facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kryspinów Cup Żaków (foto)

Kryspinów Cup Żaków (foto)

Rywalizacja żaków podczas kolejnej edycji turnieju Kryspinów Cup przypadła na sobotę 25.11.2017. Jak podkreślali organizatorzy i trenerzy to nie wyniki były najważniejsze, a sama rywalizacja i dobra zabawa, dlatego nie prowadzono klasyfikacji generalnej.

 

 

Każda z drużyn uczestniczących w turnieju została nagrodzona pucharem, medalami oraz dyplomem. Każdy trener wskazał również lidera drużyny, który został nagrodzony statuetka i dyplomem, była to jedyna nagroda indywidualna która wędrowała do zawodników. 
 
Drużyny zostały podzielone na dwie grupy A i B z racji faktu, że organizatorzy nie wyłaniali triumfatora turnieju, nie rozgrywano meczów pucharowych, a jedynie w grupie na zasadzie każdy z każdym. 

W grupie A znalazły się drużyny: Wisły Kraków, Cracovii Kraków, Czajka Team Skawinka, Can Pack Okocimski Brzesko oraz drużyna gospodarzy Lotnik Kryspinów. W grupie B grały ze sobą zespoły: AS Progres, WAP-Młodzi Przebojem Wolbrom, Kaszowianka Kraków, AP Wieliczka i Lotnik Kryspinów.
 
Turniej organizacyjnie i sportowo stał na bardzo wysokim poziomie. Osoby które tego dnia zjawiły się na hali widowiskowo-sportowej w Liszkach nie miały prawa narzekać na brak emocji. Spotkania stały na wysokim poziomie, a młodzi piłkarze pokazali się z bardzo dobrej strony. O tym jak bardzo atrakcyjne były to mecze mogą świadczyć wyniki jakie padały w poszczególnych spotkaniach, 4:2, 3:3, 2:4, 2:5 to tylko niektóre z nich. Drużyny mimo tego iż przegrywały nie załamywały się, a wręcz przeciwnie, zawodnicy byli coraz bardziej zmotywowani by strzelić przynajmniej honorową bramkę, a radość po takiej bramce można porównać do radości po strzeleniu zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry zapewniającego zwycięstwo w finale Mistrzostw Świata. W spotkaniu grupy A pomiędzy Lotnikiem Kryspinów, a Okocimskim Brzesko mogliśmy podziwiać cieszynkę nawiązującą do słynnego "yes, yes, yes" byłego premiera, zademonstrował ją Franciszek Mrzygłód, po umieszczeniu piłki w bramce lotnika i podwyższeniu prowadzenia na 2:0. Wynik tego meczu otworzył grający z numerem 9 Szymon Wawryka. Piłkarzom Lotnika nie podcięło to skrzydeł i bardzo szybko zdobyli gola kontaktowego za sprawą Jana Bulandy, który po indywidualnej akcji umieścił futbolówkę w pustej bramce. Oprócz zdobycia bramki piłkarz Lotnika grający z 5 na plecach mógł się pochwalić, już trochę zapomnianą fryzurą na „czeskiego piłkarza”, moda na takie uczesanie panowała w połowie lat 80. i na początku 90.  Mecz pomiędzy Lotnikiem, a dryżyną Can-Pack Okocimskiego zakończył się wynikiem 6:2 dla gości z Brzeska. Do wygranej zespołu prowadzonego przez trenera Mateusza Wawrykę przyczyniła się świetna gra wysokim pressingiem na połowie przeciwnika. 

Ostatnim meczem w grupie A był pojedynek między dwoma najstarszymi klubami krakowskimi Wisłą i Cracovią. Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze budzą duże zainteresowanie i dużo emocji. Tym razem było podobnie, ale emocje towarzyszyły jedynie wydarzeniom stricte sportowym. Mimo wygranej Białej Gwiazdy 2:0 to samo spotkanie było bardzo wyrównane, a najwięcej pracy mieli bramkarze obu zespołów, którzy bronili jak natchnieni. Bramkarz Pasów nie miał szans by obronić strzały Oliviera Mateckiego i Aleksa Wolsyla. By je zatrzymać problemy miałby również Grzegorz Sandomierski z pierwszego zespołu Cracovii. Zwłaszcza druga bramka zdobyta przez Aleksa Wolsyla może uchodzić za ozdobę turnieju, atomowe uderzenie, którego nie powstydził by się sam Roberto Carlos odbija się od jednego słupka po to by wpaść przy drugim. Takie bramki nie często można oglądać na żywo. Szansę na zdobycie bramki dla Pasów miał Andrzej Zoch, jednak w pojedynku z bramkarzem to ten drugi jest górą. Piłkarze Wisły jeszcze przed samym zakończeniem spotkania mogli podwyższyć wynik, ale bramkarz Cracovii zatrzymał piłkę na linii bramkowej.

Po tym meczu nastąpiło wręczenie medali, pucharów oraz dyplomów dla uczestników jak również wręczenie nagród dla liderów zespołów.
 
W grupie B również oglądaliśmy fenomenalne spotkania. Na pierwszy ogień poszły drużyny Lotnika Kryspinów i AS Progres. Spotkanie rozpoczęło się bardzo intensywnie co zaowocowało bardzo szybko strzelona pierwszą bramką, jej zdobywcą był zawodnik Progresu Bruno Korgul. Kolejna bramka w meczu to ponownie gol dla AS Progres. Tym razem strzelcem bramki został Michał Bereziewicz, który otrzymał fantastyczne podanie od obrońców, dzięki czemu wyszedł sam na sam z bramkarzem Lotnika i zmieścił piłkę, między nim, a słupkiem mocnym strzałem po ziemi. Gospodarze turnieju jednak się nie poddali i udało im się zdobyć bramkę, po pięknym rajdzie skrzydłem przez cała długość boiska.

W spotkaniu Kaszowianki Kaszów z Akademią Piłkarską Wieliczka, górą okazali się zawodnicy z miasta które większości Polaków kojarzy się z solą. Pierwsza bramka w tym spotkaniu pada dość pechowo dla zawodników Kaszowianki. Po strzale z rzutu wolnego futbolówka odbija się od stopy zawodnika z Kaszowa, zmienia trajektorię lotu co kompletnie zmyliło bramkarza i na tablicy wyników mamy wynik 1:0 dla piłkarzy trenera Mateusza Lebiesta. Wyrównanie w wyniku spotkania to zasługa Huberta Jarosza, który soczystym strzałem pokonuje golkipera Wieliczki. Mecz kończy się wynikiem 3:1 dla drużyny z Wieliczki, ale gdyby nie świetna postawa bramkarza Kaszowianki to ten wynik mógły być znacznie wyższy.
 
Z kronikarskiego obowiązku podajemy wyniki wszystkich spotkań obydwu grup, przypominając jednocześnie, że to nie wyniki były w tym turnieju najważniejsze, a organizatorzy nie prowadzili klasyfikacji końcowej.     
 
GRUPA A
Lotnik – Wisła 1:4
Skawinka – Okocimski 4:2
Wisła – Skawinka 2:5
Lotnik – Cracovia 3:3
Skawinka – Cracovia 4:2
Wisła – Okocimski 0:4
Okocimski – Cracovia 5:1
Lotnik - Skawinka 1:6  
Lotnik – Okocimski 2:5
Cracovia – Wisła 0:2
 
GRUPA B
Lotnik – Progres 1:2
Kaszowianka – Wieliczka 1:3
Progres – Kaszowianka 3:1
Lotnik – WAP 0:4
Kaszowianka – WAP 0:3
Progres – Wieliczka 1:2
Wieliczka – WAL 0:4
Lotnik – Kaszowianka 2:1
Lotnik – Wieliczka 0:0
WAP – Progres 4:0
   
 
Paweł Czajka (trener Skawinki): - Jesteśmy bardzo zadowoleni z turnieju, poziom bardzo wysoki. Organizacja klasa światowa, puchary, dyplomy  widzę tu uśmiech na wszystkich twarzach ważne, że dzieci się dobrze bawiły, dużo zabawy. Traktujemy to jako zabawę, jak jednostkę treningową dużo fajnych akcji, dużo bramek, mam nadzieję, że wszystkie drużyny, nie tylko nasza, wrócą do domu zadowolone. 
 

Grupa A (kolejność losowa)

Wisła Kraków: Oskar Kiepura, Szymon Nosek, Mateusz Zajdel, Olivier Matecki, Olivier Wróbleski, Daniel Gełuszka, Aleks Wolsyl, Gabryś Dudzik, Michał Pectro, Brajan Kubicek. Trener: Piotr Kurylonek.
Cracovia Kraków: Mikołaj Dulak, Oskar Orzechowski, Hubert Brozek, Deluło Uchrianczenko, Adam Cibor, Jan Pękała, Mateusz Gełaś, Zuzia Gniłka, Andrzej Zoch, Leszek Żaba, Tymon Genew. Trener: Bogusław Kuraś.
Can Pack Okocimski Brzesko: Wiktor Kusiek, Franciszek Mrzygłód, Szymon Wawryka, Jakub Hoszka, Marcel Kolada, Marcel Jakubas, Patryk Kita, Jakub Smoleń, Maciej Pasuda. Trener: Mateusz Wawryka.
Czajka Team Skawinka: Damian Jartas, Maksymilian Ozóg, Dawid Milc, Mikołaj Strojny, Damian Dzwigał, Krzysztof Jamory, Filip Olszewski, Piotr Tabuła. Trener: Paweł Czajka.
Lotnik Kryspinów: Hubert Wlazło, Miłosz Tyksiński, Mikołaj Mysza, Jan Urban, Jan Bulanda, Michał Dolny, Jan Kopeć, Kacper Marchewczyk, Jakub Konstanty, Oskar Pałka. Trener: Łukasz Skóra.
 
Liderzy zespołów: 
Wisła Kraków - Olivier Matecki
Cracovia Kraków - Zuzia Gniłka
Can Pack Okocimski Brzesko - Franciszek Mrzygłód
Czajka Team Skawinka - Dawid Milc
Lotnik Kryspinów - Oskar Pałka
 
Grupa B (kolejność losowa)

WAP-Młodzi Przebojem Wolbrom: 
Mateusz Kruczek, Filip Sobczyk, Jakub Posich, Wiktor Gieszczyk, Bartosz Kruszek, Bartłomiej Haberka, Jakub Biały, Szymon Malinowski, Alex Osuszek, Kacper Robak, Wojtek Czubak, Igor Pankan. Trener: Dawid Karpiński.
AS Progres Kraków: Igor Petynka, Cyprian Chajdecki, Bruno Korgul, Michał Bereziewicz, Wiktor Gwalla, Szymon Rorug, Kuśnierz Franciszek, Wiktor Kurianowicz, Andrzej Pawłowski, Sebastian Kuźniar, Adam Tokarz, Jakub Adamski, Aleksander Król. Trener: Bartłomiej Zasadni.
Kaszowianka Kraków: Rafał Gawin, Hubert Jarosz, Michał Suchar, Kamil Płaneta, Dawid Gawin, Mikołaj Suchan, Michał Morszczak, Aleksander Stanula, Paweł Mlostek, Radosław Zych, Bartosz Lach. Trener Robert Stanuk.
Akademia Piłkarska Wieliczka: Michał Adamczyk, Bartosz Domagała, Maciej Batko, Antoni Pleskacz, Benjamin Tomaszek, Szymon Dębski, Adam Szczerba, Jan Michalski, Patryk Grochal, Alex Windak. Trener: Mateusz Lebiest.
Lotnik Kryspinów: Oskar Sawow, Dominik Bajon, Szymon Soja, Krzysztof Gruca, Arkadiusz Janiak, Bartłomiej Sas, Maciej Romański, Anton Zajączkowski, Daniel konieczny, Kacper Samek, Jan Strumiński. Trener Łukasz Skóra. 
 
Liderzy zespołów:
WAP-Młodzi Przebojem - Jakub Posich
AS Progres Kraków - Bruno Korgul
Kaszowianka Kraków - Rafał Gawin
Akademia Piłkarska Wieliczka - Bartosz Domagała
Lotnik Kryspinów - Szymon Soja.


Relacja wykonana w ramach usługi:
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (www.futmal.pl/patronat)
 

Źródło: Waldemar Ignaciuk (tekst), Dariusz Grochal (foto)

Dodano: 2017-11-27 23:17:40


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
0:1
Zagłębie Lubin
17.08.2018
18:00
Miedź Legnica
1:1
Korona Kielce
17.08.2018
20:30
Wisła Płock
1:3
Arka Gdynia
18.08.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
18.08.2018
20:30
Legia Warszawa
:
Zagłębie Sosnowiec
19.08.2018
15:30
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
19.08.2018
18:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
19.08.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
20.08.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2018
19:00
Odra Opole
1:2
GKS Jastrzębie
17.08.2018
19:00
Stal Mielec
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2018
20:30
Chojniczanka Chojnice
1:1
Puszcza Niepołomice
17.08.2018
20:00
GKS Tychy
0:3
Stomil Olsztyn
17.08.2018
19:00
GKS Katowice
:
Wigry Suwałki
18.08.2018
20:00
Chrobry Głogów
0:1
Raków Częstochowa
18.08.2018
17:45
Garbarnia Kraków
3:2
ŁKS Łódź
18.08.2018
17:00

II liga

Ruch Chorzów
2:2
GKS Bełchatów
17.08.2018
19:20
Olimpia Grudziądz
4:0
Skra Bełchatów
17.08.2018
19:00
Resovia Rzeszów
2:2
Górnik Łęczna
18.08.2018
12:00
Błękitni Stargard
1:0
Stal Stalowa Wola
18.08.2018
16:00
Pogoń Siedlce
0:3
Znicz Pruszków
18.08.2018
17:00
Elana Toruń
3:0
ROW Rybnik
18.08.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Rozwój Katowice
18.08.2018
17:00
Radomiak Radom
5:0
Olimpia Elbląg
18.08.2018
18:00
Widzew Łódź
:
Gryf Wejherowo
18.08.2018
19:10

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2018
17:00
Motor Lublin
:
Soła Oświęcim
18.08.2018
19:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Avia Świdnik
19.08.2018
17:00
Chełmianka Chełm
:
Wiślanie Jaśkowice
19.08.2018
15:30
Czarni Połaniec
:
Wisła Sandomierz
19.08.2018
17:00
Stal Kraśnik
:
Spartakus Daleszyce
19.08.2018
17:00
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
19.08.2018
17:00
Sokół Sieniawa
:
Podlasie Biała Podlaska
19.08.2018
17:00
Stal Rzeszów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
19.08.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
0:0
Wiślanka Grabie
18.08.2018
17:00
MKS Trzebinia
1:3
LKS Jawiszowice
18.08.2018
11:00
Dalin Myślenice
3:1
Beskid Andrychów
18.08.2018
17:00
Unia Oświęcim
0:2
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2018
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Clepardia Kraków
19.08.2018
17:00
Pcimianka Pcim
:
Orzeł Ryczów
19.08.2018
16:30
Kaszowianka Kaszów
:
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2018
14:00
Słomniczanka Słomniki
:
KS Olkusz
19.08.2018
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
3:0
Tarnovia Tarnów
17.08.2018
18:00
BKS Bochnia
3:2
Olimpia Pisarzowa
18.08.2018
16:00
Okocimski Brzesko
0:1
Unia Tarnów
18.08.2018
17:00
Poprad Muszyna
2:0
GKS Drwinia
18.08.2018
11:00
Lubań Maniowy
:
Glinik Gorlice
19.08.2018
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2018
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
LKS Szaflary
19.08.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Limanovia Limanowa
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:2
Proszowianka Proszowice
18.08.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
1:2
LOT Balice
18.08.2018
17:00
Przemsza Klucze
3:1
Prądniczanka Kraków
18.08.2018
17:30
Prądnik Sułoszowa
:
Zieleńczanka Zielonki
19.08.2018
16:00
Spójnia Osiek
:
Sokół Kocmyrzów
19.08.2018
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Orzeł Iwanowice
19.08.2018
17:00
Pogoń Miechów
:
Piliczanka Pilica
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
2:1
Błękitni Modlnica
18.08.2018
11:00
TS Węgrzce
5:3
Hutnik II Kraków
18.08.2018
11:00
Nadwiślan Kraków
0:4
Garbarnia II Kraków
18.08.2018
11:00
Iskra Radwanowice
0:0
Prokocim Kraków
18.08.2018
17:00
Wieczysta Kraków
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
18.08.2018
17:00
Piast Wołowice
:
Bronowianka Kraków
19.08.2018
16:00
Skawinka Skawina
:
Świt Krzeszowice
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
4:2
Wiarusy Igołomia
18.08.2018
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
0:4
Targowianka Targowisko
18.08.2018
13:00
Gdovia Gdów
2:2
Radziszowianka Radziszów
18.08.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
0:2
Raba Dobczyce
18.08.2018
17:00
Wróblowianka Wróblowice
1:2
Orzeł Myślenice
18.08.2018
18:00
Czarni Staniątki
3:1
LKS Śledziejowice
18.08.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Pasternik Ochojno
19.08.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

LKS Rajsko
2:0
Halniak Maków Podhalański
18.08.2018
15:00
Brzezina Osiek
5:0
Garbarz Zembrzyce
18.08.2018
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:2
Tempo Białka
18.08.2018
17:00
Arka Babice
8:0
Sosnowianka Stanisław Dln
18.08.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:6
KS Chełmek
18.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
3:4
Victoria Jaworzno
18.08.2018
17:30
Zatorzanka Zator
:
Niwa Nowa Wieś
19.08.2018
17:00
LKS Żarki
:
Nadwiślanin Gromiec
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia B.
1:1
Olimpia Kąty
18.08.2018
17:00
Tarnavia
2:4
Novi/Rzezawianka Rzezawa
18.08.2018
17:00
LKS Gnojnik
5:1
Sokół Maszkienice
18.08.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
1:0
Orzeł Dębno
18.08.2018
18:00
Radłovia Radłów
1:3
Rylovia Rylowa
18.08.2018
18:00
Arkadia Olszyny
:
Raba Książnice
19.08.2018
17:00
Naprzód Sobolów
:
Jadowniczanka Jadowniki
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
18.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
1:3
Polan Żabno
18.08.2018
17:00
LKS Ładna
3:0
Pogórze
18.08.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
1:0
KS US Śmigno
18.08.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Olimpia Wojnicz
19.08.2018
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Wisła Szczucin
19.08.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Wola Radłowska
19.08.2018
17:00
GLKS Gromnik
:
Tuchovia Tuchów
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
1:0
Kolejarz Stróże
18.08.2018
17:00
Sokół Stary Sącz
1:2
Orzeł Wojnarowa
18.08.2018
18:00
Jarmuta
5:0
KS Tymbark
18.08.2018
18:00
LKS Łużna
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
19.08.2018
14:00
Laskovia
:
Poprad Rytro
19.08.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Sokół Słopnice
19.08.2018
17:00
LKS Rupniów
:
Skalnik Kamionka Wielka
19.08.2018
17:00
Huragan Waksmund
:
Gród Podegrodzie
19.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
3:0
Galicja Raciborowice
18.08.2018
17:00
Spartak Wielkanoc
5:7
Strażak Goszcza
18.08.2018
18:00
Orzeł Bębło
:
Jastrzębiec Książ Wielki
19.08.2018
12:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
19.08.2018
17:30
Szreniawa Koszyce
:
Ekler Baranówka
19.08.2018
18:00
Kapitol Racławice
:
Michałowianka Michałowice
19.08.2018
11:00
Juvenia Prandocin
:
Partyzant Dojazdów
19.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
3:2
Wisła Czernichów
18.08.2018
17:00
Orlęta Rudawa
3:3
Wisła Jeziorzany
18.08.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Lotnik Kryspinów
18.08.2018
17:00
Tęcza Piekary
:
Strażak Rączna
19.08.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Sokół Rybna
19.08.2018
17:00
Kmita Zabierzów
:
Sportowiec Modlniczka
19.08.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
JKS Zelków
19.08.2018
16:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
2:3
Iskra Krzęcin
18.08.2018
17:00
Płomień Kostrze
3:1
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
17:00
Wawel Kraków
2:4
Dąbski Kraków
18.08.2018
11:00
Podgórze Kraków
5:2
Cedronka Wola Radziszowska
18.08.2018
12:00
Radziszowianka II
:
Bieżanowianka Kraków
19.08.2018
17:00
Strzelcy Kraków
:
Krakus Swoszowice
19.08.2018
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
0:2
Czarnochowice
18.08.2018
18:00
UKS Sygneczów
1:1
Strażak Kokotów
18.08.2018
17:00
Złomex Branice
4:2
Contra Sułków
18.08.2018
11:00
Wolni Kłaj
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2018
18:00
Piłkarz Podłęże
:
Wieliczanka Wieliczka
19.08.2018
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Piast Łapanów
19.08.2018
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Zryw Szarów
19.08.2018
17:30

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
3:1
Topór Tenczyn
18.08.2018
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Skalnik Trzemeśnia
18.08.2018
17:00
Górki Myślenice
1:2
Rokita Kornatka
18.08.2018
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
18.08.2018
17:00
Iskra Brzączowice
:
Lubomir Wiśniowa
19.08.2018
17:30
Iskra Głogoczów
:
LKS Trzebunia
19.08.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
5:1
Orzeł K.
18.08.2018
11:00
Olimpia Łobzów
0:0
Trzy Korony Żarnowiec
18.08.2018
17:30
Leśnik Gorenice
8:1
Unia Jaroszowiec
18.08.2018
17:30
Spartak Charsznica
2:2
Laskowianka Laski
18.08.2018
18:00
Strażak Przybysławice
:
Centuria Chechło
19.08.2018
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Bolesław Bukowno
19.08.2018
11:00
Hetman Dłużec
:
Błysk Zederman
19.08.2018
16:00
Legion Bydlin
:
Promień Przeginia
19.08.2018
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Ciężkowice
2:2
Promyk Bolęcin
18.08.2018
17:00
Start Kamień
5:2
Fablok Chrzanów
18.08.2018
17:00
Wisła Jankowice
1:0
UKS Dulowa
18.08.2018
18:00
Korona Lgota
:
Błyskawica Myślachowice
19.08.2018
14:30
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
19.08.2018
17:00
SPRiN Regulice
:
Zagórzanka Zagórze
19.08.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Gdovia II Gdów
18.08.2018
18:00
Naprzód Ochmanów
3:0
Iskra Zakrzów
18.08.2018
16:30
Rożnowa
0:1
Gwiazda Brzegi
18.08.2018
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Dąb Zabierzów Bocheński
19.08.2018
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
19.08.2018
17:00
Sokół Chorągwica
:
Gryf Wiatowice
19.08.2018
18:00
Wiarusy II
:
Błyskawica Wyciąże
19.08.2018
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Dłubnia Trzyciąż
9:1
Cobra Wężerów
18.08.2018
17:00
Victoria Smroków
:
Błyskawica Kolbark
19.08.2018
11:00
Northstar Miechów
:
Błękitni Falniów
19.08.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
:
Zryw Przesławice
19.08.2018
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Nidzica Słaboszów
19.08.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów

Pogoń Szczecin
2:0
Legia Warszawa
18.08.2018
12:00
Lech Poznań
2:1
Motor Lublin
18.08.2018
12:00
Wisła Kraków
1:0
Elana Toruń
18.08.2018
12:00
Korona Kielce
2:1
Arka G.
18.08.2018
11:00
GKS Bełchatów
3:2
Ruch Chorzów
18.08.2018
14:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
19.08.2018
14:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
19.08.2018
12:00
Lech Poznań
:
Jagiellonia
21.08.2018
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
3:3
BKS Bochnia
18.08.2018
10:00
Zatorzanka Zator
0:3
Dalin Myślenice
18.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
4:0
Limanovia Limanowa
18.08.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:6
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
6:1
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2018
10:00
Unia Tarnów
1:1
Profi Zielonki
18.08.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Sandecja Nowy Sącz
19.08.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
19.08.2018
11:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
21.08.2018
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dąb P.
0:2
Garbarnia Kraków
18.08.2018
11:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Hutnik Kraków
18.08.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.08.2018
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podhale Nowy Targ
0:10
Pcimianka
18.08.2018
10:00
Unia Tarnów
1:0
Okocimski Brzesko
18.08.2018
10:00
Soła Oświęcim
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.08.2018
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
4:0
AS Progres Kraków
18.08.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
5:0
Limanovia
18.08.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MKS Trzebinia
:
Karol Wadowice
19.08.2018
11:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
4:0
AZS Wrocław
18.08.2018
11:00
Polonia Poznań
0:11
Medyk Konin
18.08.2018
16:00
Olimpia Szczecin
0:7
Górnik Łęczna
18.08.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
3:1
Mitech Żywiec
18.08.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
3:3
AZS UJ Kraków
18.08.2018
11:00
GKS Katowice
1:2
AZS PWSZ Wałbrzych
18.08.2018
13:00

I liga kobiet (południe)

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:6
Rysy Bukowina Tatrzańska
18.08.2018
13:00
ROW Rybnik
1:2
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
4:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
18.08.2018
15:00
Resovia Rzeszów
:
Czwórka Radom
19.08.2018
12:00
Respekt Myślenice
:
Rolnik Głogówek
19.08.2018
16:00