facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kryspinów Cup Żaków (foto)

Kryspinów Cup Żaków (foto)

Rywalizacja żaków podczas kolejnej edycji turnieju Kryspinów Cup przypadła na sobotę 25.11.2017. Jak podkreślali organizatorzy i trenerzy to nie wyniki były najważniejsze, a sama rywalizacja i dobra zabawa, dlatego nie prowadzono klasyfikacji generalnej.

 

 

Każda z drużyn uczestniczących w turnieju została nagrodzona pucharem, medalami oraz dyplomem. Każdy trener wskazał również lidera drużyny, który został nagrodzony statuetka i dyplomem, była to jedyna nagroda indywidualna która wędrowała do zawodników. 
 
Drużyny zostały podzielone na dwie grupy A i B z racji faktu, że organizatorzy nie wyłaniali triumfatora turnieju, nie rozgrywano meczów pucharowych, a jedynie w grupie na zasadzie każdy z każdym. 

W grupie A znalazły się drużyny: Wisły Kraków, Cracovii Kraków, Czajka Team Skawinka, Can Pack Okocimski Brzesko oraz drużyna gospodarzy Lotnik Kryspinów. W grupie B grały ze sobą zespoły: AS Progres, WAP-Młodzi Przebojem Wolbrom, Kaszowianka Kraków, AP Wieliczka i Lotnik Kryspinów.
 
Turniej organizacyjnie i sportowo stał na bardzo wysokim poziomie. Osoby które tego dnia zjawiły się na hali widowiskowo-sportowej w Liszkach nie miały prawa narzekać na brak emocji. Spotkania stały na wysokim poziomie, a młodzi piłkarze pokazali się z bardzo dobrej strony. O tym jak bardzo atrakcyjne były to mecze mogą świadczyć wyniki jakie padały w poszczególnych spotkaniach, 4:2, 3:3, 2:4, 2:5 to tylko niektóre z nich. Drużyny mimo tego iż przegrywały nie załamywały się, a wręcz przeciwnie, zawodnicy byli coraz bardziej zmotywowani by strzelić przynajmniej honorową bramkę, a radość po takiej bramce można porównać do radości po strzeleniu zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry zapewniającego zwycięstwo w finale Mistrzostw Świata. W spotkaniu grupy A pomiędzy Lotnikiem Kryspinów, a Okocimskim Brzesko mogliśmy podziwiać cieszynkę nawiązującą do słynnego "yes, yes, yes" byłego premiera, zademonstrował ją Franciszek Mrzygłód, po umieszczeniu piłki w bramce lotnika i podwyższeniu prowadzenia na 2:0. Wynik tego meczu otworzył grający z numerem 9 Szymon Wawryka. Piłkarzom Lotnika nie podcięło to skrzydeł i bardzo szybko zdobyli gola kontaktowego za sprawą Jana Bulandy, który po indywidualnej akcji umieścił futbolówkę w pustej bramce. Oprócz zdobycia bramki piłkarz Lotnika grający z 5 na plecach mógł się pochwalić, już trochę zapomnianą fryzurą na „czeskiego piłkarza”, moda na takie uczesanie panowała w połowie lat 80. i na początku 90.  Mecz pomiędzy Lotnikiem, a dryżyną Can-Pack Okocimskiego zakończył się wynikiem 6:2 dla gości z Brzeska. Do wygranej zespołu prowadzonego przez trenera Mateusza Wawrykę przyczyniła się świetna gra wysokim pressingiem na połowie przeciwnika. 

Ostatnim meczem w grupie A był pojedynek między dwoma najstarszymi klubami krakowskimi Wisłą i Cracovią. Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze budzą duże zainteresowanie i dużo emocji. Tym razem było podobnie, ale emocje towarzyszyły jedynie wydarzeniom stricte sportowym. Mimo wygranej Białej Gwiazdy 2:0 to samo spotkanie było bardzo wyrównane, a najwięcej pracy mieli bramkarze obu zespołów, którzy bronili jak natchnieni. Bramkarz Pasów nie miał szans by obronić strzały Oliviera Mateckiego i Aleksa Wolsyla. By je zatrzymać problemy miałby również Grzegorz Sandomierski z pierwszego zespołu Cracovii. Zwłaszcza druga bramka zdobyta przez Aleksa Wolsyla może uchodzić za ozdobę turnieju, atomowe uderzenie, którego nie powstydził by się sam Roberto Carlos odbija się od jednego słupka po to by wpaść przy drugim. Takie bramki nie często można oglądać na żywo. Szansę na zdobycie bramki dla Pasów miał Andrzej Zoch, jednak w pojedynku z bramkarzem to ten drugi jest górą. Piłkarze Wisły jeszcze przed samym zakończeniem spotkania mogli podwyższyć wynik, ale bramkarz Cracovii zatrzymał piłkę na linii bramkowej.

Po tym meczu nastąpiło wręczenie medali, pucharów oraz dyplomów dla uczestników jak również wręczenie nagród dla liderów zespołów.
 
W grupie B również oglądaliśmy fenomenalne spotkania. Na pierwszy ogień poszły drużyny Lotnika Kryspinów i AS Progres. Spotkanie rozpoczęło się bardzo intensywnie co zaowocowało bardzo szybko strzelona pierwszą bramką, jej zdobywcą był zawodnik Progresu Bruno Korgul. Kolejna bramka w meczu to ponownie gol dla AS Progres. Tym razem strzelcem bramki został Michał Bereziewicz, który otrzymał fantastyczne podanie od obrońców, dzięki czemu wyszedł sam na sam z bramkarzem Lotnika i zmieścił piłkę, między nim, a słupkiem mocnym strzałem po ziemi. Gospodarze turnieju jednak się nie poddali i udało im się zdobyć bramkę, po pięknym rajdzie skrzydłem przez cała długość boiska.

W spotkaniu Kaszowianki Kaszów z Akademią Piłkarską Wieliczka, górą okazali się zawodnicy z miasta które większości Polaków kojarzy się z solą. Pierwsza bramka w tym spotkaniu pada dość pechowo dla zawodników Kaszowianki. Po strzale z rzutu wolnego futbolówka odbija się od stopy zawodnika z Kaszowa, zmienia trajektorię lotu co kompletnie zmyliło bramkarza i na tablicy wyników mamy wynik 1:0 dla piłkarzy trenera Mateusza Lebiesta. Wyrównanie w wyniku spotkania to zasługa Huberta Jarosza, który soczystym strzałem pokonuje golkipera Wieliczki. Mecz kończy się wynikiem 3:1 dla drużyny z Wieliczki, ale gdyby nie świetna postawa bramkarza Kaszowianki to ten wynik mógły być znacznie wyższy.
 
Z kronikarskiego obowiązku podajemy wyniki wszystkich spotkań obydwu grup, przypominając jednocześnie, że to nie wyniki były w tym turnieju najważniejsze, a organizatorzy nie prowadzili klasyfikacji końcowej.     
 
GRUPA A
Lotnik – Wisła 1:4
Skawinka – Okocimski 4:2
Wisła – Skawinka 2:5
Lotnik – Cracovia 3:3
Skawinka – Cracovia 4:2
Wisła – Okocimski 0:4
Okocimski – Cracovia 5:1
Lotnik - Skawinka 1:6  
Lotnik – Okocimski 2:5
Cracovia – Wisła 0:2
 
GRUPA B
Lotnik – Progres 1:2
Kaszowianka – Wieliczka 1:3
Progres – Kaszowianka 3:1
Lotnik – WAP 0:4
Kaszowianka – WAP 0:3
Progres – Wieliczka 1:2
Wieliczka – WAL 0:4
Lotnik – Kaszowianka 2:1
Lotnik – Wieliczka 0:0
WAP – Progres 4:0
   
 
Paweł Czajka (trener Skawinki): - Jesteśmy bardzo zadowoleni z turnieju, poziom bardzo wysoki. Organizacja klasa światowa, puchary, dyplomy  widzę tu uśmiech na wszystkich twarzach ważne, że dzieci się dobrze bawiły, dużo zabawy. Traktujemy to jako zabawę, jak jednostkę treningową dużo fajnych akcji, dużo bramek, mam nadzieję, że wszystkie drużyny, nie tylko nasza, wrócą do domu zadowolone. 
 

Grupa A (kolejność losowa)

Wisła Kraków: Oskar Kiepura, Szymon Nosek, Mateusz Zajdel, Olivier Matecki, Olivier Wróbleski, Daniel Gełuszka, Aleks Wolsyl, Gabryś Dudzik, Michał Pectro, Brajan Kubicek. Trener: Piotr Kurylonek.
Cracovia Kraków: Mikołaj Dulak, Oskar Orzechowski, Hubert Brozek, Deluło Uchrianczenko, Adam Cibor, Jan Pękała, Mateusz Gełaś, Zuzia Gniłka, Andrzej Zoch, Leszek Żaba, Tymon Genew. Trener: Bogusław Kuraś.
Can Pack Okocimski Brzesko: Wiktor Kusiek, Franciszek Mrzygłód, Szymon Wawryka, Jakub Hoszka, Marcel Kolada, Marcel Jakubas, Patryk Kita, Jakub Smoleń, Maciej Pasuda. Trener: Mateusz Wawryka.
Czajka Team Skawinka: Damian Jartas, Maksymilian Ozóg, Dawid Milc, Mikołaj Strojny, Damian Dzwigał, Krzysztof Jamory, Filip Olszewski, Piotr Tabuła. Trener: Paweł Czajka.
Lotnik Kryspinów: Hubert Wlazło, Miłosz Tyksiński, Mikołaj Mysza, Jan Urban, Jan Bulanda, Michał Dolny, Jan Kopeć, Kacper Marchewczyk, Jakub Konstanty, Oskar Pałka. Trener: Łukasz Skóra.
 
Liderzy zespołów: 
Wisła Kraków - Olivier Matecki
Cracovia Kraków - Zuzia Gniłka
Can Pack Okocimski Brzesko - Franciszek Mrzygłód
Czajka Team Skawinka - Dawid Milc
Lotnik Kryspinów - Oskar Pałka
 
Grupa B (kolejność losowa)

WAP-Młodzi Przebojem Wolbrom: 
Mateusz Kruczek, Filip Sobczyk, Jakub Posich, Wiktor Gieszczyk, Bartosz Kruszek, Bartłomiej Haberka, Jakub Biały, Szymon Malinowski, Alex Osuszek, Kacper Robak, Wojtek Czubak, Igor Pankan. Trener: Dawid Karpiński.
AS Progres Kraków: Igor Petynka, Cyprian Chajdecki, Bruno Korgul, Michał Bereziewicz, Wiktor Gwalla, Szymon Rorug, Kuśnierz Franciszek, Wiktor Kurianowicz, Andrzej Pawłowski, Sebastian Kuźniar, Adam Tokarz, Jakub Adamski, Aleksander Król. Trener: Bartłomiej Zasadni.
Kaszowianka Kraków: Rafał Gawin, Hubert Jarosz, Michał Suchar, Kamil Płaneta, Dawid Gawin, Mikołaj Suchan, Michał Morszczak, Aleksander Stanula, Paweł Mlostek, Radosław Zych, Bartosz Lach. Trener Robert Stanuk.
Akademia Piłkarska Wieliczka: Michał Adamczyk, Bartosz Domagała, Maciej Batko, Antoni Pleskacz, Benjamin Tomaszek, Szymon Dębski, Adam Szczerba, Jan Michalski, Patryk Grochal, Alex Windak. Trener: Mateusz Lebiest.
Lotnik Kryspinów: Oskar Sawow, Dominik Bajon, Szymon Soja, Krzysztof Gruca, Arkadiusz Janiak, Bartłomiej Sas, Maciej Romański, Anton Zajączkowski, Daniel konieczny, Kacper Samek, Jan Strumiński. Trener Łukasz Skóra. 
 
Liderzy zespołów:
WAP-Młodzi Przebojem - Jakub Posich
AS Progres Kraków - Bruno Korgul
Kaszowianka Kraków - Rafał Gawin
Akademia Piłkarska Wieliczka - Bartosz Domagała
Lotnik Kryspinów - Szymon Soja.


Relacja wykonana w ramach usługi:
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (www.futmal.pl/patronat)
 

Źródło: Waldemar Ignaciuk (tekst), Dariusz Grochal (foto)

Dodano: 2017-11-27 23:17:40


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
1:6
Płomień II Jerzmanowice
22.05.2018
 

Ekstraklasa

Lech Poznań
0:3 v.o.
Legia Warszawa
20.05.2018
18:00
Górnik Zabrze
2:0
Wisła Kraków
20.05.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Wisła Płock
20.05.2018
18:00
Korona Kielce
0:2
Zagłębie Lubin
20.05.2018
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
2:0
Górnik Łęczna
20.05.2018
17:00

II liga polska

Olimpia Elbląg
0:2
Garbarnia Kraków
20.05.2018
16:00
Gryf Wejherowo
3:1
MKS Kluczbork
20.05.2018
16:00
Błękitni Stargard
0:0
Gwardia Koszalin
20.05.2018
17:00
GKS Jastrzębie
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2018
18:00

III liga (gr. IV)

Karpaty K.
3:0
Wiślanie Jaśkowice
20.05.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
0:1
Stal Rzeszów
20.05.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
2:1
Jutrzenka Giebułtów
20.05.2018
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Dalin Myślenice
20.05.2018
12:00
Clepardia Kraków
:
TS Węgrzce
23.05.2018
18:00
Górnik Wieliczka
:
Orzeł Ryczów
23.05.2018
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

GKS Drwinia
2:0
Barciczanka Barcice
20.05.2018
17:00
Poprad Rytro
0:2
Poprad Muszyna
20.05.2018
16:00
Lubań Maniowy
1:0
Limanovia Limanowa
20.05.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Proszowianka Proszowice
2:0
Bolesław Bukowno
20.05.2018
18:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Zieleńczanka Zielonki
20.05.2018
17:30
Przemsza Klucze
0:2
Spójnia Osiek
20.05.2018
17:00
Piliczanka Pilica
:
Słomniczanka Słomniki
23.05.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
4:1
Wieczysta Kraków
20.05.2018
15:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Świt Krzeszowice
20.05.2018
14:00
Piast Wołowice
0:1
Prokocim Kraków
20.05.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wolni Kłaj
2:3
Pasternik Ochojno
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

LKS Żarki
6:1
Zagórzanka Zagórze
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Okocimski Brzesko
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.05.2018
17:00
Sokół Maszkienice
0:2
Olimpia Kąty
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dunajec Zakliczyn
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
20.05.2018
17:00
Wisła Szczucin
6:0
Łukovia Łukowa
20.05.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
GLKS Gromnik
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Skalnik Kamionka Wielka
:
Orkan Szczyrzyc
20.05.2018
18:00
Jarmuta
1:1
Bobowa
20.05.2018
14:00
Płomień Limanowa
2:1
Orkan Raba Wyżna
20.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

Maszycanka Maszyce
2:1
Czarni 03 Grzegorzowice
20.05.2018
17:00
Juvenia Prandocin
3:2
Strażak Goszcza
20.05.2018
17:00
Hutnik II Kraków
6:0
MKS Skała 2004
20.05.2018
16:00
Strażak Goszcza
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.05.2018
18:30
Szreniawa Koszyce
:
LKS Niedźwiedź
23.05.2018
18:30

Klasa A (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
2:3
Wawel Kraków
20.05.2018
17:00
JKS Zelków
3:3
Prądniczanka II Kraków
20.05.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Sportowiec Modlniczka
20.05.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Wisła Czernichów
1:0
Lotnik Kryspinów
20.05.2018
17:00
LKS Libertów
:
Cedronka Wola Radziszowska
20.05.2018
17:00
Armatura Kraków
2:5
Tęcza Piekary
20.05.2018
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:1
Strażak Kokotów
20.05.2018
17:30
Złomex Branice
0:4
LKS Śledziejowice
20.05.2018
17:30
Piast Łapanów
6:6
Piłkarz Podłęże
20.05.2018
18:00
Zryw Szarów
5:1
UKS Sygneczów
20.05.2018
17:00

Klasa A (Myślenice)

LKS Trzebunia
0:4
Dziecanovia Dziekanowice
20.05.2018
12:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Rokita Kornatka
20.05.2018
16:00
Iskra Głogoczów
1:2
Clavia Świątniki Górne
20.05.2018
17:00

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
1:1
Centuria Chechło
20.05.2018
15:30
Leśnik Gorenice
1:7
Pogoń Miechów
20.05.2018
17:00
Hetman Dłużec
7:1
Northstar Miechów
20.05.2018
13:00
Pilica Wierbka
4:1
Trzy Korony Żarnowiec
20.05.2018
17:00
Piliczanka Pilica
3:6
Promień Przeginia
20.05.2018
17:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
0:1
Fablok Chrzanów
20.05.2018
11:00

Klasa B (Kraków I)

Trątnowianka Trątnowice
2:1
Kapitol Racławice
20.05.2018
16:00
Novi Narama
4:1
Agricola Klimontów
20.05.2018
17:00
Sparta Skrzeszowice
1:6
Spartak Wielkanoc
20.05.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

Błękitni II Modlnica
5:2
Tyniec Kraków
20.05.2018
17:00
Orzeł II Bębło
2:2
Potok Więckowice
20.05.2018
17:30
Fitball Szklary
:
Strzelcy Kraków
23.05.2018
18:30

Klasa B (Kraków III)

Wisła II Jeziorzany
4:1
Gwiazda Ściejowice
20.05.2018
17:00
Radziszowianka II
5:1
Rzozovia Rzozów
20.05.2018
17:30
Pychowianka Kraków
:
Iskra Czułów
20.05.2018
18:00
Pozowianka Pozowice
3:1
Piast S.
20.05.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Batory Wola Batorska
23.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
0:2
Cisy Harbutowice
20.05.2018
17:30
Raba II Dobczyce
0:2
Sęp Droginia
20.05.2018
17:00
Iskra Brzączowice
4:2
Cyrhla Krzczonów
20.05.2018
18:00
Karpaty II Siepraw
3:1
Tempo II Rzeszotary
20.05.2018
17:00
Raba II Dobczyce
:
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2018
18:00

Klasa B (Olkusz I)

Spójnia II Osiek
1:2
Pilica Wierbka
20.05.2018
17:00
Błysk Zederman
16:0
Hetman Dłużec
20.05.2018
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
5:1
Trzy Buki Wierzchowisko
20.05.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
2:1
Zryw Przesławice
20.05.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
12:1
Błękitni Falniów
20.05.2018
17:00
Victoria Smroków
4:0
Błyskawica Kolbark
20.05.2018
11:00
Czapla Czaple Male
9:2
Dłubnia Trzyciąż
20.05.2018
11:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
3:3
LKS Polanowice
20.05.2018
17:00
Milenium Radziemice
3:5
Iskra Pałecznica
20.05.2018
17:00

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
0:2
Universum Kraków
20.05.2018
17:00
Universum Kraków
:
Gajowianka II Gaj
23.05.2018
18:00

Klasa C (Wieliczka)

Wiarusy II
5:1
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
20.05.2018
15:00
Contra II
0:3
Górnik II Wieliczka
20.05.2018
17:00
Czarni II Staniątki
7:6
Czarnochowice II
20.05.2018
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.05.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Znicz Pruszków
:
Legia Warszawa
20.05.2018
19:00
Stomil
0:3
Jagiellonia
20.05.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

AS Progres II
3:3
Sokół Słopnice
20.05.2018
16:00
Limanovia Limanowa
3:2
Unia Tarnów
20.05.2018
15:00
Soła Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.05.2018
17:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.05.2018
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia Tarnów
6:1
Dunajec Ostrowsko
20.05.2018
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

AS Progres Kraków
0:0
Cracovia Kraków
20.05.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
0:3
Unia Oświęcim
20.05.2018
15:30
Karol Wadowice
:
Orzeł Myślenice
23.05.2018
18:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Gościbia Sułkowice
0:5
Gdovia Gdów
20.05.2018
11:00
Orzeł Myślenice
2:0
UKS Sygneczów
20.05.2018
12:30

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

Piast Gliwice
2:8
Rekord Bielsko Biała
20.05.2018
18:00
Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00

Futsal Ekstraklasa (gr.spadkowa)

MKF Sole Miasto Wieliczka
1:7
Słoneczny Stok Białystok
20.05.2018
16:00

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy
21.05.2018
18:30

Małopolska Liga Talentów 2007

LUKS Skrzyszów
0:3
Dunajec
20.05.2018
09:00
Sandecja
0:0
Słowik
20.05.2018
09:00
Mineralni Krynica Zdrój
1:2
Górnik L.
20.05.2018
09:00
Wisła K.
2:0
PAPN Kraków
20.05.2018
09:15
Hutnik
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
09:15
Pogoń Kraków
0:5
Cracovia
20.05.2018
09:15
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
09:30
Hutnik
3:1
PAPN Kraków
20.05.2018
09:30
LUKS Skrzyszów
0:3
Cracovia
20.05.2018
09:30
Słowik
0:1
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
09:45
Wisła K.
3:0
Górnik L.
20.05.2018
09:45
Dunajec
2:0
Sandecja
20.05.2018
09:45
Sandecja
2:1
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
10:00
Cracovia
1:1
Dunajec
20.05.2018
10:00
PAPN Kraków
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
10:00
Hutnik
1:0
Wisła K.
20.05.2018
10:15
LUKS Skrzyszów
1:1
Pogoń Kraków
20.05.2018
10:15
Górnik L.
5:0
Słowik
20.05.2018
10:15
Słowik
0:10
Wisła K.
20.05.2018
10:30
Mineralni Krynica Zdrój
0:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
10:30
Górnik L.
1:0
Sandecja
20.05.2018
10:30
Dunajec
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
10:45
Cracovia
5:0
Hutnik
20.05.2018
10:45
PAPN Kraków
2:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
10:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:1
Cracovia
20.05.2018
11:00
LUKS Skrzyszów
1:0
Sandecja
20.05.2018
11:00
PAPN Kraków
1:2
Górnik L.
20.05.2018
11:00
Hutnik
5:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
11:15
Dunajec
5:0
Słowik
20.05.2018
11:15
Wisła K.
2:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
11:15
Słowik
1:4
Hutnik
20.05.2018
11:30
Dunajec
0:0
Wisła K.
20.05.2018
11:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
11:30
Cracovia
7:1
Sandecja
20.05.2018
11:45
Pogoń Kraków
0:3
Górnik L.
20.05.2018
11:45
PAPN Kraków
3:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
11:45
Dunajec
3:0
PAPN Kraków
20.05.2018
12:30
Górnik L.
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
12:30
Słowik
2:0
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
12:30
Mineralni Krynica Zdrój
2:1
Hutnik
20.05.2018
12:45
Pogoń Kraków
0:0
Sandecja
20.05.2018
12:45
Cracovia
0:1
Wisła K.
20.05.2018
12:45
Hutnik
4:2
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
13:00
Wisła K.
5:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
13:00
Sandecja
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
13:00
Górnik L.
2:3
Cracovia
20.05.2018
13:15
Mineralni Krynica Zdrój
0:3
Dunajec
20.05.2018
13:15
Słowik
0:6
PAPN Kraków
20.05.2018
13:15
Pogoń Kraków
0:2
Słowik
20.05.2018
13:30
Dunajec
2:1
Górnik L.
20.05.2018
13:30
Cracovia
4:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
13:30
PAPN Kraków
2:2
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
13:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:10
Wisła K.
20.05.2018
13:45
Sandecja
0:4
Hutnik
20.05.2018
13:45
Pogoń Kraków
0:6
Dunajec
20.05.2018
14:00
LUKS Skrzyszów
0:4
Wisła K.
20.05.2018
14:00
Górnik L.
1:1
Hutnik
20.05.2018
14:00
Cracovia
7:1
Słowik
20.05.2018
14:15
Sandecja
0:2
PAPN Kraków
20.05.2018
14:15
Mineralni Krynica Zdrój
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
14:15
PAPN Kraków
0:1
Cracovia
20.05.2018
14:30
Pogoń Kraków
0:4
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
14:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Słowik
20.05.2018
14:30
Sandecja
0:4
Wisła K.
20.05.2018
14:45
Górnik L.
4:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
14:45
Hutnik
0:5
Dunajec
20.05.2018
14:45

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
:
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
:
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
:
Polplast
24.05.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny