facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ruch! Ruch! Mistrzowski Ruch! (foto)

Ruch! Ruch! Mistrzowski Ruch! (foto)

Kolejny turniej Kryspinów Cup juniorów młodszych już za nami. W hali w Liszkach niespodzianki nie było - zwycięstwo odniosła drużyna Ruchu Chorzów, która wygrała zdecydowanie wszystkie pojedynki i w pełni zasłużenie Niebiescy zgarnęli pierwsze miejsce w ośmiozespołowej stawce.  

 

 

Rywalizacja w Liszkach rozpoczęła się od starcia gospodarzy turnieju, Lotnika Kryspinów z Zatorzanką Zator. Zwycięsko z tej potyczki wyszli gracze z Zatora i bardzo udanie rozpoczęli zawody. Jak się okazało kilkadziesiąt minut później, było to jedyne grupowe zwycięstwo Zatorzanki. W kolejnych meczach podopieczni Marcina Folgi musieli uznać wyższość Kolejarza Stróże i GKS-u Katowice. Te dwie ekipy zajęły dwa pierwsze miejsca, co uprawniło je do walki w półfinałach o miejsca 1-4. Lotnik z jednym "oczkiem" (remis z Kolejarzem 1:1) zajął ostatnie miejsce i wspólnie z Zatorzanką walczył o lokaty 5-8. Jeśli chodzi o gospodarzy to w ich szeregach należy wspomnieć o Dawidzie Jaskowskim, który był motorem napędowym Lotnika. Niestety dla miejscowych jego dobra postawa nie przełożyła się na dobry wynik całej drużyny, która wyraźnie ustępowała umiejętnościami na tle innych drużyn. Kryspinowianie koncentrowali swoje szyki głównie w obronie, ale stać ich było również na kilka groźnych kontr. Zatorzanka, podobnie jak Lotnik, nie wywalczyła sobie awansu do finałowej czwórki. Może technika nie była mocną stroną graczy z Zatora, ale Krzysztofa Toporka i spółkę warto pochwalić za twardą i nieustępliwą grę. GKS Katowice i Kolejarz Stróże to ekipy, które nie preferowały prostego futbolu, tylko skupiły się na założeniach taktycznych, co okazało się kluczem do walki o najlepsze lokaty. 
 
Rywalizacja w grupie B przebiegła pod dyktando piłkarzy Ruchu Chorzów. Wicemistrz Polski w tej kategorii wiekowej na dużym boisku nie miał sobie równych. W każdym spotkaniu odprawiał rywali z przysłowiowym kwitkiem. Pierwszą ofiarą Niebieskich był myślenicki Orzeł (4:2), następnie gorycz porażki musiał poczuć Krakus Nowa Huta (6:3), a SMS Kraków poległ aż 8:0. Zatem trzem pozostałym ekipom przyszło rywalizować o drugą lokatę, którą ostatecznie zgarnął SMS. Trzecie miejsce przypadło Krakusowi, a jeden zdobyty punkt Orłowi dał ostatnie miejsce. Chorzowianie zdecydowanie wyróżniali się na tle innych ekip. Pomysł na niemal każdą akcję, szybkość i oczywiście świetne umiejętności taktyczne sprawiły, że Ruch wywindował poprzeczkę bardzo wysoko. Siłą drużyny z Górnego Śląska był przede wszystkich kolektyw - począwczy od bramkarza Rafała Aksamita, przez Szymona Gemborysa, aż po Jakuba Nowaka. Takich superlatyw nie można powiedzieć o SMS-ie, ale ich zaangażowanie o każdy centrymetr placu gry sprawił, że gracze Dariusza Małysy w grupie zameldowali się tuż za Ruchem, a duża w tym zasługa Szymona Zająca i Dariusza Waszy, którzy byli liderami SMS-u. 
 
Lotnikowi, Zatorzance, Orłowi i Krakusowi przyszło rywalizować o miejsca 5-8. Lotnik w pierwszym półfinale grał z Krakusem. Po bardzo ciekawym i emocjonującym meczu mieliśmy remis 2:2, przez co byliśmy świadkami, pierwszej tego dnia, serii rzutów karnych. Te lepiej wykonywali zawodnicy Krakusa i to oni zagrali w następnym meczu o lokatę numer 5. Kilka minut później na plac gry wybiegły ekipy Orła i Zatorzanki. Myśleniczanie toczyli z rywalami wyrównany mecz, ale to Zatorzanka okazała się lepsza o jedno trafienie. W końcowych fragmentach Orzeł wycofał już nawet bramkarza, ale nawet ten manewr nie uchronił ich od porażki. Zarówno zespół z Myślenic, jak i Krakus preferował prosty, ale przyjemny dla oka futbol. W Orle z bardzo dobrej strony pokazał się Wiktor Grochal. Z kolei w drużynie z Nowej Huty należy pamiętać o dobrej postawie Konrada Rolki
 
Półfinały o najwyższe lokaty były dość jednostronne. W derbowym meczu juniorzy młodsi Ruchu Chorzów grali z GKS-em Katowice. Niebiescy zdominowali graczy z ulicy Bukowej i wpakowali im aż pięć goli. Katowiczanie nie byli w stanie się podnieść po takiej serii ciosów. Mieli ogromne problemy z przedostaniem się pod pole karne Ruchu i w końcowym rozrachunku nie zmusili golkipera chorzowian do kapitulacji. W kolejnym staciu SMS Kraków o finał bił się z Kolejarzem Stróże. Uznawany za faworyta pojedynku Kolejarz dość niespodziewanie nie potrafił nawiązać wyrównanej walki z drużyną z ulicy Szablowskiego w Krakowie. SMS okazał się bardzo skuteczny i praktycznie każdą swoją szansę bramkową zamienił na gola. Po dwudziestu minutach gry na tablicy widniał wynik 4:0 i to gracze Dariusza Małysy zameldowali się w wielkim finale. 
 
Między spotkaniami młodzi piłkarze mieli okazje również uczestniczyć w różnych konkurencjach. Mistrzem dryblingu został Jakub Kantyka z GKS-u Katowice, najlepszym żonglerem był Szymon Gemborys z Ruchu, a rzuty karne najlepiej wykonywał Rafał Aksamit, który został nagrodzony także statuetką dla najlepszego bramkarza. Tytuł króla strzelców powędrował do Jakuba Nowaka (Ruch), najlepszym defensorem został Michał Szymała (GKS Katowice), a najbardziej wartościowym graczem turnieju wybrano Bartłomieja Waszę z SMS-u Kraków
 
Po kilkuminutowej przerwie zespoły przystąpiły do walki o poszczególne pozycje. W grze o 7 i 5 miejsce do rozstrzygnięcia zwycięzców potrzebne były rzuty karne. Najpierw Lotnik po regulaminowym czasie gry remisował z Orłem Myślenice 3:3. "Jedenastki" lepiej strzelali myśleniczanie i to gospodarze turnieju zostali sklasyfikowani na ostatnim miejscu w "generalce". Następnie na plac gry wybiegły ekipy Zatorzanki i Krakusa. Podobnie jak w poprzednim meczu byliśmy świadkami rzutów karnych. Próbę nerwów lepiej wytrzymali gracze ze stolicy Doliny Karpia i puchar za zajęcie piątej lokaty pojechał do Zatora. Bardzo zaciętą rywalizację mieliśmy w pojedynku o brązowy medal. "GieKSa" pokazała prawdziwy śląski charakter. Katowiczanie przegrywali 0:1, gonili wynik i w końcowym rozrachunku pokonali 2:1 Kolejarza Stróże.
 
Finałowy mecz, zgodnie z oczekiwaniami, był spektaklem jednego aktora. Ruch od pierwszego gwizdka narzucił swój styl gry i zdominował SMS Kraków. Premierowe trafienie miało miejsce w trzeciej minucie, kiedy to znakomitym, indywidualnym rajdem popisał się Oskar Machulec i uderzeniem po dalszym słupku otworzył worek z bramkami. Kolejne gole padały dla Niebieskich po wypracowanych akcjach. Później golkipera SMS-u pokonywali kolejno Jakub Nowak (dwa gole), Szymon Gemborys, Szymon Kalisz, Jakub Siwek, Kacper Bąk, a wynik ustalił Marcin Przybyła
 
Tym samym Niebiescy udowodnili, że nie bez powodu dzierżą tytuł wicemistrza Polski w tej kategorii wiekowej. Chorzowska szkółka piłkarska wychowała już nie jeden piłkarski talent i bardzo możliwe, że któregoś z piłkarzy, których w sobotę oglądaliśmy na Kryspinów Cup, w przyszłości zobaczymy na boiskach Ekstraklasy, bo predyspozycje do tego mają olbrzymie. Warto odnotować, że bramki Ruchu bronił wychowanek Prokocimia Kraków - Rafał Aksamit
 
Kolejny Kryspinów Cup juniorów młodszych przeszedł już do historii. Z roku na rok poziom organizacji turnieju stale się podnosi. Do Liszek przyjeżdżają zespoły nie tylko z Małopolski, ale również z innych województw, a uczestnictwo w grze takich marek jak Ruch Chorzów czy GKS Katowice mówi samo za siebie. Dodajmy, że poczynania młodych piłkarzy oglądało spore grono widzów, którzy mogli skorzystać ze specjalnego bufetu oferującego różne napoje czy przekąski.

SPONSORZY TURNIEJU: AIRPORT KRAKÓW, URZĄD GMINY LISZKI, KRAKSPORT, POWIAT KRAKOWSKI.
 
Paweł Drapała (trener Ruchu): - Turnieje halowe są dla nas przerywnikiem od grania na dużym boisku. Drugi raz jesteśmy na Kryspinów Cup i dla moich chłopaków jest to taka odskocznia od zielonej murawy. Cieszymy się bardzo, że udało nam się wygrać dzisiejsze zawody. W pierwszych meczach mieliśmy małe problemy z rywalami. W jednym spotkaniu przegrywaliśmy nawet już 0:3, ale szczęśliwie udało się dogonić rywali i wygrać. Zawsze przestrzegam zawodników, że w piłce każdy z każdym może wygrać. Tak było również i dziś. 

 
Grupa A:
Lotnik - Zatorzanka 1:2
GKS Katowice - Kolejarz 0:3
Zatorzanka - GKS Katowice 2:6
Kolejarz - Lotnik 1:1
Zatorzanka - Kolejarz 1:3
GKS Katowice - Lotnik 4:2
 
1. Kolejarz 3 7  7-2
2. GKS 3 6 10-7
3. Zatorzanka 3 3  5-10
4. Lotnik 3 1  4-7

 
Grupa B:
Krakus - SMS 1:4
Orzeł - Ruch 2:4
Ruch - Krakus 6:3
SMS - Orzeł 3:3
Orzeł - Krakus 1:4
Ruch - SMS 8:0
 
1. Ruch 3 9 18-5
2. SMS 3 4  7-12
3. Krakus 3 3  8-11
4. Orzeł 3 1  6-11

 
Półfinały o miejsca 5-8:
Lotnik - Krakus 2:2 k. 4:5
Zatorzanka - Orzeł 1:0
 
o miejsce 7:
Lotnik - Orzeł 3:3 k. 1:2
 
o miejsce 5: 
Zatorzanka - Krakus 1:1 k. 3:2
 
Półfinały o miejsce 1-4:
GKS Katowice - Ruch 0:5
Kolejarz - SMS 4:0 
 
o miejsce 3: 
GKS Katowice - Kolejarz 2:1
 
o miejsce 1:
Ruch - SMS 8:0
 
Kolejność końcowa: 

1. Ruch Chorzów: Kevin Rocki, Jakub Nowak, Jakub Siwek, Rafał Aksamit, Dominik Brzozowski, Marek Gierut, Szymon Kalisz, Marcin Przybyła, Oskar Machulec, Kacper Bąk, Kamil Tyroń, Szymon Gemborys. Lider drużyny: Oskar Machulec.
2. SMS Kraków: Bartosz Matwiejków, Dawid Zieliński, Zakhar Pranovich, Jakub Kacperski, Szymon Zając, Bartłomiej Waszak, Dawid Lekki, Kyrył Kyryłow, Tobiasz Gurgul, Filip Kwinta, Krzyszotf Kołpak, Wiktor Nowakowski. Lider drużyny: Szymon Zając.
3. GKS Katowice: Jakub Pilarski, Oliwer Zalewski, Kamil Stalmach, Jakub Gnojczewski, Jakub Kantyka, Kacper Bąba, Michał Szymała, Daniel Marzec, Filip Mucha, Dawid Wałęsa. Lider drużyny: Oliwier Zalewski.
4. Kolejarz Stroże: Mikołaj Kalisz, Jan Krok, Jakub Matusik, Bartłomiej Dziedzic, Michał Radzik, Damian Matusik, Grzegorz Krok, Krystian Kopernik, Norbert Ochel, Marek Jarzębak. Lider drużyny: Grzegorz Krok.
5. Zatorzanka: Piotr Pytlowski, Patryk Palka, Maciej Miętka, Dawid Woźniak, Dawid Ćwiertnia, Jakub Szostak, Krzysztof Toporek, Szymon Siwiec, Maciej Grzela, Norbert Lutuszek, Adrian Kozak. Lider drużyny:  Krzysztof Toporek. 
6. Krakus Nowa Huta: Hubert Figura, Szymon Ładowski, Tomasz Lipieta, Maksymilian Misiak, Grzegorz Radziszewski, Wojciech Bielecki, Stanisław Pomykacz, Konrad Rolka, Mateusz Luty, Dymitr Polyanetsky. Lider drużyny: Konrad Rolka.
7. Orzeł Myślenice: Davlat Kurmazenko, Arkadiusz Nosal, Wiktor Grochal, Jakub Płoszaj, Filip Pilch, Kamil Depta, Kamil Topa, Maciej Jamrozik, Denis Babycz. Lider drużyny: Wiktor Grochal.  
8. Lotnik Krystpinów: Krzysztof Olszewski, Jakub Brzeźniak, Kacper Mądry, Mateusz Galos, Krzysztof Przebinda, Michał Meus, Mateusz Banak, Karol Koziara, Sebastian Wąsowicz, Jakub Grzesiak, Dawid Jaskowski. Lider drużyny: Dawid Jaskowski. 
 
Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz - Rafał Aksamit (Ruch)
Najlepszy obrońca - Michał Szymała (GKS)
MVP - Bartłomiej Wasza (SMS)
Król strzelców - Jakub Nowak (Ruch)
Mistrz rzutów karnych - Rafał Aksamit (Ruch)
Mistrz żonglerki - Szymon Gemborys (Ruch)
Mistrz dryblingu - Jakub Kantyka (GKS)


Relacja wykonana w ramach usługi:
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (www.futmal.pl/patronat)

Źródło: Jakub Dybał (tekst); Piotr Kwiecień (foto)

Dodano: 2017-12-04 22:43:45


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
0:1
Zagłębie Lubin
17.08.2018
18:00
Miedź Legnica
1:1
Korona Kielce
17.08.2018
20:30
Wisła Płock
1:3
Arka Gdynia
18.08.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
18.08.2018
20:30
Legia Warszawa
:
Zagłębie Sosnowiec
19.08.2018
15:30
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
19.08.2018
18:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
19.08.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
20.08.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2018
19:00
Odra Opole
1:2
GKS Jastrzębie
17.08.2018
19:00
Stal Mielec
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2018
20:30
Chojniczanka Chojnice
1:1
Puszcza Niepołomice
17.08.2018
20:00
GKS Tychy
0:3
Stomil Olsztyn
17.08.2018
19:00
GKS Katowice
:
Wigry Suwałki
18.08.2018
20:00
Chrobry Głogów
0:1
Raków Częstochowa
18.08.2018
17:45
Garbarnia Kraków
3:2
ŁKS Łódź
18.08.2018
17:00

II liga

Ruch Chorzów
2:2
GKS Bełchatów
17.08.2018
19:20
Olimpia Grudziądz
4:0
Skra Bełchatów
17.08.2018
19:00
Resovia Rzeszów
2:2
Górnik Łęczna
18.08.2018
12:00
Błękitni Stargard
1:0
Stal Stalowa Wola
18.08.2018
16:00
Pogoń Siedlce
0:3
Znicz Pruszków
18.08.2018
17:00
Elana Toruń
3:0
ROW Rybnik
18.08.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Rozwój Katowice
18.08.2018
17:00
Radomiak Radom
5:0
Olimpia Elbląg
18.08.2018
18:00
Widzew Łódź
:
Gryf Wejherowo
18.08.2018
19:10

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2018
17:00
Motor Lublin
:
Soła Oświęcim
18.08.2018
19:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Avia Świdnik
19.08.2018
17:00
Chełmianka Chełm
:
Wiślanie Jaśkowice
19.08.2018
15:30
Czarni Połaniec
:
Wisła Sandomierz
19.08.2018
17:00
Stal Kraśnik
:
Spartakus Daleszyce
19.08.2018
17:00
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
19.08.2018
17:00
Sokół Sieniawa
:
Podlasie Biała Podlaska
19.08.2018
17:00
Stal Rzeszów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
19.08.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
0:0
Wiślanka Grabie
18.08.2018
17:00
MKS Trzebinia
1:3
LKS Jawiszowice
18.08.2018
11:00
Dalin Myślenice
3:1
Beskid Andrychów
18.08.2018
17:00
Unia Oświęcim
0:2
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2018
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Clepardia Kraków
19.08.2018
17:00
Pcimianka Pcim
:
Orzeł Ryczów
19.08.2018
16:30
Kaszowianka Kaszów
:
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2018
14:00
Słomniczanka Słomniki
:
KS Olkusz
19.08.2018
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
3:0
Tarnovia Tarnów
17.08.2018
18:00
BKS Bochnia
3:2
Olimpia Pisarzowa
18.08.2018
16:00
Okocimski Brzesko
0:1
Unia Tarnów
18.08.2018
17:00
Poprad Muszyna
2:0
GKS Drwinia
18.08.2018
11:00
Lubań Maniowy
:
Glinik Gorlice
19.08.2018
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2018
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
LKS Szaflary
19.08.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Limanovia Limanowa
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:2
Proszowianka Proszowice
18.08.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
1:2
LOT Balice
18.08.2018
17:00
Przemsza Klucze
3:1
Prądniczanka Kraków
18.08.2018
17:30
Prądnik Sułoszowa
:
Zieleńczanka Zielonki
19.08.2018
16:00
Spójnia Osiek
:
Sokół Kocmyrzów
19.08.2018
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Orzeł Iwanowice
19.08.2018
17:00
Pogoń Miechów
:
Piliczanka Pilica
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
2:1
Błękitni Modlnica
18.08.2018
11:00
TS Węgrzce
5:3
Hutnik II Kraków
18.08.2018
11:00
Nadwiślan Kraków
0:4
Garbarnia II Kraków
18.08.2018
11:00
Iskra Radwanowice
0:0
Prokocim Kraków
18.08.2018
17:00
Wieczysta Kraków
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
18.08.2018
17:00
Piast Wołowice
:
Bronowianka Kraków
19.08.2018
16:00
Skawinka Skawina
:
Świt Krzeszowice
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
4:2
Wiarusy Igołomia
18.08.2018
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
0:4
Targowianka Targowisko
18.08.2018
13:00
Gdovia Gdów
2:2
Radziszowianka Radziszów
18.08.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
0:2
Raba Dobczyce
18.08.2018
17:00
Wróblowianka Wróblowice
1:2
Orzeł Myślenice
18.08.2018
18:00
Czarni Staniątki
3:1
LKS Śledziejowice
18.08.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Pasternik Ochojno
19.08.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

LKS Rajsko
2:0
Halniak Maków Podhalański
18.08.2018
15:00
Brzezina Osiek
5:0
Garbarz Zembrzyce
18.08.2018
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:2
Tempo Białka
18.08.2018
17:00
Arka Babice
8:0
Sosnowianka Stanisław Dln
18.08.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:6
KS Chełmek
18.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
3:4
Victoria Jaworzno
18.08.2018
17:30
Zatorzanka Zator
:
Niwa Nowa Wieś
19.08.2018
17:00
LKS Żarki
:
Nadwiślanin Gromiec
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia B.
1:1
Olimpia Kąty
18.08.2018
17:00
Tarnavia
2:4
Novi/Rzezawianka Rzezawa
18.08.2018
17:00
LKS Gnojnik
5:1
Sokół Maszkienice
18.08.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
1:0
Orzeł Dębno
18.08.2018
18:00
Radłovia Radłów
1:3
Rylovia Rylowa
18.08.2018
18:00
Arkadia Olszyny
:
Raba Książnice
19.08.2018
17:00
Naprzód Sobolów
:
Jadowniczanka Jadowniki
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
18.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
1:3
Polan Żabno
18.08.2018
17:00
LKS Ładna
3:0
Pogórze
18.08.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
1:0
KS US Śmigno
18.08.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Olimpia Wojnicz
19.08.2018
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Wisła Szczucin
19.08.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Wola Radłowska
19.08.2018
17:00
GLKS Gromnik
:
Tuchovia Tuchów
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
1:0
Kolejarz Stróże
18.08.2018
17:00
Sokół Stary Sącz
1:2
Orzeł Wojnarowa
18.08.2018
18:00
Jarmuta
5:0
KS Tymbark
18.08.2018
18:00
LKS Łużna
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
19.08.2018
14:00
Laskovia
:
Poprad Rytro
19.08.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Sokół Słopnice
19.08.2018
17:00
LKS Rupniów
:
Skalnik Kamionka Wielka
19.08.2018
17:00
Huragan Waksmund
:
Gród Podegrodzie
19.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
3:0
Galicja Raciborowice
18.08.2018
17:00
Spartak Wielkanoc
5:7
Strażak Goszcza
18.08.2018
18:00
Orzeł Bębło
:
Jastrzębiec Książ Wielki
19.08.2018
12:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
19.08.2018
17:30
Szreniawa Koszyce
:
Ekler Baranówka
19.08.2018
18:00
Kapitol Racławice
:
Michałowianka Michałowice
19.08.2018
11:00
Juvenia Prandocin
:
Partyzant Dojazdów
19.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
3:2
Wisła Czernichów
18.08.2018
17:00
Orlęta Rudawa
3:3
Wisła Jeziorzany
18.08.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Lotnik Kryspinów
18.08.2018
17:00
Tęcza Piekary
:
Strażak Rączna
19.08.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Sokół Rybna
19.08.2018
17:00
Kmita Zabierzów
:
Sportowiec Modlniczka
19.08.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
JKS Zelków
19.08.2018
16:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
2:3
Iskra Krzęcin
18.08.2018
17:00
Płomień Kostrze
3:1
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
17:00
Wawel Kraków
2:4
Dąbski Kraków
18.08.2018
11:00
Podgórze Kraków
5:2
Cedronka Wola Radziszowska
18.08.2018
12:00
Radziszowianka II
:
Bieżanowianka Kraków
19.08.2018
17:00
Strzelcy Kraków
:
Krakus Swoszowice
19.08.2018
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
0:2
Czarnochowice
18.08.2018
18:00
UKS Sygneczów
1:1
Strażak Kokotów
18.08.2018
17:00
Złomex Branice
4:2
Contra Sułków
18.08.2018
11:00
Wolni Kłaj
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2018
18:00
Piłkarz Podłęże
:
Wieliczanka Wieliczka
19.08.2018
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Piast Łapanów
19.08.2018
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Zryw Szarów
19.08.2018
17:30

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
3:1
Topór Tenczyn
18.08.2018
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Skalnik Trzemeśnia
18.08.2018
17:00
Górki Myślenice
1:2
Rokita Kornatka
18.08.2018
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
18.08.2018
17:00
Iskra Brzączowice
:
Lubomir Wiśniowa
19.08.2018
17:30
Iskra Głogoczów
:
LKS Trzebunia
19.08.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
5:1
Orzeł K.
18.08.2018
11:00
Olimpia Łobzów
0:0
Trzy Korony Żarnowiec
18.08.2018
17:30
Leśnik Gorenice
8:1
Unia Jaroszowiec
18.08.2018
17:30
Spartak Charsznica
2:2
Laskowianka Laski
18.08.2018
18:00
Strażak Przybysławice
:
Centuria Chechło
19.08.2018
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Bolesław Bukowno
19.08.2018
11:00
Hetman Dłużec
:
Błysk Zederman
19.08.2018
16:00
Legion Bydlin
:
Promień Przeginia
19.08.2018
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Ciężkowice
2:2
Promyk Bolęcin
18.08.2018
17:00
Start Kamień
5:2
Fablok Chrzanów
18.08.2018
17:00
Wisła Jankowice
1:0
UKS Dulowa
18.08.2018
18:00
Korona Lgota
:
Błyskawica Myślachowice
19.08.2018
14:30
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
19.08.2018
17:00
SPRiN Regulice
:
Zagórzanka Zagórze
19.08.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Gdovia II Gdów
18.08.2018
18:00
Naprzód Ochmanów
3:0
Iskra Zakrzów
18.08.2018
16:30
Rożnowa
0:1
Gwiazda Brzegi
18.08.2018
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Dąb Zabierzów Bocheński
19.08.2018
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
19.08.2018
17:00
Sokół Chorągwica
:
Gryf Wiatowice
19.08.2018
18:00
Wiarusy II
:
Błyskawica Wyciąże
19.08.2018
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Dłubnia Trzyciąż
9:1
Cobra Wężerów
18.08.2018
17:00
Victoria Smroków
:
Błyskawica Kolbark
19.08.2018
11:00
Northstar Miechów
:
Błękitni Falniów
19.08.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
:
Zryw Przesławice
19.08.2018
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Nidzica Słaboszów
19.08.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów

Pogoń Szczecin
2:0
Legia Warszawa
18.08.2018
12:00
Lech Poznań
2:1
Motor Lublin
18.08.2018
12:00
Wisła Kraków
1:0
Elana Toruń
18.08.2018
12:00
Korona Kielce
2:1
Arka G.
18.08.2018
11:00
GKS Bełchatów
3:2
Ruch Chorzów
18.08.2018
14:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
19.08.2018
14:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
19.08.2018
12:00
Lech Poznań
:
Jagiellonia
21.08.2018
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
3:3
BKS Bochnia
18.08.2018
10:00
Zatorzanka Zator
0:3
Dalin Myślenice
18.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
4:0
Limanovia Limanowa
18.08.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:6
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
6:1
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2018
10:00
Unia Tarnów
1:1
Profi Zielonki
18.08.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Sandecja Nowy Sącz
19.08.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
19.08.2018
11:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
21.08.2018
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dąb P.
0:2
Garbarnia Kraków
18.08.2018
11:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Hutnik Kraków
18.08.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.08.2018
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podhale Nowy Targ
0:10
Pcimianka
18.08.2018
10:00
Unia Tarnów
1:0
Okocimski Brzesko
18.08.2018
10:00
Soła Oświęcim
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.08.2018
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
4:0
AS Progres Kraków
18.08.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
5:0
Limanovia
18.08.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MKS Trzebinia
:
Karol Wadowice
19.08.2018
11:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
4:0
AZS Wrocław
18.08.2018
11:00
Polonia Poznań
0:11
Medyk Konin
18.08.2018
16:00
Olimpia Szczecin
0:7
Górnik Łęczna
18.08.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
3:1
Mitech Żywiec
18.08.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
3:3
AZS UJ Kraków
18.08.2018
11:00
GKS Katowice
1:2
AZS PWSZ Wałbrzych
18.08.2018
13:00

I liga kobiet (południe)

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:6
Rysy Bukowina Tatrzańska
18.08.2018
13:00
ROW Rybnik
1:2
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
4:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
18.08.2018
15:00
Resovia Rzeszów
:
Czwórka Radom
19.08.2018
12:00
Respekt Myślenice
:
Rolnik Głogówek
19.08.2018
16:00