facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ruch! Ruch! Mistrzowski Ruch! (foto)

Ruch! Ruch! Mistrzowski Ruch! (foto)

Kolejny turniej Kryspinów Cup juniorów młodszych już za nami. W hali w Liszkach niespodzianki nie było - zwycięstwo odniosła drużyna Ruchu Chorzów, która wygrała zdecydowanie wszystkie pojedynki i w pełni zasłużenie Niebiescy zgarnęli pierwsze miejsce w ośmiozespołowej stawce.  

 

 

Rywalizacja w Liszkach rozpoczęła się od starcia gospodarzy turnieju, Lotnika Kryspinów z Zatorzanką Zator. Zwycięsko z tej potyczki wyszli gracze z Zatora i bardzo udanie rozpoczęli zawody. Jak się okazało kilkadziesiąt minut później, było to jedyne grupowe zwycięstwo Zatorzanki. W kolejnych meczach podopieczni Marcina Folgi musieli uznać wyższość Kolejarza Stróże i GKS-u Katowice. Te dwie ekipy zajęły dwa pierwsze miejsca, co uprawniło je do walki w półfinałach o miejsca 1-4. Lotnik z jednym "oczkiem" (remis z Kolejarzem 1:1) zajął ostatnie miejsce i wspólnie z Zatorzanką walczył o lokaty 5-8. Jeśli chodzi o gospodarzy to w ich szeregach należy wspomnieć o Dawidzie Jaskowskim, który był motorem napędowym Lotnika. Niestety dla miejscowych jego dobra postawa nie przełożyła się na dobry wynik całej drużyny, która wyraźnie ustępowała umiejętnościami na tle innych drużyn. Kryspinowianie koncentrowali swoje szyki głównie w obronie, ale stać ich było również na kilka groźnych kontr. Zatorzanka, podobnie jak Lotnik, nie wywalczyła sobie awansu do finałowej czwórki. Może technika nie była mocną stroną graczy z Zatora, ale Krzysztofa Toporka i spółkę warto pochwalić za twardą i nieustępliwą grę. GKS Katowice i Kolejarz Stróże to ekipy, które nie preferowały prostego futbolu, tylko skupiły się na założeniach taktycznych, co okazało się kluczem do walki o najlepsze lokaty. 
 
Rywalizacja w grupie B przebiegła pod dyktando piłkarzy Ruchu Chorzów. Wicemistrz Polski w tej kategorii wiekowej na dużym boisku nie miał sobie równych. W każdym spotkaniu odprawiał rywali z przysłowiowym kwitkiem. Pierwszą ofiarą Niebieskich był myślenicki Orzeł (4:2), następnie gorycz porażki musiał poczuć Krakus Nowa Huta (6:3), a SMS Kraków poległ aż 8:0. Zatem trzem pozostałym ekipom przyszło rywalizować o drugą lokatę, którą ostatecznie zgarnął SMS. Trzecie miejsce przypadło Krakusowi, a jeden zdobyty punkt Orłowi dał ostatnie miejsce. Chorzowianie zdecydowanie wyróżniali się na tle innych ekip. Pomysł na niemal każdą akcję, szybkość i oczywiście świetne umiejętności taktyczne sprawiły, że Ruch wywindował poprzeczkę bardzo wysoko. Siłą drużyny z Górnego Śląska był przede wszystkich kolektyw - począwczy od bramkarza Rafała Aksamita, przez Szymona Gemborysa, aż po Jakuba Nowaka. Takich superlatyw nie można powiedzieć o SMS-ie, ale ich zaangażowanie o każdy centrymetr placu gry sprawił, że gracze Dariusza Małysy w grupie zameldowali się tuż za Ruchem, a duża w tym zasługa Szymona Zająca i Dariusza Waszy, którzy byli liderami SMS-u. 
 
Lotnikowi, Zatorzance, Orłowi i Krakusowi przyszło rywalizować o miejsca 5-8. Lotnik w pierwszym półfinale grał z Krakusem. Po bardzo ciekawym i emocjonującym meczu mieliśmy remis 2:2, przez co byliśmy świadkami, pierwszej tego dnia, serii rzutów karnych. Te lepiej wykonywali zawodnicy Krakusa i to oni zagrali w następnym meczu o lokatę numer 5. Kilka minut później na plac gry wybiegły ekipy Orła i Zatorzanki. Myśleniczanie toczyli z rywalami wyrównany mecz, ale to Zatorzanka okazała się lepsza o jedno trafienie. W końcowych fragmentach Orzeł wycofał już nawet bramkarza, ale nawet ten manewr nie uchronił ich od porażki. Zarówno zespół z Myślenic, jak i Krakus preferował prosty, ale przyjemny dla oka futbol. W Orle z bardzo dobrej strony pokazał się Wiktor Grochal. Z kolei w drużynie z Nowej Huty należy pamiętać o dobrej postawie Konrada Rolki
 
Półfinały o najwyższe lokaty były dość jednostronne. W derbowym meczu juniorzy młodsi Ruchu Chorzów grali z GKS-em Katowice. Niebiescy zdominowali graczy z ulicy Bukowej i wpakowali im aż pięć goli. Katowiczanie nie byli w stanie się podnieść po takiej serii ciosów. Mieli ogromne problemy z przedostaniem się pod pole karne Ruchu i w końcowym rozrachunku nie zmusili golkipera chorzowian do kapitulacji. W kolejnym staciu SMS Kraków o finał bił się z Kolejarzem Stróże. Uznawany za faworyta pojedynku Kolejarz dość niespodziewanie nie potrafił nawiązać wyrównanej walki z drużyną z ulicy Szablowskiego w Krakowie. SMS okazał się bardzo skuteczny i praktycznie każdą swoją szansę bramkową zamienił na gola. Po dwudziestu minutach gry na tablicy widniał wynik 4:0 i to gracze Dariusza Małysy zameldowali się w wielkim finale. 
 
Między spotkaniami młodzi piłkarze mieli okazje również uczestniczyć w różnych konkurencjach. Mistrzem dryblingu został Jakub Kantyka z GKS-u Katowice, najlepszym żonglerem był Szymon Gemborys z Ruchu, a rzuty karne najlepiej wykonywał Rafał Aksamit, który został nagrodzony także statuetką dla najlepszego bramkarza. Tytuł króla strzelców powędrował do Jakuba Nowaka (Ruch), najlepszym defensorem został Michał Szymała (GKS Katowice), a najbardziej wartościowym graczem turnieju wybrano Bartłomieja Waszę z SMS-u Kraków
 
Po kilkuminutowej przerwie zespoły przystąpiły do walki o poszczególne pozycje. W grze o 7 i 5 miejsce do rozstrzygnięcia zwycięzców potrzebne były rzuty karne. Najpierw Lotnik po regulaminowym czasie gry remisował z Orłem Myślenice 3:3. "Jedenastki" lepiej strzelali myśleniczanie i to gospodarze turnieju zostali sklasyfikowani na ostatnim miejscu w "generalce". Następnie na plac gry wybiegły ekipy Zatorzanki i Krakusa. Podobnie jak w poprzednim meczu byliśmy świadkami rzutów karnych. Próbę nerwów lepiej wytrzymali gracze ze stolicy Doliny Karpia i puchar za zajęcie piątej lokaty pojechał do Zatora. Bardzo zaciętą rywalizację mieliśmy w pojedynku o brązowy medal. "GieKSa" pokazała prawdziwy śląski charakter. Katowiczanie przegrywali 0:1, gonili wynik i w końcowym rozrachunku pokonali 2:1 Kolejarza Stróże.
 
Finałowy mecz, zgodnie z oczekiwaniami, był spektaklem jednego aktora. Ruch od pierwszego gwizdka narzucił swój styl gry i zdominował SMS Kraków. Premierowe trafienie miało miejsce w trzeciej minucie, kiedy to znakomitym, indywidualnym rajdem popisał się Oskar Machulec i uderzeniem po dalszym słupku otworzył worek z bramkami. Kolejne gole padały dla Niebieskich po wypracowanych akcjach. Później golkipera SMS-u pokonywali kolejno Jakub Nowak (dwa gole), Szymon Gemborys, Szymon Kalisz, Jakub Siwek, Kacper Bąk, a wynik ustalił Marcin Przybyła
 
Tym samym Niebiescy udowodnili, że nie bez powodu dzierżą tytuł wicemistrza Polski w tej kategorii wiekowej. Chorzowska szkółka piłkarska wychowała już nie jeden piłkarski talent i bardzo możliwe, że któregoś z piłkarzy, których w sobotę oglądaliśmy na Kryspinów Cup, w przyszłości zobaczymy na boiskach Ekstraklasy, bo predyspozycje do tego mają olbrzymie. Warto odnotować, że bramki Ruchu bronił wychowanek Prokocimia Kraków - Rafał Aksamit
 
Kolejny Kryspinów Cup juniorów młodszych przeszedł już do historii. Z roku na rok poziom organizacji turnieju stale się podnosi. Do Liszek przyjeżdżają zespoły nie tylko z Małopolski, ale również z innych województw, a uczestnictwo w grze takich marek jak Ruch Chorzów czy GKS Katowice mówi samo za siebie. Dodajmy, że poczynania młodych piłkarzy oglądało spore grono widzów, którzy mogli skorzystać ze specjalnego bufetu oferującego różne napoje czy przekąski.

SPONSORZY TURNIEJU: AIRPORT KRAKÓW, URZĄD GMINY LISZKI, KRAKSPORT, POWIAT KRAKOWSKI.
 
Paweł Drapała (trener Ruchu): - Turnieje halowe są dla nas przerywnikiem od grania na dużym boisku. Drugi raz jesteśmy na Kryspinów Cup i dla moich chłopaków jest to taka odskocznia od zielonej murawy. Cieszymy się bardzo, że udało nam się wygrać dzisiejsze zawody. W pierwszych meczach mieliśmy małe problemy z rywalami. W jednym spotkaniu przegrywaliśmy nawet już 0:3, ale szczęśliwie udało się dogonić rywali i wygrać. Zawsze przestrzegam zawodników, że w piłce każdy z każdym może wygrać. Tak było również i dziś. 

 
Grupa A:
Lotnik - Zatorzanka 1:2
GKS Katowice - Kolejarz 0:3
Zatorzanka - GKS Katowice 2:6
Kolejarz - Lotnik 1:1
Zatorzanka - Kolejarz 1:3
GKS Katowice - Lotnik 4:2
 
1. Kolejarz 3 7  7-2
2. GKS 3 6 10-7
3. Zatorzanka 3 3  5-10
4. Lotnik 3 1  4-7

 
Grupa B:
Krakus - SMS 1:4
Orzeł - Ruch 2:4
Ruch - Krakus 6:3
SMS - Orzeł 3:3
Orzeł - Krakus 1:4
Ruch - SMS 8:0
 
1. Ruch 3 9 18-5
2. SMS 3 4  7-12
3. Krakus 3 3  8-11
4. Orzeł 3 1  6-11

 
Półfinały o miejsca 5-8:
Lotnik - Krakus 2:2 k. 4:5
Zatorzanka - Orzeł 1:0
 
o miejsce 7:
Lotnik - Orzeł 3:3 k. 1:2
 
o miejsce 5: 
Zatorzanka - Krakus 1:1 k. 3:2
 
Półfinały o miejsce 1-4:
GKS Katowice - Ruch 0:5
Kolejarz - SMS 4:0 
 
o miejsce 3: 
GKS Katowice - Kolejarz 2:1
 
o miejsce 1:
Ruch - SMS 8:0
 
Kolejność końcowa: 

1. Ruch Chorzów: Kevin Rocki, Jakub Nowak, Jakub Siwek, Rafał Aksamit, Dominik Brzozowski, Marek Gierut, Szymon Kalisz, Marcin Przybyła, Oskar Machulec, Kacper Bąk, Kamil Tyroń, Szymon Gemborys. Lider drużyny: Oskar Machulec.
2. SMS Kraków: Bartosz Matwiejków, Dawid Zieliński, Zakhar Pranovich, Jakub Kacperski, Szymon Zając, Bartłomiej Waszak, Dawid Lekki, Kyrył Kyryłow, Tobiasz Gurgul, Filip Kwinta, Krzyszotf Kołpak, Wiktor Nowakowski. Lider drużyny: Szymon Zając.
3. GKS Katowice: Jakub Pilarski, Oliwer Zalewski, Kamil Stalmach, Jakub Gnojczewski, Jakub Kantyka, Kacper Bąba, Michał Szymała, Daniel Marzec, Filip Mucha, Dawid Wałęsa. Lider drużyny: Oliwier Zalewski.
4. Kolejarz Stroże: Mikołaj Kalisz, Jan Krok, Jakub Matusik, Bartłomiej Dziedzic, Michał Radzik, Damian Matusik, Grzegorz Krok, Krystian Kopernik, Norbert Ochel, Marek Jarzębak. Lider drużyny: Grzegorz Krok.
5. Zatorzanka: Piotr Pytlowski, Patryk Palka, Maciej Miętka, Dawid Woźniak, Dawid Ćwiertnia, Jakub Szostak, Krzysztof Toporek, Szymon Siwiec, Maciej Grzela, Norbert Lutuszek, Adrian Kozak. Lider drużyny:  Krzysztof Toporek. 
6. Krakus Nowa Huta: Hubert Figura, Szymon Ładowski, Tomasz Lipieta, Maksymilian Misiak, Grzegorz Radziszewski, Wojciech Bielecki, Stanisław Pomykacz, Konrad Rolka, Mateusz Luty, Dymitr Polyanetsky. Lider drużyny: Konrad Rolka.
7. Orzeł Myślenice: Davlat Kurmazenko, Arkadiusz Nosal, Wiktor Grochal, Jakub Płoszaj, Filip Pilch, Kamil Depta, Kamil Topa, Maciej Jamrozik, Denis Babycz. Lider drużyny: Wiktor Grochal.  
8. Lotnik Krystpinów: Krzysztof Olszewski, Jakub Brzeźniak, Kacper Mądry, Mateusz Galos, Krzysztof Przebinda, Michał Meus, Mateusz Banak, Karol Koziara, Sebastian Wąsowicz, Jakub Grzesiak, Dawid Jaskowski. Lider drużyny: Dawid Jaskowski. 
 
Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz - Rafał Aksamit (Ruch)
Najlepszy obrońca - Michał Szymała (GKS)
MVP - Bartłomiej Wasza (SMS)
Król strzelców - Jakub Nowak (Ruch)
Mistrz rzutów karnych - Rafał Aksamit (Ruch)
Mistrz żonglerki - Szymon Gemborys (Ruch)
Mistrz dryblingu - Jakub Kantyka (GKS)


Relacja wykonana w ramach usługi:
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (www.futmal.pl/patronat)

Źródło: Jakub Dybał (tekst); Piotr Kwiecień (foto)

Dodano: 2017-12-04 22:43:45


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
1:6
Płomień II Jerzmanowice
22.05.2018
 

Ekstraklasa

Lech Poznań
0:3 v.o.
Legia Warszawa
20.05.2018
18:00
Górnik Zabrze
2:0
Wisła Kraków
20.05.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Wisła Płock
20.05.2018
18:00
Korona Kielce
0:2
Zagłębie Lubin
20.05.2018
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
2:0
Górnik Łęczna
20.05.2018
17:00

II liga polska

Olimpia Elbląg
0:2
Garbarnia Kraków
20.05.2018
16:00
Gryf Wejherowo
3:1
MKS Kluczbork
20.05.2018
16:00
Błękitni Stargard
0:0
Gwardia Koszalin
20.05.2018
17:00
GKS Jastrzębie
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2018
18:00

III liga (gr. IV)

Karpaty K.
3:0
Wiślanie Jaśkowice
20.05.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
0:1
Stal Rzeszów
20.05.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
2:1
Jutrzenka Giebułtów
20.05.2018
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Dalin Myślenice
20.05.2018
12:00
Clepardia Kraków
:
TS Węgrzce
23.05.2018
18:00
Górnik Wieliczka
:
Orzeł Ryczów
23.05.2018
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

GKS Drwinia
2:0
Barciczanka Barcice
20.05.2018
17:00
Poprad Rytro
0:2
Poprad Muszyna
20.05.2018
16:00
Lubań Maniowy
1:0
Limanovia Limanowa
20.05.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Proszowianka Proszowice
2:0
Bolesław Bukowno
20.05.2018
18:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Zieleńczanka Zielonki
20.05.2018
17:30
Przemsza Klucze
0:2
Spójnia Osiek
20.05.2018
17:00
Piliczanka Pilica
:
Słomniczanka Słomniki
23.05.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
4:1
Wieczysta Kraków
20.05.2018
15:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Świt Krzeszowice
20.05.2018
14:00
Piast Wołowice
0:1
Prokocim Kraków
20.05.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wolni Kłaj
2:3
Pasternik Ochojno
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

LKS Żarki
6:1
Zagórzanka Zagórze
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Okocimski Brzesko
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.05.2018
17:00
Sokół Maszkienice
0:2
Olimpia Kąty
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dunajec Zakliczyn
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
20.05.2018
17:00
Wisła Szczucin
6:0
Łukovia Łukowa
20.05.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
GLKS Gromnik
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Skalnik Kamionka Wielka
:
Orkan Szczyrzyc
20.05.2018
18:00
Jarmuta
1:1
Bobowa
20.05.2018
14:00
Płomień Limanowa
2:1
Orkan Raba Wyżna
20.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

Maszycanka Maszyce
2:1
Czarni 03 Grzegorzowice
20.05.2018
17:00
Juvenia Prandocin
3:2
Strażak Goszcza
20.05.2018
17:00
Hutnik II Kraków
6:0
MKS Skała 2004
20.05.2018
16:00
Strażak Goszcza
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.05.2018
18:30
Szreniawa Koszyce
:
LKS Niedźwiedź
23.05.2018
18:30

Klasa A (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
2:3
Wawel Kraków
20.05.2018
17:00
JKS Zelków
3:3
Prądniczanka II Kraków
20.05.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Sportowiec Modlniczka
20.05.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Wisła Czernichów
1:0
Lotnik Kryspinów
20.05.2018
17:00
LKS Libertów
:
Cedronka Wola Radziszowska
20.05.2018
17:00
Armatura Kraków
2:5
Tęcza Piekary
20.05.2018
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:1
Strażak Kokotów
20.05.2018
17:30
Złomex Branice
0:4
LKS Śledziejowice
20.05.2018
17:30
Piast Łapanów
6:6
Piłkarz Podłęże
20.05.2018
18:00
Zryw Szarów
5:1
UKS Sygneczów
20.05.2018
17:00

Klasa A (Myślenice)

LKS Trzebunia
0:4
Dziecanovia Dziekanowice
20.05.2018
12:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Rokita Kornatka
20.05.2018
16:00
Iskra Głogoczów
1:2
Clavia Świątniki Górne
20.05.2018
17:00

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
1:1
Centuria Chechło
20.05.2018
15:30
Leśnik Gorenice
1:7
Pogoń Miechów
20.05.2018
17:00
Hetman Dłużec
7:1
Northstar Miechów
20.05.2018
13:00
Pilica Wierbka
4:1
Trzy Korony Żarnowiec
20.05.2018
17:00
Piliczanka Pilica
3:6
Promień Przeginia
20.05.2018
17:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
0:1
Fablok Chrzanów
20.05.2018
11:00

Klasa B (Kraków I)

Trątnowianka Trątnowice
2:1
Kapitol Racławice
20.05.2018
16:00
Novi Narama
4:1
Agricola Klimontów
20.05.2018
17:00
Sparta Skrzeszowice
1:6
Spartak Wielkanoc
20.05.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

Błękitni II Modlnica
5:2
Tyniec Kraków
20.05.2018
17:00
Orzeł II Bębło
2:2
Potok Więckowice
20.05.2018
17:30
Fitball Szklary
:
Strzelcy Kraków
23.05.2018
18:30

Klasa B (Kraków III)

Wisła II Jeziorzany
4:1
Gwiazda Ściejowice
20.05.2018
17:00
Radziszowianka II
5:1
Rzozovia Rzozów
20.05.2018
17:30
Pychowianka Kraków
:
Iskra Czułów
20.05.2018
18:00
Pozowianka Pozowice
3:1
Piast S.
20.05.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Batory Wola Batorska
23.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
0:2
Cisy Harbutowice
20.05.2018
17:30
Raba II Dobczyce
0:2
Sęp Droginia
20.05.2018
17:00
Iskra Brzączowice
4:2
Cyrhla Krzczonów
20.05.2018
18:00
Karpaty II Siepraw
3:1
Tempo II Rzeszotary
20.05.2018
17:00
Raba II Dobczyce
:
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2018
18:00

Klasa B (Olkusz I)

Spójnia II Osiek
1:2
Pilica Wierbka
20.05.2018
17:00
Błysk Zederman
16:0
Hetman Dłużec
20.05.2018
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
5:1
Trzy Buki Wierzchowisko
20.05.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
2:1
Zryw Przesławice
20.05.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
12:1
Błękitni Falniów
20.05.2018
17:00
Victoria Smroków
4:0
Błyskawica Kolbark
20.05.2018
11:00
Czapla Czaple Male
9:2
Dłubnia Trzyciąż
20.05.2018
11:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
3:3
LKS Polanowice
20.05.2018
17:00
Milenium Radziemice
3:5
Iskra Pałecznica
20.05.2018
17:00

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
0:2
Universum Kraków
20.05.2018
17:00
Universum Kraków
:
Gajowianka II Gaj
23.05.2018
18:00

Klasa C (Wieliczka)

Wiarusy II
5:1
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
20.05.2018
15:00
Contra II
0:3
Górnik II Wieliczka
20.05.2018
17:00
Czarni II Staniątki
7:6
Czarnochowice II
20.05.2018
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.05.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Znicz Pruszków
:
Legia Warszawa
20.05.2018
19:00
Stomil
0:3
Jagiellonia
20.05.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

AS Progres II
3:3
Sokół Słopnice
20.05.2018
16:00
Limanovia Limanowa
3:2
Unia Tarnów
20.05.2018
15:00
Soła Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.05.2018
17:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.05.2018
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia Tarnów
6:1
Dunajec Ostrowsko
20.05.2018
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

AS Progres Kraków
0:0
Cracovia Kraków
20.05.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
0:3
Unia Oświęcim
20.05.2018
15:30
Karol Wadowice
:
Orzeł Myślenice
23.05.2018
18:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Gościbia Sułkowice
0:5
Gdovia Gdów
20.05.2018
11:00
Orzeł Myślenice
2:0
UKS Sygneczów
20.05.2018
12:30

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

Piast Gliwice
2:8
Rekord Bielsko Biała
20.05.2018
18:00
Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00

Futsal Ekstraklasa (gr.spadkowa)

MKF Sole Miasto Wieliczka
1:7
Słoneczny Stok Białystok
20.05.2018
16:00

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy
21.05.2018
18:30

Małopolska Liga Talentów 2007

LUKS Skrzyszów
0:3
Dunajec
20.05.2018
09:00
Sandecja
0:0
Słowik
20.05.2018
09:00
Mineralni Krynica Zdrój
1:2
Górnik L.
20.05.2018
09:00
Wisła K.
2:0
PAPN Kraków
20.05.2018
09:15
Hutnik
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
09:15
Pogoń Kraków
0:5
Cracovia
20.05.2018
09:15
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
09:30
Hutnik
3:1
PAPN Kraków
20.05.2018
09:30
LUKS Skrzyszów
0:3
Cracovia
20.05.2018
09:30
Słowik
0:1
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
09:45
Wisła K.
3:0
Górnik L.
20.05.2018
09:45
Dunajec
2:0
Sandecja
20.05.2018
09:45
Sandecja
2:1
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
10:00
Cracovia
1:1
Dunajec
20.05.2018
10:00
PAPN Kraków
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
10:00
Hutnik
1:0
Wisła K.
20.05.2018
10:15
LUKS Skrzyszów
1:1
Pogoń Kraków
20.05.2018
10:15
Górnik L.
5:0
Słowik
20.05.2018
10:15
Słowik
0:10
Wisła K.
20.05.2018
10:30
Mineralni Krynica Zdrój
0:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
10:30
Górnik L.
1:0
Sandecja
20.05.2018
10:30
Dunajec
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
10:45
Cracovia
5:0
Hutnik
20.05.2018
10:45
PAPN Kraków
2:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
10:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:1
Cracovia
20.05.2018
11:00
LUKS Skrzyszów
1:0
Sandecja
20.05.2018
11:00
PAPN Kraków
1:2
Górnik L.
20.05.2018
11:00
Hutnik
5:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
11:15
Dunajec
5:0
Słowik
20.05.2018
11:15
Wisła K.
2:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
11:15
Słowik
1:4
Hutnik
20.05.2018
11:30
Dunajec
0:0
Wisła K.
20.05.2018
11:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
11:30
Cracovia
7:1
Sandecja
20.05.2018
11:45
Pogoń Kraków
0:3
Górnik L.
20.05.2018
11:45
PAPN Kraków
3:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
11:45
Dunajec
3:0
PAPN Kraków
20.05.2018
12:30
Górnik L.
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
12:30
Słowik
2:0
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
12:30
Mineralni Krynica Zdrój
2:1
Hutnik
20.05.2018
12:45
Pogoń Kraków
0:0
Sandecja
20.05.2018
12:45
Cracovia
0:1
Wisła K.
20.05.2018
12:45
Hutnik
4:2
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
13:00
Wisła K.
5:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
13:00
Sandecja
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
13:00
Górnik L.
2:3
Cracovia
20.05.2018
13:15
Mineralni Krynica Zdrój
0:3
Dunajec
20.05.2018
13:15
Słowik
0:6
PAPN Kraków
20.05.2018
13:15
Pogoń Kraków
0:2
Słowik
20.05.2018
13:30
Dunajec
2:1
Górnik L.
20.05.2018
13:30
Cracovia
4:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
13:30
PAPN Kraków
2:2
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
13:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:10
Wisła K.
20.05.2018
13:45
Sandecja
0:4
Hutnik
20.05.2018
13:45
Pogoń Kraków
0:6
Dunajec
20.05.2018
14:00
LUKS Skrzyszów
0:4
Wisła K.
20.05.2018
14:00
Górnik L.
1:1
Hutnik
20.05.2018
14:00
Cracovia
7:1
Słowik
20.05.2018
14:15
Sandecja
0:2
PAPN Kraków
20.05.2018
14:15
Mineralni Krynica Zdrój
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
14:15
PAPN Kraków
0:1
Cracovia
20.05.2018
14:30
Pogoń Kraków
0:4
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
14:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Słowik
20.05.2018
14:30
Sandecja
0:4
Wisła K.
20.05.2018
14:45
Górnik L.
4:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
14:45
Hutnik
0:5
Dunajec
20.05.2018
14:45

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
:
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
:
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
:
Polplast
24.05.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny