facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kryspinów Cup Skrzatów (foto)

Kryspinów Cup Skrzatów (foto)

W tegorocznej edycji Kryspinów Cup przyszedł czas na turniej skrzatów, czyli najmłodszych adeptów szkółek piłkarskich. Roczniki jakie grają w tej kategorii to 2011/2012, ale najmłodsi zawodnicy na boisku mieli skończone ledwie 4 lata. 

 

 

Tutaj podobnie jak w żakach, organizatorzy nie prowadzili klasyfikacji generalnej, każda drużyna otrzymała puchar i dyplom za zajęcie pierwszego miejsca, a wszyscy zawodnicy otrzymali medale. Trenerzy wskazali wśród swoich podopiecznych Liderów, którzy dodatkowo otrzymali dyplomy i statuetki. 


Oglądanie na żywo poczynań skrzatów na boisku było niesamowitym przeżyciem nie tylko dla rodziców, którzy licznie przybyli do hali widowiskowo-sportowej w Liszkach, by wspierać swoje pociechy, ale również dla wszystkich innych obecnych tam osób. Taką radość z gry, emocje, wolę walki, piękne akcje, to wszystko i jeszcze więcej można było zobaczyć podczas każdego niedzielnego meczu turnieju.  Ze świecą szukać takich wrażeń podczas meczów w seniorskiej piłce.

Na olbrzymie uznanie zasługują też  sami rodzice, których zachowanie podczas spotkań ich dzieci często budzi wiele zastrzeżeń.  Podczas Kryspinów Cup, na trybunach nie ujrzałem, nikogo kogo można by było oskarżyć o członkostwo w Komitecie Oszalałego Rodzica. Za to spotkałem rodziców, którzy wspierali swoich wychowanków, jak i ich drużyny, nawet kiedy ta przegrywała, motywowali, cieszyli się z każdej udanej akcji, a zdobycie bramki oklaskiwali tak samo jeśli nie mocniej jak kibice oklaskiwali te strzelane przez Reprezentację Polski podczas eliminacji do Mundialu.

Najwięksi bohaterowie byli jednak na boisku, zawodnicy i trenerzy przed turniejem chyba ustalili miedzy sobą, że 4 bramki w jednym meczu to minimum, a im ich więcej tym lepiej. Gdyby Helenio Herrera trener, którego Inter Mediolan w latach 60. XX wieku stosował Catenaccio, zobaczył jak można grać ofensywnie, nikt by pewno dziś nie słyszał o tamtej taktyce. Młodzi piłkarze bardzo efektownie cieszyli się ze zdobywanych bramek, niektórzy swoje cie szynki wzorowali na najpopularniejszych obecnie zawodnikach. Mogliśmy więc zobaczyć celebracje goli zapożyczone od Cristiano Ronaldo lub Roberta Lewandowskiego. Na tle tych wszystkich zawodników wyróżnił się bardzo Eryk Orzechowski z Akademii Futbolu z Głową, który w jednym meczu strzelił 8 bramek, było to 8 pierwszych goli w tym meczu, a co najciekawsze pierwszą oznakę radości okazał dopiero po zdobyciu 6. bramki. Jednak największą radość po bramce w tym meczu okazali rodzice zawodników Nadwiślanu Kraków kiedy to Rafał Cempel zaliczył honorowe trafienie dla swojej drużyny w końcowych minutach spotkania. Wcześniej bardzo bliscy zdobycia tej upragnionej bramki, jeszcze przy wyniku 10:0 byli Tomasz Bień i Oskar Bień. Mimo, że nie znaleźli drogi do bramki w tym spotkaniu mogą przyszłości stać się duetem braci bardziej znanym niż bracia Brożkowie.

W całym turnieju skrzatów padły tylko dwa remisy, po jednym w każdej grupie. Oglądając pierwszy z nich zakończony wynikiem 2-2 pomiędzy Lotnikiem Kryspinów a Okocimskim można było odnieść wrażenie, że ogląda się mecz drużyn seniorskich, do upływu połowy z regulaminowych 24 minut  był remis 0:0. Zespoły mimo licznych ataków bardzo dobrze broniły się, a bramkarze jak na swój młody wiek spisywali się nad wyraz dojrzale. Jednak w 14. minucie spotkania Miłosz Wójcik przerywa świetną passę golkipera gospodarzy. Zawodnicy klubu z Kryspinowa nie pozostali dłużni i od razu po wznowieniu gry przeprowadzili akcję, której zwieńczeniem było zdobycie wyrównującej bramki - jej strzelcem był Szymon Indyk. Idąc za ciosem Lotnik ponownie za sprawą Szymona Indyka wychodzi na prowadzenie w tym spotkaniu. Piłkarze z Brzeska nie poddawali się, wykorzystali chwilowe uspokojenie gry i Franciszek Szpil zaskoczył rywali, a zwłaszcza bramkarza mocnym strzałem po ziemi z przed pola karnego i tym samym ustalił wynik spotkania. Zmienić go próbowali jeszcze gospodarze turnieju, ale tym razem bez skutku. Mimo stosunkowo małej liczby bramek w meczu, tylko 4 przy niedzielnej średniej 7,6 bramki na mecz. To nikt nie może powiedzieć o spotkaniu Lotnika z Okocimskim, że był to nudny mecz. Podobnie jak w innych kategoriach, tak samo i w skrzatach gospodarze Lotnik Kryspinów wystawili dwa zespoły, każdy z nich grał w jednej z grup. W zmagania grupie B rozpoczęły się od pojedynku Lotnika z Pogonią Kraków. Mecz ten, podobnie jak inne należał do arcyciekawych, gospodarze lepiej weszli w to spotkanie i prowadzili już 2:0 za sprawą bramek zdobytych przez Wiktora Kolasę i Szymona Indyka. Gdy już wydawało się, że będzie to jednostronne widowisko, a Pogoń skupi się jedynie na znalezieniu bramki honorowej, nastąpiło odwrócenie ról i to zespól ze Skotnik zaczął przeważać. Kontaktową bramkę zdobył Antoni Lekki, który już wcześniej pokazał się z kibicom świetnymi rajdami na skrzydłach. Miał również udział przy bramce wyrównującej, podawał on piłkę do Adama Ferenca, który zamienił podanie na gola. Wynik meczu ustala gracz Lotnika Hubert Orlof. Pokonuje on, potężnym strzałem pod poprzeczkę ze skraju pola karnego, bezradnego w tej sytuacji bramkarza Pogoni. Meczami w których padło najmniej bramek były spotkania Prokocimia Kraków z zespołami Skawinki i Pogoni, obydwa zakończone wynikiem 2:1 dla drużyny trenera Adriana Patera. W pojedynku Prokocimia ze Skawinką bramki dla tych pierwszych zdobywał Maciej Drożdż, który w odstępie kilku minut umieszczał piłkę w siatce zespołu ze Skawiny, honorowe trafienie dla Skawinki zaliczył Krzysztof Jamrozy, który pokonał stojącego na bramce Jana Piwowarskiego.

Mecze jakie oglądaliśmy dostarczyły mnóstwo emocji, których nie sposób oddać słowami. Zawodnicy pokazali ducha sportu i dodali do tego od siebie mnóstwo dobrej zabawy nie tylko na boisku, ale także na trybunach. Należy pamiętać, że to nie wyniki były najważniejsze ale właśnie duch sportu i rywalizacji fair play oraz dobra zabawa. 

Po zakończeniu rywalizacji w każdej z obu grup wszystkie ekipy oraz najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk organizatorów okazałe puchary, upominki i nagrody, które ufundowali sponsorzy: Kraków Airport, Powiat Krakowski, Urząd Gminy Liszki oraz hurtownia sportowa Kraksport.
     
Wyniki podajemy nie dlatego by można było zobaczyć kto się okazał najlepszy, bo to w przypadku rozgrywek w tej kategorii wiekowej nie to ma sensu. Podajemy je po to aby wszyscy mogli zobaczyć jak ciekawe były te spotkania, jak dużo się w nich działo i co najważniejsze ile w nich padło bramek. Co bardziej dociekliwi policzą, że padło ich 152, a średnio na mecz, jak już wcześniej zostało wspomniane to 7,6 bramki. Wynik, który robi wrażenie zwłaszcza jeśli weźmiemy wiek zawodników i to, że dla części z nich były to pierwsze takie zawody.


Grupa A

Lotnik - Nadwiślan 3:2
Bronowianka - Okocimski 6:5
Nadwiślan - Bronowianka 1:5
Lotnik - AF z Głową 4:3
Bronowianka - AF z Głową 10:4
Nadwiślan - Okocimski 1:5
Okocimski - AF z Głową 6:5
Lotnik - Bronowianka 2:8
Lotnik - Okocimski 2:2
AF z Głową - Nadwiślan 11:1


Grupa B

Lotnik - Pogoń 3:2
Prokocim - Skawinka 2:1
Pogoń - Prokocim 1:2
Lotnik - Wolanka 5:0
Prokocim - Wolanka 8:0
Pogoń - Skawinka 4:4
Skawinka - Wolanka 14:2
Lotnik - Prokocim 1:4
Lotnik - Skawinka 2:4
Wolanka - Pogoń 0:7


Podobnie jak dzień wcześniej podczas turniejowych rozgrywek żaków, w śród skrzatów jedyne nagrody indywidualne powędrowały to team liderów, czyli zawodników którzy według trenera danego zespołu najbardziej się wyróżnili.


Liderzy drużyn:


AP CANPACK Okocimski Brzesko - Franciszek Szpil
LKS Lotnik Kryspinów - Szymon Indyk
Bronowianka Kraków - Aleksander Martins
KS Nadwiślan Kraków - Tadeusz Stec
Akademia Futbolu z Głową Babice - Eryk Orzechowski


KSPN Pogoń Kraków - Jakub Bielawski
Prokocim Kraków - Filip Kowalski
Skawinka Skawina - Hubert Bartyzer
LKS Wolanka Wola Filipowska - Wiktor Kiełtyka
LKS Lotnik Kryspinów - Szymon Steczko


Michał Lompczyk
trener Bronowianki Kraków: Bardzo fajne zajęcie, bardzo fajny turniej, super atmosfera dla dzieciaków, cóż mogę powiedzieć, bardzo wysoki poziom. Co mi się najbardziej podobało to zachowanie rodziców, rzadko spotykane, naprawdę bardzo, bardzo przyjazne, nie było Komitetu Oszalałych Rodziców, a to ważne. Najważniejsza była zabawa dla dzieciaków. Widać kilka rodzynków, które prezentują już naprawdę ciekawy poziom sportowy.    

 
SKŁADY:


Grupa A


AP CANPACK Okocimski Brzesko: 
Kacper Guzik, Franciszek Szpil, Dawid Jurkiewicz, Maciej Maciarz, Miłosz Wójcik, Miłosz Wiśniowski, Miłosz Wójcik, Arkadiusz Wąs, Mikołaj Klecki, Miłosz Wijas. Trener Konrad Kołodziej.
Lotnik Kryspinów: Wojciech Wąsiołek, Karol Kozłowski, Wiktor Kolasa, Bartłomiej Wiemer, Maksymilian Piotrowski, Szymon Steczko, Mateusz Steczko, Szymek Indyk, Marceli Stasik, Patruk Gruchała, Lukasz Polechoński. Trener Tomasz Wenglorz.
Bronowianka Kraków: Jakub Kubicki, Aleksander Martins, Maksymilian Mika, Antoś Nowosad, Łukasz Piszczek, Rogóż Adam, Igor Ryś, Bruno Wilk, Tomasz Lisowski, Filip Konarski. Trener Michał Lompczyk.
Nadwiślan Kraków: Adam Grygiel, Tadeusz Stec, Dunin Jerzy Dunin, Jan Stachowski, Grzegorz Rykaczewski, Tomasz Bień, Oskar Bień, Rafał Cempez. Trener Łukasz Śleboda.
Akademia Futbolu z Głową Babice: Eryk Orzechowski, Szymon Jarzyk, Borys Stokłosa, Jakub Fryś, Wojciech Szmuc, Kacper Stokłosa, Szymon Wyrobiec, Natalia Kiark. Trener Krzysztof Chłopek.

 

Grupa B


KSPN Pogoń Kraków:
 Garbrież Atangana, Błażej Baluś, Jakub Bielawski, Adam Ferenc, Beniamin Koń, Mikołaj Kosiek, Antoni Lekki, Marcin Michorczyk, Jakub Szczepanowicz. Trener Marcin Żurek.
Prokocim Kraków: Patryk Leńczowski, Bartosz Barchański, Alan Piech, Kacper Piech, Filip Kowalski, Maciej Drożdż, Michalina Pieniążek, Jan Piwowarski. Trener Adrian Pater.
Skawinka Skawina: Patryk Sekuła, Damian Dźwigał, Hubert Baltyzer, Krzysztof Jamrozy, Jakub Czepiel, Jakub Stefanko, Antek Maślanka. Trener Łukasz Kopycki.
Wolanka Wola Filipowska: Wiktor Kiełtyka, Piotr Bugaj, Wojciech Bugaj, Antek Kłosowski, Piotr Kucia, Artur Kucia.
Lotnik Kryspinów: Szymon Steczko, Szymon Indyk, Wiktor Kolasa, Bartek Wąsik, Mateusz Steczko, Staś Rodzymiewicz, Mikołaj Hasto, Kacper Rojewski, Hubert Orlof, Bartek Wiemer. Trener Tomasz Wenglorz.


Relacja wykonana w ramach usługi:
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (www.futmal.pl/patronat)

 

Źródło: Waldemar Ignaciuk (tekst), Piotr Kwiecień (foto)

Dodano: 2017-11-29 09:37:54


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
0:1
Zagłębie Lubin
17.08.2018
18:00
Miedź Legnica
1:1
Korona Kielce
17.08.2018
20:30
Wisła Płock
1:3
Arka Gdynia
18.08.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
18.08.2018
20:30
Legia Warszawa
:
Zagłębie Sosnowiec
19.08.2018
15:30
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
19.08.2018
18:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
19.08.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
20.08.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2018
19:00
Odra Opole
1:2
GKS Jastrzębie
17.08.2018
19:00
Stal Mielec
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2018
20:30
Chojniczanka Chojnice
1:1
Puszcza Niepołomice
17.08.2018
20:00
GKS Tychy
0:3
Stomil Olsztyn
17.08.2018
19:00
GKS Katowice
:
Wigry Suwałki
18.08.2018
20:00
Chrobry Głogów
0:1
Raków Częstochowa
18.08.2018
17:45
Garbarnia Kraków
3:2
ŁKS Łódź
18.08.2018
17:00

II liga

Ruch Chorzów
2:2
GKS Bełchatów
17.08.2018
19:20
Olimpia Grudziądz
4:0
Skra Bełchatów
17.08.2018
19:00
Resovia Rzeszów
2:2
Górnik Łęczna
18.08.2018
12:00
Błękitni Stargard
1:0
Stal Stalowa Wola
18.08.2018
16:00
Pogoń Siedlce
0:3
Znicz Pruszków
18.08.2018
17:00
Elana Toruń
3:0
ROW Rybnik
18.08.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Rozwój Katowice
18.08.2018
17:00
Radomiak Radom
5:0
Olimpia Elbląg
18.08.2018
18:00
Widzew Łódź
:
Gryf Wejherowo
18.08.2018
19:10

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2018
17:00
Motor Lublin
:
Soła Oświęcim
18.08.2018
19:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Avia Świdnik
19.08.2018
17:00
Chełmianka Chełm
:
Wiślanie Jaśkowice
19.08.2018
15:30
Czarni Połaniec
:
Wisła Sandomierz
19.08.2018
17:00
Stal Kraśnik
:
Spartakus Daleszyce
19.08.2018
17:00
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
19.08.2018
17:00
Sokół Sieniawa
:
Podlasie Biała Podlaska
19.08.2018
17:00
Stal Rzeszów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
19.08.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
0:0
Wiślanka Grabie
18.08.2018
17:00
MKS Trzebinia
1:3
LKS Jawiszowice
18.08.2018
11:00
Dalin Myślenice
3:1
Beskid Andrychów
18.08.2018
17:00
Unia Oświęcim
0:2
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2018
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Clepardia Kraków
19.08.2018
17:00
Pcimianka Pcim
:
Orzeł Ryczów
19.08.2018
16:30
Kaszowianka Kaszów
:
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2018
14:00
Słomniczanka Słomniki
:
KS Olkusz
19.08.2018
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
3:0
Tarnovia Tarnów
17.08.2018
18:00
BKS Bochnia
3:2
Olimpia Pisarzowa
18.08.2018
16:00
Okocimski Brzesko
0:1
Unia Tarnów
18.08.2018
17:00
Poprad Muszyna
2:0
GKS Drwinia
18.08.2018
11:00
Lubań Maniowy
:
Glinik Gorlice
19.08.2018
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2018
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
LKS Szaflary
19.08.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Limanovia Limanowa
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:2
Proszowianka Proszowice
18.08.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
1:2
LOT Balice
18.08.2018
17:00
Przemsza Klucze
3:1
Prądniczanka Kraków
18.08.2018
17:30
Prądnik Sułoszowa
:
Zieleńczanka Zielonki
19.08.2018
16:00
Spójnia Osiek
:
Sokół Kocmyrzów
19.08.2018
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Orzeł Iwanowice
19.08.2018
17:00
Pogoń Miechów
:
Piliczanka Pilica
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
2:1
Błękitni Modlnica
18.08.2018
11:00
TS Węgrzce
5:3
Hutnik II Kraków
18.08.2018
11:00
Nadwiślan Kraków
0:4
Garbarnia II Kraków
18.08.2018
11:00
Iskra Radwanowice
0:0
Prokocim Kraków
18.08.2018
17:00
Wieczysta Kraków
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
18.08.2018
17:00
Piast Wołowice
:
Bronowianka Kraków
19.08.2018
16:00
Skawinka Skawina
:
Świt Krzeszowice
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
4:2
Wiarusy Igołomia
18.08.2018
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
0:4
Targowianka Targowisko
18.08.2018
13:00
Gdovia Gdów
2:2
Radziszowianka Radziszów
18.08.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
0:2
Raba Dobczyce
18.08.2018
17:00
Wróblowianka Wróblowice
1:2
Orzeł Myślenice
18.08.2018
18:00
Czarni Staniątki
3:1
LKS Śledziejowice
18.08.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Pasternik Ochojno
19.08.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

LKS Rajsko
2:0
Halniak Maków Podhalański
18.08.2018
15:00
Brzezina Osiek
5:0
Garbarz Zembrzyce
18.08.2018
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:2
Tempo Białka
18.08.2018
17:00
Arka Babice
8:0
Sosnowianka Stanisław Dln
18.08.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:6
KS Chełmek
18.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
3:4
Victoria Jaworzno
18.08.2018
17:30
Zatorzanka Zator
:
Niwa Nowa Wieś
19.08.2018
17:00
LKS Żarki
:
Nadwiślanin Gromiec
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia B.
1:1
Olimpia Kąty
18.08.2018
17:00
Tarnavia
2:4
Novi/Rzezawianka Rzezawa
18.08.2018
17:00
LKS Gnojnik
5:1
Sokół Maszkienice
18.08.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
1:0
Orzeł Dębno
18.08.2018
18:00
Radłovia Radłów
1:3
Rylovia Rylowa
18.08.2018
18:00
Arkadia Olszyny
:
Raba Książnice
19.08.2018
17:00
Naprzód Sobolów
:
Jadowniczanka Jadowniki
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
18.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
1:3
Polan Żabno
18.08.2018
17:00
LKS Ładna
3:0
Pogórze
18.08.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
1:0
KS US Śmigno
18.08.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Olimpia Wojnicz
19.08.2018
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Wisła Szczucin
19.08.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Wola Radłowska
19.08.2018
17:00
GLKS Gromnik
:
Tuchovia Tuchów
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
1:0
Kolejarz Stróże
18.08.2018
17:00
Sokół Stary Sącz
1:2
Orzeł Wojnarowa
18.08.2018
18:00
Jarmuta
5:0
KS Tymbark
18.08.2018
18:00
LKS Łużna
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
19.08.2018
14:00
Laskovia
:
Poprad Rytro
19.08.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Sokół Słopnice
19.08.2018
17:00
LKS Rupniów
:
Skalnik Kamionka Wielka
19.08.2018
17:00
Huragan Waksmund
:
Gród Podegrodzie
19.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
3:0
Galicja Raciborowice
18.08.2018
17:00
Spartak Wielkanoc
5:7
Strażak Goszcza
18.08.2018
18:00
Orzeł Bębło
:
Jastrzębiec Książ Wielki
19.08.2018
12:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
19.08.2018
17:30
Szreniawa Koszyce
:
Ekler Baranówka
19.08.2018
18:00
Kapitol Racławice
:
Michałowianka Michałowice
19.08.2018
11:00
Juvenia Prandocin
:
Partyzant Dojazdów
19.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
3:2
Wisła Czernichów
18.08.2018
17:00
Orlęta Rudawa
3:3
Wisła Jeziorzany
18.08.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Lotnik Kryspinów
18.08.2018
17:00
Tęcza Piekary
:
Strażak Rączna
19.08.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Sokół Rybna
19.08.2018
17:00
Kmita Zabierzów
:
Sportowiec Modlniczka
19.08.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
JKS Zelków
19.08.2018
16:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
2:3
Iskra Krzęcin
18.08.2018
17:00
Płomień Kostrze
3:1
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
17:00
Wawel Kraków
2:4
Dąbski Kraków
18.08.2018
11:00
Podgórze Kraków
5:2
Cedronka Wola Radziszowska
18.08.2018
12:00
Radziszowianka II
:
Bieżanowianka Kraków
19.08.2018
17:00
Strzelcy Kraków
:
Krakus Swoszowice
19.08.2018
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
0:2
Czarnochowice
18.08.2018
18:00
UKS Sygneczów
1:1
Strażak Kokotów
18.08.2018
17:00
Złomex Branice
4:2
Contra Sułków
18.08.2018
11:00
Wolni Kłaj
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2018
18:00
Piłkarz Podłęże
:
Wieliczanka Wieliczka
19.08.2018
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Piast Łapanów
19.08.2018
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Zryw Szarów
19.08.2018
17:30

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
3:1
Topór Tenczyn
18.08.2018
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Skalnik Trzemeśnia
18.08.2018
17:00
Górki Myślenice
1:2
Rokita Kornatka
18.08.2018
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
18.08.2018
17:00
Iskra Brzączowice
:
Lubomir Wiśniowa
19.08.2018
17:30
Iskra Głogoczów
:
LKS Trzebunia
19.08.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
5:1
Orzeł K.
18.08.2018
11:00
Olimpia Łobzów
0:0
Trzy Korony Żarnowiec
18.08.2018
17:30
Leśnik Gorenice
8:1
Unia Jaroszowiec
18.08.2018
17:30
Spartak Charsznica
2:2
Laskowianka Laski
18.08.2018
18:00
Strażak Przybysławice
:
Centuria Chechło
19.08.2018
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Bolesław Bukowno
19.08.2018
11:00
Hetman Dłużec
:
Błysk Zederman
19.08.2018
16:00
Legion Bydlin
:
Promień Przeginia
19.08.2018
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Ciężkowice
2:2
Promyk Bolęcin
18.08.2018
17:00
Start Kamień
5:2
Fablok Chrzanów
18.08.2018
17:00
Wisła Jankowice
1:0
UKS Dulowa
18.08.2018
18:00
Korona Lgota
:
Błyskawica Myślachowice
19.08.2018
14:30
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
19.08.2018
17:00
SPRiN Regulice
:
Zagórzanka Zagórze
19.08.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Gdovia II Gdów
18.08.2018
18:00
Naprzód Ochmanów
3:0
Iskra Zakrzów
18.08.2018
16:30
Rożnowa
0:1
Gwiazda Brzegi
18.08.2018
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Dąb Zabierzów Bocheński
19.08.2018
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
19.08.2018
17:00
Sokół Chorągwica
:
Gryf Wiatowice
19.08.2018
18:00
Wiarusy II
:
Błyskawica Wyciąże
19.08.2018
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Dłubnia Trzyciąż
9:1
Cobra Wężerów
18.08.2018
17:00
Victoria Smroków
:
Błyskawica Kolbark
19.08.2018
11:00
Northstar Miechów
:
Błękitni Falniów
19.08.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
:
Zryw Przesławice
19.08.2018
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Nidzica Słaboszów
19.08.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów

Pogoń Szczecin
2:0
Legia Warszawa
18.08.2018
12:00
Lech Poznań
2:1
Motor Lublin
18.08.2018
12:00
Wisła Kraków
1:0
Elana Toruń
18.08.2018
12:00
Korona Kielce
2:1
Arka G.
18.08.2018
11:00
GKS Bełchatów
3:2
Ruch Chorzów
18.08.2018
14:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
19.08.2018
14:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
19.08.2018
12:00
Lech Poznań
:
Jagiellonia
21.08.2018
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
3:3
BKS Bochnia
18.08.2018
10:00
Zatorzanka Zator
0:3
Dalin Myślenice
18.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
4:0
Limanovia Limanowa
18.08.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:6
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
6:1
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2018
10:00
Unia Tarnów
1:1
Profi Zielonki
18.08.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Sandecja Nowy Sącz
19.08.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
19.08.2018
11:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
21.08.2018
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dąb P.
0:2
Garbarnia Kraków
18.08.2018
11:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Hutnik Kraków
18.08.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.08.2018
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podhale Nowy Targ
0:10
Pcimianka
18.08.2018
10:00
Unia Tarnów
1:0
Okocimski Brzesko
18.08.2018
10:00
Soła Oświęcim
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.08.2018
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
4:0
AS Progres Kraków
18.08.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
5:0
Limanovia
18.08.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MKS Trzebinia
:
Karol Wadowice
19.08.2018
11:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
4:0
AZS Wrocław
18.08.2018
11:00
Polonia Poznań
0:11
Medyk Konin
18.08.2018
16:00
Olimpia Szczecin
0:7
Górnik Łęczna
18.08.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
3:1
Mitech Żywiec
18.08.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
3:3
AZS UJ Kraków
18.08.2018
11:00
GKS Katowice
1:2
AZS PWSZ Wałbrzych
18.08.2018
13:00

I liga kobiet (południe)

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:6
Rysy Bukowina Tatrzańska
18.08.2018
13:00
ROW Rybnik
1:2
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
4:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
18.08.2018
15:00
Resovia Rzeszów
:
Czwórka Radom
19.08.2018
12:00
Respekt Myślenice
:
Rolnik Głogówek
19.08.2018
16:00