facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kryspinów Cup Skrzatów (foto)

Kryspinów Cup Skrzatów (foto)

W tegorocznej edycji Kryspinów Cup przyszedł czas na turniej skrzatów, czyli najmłodszych adeptów szkółek piłkarskich. Roczniki jakie grają w tej kategorii to 2011/2012, ale najmłodsi zawodnicy na boisku mieli skończone ledwie 4 lata. 

 

 

Tutaj podobnie jak w żakach, organizatorzy nie prowadzili klasyfikacji generalnej, każda drużyna otrzymała puchar i dyplom za zajęcie pierwszego miejsca, a wszyscy zawodnicy otrzymali medale. Trenerzy wskazali wśród swoich podopiecznych Liderów, którzy dodatkowo otrzymali dyplomy i statuetki. 


Oglądanie na żywo poczynań skrzatów na boisku było niesamowitym przeżyciem nie tylko dla rodziców, którzy licznie przybyli do hali widowiskowo-sportowej w Liszkach, by wspierać swoje pociechy, ale również dla wszystkich innych obecnych tam osób. Taką radość z gry, emocje, wolę walki, piękne akcje, to wszystko i jeszcze więcej można było zobaczyć podczas każdego niedzielnego meczu turnieju.  Ze świecą szukać takich wrażeń podczas meczów w seniorskiej piłce.

Na olbrzymie uznanie zasługują też  sami rodzice, których zachowanie podczas spotkań ich dzieci często budzi wiele zastrzeżeń.  Podczas Kryspinów Cup, na trybunach nie ujrzałem, nikogo kogo można by było oskarżyć o członkostwo w Komitecie Oszalałego Rodzica. Za to spotkałem rodziców, którzy wspierali swoich wychowanków, jak i ich drużyny, nawet kiedy ta przegrywała, motywowali, cieszyli się z każdej udanej akcji, a zdobycie bramki oklaskiwali tak samo jeśli nie mocniej jak kibice oklaskiwali te strzelane przez Reprezentację Polski podczas eliminacji do Mundialu.

Najwięksi bohaterowie byli jednak na boisku, zawodnicy i trenerzy przed turniejem chyba ustalili miedzy sobą, że 4 bramki w jednym meczu to minimum, a im ich więcej tym lepiej. Gdyby Helenio Herrera trener, którego Inter Mediolan w latach 60. XX wieku stosował Catenaccio, zobaczył jak można grać ofensywnie, nikt by pewno dziś nie słyszał o tamtej taktyce. Młodzi piłkarze bardzo efektownie cieszyli się ze zdobywanych bramek, niektórzy swoje cie szynki wzorowali na najpopularniejszych obecnie zawodnikach. Mogliśmy więc zobaczyć celebracje goli zapożyczone od Cristiano Ronaldo lub Roberta Lewandowskiego. Na tle tych wszystkich zawodników wyróżnił się bardzo Eryk Orzechowski z Akademii Futbolu z Głową, który w jednym meczu strzelił 8 bramek, było to 8 pierwszych goli w tym meczu, a co najciekawsze pierwszą oznakę radości okazał dopiero po zdobyciu 6. bramki. Jednak największą radość po bramce w tym meczu okazali rodzice zawodników Nadwiślanu Kraków kiedy to Rafał Cempel zaliczył honorowe trafienie dla swojej drużyny w końcowych minutach spotkania. Wcześniej bardzo bliscy zdobycia tej upragnionej bramki, jeszcze przy wyniku 10:0 byli Tomasz Bień i Oskar Bień. Mimo, że nie znaleźli drogi do bramki w tym spotkaniu mogą przyszłości stać się duetem braci bardziej znanym niż bracia Brożkowie.

W całym turnieju skrzatów padły tylko dwa remisy, po jednym w każdej grupie. Oglądając pierwszy z nich zakończony wynikiem 2-2 pomiędzy Lotnikiem Kryspinów a Okocimskim można było odnieść wrażenie, że ogląda się mecz drużyn seniorskich, do upływu połowy z regulaminowych 24 minut  był remis 0:0. Zespoły mimo licznych ataków bardzo dobrze broniły się, a bramkarze jak na swój młody wiek spisywali się nad wyraz dojrzale. Jednak w 14. minucie spotkania Miłosz Wójcik przerywa świetną passę golkipera gospodarzy. Zawodnicy klubu z Kryspinowa nie pozostali dłużni i od razu po wznowieniu gry przeprowadzili akcję, której zwieńczeniem było zdobycie wyrównującej bramki - jej strzelcem był Szymon Indyk. Idąc za ciosem Lotnik ponownie za sprawą Szymona Indyka wychodzi na prowadzenie w tym spotkaniu. Piłkarze z Brzeska nie poddawali się, wykorzystali chwilowe uspokojenie gry i Franciszek Szpil zaskoczył rywali, a zwłaszcza bramkarza mocnym strzałem po ziemi z przed pola karnego i tym samym ustalił wynik spotkania. Zmienić go próbowali jeszcze gospodarze turnieju, ale tym razem bez skutku. Mimo stosunkowo małej liczby bramek w meczu, tylko 4 przy niedzielnej średniej 7,6 bramki na mecz. To nikt nie może powiedzieć o spotkaniu Lotnika z Okocimskim, że był to nudny mecz. Podobnie jak w innych kategoriach, tak samo i w skrzatach gospodarze Lotnik Kryspinów wystawili dwa zespoły, każdy z nich grał w jednej z grup. W zmagania grupie B rozpoczęły się od pojedynku Lotnika z Pogonią Kraków. Mecz ten, podobnie jak inne należał do arcyciekawych, gospodarze lepiej weszli w to spotkanie i prowadzili już 2:0 za sprawą bramek zdobytych przez Wiktora Kolasę i Szymona Indyka. Gdy już wydawało się, że będzie to jednostronne widowisko, a Pogoń skupi się jedynie na znalezieniu bramki honorowej, nastąpiło odwrócenie ról i to zespól ze Skotnik zaczął przeważać. Kontaktową bramkę zdobył Antoni Lekki, który już wcześniej pokazał się z kibicom świetnymi rajdami na skrzydłach. Miał również udział przy bramce wyrównującej, podawał on piłkę do Adama Ferenca, który zamienił podanie na gola. Wynik meczu ustala gracz Lotnika Hubert Orlof. Pokonuje on, potężnym strzałem pod poprzeczkę ze skraju pola karnego, bezradnego w tej sytuacji bramkarza Pogoni. Meczami w których padło najmniej bramek były spotkania Prokocimia Kraków z zespołami Skawinki i Pogoni, obydwa zakończone wynikiem 2:1 dla drużyny trenera Adriana Patera. W pojedynku Prokocimia ze Skawinką bramki dla tych pierwszych zdobywał Maciej Drożdż, który w odstępie kilku minut umieszczał piłkę w siatce zespołu ze Skawiny, honorowe trafienie dla Skawinki zaliczył Krzysztof Jamrozy, który pokonał stojącego na bramce Jana Piwowarskiego.

Mecze jakie oglądaliśmy dostarczyły mnóstwo emocji, których nie sposób oddać słowami. Zawodnicy pokazali ducha sportu i dodali do tego od siebie mnóstwo dobrej zabawy nie tylko na boisku, ale także na trybunach. Należy pamiętać, że to nie wyniki były najważniejsze ale właśnie duch sportu i rywalizacji fair play oraz dobra zabawa. 

Po zakończeniu rywalizacji w każdej z obu grup wszystkie ekipy oraz najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk organizatorów okazałe puchary, upominki i nagrody, które ufundowali sponsorzy: Kraków Airport, Powiat Krakowski, Urząd Gminy Liszki oraz hurtownia sportowa Kraksport.
     
Wyniki podajemy nie dlatego by można było zobaczyć kto się okazał najlepszy, bo to w przypadku rozgrywek w tej kategorii wiekowej nie to ma sensu. Podajemy je po to aby wszyscy mogli zobaczyć jak ciekawe były te spotkania, jak dużo się w nich działo i co najważniejsze ile w nich padło bramek. Co bardziej dociekliwi policzą, że padło ich 152, a średnio na mecz, jak już wcześniej zostało wspomniane to 7,6 bramki. Wynik, który robi wrażenie zwłaszcza jeśli weźmiemy wiek zawodników i to, że dla części z nich były to pierwsze takie zawody.


Grupa A

Lotnik - Nadwiślan 3:2
Bronowianka - Okocimski 6:5
Nadwiślan - Bronowianka 1:5
Lotnik - AF z Głową 4:3
Bronowianka - AF z Głową 10:4
Nadwiślan - Okocimski 1:5
Okocimski - AF z Głową 6:5
Lotnik - Bronowianka 2:8
Lotnik - Okocimski 2:2
AF z Głową - Nadwiślan 11:1


Grupa B

Lotnik - Pogoń 3:2
Prokocim - Skawinka 2:1
Pogoń - Prokocim 1:2
Lotnik - Wolanka 5:0
Prokocim - Wolanka 8:0
Pogoń - Skawinka 4:4
Skawinka - Wolanka 14:2
Lotnik - Prokocim 1:4
Lotnik - Skawinka 2:4
Wolanka - Pogoń 0:7


Podobnie jak dzień wcześniej podczas turniejowych rozgrywek żaków, w śród skrzatów jedyne nagrody indywidualne powędrowały to team liderów, czyli zawodników którzy według trenera danego zespołu najbardziej się wyróżnili.


Liderzy drużyn:


AP CANPACK Okocimski Brzesko - Franciszek Szpil
LKS Lotnik Kryspinów - Szymon Indyk
Bronowianka Kraków - Aleksander Martins
KS Nadwiślan Kraków - Tadeusz Stec
Akademia Futbolu z Głową Babice - Eryk Orzechowski


KSPN Pogoń Kraków - Jakub Bielawski
Prokocim Kraków - Filip Kowalski
Skawinka Skawina - Hubert Bartyzer
LKS Wolanka Wola Filipowska - Wiktor Kiełtyka
LKS Lotnik Kryspinów - Szymon Steczko


Michał Lompczyk
trener Bronowianki Kraków: Bardzo fajne zajęcie, bardzo fajny turniej, super atmosfera dla dzieciaków, cóż mogę powiedzieć, bardzo wysoki poziom. Co mi się najbardziej podobało to zachowanie rodziców, rzadko spotykane, naprawdę bardzo, bardzo przyjazne, nie było Komitetu Oszalałych Rodziców, a to ważne. Najważniejsza była zabawa dla dzieciaków. Widać kilka rodzynków, które prezentują już naprawdę ciekawy poziom sportowy.    

 
SKŁADY:


Grupa A


AP CANPACK Okocimski Brzesko: 
Kacper Guzik, Franciszek Szpil, Dawid Jurkiewicz, Maciej Maciarz, Miłosz Wójcik, Miłosz Wiśniowski, Miłosz Wójcik, Arkadiusz Wąs, Mikołaj Klecki, Miłosz Wijas. Trener Konrad Kołodziej.
Lotnik Kryspinów: Wojciech Wąsiołek, Karol Kozłowski, Wiktor Kolasa, Bartłomiej Wiemer, Maksymilian Piotrowski, Szymon Steczko, Mateusz Steczko, Szymek Indyk, Marceli Stasik, Patruk Gruchała, Lukasz Polechoński. Trener Tomasz Wenglorz.
Bronowianka Kraków: Jakub Kubicki, Aleksander Martins, Maksymilian Mika, Antoś Nowosad, Łukasz Piszczek, Rogóż Adam, Igor Ryś, Bruno Wilk, Tomasz Lisowski, Filip Konarski. Trener Michał Lompczyk.
Nadwiślan Kraków: Adam Grygiel, Tadeusz Stec, Dunin Jerzy Dunin, Jan Stachowski, Grzegorz Rykaczewski, Tomasz Bień, Oskar Bień, Rafał Cempez. Trener Łukasz Śleboda.
Akademia Futbolu z Głową Babice: Eryk Orzechowski, Szymon Jarzyk, Borys Stokłosa, Jakub Fryś, Wojciech Szmuc, Kacper Stokłosa, Szymon Wyrobiec, Natalia Kiark. Trener Krzysztof Chłopek.

 

Grupa B


KSPN Pogoń Kraków:
 Garbrież Atangana, Błażej Baluś, Jakub Bielawski, Adam Ferenc, Beniamin Koń, Mikołaj Kosiek, Antoni Lekki, Marcin Michorczyk, Jakub Szczepanowicz. Trener Marcin Żurek.
Prokocim Kraków: Patryk Leńczowski, Bartosz Barchański, Alan Piech, Kacper Piech, Filip Kowalski, Maciej Drożdż, Michalina Pieniążek, Jan Piwowarski. Trener Adrian Pater.
Skawinka Skawina: Patryk Sekuła, Damian Dźwigał, Hubert Baltyzer, Krzysztof Jamrozy, Jakub Czepiel, Jakub Stefanko, Antek Maślanka. Trener Łukasz Kopycki.
Wolanka Wola Filipowska: Wiktor Kiełtyka, Piotr Bugaj, Wojciech Bugaj, Antek Kłosowski, Piotr Kucia, Artur Kucia.
Lotnik Kryspinów: Szymon Steczko, Szymon Indyk, Wiktor Kolasa, Bartek Wąsik, Mateusz Steczko, Staś Rodzymiewicz, Mikołaj Hasto, Kacper Rojewski, Hubert Orlof, Bartek Wiemer. Trener Tomasz Wenglorz.


Relacja wykonana w ramach usługi:
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (www.futmal.pl/patronat)

 

Źródło: Waldemar Ignaciuk (tekst), Piotr Kwiecień (foto)

Dodano: 2017-11-29 09:37:54


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
1:6
Płomień II Jerzmanowice
22.05.2018
 

Ekstraklasa

Lech Poznań
0:3 v.o.
Legia Warszawa
20.05.2018
18:00
Górnik Zabrze
2:0
Wisła Kraków
20.05.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Wisła Płock
20.05.2018
18:00
Korona Kielce
0:2
Zagłębie Lubin
20.05.2018
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
2:0
Górnik Łęczna
20.05.2018
17:00

II liga polska

Olimpia Elbląg
0:2
Garbarnia Kraków
20.05.2018
16:00
Gryf Wejherowo
3:1
MKS Kluczbork
20.05.2018
16:00
Błękitni Stargard
0:0
Gwardia Koszalin
20.05.2018
17:00
GKS Jastrzębie
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2018
18:00

III liga (gr. IV)

Karpaty K.
3:0
Wiślanie Jaśkowice
20.05.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
0:1
Stal Rzeszów
20.05.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
2:1
Jutrzenka Giebułtów
20.05.2018
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Dalin Myślenice
20.05.2018
12:00
Clepardia Kraków
:
TS Węgrzce
23.05.2018
18:00
Górnik Wieliczka
:
Orzeł Ryczów
23.05.2018
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

GKS Drwinia
2:0
Barciczanka Barcice
20.05.2018
17:00
Poprad Rytro
0:2
Poprad Muszyna
20.05.2018
16:00
Lubań Maniowy
1:0
Limanovia Limanowa
20.05.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Proszowianka Proszowice
2:0
Bolesław Bukowno
20.05.2018
18:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Zieleńczanka Zielonki
20.05.2018
17:30
Przemsza Klucze
0:2
Spójnia Osiek
20.05.2018
17:00
Piliczanka Pilica
:
Słomniczanka Słomniki
23.05.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
4:1
Wieczysta Kraków
20.05.2018
15:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Świt Krzeszowice
20.05.2018
14:00
Piast Wołowice
0:1
Prokocim Kraków
20.05.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wolni Kłaj
2:3
Pasternik Ochojno
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

LKS Żarki
6:1
Zagórzanka Zagórze
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Okocimski Brzesko
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.05.2018
17:00
Sokół Maszkienice
0:2
Olimpia Kąty
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dunajec Zakliczyn
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
20.05.2018
17:00
Wisła Szczucin
6:0
Łukovia Łukowa
20.05.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
GLKS Gromnik
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Skalnik Kamionka Wielka
:
Orkan Szczyrzyc
20.05.2018
18:00
Jarmuta
1:1
Bobowa
20.05.2018
14:00
Płomień Limanowa
2:1
Orkan Raba Wyżna
20.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

Maszycanka Maszyce
2:1
Czarni 03 Grzegorzowice
20.05.2018
17:00
Juvenia Prandocin
3:2
Strażak Goszcza
20.05.2018
17:00
Hutnik II Kraków
6:0
MKS Skała 2004
20.05.2018
16:00
Strażak Goszcza
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.05.2018
18:30
Szreniawa Koszyce
:
LKS Niedźwiedź
23.05.2018
18:30

Klasa A (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
2:3
Wawel Kraków
20.05.2018
17:00
JKS Zelków
3:3
Prądniczanka II Kraków
20.05.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Sportowiec Modlniczka
20.05.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Wisła Czernichów
1:0
Lotnik Kryspinów
20.05.2018
17:00
LKS Libertów
:
Cedronka Wola Radziszowska
20.05.2018
17:00
Armatura Kraków
2:5
Tęcza Piekary
20.05.2018
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:1
Strażak Kokotów
20.05.2018
17:30
Złomex Branice
0:4
LKS Śledziejowice
20.05.2018
17:30
Piast Łapanów
6:6
Piłkarz Podłęże
20.05.2018
18:00
Zryw Szarów
5:1
UKS Sygneczów
20.05.2018
17:00

Klasa A (Myślenice)

LKS Trzebunia
0:4
Dziecanovia Dziekanowice
20.05.2018
12:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Rokita Kornatka
20.05.2018
16:00
Iskra Głogoczów
1:2
Clavia Świątniki Górne
20.05.2018
17:00

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
1:1
Centuria Chechło
20.05.2018
15:30
Leśnik Gorenice
1:7
Pogoń Miechów
20.05.2018
17:00
Hetman Dłużec
7:1
Northstar Miechów
20.05.2018
13:00
Pilica Wierbka
4:1
Trzy Korony Żarnowiec
20.05.2018
17:00
Piliczanka Pilica
3:6
Promień Przeginia
20.05.2018
17:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
0:1
Fablok Chrzanów
20.05.2018
11:00

Klasa B (Kraków I)

Trątnowianka Trątnowice
2:1
Kapitol Racławice
20.05.2018
16:00
Novi Narama
4:1
Agricola Klimontów
20.05.2018
17:00
Sparta Skrzeszowice
1:6
Spartak Wielkanoc
20.05.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

Błękitni II Modlnica
5:2
Tyniec Kraków
20.05.2018
17:00
Orzeł II Bębło
2:2
Potok Więckowice
20.05.2018
17:30
Fitball Szklary
:
Strzelcy Kraków
23.05.2018
18:30

Klasa B (Kraków III)

Wisła II Jeziorzany
4:1
Gwiazda Ściejowice
20.05.2018
17:00
Radziszowianka II
5:1
Rzozovia Rzozów
20.05.2018
17:30
Pychowianka Kraków
:
Iskra Czułów
20.05.2018
18:00
Pozowianka Pozowice
3:1
Piast S.
20.05.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Batory Wola Batorska
23.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
0:2
Cisy Harbutowice
20.05.2018
17:30
Raba II Dobczyce
0:2
Sęp Droginia
20.05.2018
17:00
Iskra Brzączowice
4:2
Cyrhla Krzczonów
20.05.2018
18:00
Karpaty II Siepraw
3:1
Tempo II Rzeszotary
20.05.2018
17:00
Raba II Dobczyce
:
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2018
18:00

Klasa B (Olkusz I)

Spójnia II Osiek
1:2
Pilica Wierbka
20.05.2018
17:00
Błysk Zederman
16:0
Hetman Dłużec
20.05.2018
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
5:1
Trzy Buki Wierzchowisko
20.05.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
2:1
Zryw Przesławice
20.05.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
12:1
Błękitni Falniów
20.05.2018
17:00
Victoria Smroków
4:0
Błyskawica Kolbark
20.05.2018
11:00
Czapla Czaple Male
9:2
Dłubnia Trzyciąż
20.05.2018
11:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
3:3
LKS Polanowice
20.05.2018
17:00
Milenium Radziemice
3:5
Iskra Pałecznica
20.05.2018
17:00

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
0:2
Universum Kraków
20.05.2018
17:00
Universum Kraków
:
Gajowianka II Gaj
23.05.2018
18:00

Klasa C (Wieliczka)

Wiarusy II
5:1
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
20.05.2018
15:00
Contra II
0:3
Górnik II Wieliczka
20.05.2018
17:00
Czarni II Staniątki
7:6
Czarnochowice II
20.05.2018
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.05.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Znicz Pruszków
:
Legia Warszawa
20.05.2018
19:00
Stomil
0:3
Jagiellonia
20.05.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

AS Progres II
3:3
Sokół Słopnice
20.05.2018
16:00
Limanovia Limanowa
3:2
Unia Tarnów
20.05.2018
15:00
Soła Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.05.2018
17:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.05.2018
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia Tarnów
6:1
Dunajec Ostrowsko
20.05.2018
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

AS Progres Kraków
0:0
Cracovia Kraków
20.05.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
0:3
Unia Oświęcim
20.05.2018
15:30
Karol Wadowice
:
Orzeł Myślenice
23.05.2018
18:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Gościbia Sułkowice
0:5
Gdovia Gdów
20.05.2018
11:00
Orzeł Myślenice
2:0
UKS Sygneczów
20.05.2018
12:30

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

Piast Gliwice
2:8
Rekord Bielsko Biała
20.05.2018
18:00
Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00

Futsal Ekstraklasa (gr.spadkowa)

MKF Sole Miasto Wieliczka
1:7
Słoneczny Stok Białystok
20.05.2018
16:00

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy
21.05.2018
18:30

Małopolska Liga Talentów 2007

LUKS Skrzyszów
0:3
Dunajec
20.05.2018
09:00
Sandecja
0:0
Słowik
20.05.2018
09:00
Mineralni Krynica Zdrój
1:2
Górnik L.
20.05.2018
09:00
Wisła K.
2:0
PAPN Kraków
20.05.2018
09:15
Hutnik
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
09:15
Pogoń Kraków
0:5
Cracovia
20.05.2018
09:15
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
09:30
Hutnik
3:1
PAPN Kraków
20.05.2018
09:30
LUKS Skrzyszów
0:3
Cracovia
20.05.2018
09:30
Słowik
0:1
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
09:45
Wisła K.
3:0
Górnik L.
20.05.2018
09:45
Dunajec
2:0
Sandecja
20.05.2018
09:45
Sandecja
2:1
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
10:00
Cracovia
1:1
Dunajec
20.05.2018
10:00
PAPN Kraków
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
10:00
Hutnik
1:0
Wisła K.
20.05.2018
10:15
LUKS Skrzyszów
1:1
Pogoń Kraków
20.05.2018
10:15
Górnik L.
5:0
Słowik
20.05.2018
10:15
Słowik
0:10
Wisła K.
20.05.2018
10:30
Mineralni Krynica Zdrój
0:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
10:30
Górnik L.
1:0
Sandecja
20.05.2018
10:30
Dunajec
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
10:45
Cracovia
5:0
Hutnik
20.05.2018
10:45
PAPN Kraków
2:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
10:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:1
Cracovia
20.05.2018
11:00
LUKS Skrzyszów
1:0
Sandecja
20.05.2018
11:00
PAPN Kraków
1:2
Górnik L.
20.05.2018
11:00
Hutnik
5:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
11:15
Dunajec
5:0
Słowik
20.05.2018
11:15
Wisła K.
2:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
11:15
Słowik
1:4
Hutnik
20.05.2018
11:30
Dunajec
0:0
Wisła K.
20.05.2018
11:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
11:30
Cracovia
7:1
Sandecja
20.05.2018
11:45
Pogoń Kraków
0:3
Górnik L.
20.05.2018
11:45
PAPN Kraków
3:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
11:45
Dunajec
3:0
PAPN Kraków
20.05.2018
12:30
Górnik L.
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
12:30
Słowik
2:0
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
12:30
Mineralni Krynica Zdrój
2:1
Hutnik
20.05.2018
12:45
Pogoń Kraków
0:0
Sandecja
20.05.2018
12:45
Cracovia
0:1
Wisła K.
20.05.2018
12:45
Hutnik
4:2
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
13:00
Wisła K.
5:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
13:00
Sandecja
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
13:00
Górnik L.
2:3
Cracovia
20.05.2018
13:15
Mineralni Krynica Zdrój
0:3
Dunajec
20.05.2018
13:15
Słowik
0:6
PAPN Kraków
20.05.2018
13:15
Pogoń Kraków
0:2
Słowik
20.05.2018
13:30
Dunajec
2:1
Górnik L.
20.05.2018
13:30
Cracovia
4:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
13:30
PAPN Kraków
2:2
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
13:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:10
Wisła K.
20.05.2018
13:45
Sandecja
0:4
Hutnik
20.05.2018
13:45
Pogoń Kraków
0:6
Dunajec
20.05.2018
14:00
LUKS Skrzyszów
0:4
Wisła K.
20.05.2018
14:00
Górnik L.
1:1
Hutnik
20.05.2018
14:00
Cracovia
7:1
Słowik
20.05.2018
14:15
Sandecja
0:2
PAPN Kraków
20.05.2018
14:15
Mineralni Krynica Zdrój
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
14:15
PAPN Kraków
0:1
Cracovia
20.05.2018
14:30
Pogoń Kraków
0:4
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
14:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Słowik
20.05.2018
14:30
Sandecja
0:4
Wisła K.
20.05.2018
14:45
Górnik L.
4:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
14:45
Hutnik
0:5
Dunajec
20.05.2018
14:45

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
:
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
:
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
:
Polplast
24.05.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny