facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kryspinów Cup: Kolejarz odjechał wszystkim! (foto)

Kryspinów Cup: Kolejarz odjechał wszystkim! (foto)

W drugim dniu zmagań Kryspinów Cup do walki na parkiecie w Liszkach stanęli adepci piłkarscy w kategorii orliki. Zawodnicy reprezentujący barwy Kolejarza Stróże, Sandecji Nowy Sącz, Lotnika Kryspinów, Wisły Kraków, Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej...

 

 

... UKS-u Gryf Pleśna, Skawinki Skawina oraz LKS-u Iskry Czułów zapewnili zgromadzonej w hali publiczności nie lada widowisko. Mimo obecności aż dwóch klubów, które posiadają swoich reprezentantów w najwyższej seniorskiej klasie rozgrywkowej w Polsce, po mistrzowski tytuł sięgnął Kolejarz Stróże, zwyciężając po wyrównanym starciu z Sandecją Nowy Sącz 1:0.

Zespoły, podobnie jak dzień wcześniej ich starsi koledzy, zostali podzieleni na dwie grupy. W każdej z nich znalazł się jeden z klubów występujących w Lotto Ekstraklasie. Naturalnym faworytem grupy A była Sandecja Nowy Sącz. Najbardziej zacięta walka miała się zatem toczyć między pozostałymi zespołami o miejsce tuż za Biało-Czarnymi. Na tle reszty stawki Sandecja wyróżniała się przede wszystkim nienaganną techniką, ale przy tym równie dobrymi atutami fizycznymi. Ponadto piłkarze Bartłomieja Damasiewicza łączyli te cechy ze skutecznością i bez problemu zajęli pole position w grupie A. Walka za plecami Sączersów była niezwykle wyrównana, o czym może świadczyć fakt, iż ostatnia drużyna w tym zestawieniu - UKS Gryf Pleśna - traciła do miejsca premiowanego walką w półfinałach jedynie dwa punkty. O awans otarła się również Beskidzka Akademia Piłkarska, która mimo świetnego rozegrania w środku pola i pięknym rozprowadzaniem piłki przez Łukasza Gambala musiała zadowolić się walką o miejsca V-VIII. Co ciekawe, w ostatnim meczu tej grupy spore szanse na zgarnięcie pełnej puli miał właśnie kolektyw Tomasza Włodka. Rywale nowosądeczan sensacyjnie bardzo szybko objęli prowadzenie i przez długi czas udawało im się je utrzymać, jednak „ekstraklasowiec” zdołał wyrównać, choć nawet taki rezultat należy uznać za sukces w wykonaniu pleśnian. 

Patrząc na grupę B przed rozpoczęciem można było odnieść wrażenie, że Wisła powinna przejść tę grupę bez żadnych trudności. Takie odczucie szybko zmierzyło się z rzeczywistością i otrzymało bolesną lekcję. Już pierwsze starcie Białej Gwiazdy z Kolejarzem Stróże pokazało, że chociaż technika jest mocną stroną, to wobec skutecznie i ofensywnie grającego klubu z powiatu nowosądeckiego na niewiele się ona przyda. Piłkarze z Krakowa przegrali 0:2, a jedną ze swoich pierwszych bramek podczas tego turnieju strzelił Karol Niepsuj. Z pewnością dziwić nie może wynik starcia Iskry Czułów ze Skawinką Skawina. Pierwsza z drużyn przeważała fizycznie nad rywalem, zaś druga nadrabiała braki szybkością i sprawnością fizyczną, więc ekipy wymieniły się ciosami, a ostatecznie padł remis 1:1. Drugi mecz ekipy z Reymonta również przyniósł niemałe zaskoczenie. Wiślacy sensacyjnie podzielili się punktami z czułowianami, którzy zdecydowanie preferowali prosty futbol, pozbawiony zawiłości taktycznych. W szeregach Białej Gwiazdy zaczęło robić się gorąco, a tymczasem Kolejarz kontynuował swoją podróż po tytuł. W meczu ze Skawinką Skawina strzelaninę urządziła sobie czwórka graczy - Karol Niepsuj skompletował hat-tricka, Piotr Wojtas oraz Franciszek Poręba strzelili po dwie bramki, a do siatki rywali futbolówkę umieścił również Piotr Góra, który trafiał w każdym meczu grupowym. Zawodnicy Mateusza Nawoja, by zająć pewne miejsce w półfinałach potrzebowali zwycięstwa, jednak nie zdobyli go bez trudu. Najpierw to Skawinka wyszła na prowadzenie, a Wiślacy musieli gonić wynik. Na szczęście pościg zakończył się sukcesem i z dwoma punktami przewagi nad Iskrą Czułów dopięli swego. W ostatnim meczu grupy B po raz pierwszy tego dnia padł wynik dwucyfrowy. Kolejarz Stróże dosłownie rozjechał zajmujący trzecie miejsce kolektyw Andrzeja Wojka. Prawdziwym katem zespołu z Czułowa okazał się być dynamiczny Karol Niepsuj, który zadał aż siedem ciosów w ciągu 20 minut.

Grupa A
Gryf - Lotnik 2:2
Sandecja - BAP 2:1
Lotnik - Sandecja 0:2
BAP - Gryf 3:1
Lotnik - BAP 2:0
Sandecja - Gryf 1:1

1. Sandecja 3 7 5-2
2. Lotnik 3 4 4-4
3. BAP 3 3 4-5
4. Gryf 3 2 4-6


Grupa B
Skawinka - Iskra 1:1
Wisła - Kolejarz 0:2
Iskra - Wisła 1:1
Kolejarz - Skawinka 8:0
Skawinka - Wisła 1:3
Iskra - Kolejarz 1:10

1. Kolejarz 3 9 20-1
2. Wisła 3 4  4-4
3. Iskra 3 2  3-12
4. Skawinka 3 1  2-12


Po ostatnich rozstrzygnięciach w fazie grupowej przyszedł czas na przerwę, podczas której w turniejach dryblingu oraz żonglerki wyłoniono prawdziwych specjalistów w tych dziedzinach, a okazali się nimi być kolejno Konrad Janik oraz Kacper Łędzki

O atrakcyjności meczów fazy pucharowej najlepiej  świadczy to, ile bramek padło podczas czterech spotkań. Średnia niemal 6 bramek na mecz to dowód na to, że właśnie ten etap rozgrywek cieszył oczy publiczności zgromadzonej w hali w Liszkach. W pierwszym meczu o miejsca V-VIII preferujący krótkie podania i grę po ziemi UKS Gryf Pleśna pokonał Iskrę Czułów, która prawdopodobnie wciąż nie mogła pozbierać się po dwucyfrowym wyniku poprzedniego meczu. Skoro już o dwucyfrowych liczbach mowa, to trend wysokich wyników utrzymał się i na tym etapie Kryspinów Cup. Niesamowity koncert i lekkość w prowadzeniu gry oraz utrzymywaniu jej ciężaru na własnych barkach dał Łukasz Gambal. Nie dość, że sam zaliczył cztery trafienia, to na dodatek asystował przy bramkach kolegów, walnie przyczyniając się do najwyższego zwycięstwa w tym dniu turnieju.

Trzeba przyznać, że choć to drugi z meczów półfinałowych na papierze sprawiał wrażenie bardziej interesującego, to jednak pierwsze starcie oglądało się z zapartym tchem. Widok walczących ramię w ramię drużyn oraz determinację i bój do ostatnich sekund Lotnika mógł się podobać. Ostatecznie gospodarzom turnieju nie udało się doprowadzić do rzutów karnych i to Kolejarz zameldował się w finale. Starcie numer dwa półfinału było pojedynkiem dwóch ekstraklasowych klubów, których przygotowanie pod kątem techniki i wariantów taktycznych nie budziło zastrzeżeń. Poziom tego spotkania był naprawdę wysoki, lecz to Sandecja była skuteczniejsza i wbiła rywalom dwie bramki, wobec czego Biała Gwiazda mogła walczyć już tylko o miejsce na podium. 
 
O miejsca V-VIII
Gryf - Iskra 4:0
BAP - Skawinka 12:0

Półfinały
Lotnik - Kolejarz 2:3
Sandecja - Wisła 2:0

Rywalizacja o poszczególne miejsca tradycyjnie poprzedzona została konkursem rzutów karnych, który zwyciężył reprezentant Wisły Kraków. O przedostatnią pozycję podczas Kryspinów Cup powalczyły ekipy, które podzieliły się punktami w fazie grupowej. Trzeba zaznaczyć, iż obie drużyny otrzymały srogą lekcję - Iskra od Kolejarza, zaś Skawinka od Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej. W fazie pucharowej nie ma miejsca na remisy, więc bezbramkowy remis pomiędzy podopiecznymi Andrzeja Wojka i Łukasza Kopyckiego rozstrzygnęły rzuty karne. VII miejsce przypadło skawinianom, którzy z radością podrzucali swojego golkipera po szczęśliwym zakończeniu. W fazie grupowej spotkały się także walczące o piątą pozycję zespoły Gryfu i BAP-u. Na początku turnieju Beskidzka Akademia Piłkarska pokonała pleśnian 3:1, jednak w późniejszym etapie piłkarze Konrada Sendeckiego zagrali na zero z tyłu. Identycznym rezultatem zakończyło się również starcie o najniższe miejsce na podium. Zupełnie bez strachu, po dogłębnej obserwacji i analizie Białej Gwiazdy, do swojego ostatniego meczu tego turnieju podszedł Lotnik Kryspinów. Wiodącą postacią w szeregach gospodarzy był Kacper Łędzki, który podtrzymał formę z poprzednich starć i tym razem dwukrotnie pokonał bramkarza Wisły Kraków. 

Spoglądając jedynie na wygrane Kolejarza ze Skawinką oraz Iskrą można było odnieść wrażenie, że finał, podobnie jak w poprzednim dniu Kryspinów Cup, dostarczy wielu emocji oraz goli. O ile w pierwszym aspekcie zawodnicy nie zawiedli, o tyle gradu bramek w starciu finałowym nie ujrzeliśmy. Dynamiczna i odważna gra ekipy Stanisława Szpyrki zderzyła się ze szlabanem w postaci kolektywu Bartłomieja Damasiewicza, który sprawnie dyrygował swoimi podopiecznymi, dzięki czemu nie zostawiali zbyt wiele przestrzeni szybkim zawodnikom ze Stróż. Napór Kolejarza w pewnym momencie był za bardzo intensywny, wobec czego Piotr Wojtas, a nie jak w poprzednich spotkaniach supersnajper i król strzelców, dał prowadzenie i ostatecznie mistrzowski tytuł drużynie z powiatu nowosądeckiego.

Po końcowym gwizdku wszystkie ekipy oraz najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk organizatorów okazałe puchary, upominki i nagrody, które ufundowali sponsorzy: Kraków Airport, Powiat Krakowski, Urząd Gminy Liszki oraz hurtownia sportowa Kraksport.

Stanisław Szpyrka (Kolejarz): - Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak zaczęliśmy okres zimowy. Prawdę powiedziawszy jest to nasz drugi turniej halowy, podczas którego zajęliśmy pierwsze miejsce. Wcześniej triumfowaliśmy w Jaśle. Jeździmy na takie imprezy po to, by zaprezentować swoją formę i pokazać, że mamy zdolną młodzież. Zazwyczaj trenujemy na zewnątrz, ponieważ mamy ku temu świetne warunki infrastrukturalne. To dobrze, że chłopcy mają kontakt również z halą. Cieszy mnie dobra postawa na tle równie znakomitych drużyn. Musimy pamiętać, iż wciąż są na takim etapie, że uczą się futbolu, jednak w ich głowach pojawia się element rywalizacji. Bilans bramkowy w naszej grupie świadczy o radości piłkarzy z gry w futbol. Podoba mi się to, jak moi podopieczni dostosowują się do przeciwnika i warunków na placu gry. Pokazaliśmy grę ofensywną, lecz wiemy, że to jest zabawa. W Stróżach bardzo dobrze rozwijamy młodych adeptów i byłoby moim błędem, gdybym miał wskazać jednego wyróżniającego się zawodnika. Często bywa tak, że piłkarze mniej wyróżniający się swoją ciężką pracą i charakterem osiągają wyższy poziom niż przewidywano. Chcemy pokazać, że w Stróżach potrafimy szkolić młodzież!

O VII miejsce:
Iskra - Skawinka 0:0 k.0-2

O V miejsce:
Gryf - BAP 0:3

O III miejsce:
Lotnik - Wisła 3:0

Finał:
Kolejarz - Sandecja 1:0
 
Król Strzelców - Karol Niepsuj (Kolejarz)
Król żonglerki - Kacper Łędzki (Lotnik)
Król dryblingu - Konrad Janik (Sandecja)
Król rzutów karnych - Oskar Jańczy (Wisła)
Najlepszy Bramkarz - Adrian Damasiewicz (Sandecja)
Najlepszy Obrońca - Kacper Przetacznik (Kolejarz)
Najbardziej Wartościowy Zawodnik - Kacper Łędzki (Lotnik)
 
Klasyfikacja końcowa:

1. Kolejarz Stróże: Biel Kacper - Góra Piotr, Wojtas Piotr, Przetacznik Kacper, Niepsuj Karol, Puzio Adrian, Gryzik Dariusz, Poręba Franciszek
2. Sandecja Nowy Sącz: Damasiewicz Adrian - Mróz Jakub, Łukaszczyk Franciszek, Jurczyński Dawid, Krawczyk Kasper, Filip Patryk, Zakrzewski Piotr, Mąka Igor, Janik Konrad, Koral Xawier
3. Lotnik Kryspinów: Brąglewicz Stanisław - Orlof Patryk, Buczek Kacper, Białecki Szymon, Łędzki Kacper, Koszycki Jakub, Zemirek Aleks, Mlostek Dawid, Kołodziejczyk Nikodem, Lach Kacper, Musiał Jakub, Kowalik Kamil
4. Wisła Kraków: Romańczuk Franciszek, Jańczy Oskar - Suliński Krzysztof, Tomaszewski Michał, Kołodziej Wiktor, Knapek Szymon, Grodzki Hugo, Warszawski Arkadiusz, Stolarski Miłosz, Bienias Bartłomiej, Rzepka Jakub
5. Beskidzka Akademia Piłkarska: Biros Bartłomiej - Masztafiak Wiktor, Broda Jakub, Gruszczyński Kamil, Gambal Łukasz, Rudkiewicz Cyprian, Krok Łukasz, Broda Dominik
6. UKS Gryf Pleśna: Leśniak Dawid, Adwent Bartłomiej - Broda Aleksander, Sobczyk Radosław, Stefański Krystian, Kłósek Przemysław, Kłósek Mateusz, Szajna Jakub, Ogar Jakub, Zbylut Mateusz, Broda Kacper
7. Skawinka Skawina: Skakłak Marcin, Siefawko Eryk, Stekla Patryk, Jankowski Kamil, Kamecki Dariusz, Brodłowicz Patryk, Bysina Krystian, Stępski Julian, Dźwigał Krystian, Lis Szymon, Jamroży Mateusz, Pietraszek Mateusz
8. LKS Iskra Czułów: Wójcik Filip - Nojek Nikodem, Marchewka Oskar, Zajger Kacper, Płecki Kacper, Pyzik Kacper, Maziarz Wiktor, Kromka Nikodem, Blańda Franciszek, Pawlikowski Wiktor.

Relacja wykonana w ramach usługi:
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (www.futmal.pl/patronat)

Źródło: Przemysław Marczewski

Dodano: 2017-11-22 22:35:26


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
0:1
Zagłębie Lubin
17.08.2018
18:00
Miedź Legnica
1:1
Korona Kielce
17.08.2018
20:30
Wisła Płock
1:3
Arka Gdynia
18.08.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
18.08.2018
20:30
Legia Warszawa
:
Zagłębie Sosnowiec
19.08.2018
15:30
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
19.08.2018
18:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
19.08.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
20.08.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2018
19:00
Odra Opole
1:2
GKS Jastrzębie
17.08.2018
19:00
Stal Mielec
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2018
20:30
Chojniczanka Chojnice
1:1
Puszcza Niepołomice
17.08.2018
20:00
GKS Tychy
0:3
Stomil Olsztyn
17.08.2018
19:00
GKS Katowice
:
Wigry Suwałki
18.08.2018
20:00
Chrobry Głogów
0:1
Raków Częstochowa
18.08.2018
17:45
Garbarnia Kraków
3:2
ŁKS Łódź
18.08.2018
17:00

II liga

Ruch Chorzów
2:2
GKS Bełchatów
17.08.2018
19:20
Olimpia Grudziądz
4:0
Skra Bełchatów
17.08.2018
19:00
Resovia Rzeszów
2:2
Górnik Łęczna
18.08.2018
12:00
Błękitni Stargard
1:0
Stal Stalowa Wola
18.08.2018
16:00
Pogoń Siedlce
0:3
Znicz Pruszków
18.08.2018
17:00
Elana Toruń
3:0
ROW Rybnik
18.08.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Rozwój Katowice
18.08.2018
17:00
Radomiak Radom
5:0
Olimpia Elbląg
18.08.2018
18:00
Widzew Łódź
:
Gryf Wejherowo
18.08.2018
19:10

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2018
17:00
Motor Lublin
:
Soła Oświęcim
18.08.2018
19:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Avia Świdnik
19.08.2018
17:00
Chełmianka Chełm
:
Wiślanie Jaśkowice
19.08.2018
15:30
Czarni Połaniec
:
Wisła Sandomierz
19.08.2018
17:00
Stal Kraśnik
:
Spartakus Daleszyce
19.08.2018
17:00
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
19.08.2018
17:00
Sokół Sieniawa
:
Podlasie Biała Podlaska
19.08.2018
17:00
Stal Rzeszów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
19.08.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
0:0
Wiślanka Grabie
18.08.2018
17:00
MKS Trzebinia
1:3
LKS Jawiszowice
18.08.2018
11:00
Dalin Myślenice
3:1
Beskid Andrychów
18.08.2018
17:00
Unia Oświęcim
0:2
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2018
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Clepardia Kraków
19.08.2018
17:00
Pcimianka Pcim
:
Orzeł Ryczów
19.08.2018
16:30
Kaszowianka Kaszów
:
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2018
14:00
Słomniczanka Słomniki
:
KS Olkusz
19.08.2018
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
3:0
Tarnovia Tarnów
17.08.2018
18:00
BKS Bochnia
3:2
Olimpia Pisarzowa
18.08.2018
16:00
Okocimski Brzesko
0:1
Unia Tarnów
18.08.2018
17:00
Poprad Muszyna
2:0
GKS Drwinia
18.08.2018
11:00
Lubań Maniowy
:
Glinik Gorlice
19.08.2018
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2018
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
LKS Szaflary
19.08.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Limanovia Limanowa
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:2
Proszowianka Proszowice
18.08.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
1:2
LOT Balice
18.08.2018
17:00
Przemsza Klucze
3:1
Prądniczanka Kraków
18.08.2018
17:30
Prądnik Sułoszowa
:
Zieleńczanka Zielonki
19.08.2018
16:00
Spójnia Osiek
:
Sokół Kocmyrzów
19.08.2018
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Orzeł Iwanowice
19.08.2018
17:00
Pogoń Miechów
:
Piliczanka Pilica
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
2:1
Błękitni Modlnica
18.08.2018
11:00
TS Węgrzce
5:3
Hutnik II Kraków
18.08.2018
11:00
Nadwiślan Kraków
0:4
Garbarnia II Kraków
18.08.2018
11:00
Iskra Radwanowice
0:0
Prokocim Kraków
18.08.2018
17:00
Wieczysta Kraków
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
18.08.2018
17:00
Piast Wołowice
:
Bronowianka Kraków
19.08.2018
16:00
Skawinka Skawina
:
Świt Krzeszowice
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
4:2
Wiarusy Igołomia
18.08.2018
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
0:4
Targowianka Targowisko
18.08.2018
13:00
Gdovia Gdów
2:2
Radziszowianka Radziszów
18.08.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
0:2
Raba Dobczyce
18.08.2018
17:00
Wróblowianka Wróblowice
1:2
Orzeł Myślenice
18.08.2018
18:00
Czarni Staniątki
3:1
LKS Śledziejowice
18.08.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Pasternik Ochojno
19.08.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

LKS Rajsko
2:0
Halniak Maków Podhalański
18.08.2018
15:00
Brzezina Osiek
5:0
Garbarz Zembrzyce
18.08.2018
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:2
Tempo Białka
18.08.2018
17:00
Arka Babice
8:0
Sosnowianka Stanisław Dln
18.08.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:6
KS Chełmek
18.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
3:4
Victoria Jaworzno
18.08.2018
17:30
Zatorzanka Zator
:
Niwa Nowa Wieś
19.08.2018
17:00
LKS Żarki
:
Nadwiślanin Gromiec
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia B.
1:1
Olimpia Kąty
18.08.2018
17:00
Tarnavia
2:4
Novi/Rzezawianka Rzezawa
18.08.2018
17:00
LKS Gnojnik
5:1
Sokół Maszkienice
18.08.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
1:0
Orzeł Dębno
18.08.2018
18:00
Radłovia Radłów
1:3
Rylovia Rylowa
18.08.2018
18:00
Arkadia Olszyny
:
Raba Książnice
19.08.2018
17:00
Naprzód Sobolów
:
Jadowniczanka Jadowniki
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
18.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
1:3
Polan Żabno
18.08.2018
17:00
LKS Ładna
3:0
Pogórze
18.08.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
1:0
KS US Śmigno
18.08.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Olimpia Wojnicz
19.08.2018
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Wisła Szczucin
19.08.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Wola Radłowska
19.08.2018
17:00
GLKS Gromnik
:
Tuchovia Tuchów
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
1:0
Kolejarz Stróże
18.08.2018
17:00
Sokół Stary Sącz
1:2
Orzeł Wojnarowa
18.08.2018
18:00
Jarmuta
5:0
KS Tymbark
18.08.2018
18:00
LKS Łużna
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
19.08.2018
14:00
Laskovia
:
Poprad Rytro
19.08.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Sokół Słopnice
19.08.2018
17:00
LKS Rupniów
:
Skalnik Kamionka Wielka
19.08.2018
17:00
Huragan Waksmund
:
Gród Podegrodzie
19.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
3:0
Galicja Raciborowice
18.08.2018
17:00
Spartak Wielkanoc
5:7
Strażak Goszcza
18.08.2018
18:00
Orzeł Bębło
:
Jastrzębiec Książ Wielki
19.08.2018
12:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
19.08.2018
17:30
Szreniawa Koszyce
:
Ekler Baranówka
19.08.2018
18:00
Kapitol Racławice
:
Michałowianka Michałowice
19.08.2018
11:00
Juvenia Prandocin
:
Partyzant Dojazdów
19.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
3:2
Wisła Czernichów
18.08.2018
17:00
Orlęta Rudawa
3:3
Wisła Jeziorzany
18.08.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Lotnik Kryspinów
18.08.2018
17:00
Tęcza Piekary
:
Strażak Rączna
19.08.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Sokół Rybna
19.08.2018
17:00
Kmita Zabierzów
:
Sportowiec Modlniczka
19.08.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
JKS Zelków
19.08.2018
16:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
2:3
Iskra Krzęcin
18.08.2018
17:00
Płomień Kostrze
3:1
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
17:00
Wawel Kraków
2:4
Dąbski Kraków
18.08.2018
11:00
Podgórze Kraków
5:2
Cedronka Wola Radziszowska
18.08.2018
12:00
Radziszowianka II
:
Bieżanowianka Kraków
19.08.2018
17:00
Strzelcy Kraków
:
Krakus Swoszowice
19.08.2018
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
0:2
Czarnochowice
18.08.2018
18:00
UKS Sygneczów
1:1
Strażak Kokotów
18.08.2018
17:00
Złomex Branice
4:2
Contra Sułków
18.08.2018
11:00
Wolni Kłaj
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2018
18:00
Piłkarz Podłęże
:
Wieliczanka Wieliczka
19.08.2018
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Piast Łapanów
19.08.2018
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Zryw Szarów
19.08.2018
17:30

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
3:1
Topór Tenczyn
18.08.2018
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Skalnik Trzemeśnia
18.08.2018
17:00
Górki Myślenice
1:2
Rokita Kornatka
18.08.2018
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
18.08.2018
17:00
Iskra Brzączowice
:
Lubomir Wiśniowa
19.08.2018
17:30
Iskra Głogoczów
:
LKS Trzebunia
19.08.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
5:1
Orzeł K.
18.08.2018
11:00
Olimpia Łobzów
0:0
Trzy Korony Żarnowiec
18.08.2018
17:30
Leśnik Gorenice
8:1
Unia Jaroszowiec
18.08.2018
17:30
Spartak Charsznica
2:2
Laskowianka Laski
18.08.2018
18:00
Strażak Przybysławice
:
Centuria Chechło
19.08.2018
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Bolesław Bukowno
19.08.2018
11:00
Hetman Dłużec
:
Błysk Zederman
19.08.2018
16:00
Legion Bydlin
:
Promień Przeginia
19.08.2018
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Ciężkowice
2:2
Promyk Bolęcin
18.08.2018
17:00
Start Kamień
5:2
Fablok Chrzanów
18.08.2018
17:00
Wisła Jankowice
1:0
UKS Dulowa
18.08.2018
18:00
Korona Lgota
:
Błyskawica Myślachowice
19.08.2018
14:30
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
19.08.2018
17:00
SPRiN Regulice
:
Zagórzanka Zagórze
19.08.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Gdovia II Gdów
18.08.2018
18:00
Naprzód Ochmanów
3:0
Iskra Zakrzów
18.08.2018
16:30
Rożnowa
0:1
Gwiazda Brzegi
18.08.2018
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Dąb Zabierzów Bocheński
19.08.2018
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
19.08.2018
17:00
Sokół Chorągwica
:
Gryf Wiatowice
19.08.2018
18:00
Wiarusy II
:
Błyskawica Wyciąże
19.08.2018
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Dłubnia Trzyciąż
9:1
Cobra Wężerów
18.08.2018
17:00
Victoria Smroków
:
Błyskawica Kolbark
19.08.2018
11:00
Northstar Miechów
:
Błękitni Falniów
19.08.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
:
Zryw Przesławice
19.08.2018
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Nidzica Słaboszów
19.08.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów

Pogoń Szczecin
2:0
Legia Warszawa
18.08.2018
12:00
Lech Poznań
2:1
Motor Lublin
18.08.2018
12:00
Wisła Kraków
1:0
Elana Toruń
18.08.2018
12:00
Korona Kielce
2:1
Arka G.
18.08.2018
11:00
GKS Bełchatów
3:2
Ruch Chorzów
18.08.2018
14:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
19.08.2018
14:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
19.08.2018
12:00
Lech Poznań
:
Jagiellonia
21.08.2018
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
3:3
BKS Bochnia
18.08.2018
10:00
Zatorzanka Zator
0:3
Dalin Myślenice
18.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
4:0
Limanovia Limanowa
18.08.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:6
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
6:1
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2018
10:00
Unia Tarnów
1:1
Profi Zielonki
18.08.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Sandecja Nowy Sącz
19.08.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
19.08.2018
11:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
21.08.2018
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dąb P.
0:2
Garbarnia Kraków
18.08.2018
11:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Hutnik Kraków
18.08.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.08.2018
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podhale Nowy Targ
0:10
Pcimianka
18.08.2018
10:00
Unia Tarnów
1:0
Okocimski Brzesko
18.08.2018
10:00
Soła Oświęcim
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.08.2018
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
4:0
AS Progres Kraków
18.08.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
5:0
Limanovia
18.08.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MKS Trzebinia
:
Karol Wadowice
19.08.2018
11:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
4:0
AZS Wrocław
18.08.2018
11:00
Polonia Poznań
0:11
Medyk Konin
18.08.2018
16:00
Olimpia Szczecin
0:7
Górnik Łęczna
18.08.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
3:1
Mitech Żywiec
18.08.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
3:3
AZS UJ Kraków
18.08.2018
11:00
GKS Katowice
1:2
AZS PWSZ Wałbrzych
18.08.2018
13:00

I liga kobiet (południe)

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:6
Rysy Bukowina Tatrzańska
18.08.2018
13:00
ROW Rybnik
1:2
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
4:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
18.08.2018
15:00
Resovia Rzeszów
:
Czwórka Radom
19.08.2018
12:00
Respekt Myślenice
:
Rolnik Głogówek
19.08.2018
16:00