniak (Lotnik)
Mistrz dryblingu - Maciej Wett (Krakus)


Relacja wykonana w ramach usługi:
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (www.futmal.pl/patronat)

Źródło: Jakub Dybał (tekst), Piotr Kwiecień (foto)

Dodano: 2017-12-05 21:39:59


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
1:6
Płomień II Jerzmanowice
22.05.2018
 

Ekstraklasa

Lech Poznań
0:3 v.o.
Legia Warszawa
20.05.2018
18:00
Górnik Zabrze
2:0
Wisła Kraków
20.05.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Wisła Płock
20.05.2018
18:00
Korona Kielce
0:2
Zagłębie Lubin
20.05.2018
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
2:0
Górnik Łęczna
20.05.2018
17:00

II liga polska

Olimpia Elbląg
0:2
Garbarnia Kraków
20.05.2018
16:00
Gryf Wejherowo
3:1
MKS Kluczbork
20.05.2018
16:00
Błękitni Stargard
0:0
Gwardia Koszalin
20.05.2018
17:00
GKS Jastrzębie
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2018
18:00

III liga (gr. IV)

Karpaty K.
3:0
Wiślanie Jaśkowice
20.05.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
0:1
Stal Rzeszów
20.05.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
2:1
Jutrzenka Giebułtów
20.05.2018
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Dalin Myślenice
20.05.2018
12:00
Clepardia Kraków
:
TS Węgrzce
23.05.2018
18:00
Górnik Wieliczka
:
Orzeł Ryczów
23.05.2018
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

GKS Drwinia
2:0
Barciczanka Barcice
20.05.2018
17:00
Poprad Rytro
0:2
Poprad Muszyna
20.05.2018
16:00
Lubań Maniowy
1:0
Limanovia Limanowa
20.05.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Proszowianka Proszowice
2:0
Bolesław Bukowno
20.05.2018
18:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Zieleńczanka Zielonki
20.05.2018
17:30
Przemsza Klucze
0:2
Spójnia Osiek
20.05.2018
17:00
Piliczanka Pilica
:
Słomniczanka Słomniki
23.05.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
4:1
Wieczysta Kraków
20.05.2018
15:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Świt Krzeszowice
20.05.2018
14:00
Piast Wołowice
0:1
Prokocim Kraków
20.05.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wolni Kłaj
2:3
Pasternik Ochojno
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

LKS Żarki
6:1
Zagórzanka Zagórze
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Okocimski Brzesko
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.05.2018
17:00
Sokół Maszkienice
0:2
Olimpia Kąty
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dunajec Zakliczyn
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
20.05.2018
17:00
Wisła Szczucin
6:0
Łukovia Łukowa
20.05.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
GLKS Gromnik
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Skalnik Kamionka Wielka
:
Orkan Szczyrzyc
20.05.2018
18:00
Jarmuta
1:1
Bobowa
20.05.2018
14:00
Płomień Limanowa
2:1
Orkan Raba Wyżna
20.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

Maszycanka Maszyce
2:1
Czarni 03 Grzegorzowice
20.05.2018
17:00
Juvenia Prandocin
3:2
Strażak Goszcza
20.05.2018
17:00
Hutnik II Kraków
6:0
MKS Skała 2004
20.05.2018
16:00
Strażak Goszcza
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.05.2018
18:30
Szreniawa Koszyce
:
LKS Niedźwiedź
23.05.2018
18:30

Klasa A (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
2:3
Wawel Kraków
20.05.2018
17:00
JKS Zelków
3:3
Prądniczanka II Kraków
20.05.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Sportowiec Modlniczka
20.05.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Wisła Czernichów
1:0
Lotnik Kryspinów
20.05.2018
17:00
LKS Libertów
:
Cedronka Wola Radziszowska
20.05.2018
17:00
Armatura Kraków
2:5
Tęcza Piekary
20.05.2018
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:1
Strażak Kokotów
20.05.2018
17:30
Złomex Branice
0:4
LKS Śledziejowice
20.05.2018
17:30
Piast Łapanów
6:6
Piłkarz Podłęże
20.05.2018
18:00
Zryw Szarów
5:1
UKS Sygneczów
20.05.2018
17:00

Klasa A (Myślenice)

LKS Trzebunia
0:4
Dziecanovia Dziekanowice
20.05.2018
12:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Rokita Kornatka
20.05.2018
16:00
Iskra Głogoczów
1:2
Clavia Świątniki Górne
20.05.2018
17:00

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
1:1
Centuria Chechło
20.05.2018
15:30
Leśnik Gorenice
1:7
Pogoń Miechów
20.05.2018
17:00
Hetman Dłużec
7:1
Northstar Miechów
20.05.2018
13:00
Pilica Wierbka
4:1
Trzy Korony Żarnowiec
20.05.2018
17:00
Piliczanka Pilica
3:6
Promień Przeginia
20.05.2018
17:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
0:1
Fablok Chrzanów
20.05.2018
11:00

Klasa B (Kraków I)

Trątnowianka Trątnowice
2:1
Kapitol Racławice
20.05.2018
16:00
Novi Narama
4:1
Agricola Klimontów
20.05.2018
17:00
Sparta Skrzeszowice
1:6
Spartak Wielkanoc
20.05.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

Błękitni II Modlnica
5:2
Tyniec Kraków
20.05.2018
17:00
Orzeł II Bębło
2:2
Potok Więckowice
20.05.2018
17:30
Fitball Szklary
:
Strzelcy Kraków
23.05.2018
18:30

Klasa B (Kraków III)

Wisła II Jeziorzany
4:1
Gwiazda Ściejowice
20.05.2018
17:00
Radziszowianka II
5:1
Rzozovia Rzozów
20.05.2018
17:30
Pychowianka Kraków
:
Iskra Czułów
20.05.2018
18:00
Pozowianka Pozowice
3:1
Piast S.
20.05.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Batory Wola Batorska
23.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
0:2
Cisy Harbutowice
20.05.2018
17:30
Raba II Dobczyce
0:2
Sęp Droginia
20.05.2018
17:00
Iskra Brzączowice
4:2
Cyrhla Krzczonów
20.05.2018
18:00
Karpaty II Siepraw
3:1
Tempo II Rzeszotary
20.05.2018
17:00
Raba II Dobczyce
:
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2018
18:00

Klasa B (Olkusz I)

Spójnia II Osiek
1:2
Pilica Wierbka
20.05.2018
17:00
Błysk Zederman
16:0
Hetman Dłużec
20.05.2018
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
5:1
Trzy Buki Wierzchowisko
20.05.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
2:1
Zryw Przesławice
20.05.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
12:1
Błękitni Falniów
20.05.2018
17:00
Victoria Smroków
4:0
Błyskawica Kolbark
20.05.2018
11:00
Czapla Czaple Male
9:2
Dłubnia Trzyciąż
20.05.2018
11:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
3:3
LKS Polanowice
20.05.2018
17:00
Milenium Radziemice
3:5
Iskra Pałecznica
20.05.2018
17:00

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
0:2
Universum Kraków
20.05.2018
17:00
Universum Kraków
:
Gajowianka II Gaj
23.05.2018
18:00

Klasa C (Wieliczka)

Wiarusy II
5:1
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
20.05.2018
15:00
Contra II
0:3
Górnik II Wieliczka
20.05.2018
17:00
Czarni II Staniątki
7:6
Czarnochowice II
20.05.2018
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.05.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Znicz Pruszków
:
Legia Warszawa
20.05.2018
19:00
Stomil
0:3
Jagiellonia
20.05.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

AS Progres II
3:3
Sokół Słopnice
20.05.2018
16:00
Limanovia Limanowa
3:2
Unia Tarnów
20.05.2018
15:00
Soła Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.05.2018
17:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.05.2018
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia Tarnów
6:1
Dunajec Ostrowsko
20.05.2018
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

AS Progres Kraków
0:0
Cracovia Kraków
20.05.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
0:3
Unia Oświęcim
20.05.2018
15:30
Karol Wadowice
:
Orzeł Myślenice
23.05.2018
18:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Gościbia Sułkowice
0:5
Gdovia Gdów
20.05.2018
11:00
Orzeł Myślenice
2:0
UKS Sygneczów
20.05.2018
12:30

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

Piast Gliwice
2:8
Rekord Bielsko Biała
20.05.2018
18:00
Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00

Futsal Ekstraklasa (gr.spadkowa)

MKF Sole Miasto Wieliczka
1:7
Słoneczny Stok Białystok
20.05.2018
16:00

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy
21.05.2018
18:30

Małopolska Liga Talentów 2007

LUKS Skrzyszów
0:3
Dunajec
20.05.2018
09:00
Sandecja
0:0
Słowik
20.05.2018
09:00
Mineralni Krynica Zdrój
1:2
Górnik L.
20.05.2018
09:00
Wisła K.
2:0
PAPN Kraków
20.05.2018
09:15
Hutnik
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
09:15
Pogoń Kraków
0:5
Cracovia
20.05.2018
09:15
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
09:30
Hutnik
3:1
PAPN Kraków
20.05.2018
09:30
LUKS Skrzyszów
0:3
Cracovia
20.05.2018
09:30
Słowik
0:1
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
09:45
Wisła K.
3:0
Górnik L.
20.05.2018
09:45
Dunajec
2:0
Sandecja
20.05.2018
09:45
Sandecja
2:1
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
10:00
Cracovia
1:1
Dunajec
20.05.2018
10:00
PAPN Kraków
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
10:00
Hutnik
1:0
Wisła K.
20.05.2018
10:15
LUKS Skrzyszów
1:1
Pogoń Kraków
20.05.2018
10:15
Górnik L.
5:0
Słowik
20.05.2018
10:15
Słowik
0:10
Wisła K.
20.05.2018
10:30
Mineralni Krynica Zdrój
0:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
10:30
Górnik L.
1:0
Sandecja
20.05.2018
10:30
Dunajec
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
10:45
Cracovia
5:0
Hutnik
20.05.2018
10:45
PAPN Kraków
2:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
10:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:1
Cracovia
20.05.2018
11:00
LUKS Skrzyszów
1:0
Sandecja
20.05.2018
11:00
PAPN Kraków
1:2
Górnik L.
20.05.2018
11:00
Hutnik
5:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
11:15
Dunajec
5:0
Słowik
20.05.2018
11:15
Wisła K.
2:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
11:15
Słowik
1:4
Hutnik
20.05.2018
11:30
Dunajec
0:0
Wisła K.
20.05.2018
11:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
11:30
Cracovia
7:1
Sandecja
20.05.2018
11:45
Pogoń Kraków
0:3
Górnik L.
20.05.2018
11:45
PAPN Kraków
3:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
11:45
Dunajec
3:0
PAPN Kraków
20.05.2018
12:30
Górnik L.
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
12:30
Słowik
2:0
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
12:30
Mineralni Krynica Zdrój
2:1
Hutnik
20.05.2018
12:45
Pogoń Kraków
0:0
Sandecja
20.05.2018
12:45
Cracovia
0:1
Wisła K.
20.05.2018
12:45
Hutnik
4:2
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
13:00
Wisła K.
5:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
13:00
Sandecja
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
13:00
Górnik L.
2:3
Cracovia
20.05.2018
13:15
Mineralni Krynica Zdrój
0:3
Dunajec
20.05.2018
13:15
Słowik
0:6
PAPN Kraków
20.05.2018
13:15
Pogoń Kraków
0:2
Słowik
20.05.2018
13:30
Dunajec
2:1
Górnik L.
20.05.2018
13:30
Cracovia
4:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
13:30
PAPN Kraków
2:2
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
13:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:10
Wisła K.
20.05.2018
13:45
Sandecja
0:4
Hutnik
20.05.2018
13:45
Pogoń Kraków
0:6
Dunajec
20.05.2018
14:00
LUKS Skrzyszów
0:4
Wisła K.
20.05.2018
14:00
Górnik L.
1:1
Hutnik
20.05.2018
14:00
Cracovia
7:1
Słowik
20.05.2018
14:15
Sandecja
0:2
PAPN Kraków
20.05.2018
14:15
Mineralni Krynica Zdrój
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
14:15
PAPN Kraków
0:1
Cracovia
20.05.2018
14:30
Pogoń Kraków
0:4
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
14:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Słowik
20.05.2018
14:30
Sandecja
0:4
Wisła K.
20.05.2018
14:45
Górnik L.
4:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
14:45
Hutnik
0:5
Dunajec
20.05.2018
14:45

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
:
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
:
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
:
Polplast
24.05.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny