facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kryspinów Cup: Kolejarz odjechał wszystkim! (foto)

Kryspinów Cup: Kolejarz odjechał wszystkim! (foto)

W drugim dniu zmagań Kryspinów Cup do walki na parkiecie w Liszkach stanęli adepci piłkarscy w kategorii orliki. Zawodnicy reprezentujący barwy Kolejarza Stróże, Sandecji Nowy Sącz, Lotnika Kryspinów, Wisły Kraków, Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej...

 

 

... UKS-u Gryf Pleśna, Skawinki Skawina oraz LKS-u Iskry Czułów zapewnili zgromadzonej w hali publiczności nie lada widowisko. Mimo obecności aż dwóch klubów, które posiadają swoich reprezentantów w najwyższej seniorskiej klasie rozgrywkowej w Polsce, po mistrzowski tytuł sięgnął Kolejarz Stróże, zwyciężając po wyrównanym starciu z Sandecją Nowy Sącz 1:0.

Zespoły, podobnie jak dzień wcześniej ich starsi koledzy, zostali podzieleni na dwie grupy. W każdej z nich znalazł się jeden z klubów występujących w Lotto Ekstraklasie. Naturalnym faworytem grupy A była Sandecja Nowy Sącz. Najbardziej zacięta walka miała się zatem toczyć między pozostałymi zespołami o miejsce tuż za Biało-Czarnymi. Na tle reszty stawki Sandecja wyróżniała się przede wszystkim nienaganną techniką, ale przy tym równie dobrymi atutami fizycznymi. Ponadto piłkarze Bartłomieja Damasiewicza łączyli te cechy ze skutecznością i bez problemu zajęli pole position w grupie A. Walka za plecami Sączersów była niezwykle wyrównana, o czym może świadczyć fakt, iż ostatnia drużyna w tym zestawieniu - UKS Gryf Pleśna - traciła do miejsca premiowanego walką w półfinałach jedynie dwa punkty. O awans otarła się również Beskidzka Akademia Piłkarska, która mimo świetnego rozegrania w środku pola i pięknym rozprowadzaniem piłki przez Łukasza Gambala musiała zadowolić się walką o miejsca V-VIII. Co ciekawe, w ostatnim meczu tej grupy spore szanse na zgarnięcie pełnej puli miał właśnie kolektyw Tomasza Włodka. Rywale nowosądeczan sensacyjnie bardzo szybko objęli prowadzenie i przez długi czas udawało im się je utrzymać, jednak „ekstraklasowiec” zdołał wyrównać, choć nawet taki rezultat należy uznać za sukces w wykonaniu pleśnian. 

Patrząc na grupę B przed rozpoczęciem można było odnieść wrażenie, że Wisła powinna przejść tę grupę bez żadnych trudności. Takie odczucie szybko zmierzyło się z rzeczywistością i otrzymało bolesną lekcję. Już pierwsze starcie Białej Gwiazdy z Kolejarzem Stróże pokazało, że chociaż technika jest mocną stroną, to wobec skutecznie i ofensywnie grającego klubu z powiatu nowosądeckiego na niewiele się ona przyda. Piłkarze z Krakowa przegrali 0:2, a jedną ze swoich pierwszych bramek podczas tego turnieju strzelił Karol Niepsuj. Z pewnością dziwić nie może wynik starcia Iskry Czułów ze Skawinką Skawina. Pierwsza z drużyn przeważała fizycznie nad rywalem, zaś druga nadrabiała braki szybkością i sprawnością fizyczną, więc ekipy wymieniły się ciosami, a ostatecznie padł remis 1:1. Drugi mecz ekipy z Reymonta również przyniósł niemałe zaskoczenie. Wiślacy sensacyjnie podzielili się punktami z czułowianami, którzy zdecydowanie preferowali prosty futbol, pozbawiony zawiłości taktycznych. W szeregach Białej Gwiazdy zaczęło robić się gorąco, a tymczasem Kolejarz kontynuował swoją podróż po tytuł. W meczu ze Skawinką Skawina strzelaninę urządziła sobie czwórka graczy - Karol Niepsuj skompletował hat-tricka, Piotr Wojtas oraz Franciszek Poręba strzelili po dwie bramki, a do siatki rywali futbolówkę umieścił również Piotr Góra, który trafiał w każdym meczu grupowym. Zawodnicy Mateusza Nawoja, by zająć pewne miejsce w półfinałach potrzebowali zwycięstwa, jednak nie zdobyli go bez trudu. Najpierw to Skawinka wyszła na prowadzenie, a Wiślacy musieli gonić wynik. Na szczęście pościg zakończył się sukcesem i z dwoma punktami przewagi nad Iskrą Czułów dopięli swego. W ostatnim meczu grupy B po raz pierwszy tego dnia padł wynik dwucyfrowy. Kolejarz Stróże dosłownie rozjechał zajmujący trzecie miejsce kolektyw Andrzeja Wojka. Prawdziwym katem zespołu z Czułowa okazał się być dynamiczny Karol Niepsuj, który zadał aż siedem ciosów w ciągu 20 minut.

Grupa A
Gryf - Lotnik 2:2
Sandecja - BAP 2:1
Lotnik - Sandecja 0:2
BAP - Gryf 3:1
Lotnik - BAP 2:0
Sandecja - Gryf 1:1

1. Sandecja 3 7 5-2
2. Lotnik 3 4 4-4
3. BAP 3 3 4-5
4. Gryf 3 2 4-6


Grupa B
Skawinka - Iskra 1:1
Wisła - Kolejarz 0:2
Iskra - Wisła 1:1
Kolejarz - Skawinka 8:0
Skawinka - Wisła 1:3
Iskra - Kolejarz 1:10

1. Kolejarz 3 9 20-1
2. Wisła 3 4  4-4
3. Iskra 3 2  3-12
4. Skawinka 3 1  2-12


Po ostatnich rozstrzygnięciach w fazie grupowej przyszedł czas na przerwę, podczas której w turniejach dryblingu oraz żonglerki wyłoniono prawdziwych specjalistów w tych dziedzinach, a okazali się nimi być kolejno Konrad Janik oraz Kacper Łędzki

O atrakcyjności meczów fazy pucharowej najlepiej  świadczy to, ile bramek padło podczas czterech spotkań. Średnia niemal 6 bramek na mecz to dowód na to, że właśnie ten etap rozgrywek cieszył oczy publiczności zgromadzonej w hali w Liszkach. W pierwszym meczu o miejsca V-VIII preferujący krótkie podania i grę po ziemi UKS Gryf Pleśna pokonał Iskrę Czułów, która prawdopodobnie wciąż nie mogła pozbierać się po dwucyfrowym wyniku poprzedniego meczu. Skoro już o dwucyfrowych liczbach mowa, to trend wysokich wyników utrzymał się i na tym etapie Kryspinów Cup. Niesamowity koncert i lekkość w prowadzeniu gry oraz utrzymywaniu jej ciężaru na własnych barkach dał Łukasz Gambal. Nie dość, że sam zaliczył cztery trafienia, to na dodatek asystował przy bramkach kolegów, walnie przyczyniając się do najwyższego zwycięstwa w tym dniu turnieju.

Trzeba przyznać, że choć to drugi z meczów półfinałowych na papierze sprawiał wrażenie bardziej interesującego, to jednak pierwsze starcie oglądało się z zapartym tchem. Widok walczących ramię w ramię drużyn oraz determinację i bój do ostatnich sekund Lotnika mógł się podobać. Ostatecznie gospodarzom turnieju nie udało się doprowadzić do rzutów karnych i to Kolejarz zameldował się w finale. Starcie numer dwa półfinału było pojedynkiem dwóch ekstraklasowych klubów, których przygotowanie pod kątem techniki i wariantów taktycznych nie budziło zastrzeżeń. Poziom tego spotkania był naprawdę wysoki, lecz to Sandecja była skuteczniejsza i wbiła rywalom dwie bramki, wobec czego Biała Gwiazda mogła walczyć już tylko o miejsce na podium. 
 
O miejsca V-VIII
Gryf - Iskra 4:0
BAP - Skawinka 12:0

Półfinały
Lotnik - Kolejarz 2:3
Sandecja - Wisła 2:0

Rywalizacja o poszczególne miejsca tradycyjnie poprzedzona została konkursem rzutów karnych, który zwyciężył reprezentant Wisły Kraków. O przedostatnią pozycję podczas Kryspinów Cup powalczyły ekipy, które podzieliły się punktami w fazie grupowej. Trzeba zaznaczyć, iż obie drużyny otrzymały srogą lekcję - Iskra od Kolejarza, zaś Skawinka od Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej. W fazie pucharowej nie ma miejsca na remisy, więc bezbramkowy remis pomiędzy podopiecznymi Andrzeja Wojka i Łukasza Kopyckiego rozstrzygnęły rzuty karne. VII miejsce przypadło skawinianom, którzy z radością podrzucali swojego golkipera po szczęśliwym zakończeniu. W fazie grupowej spotkały się także walczące o piątą pozycję zespoły Gryfu i BAP-u. Na początku turnieju Beskidzka Akademia Piłkarska pokonała pleśnian 3:1, jednak w późniejszym etapie piłkarze Konrada Sendeckiego zagrali na zero z tyłu. Identycznym rezultatem zakończyło się również starcie o najniższe miejsce na podium. Zupełnie bez strachu, po dogłębnej obserwacji i analizie Białej Gwiazdy, do swojego ostatniego meczu tego turnieju podszedł Lotnik Kryspinów. Wiodącą postacią w szeregach gospodarzy był Kacper Łędzki, który podtrzymał formę z poprzednich starć i tym razem dwukrotnie pokonał bramkarza Wisły Kraków. 

Spoglądając jedynie na wygrane Kolejarza ze Skawinką oraz Iskrą można było odnieść wrażenie, że finał, podobnie jak w poprzednim dniu Kryspinów Cup, dostarczy wielu emocji oraz goli. O ile w pierwszym aspekcie zawodnicy nie zawiedli, o tyle gradu bramek w starciu finałowym nie ujrzeliśmy. Dynamiczna i odważna gra ekipy Stanisława Szpyrki zderzyła się ze szlabanem w postaci kolektywu Bartłomieja Damasiewicza, który sprawnie dyrygował swoimi podopiecznymi, dzięki czemu nie zostawiali zbyt wiele przestrzeni szybkim zawodnikom ze Stróż. Napór Kolejarza w pewnym momencie był za bardzo intensywny, wobec czego Piotr Wojtas, a nie jak w poprzednich spotkaniach supersnajper i król strzelców, dał prowadzenie i ostatecznie mistrzowski tytuł drużynie z powiatu nowosądeckiego.

Po końcowym gwizdku wszystkie ekipy oraz najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk organizatorów okazałe puchary, upominki i nagrody, które ufundowali sponsorzy: Kraków Airport, Powiat Krakowski, Urząd Gminy Liszki oraz hurtownia sportowa Kraksport.

Stanisław Szpyrka (Kolejarz): - Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak zaczęliśmy okres zimowy. Prawdę powiedziawszy jest to nasz drugi turniej halowy, podczas którego zajęliśmy pierwsze miejsce. Wcześniej triumfowaliśmy w Jaśle. Jeździmy na takie imprezy po to, by zaprezentować swoją formę i pokazać, że mamy zdolną młodzież. Zazwyczaj trenujemy na zewnątrz, ponieważ mamy ku temu świetne warunki infrastrukturalne. To dobrze, że chłopcy mają kontakt również z halą. Cieszy mnie dobra postawa na tle równie znakomitych drużyn. Musimy pamiętać, iż wciąż są na takim etapie, że uczą się futbolu, jednak w ich głowach pojawia się element rywalizacji. Bilans bramkowy w naszej grupie świadczy o radości piłkarzy z gry w futbol. Podoba mi się to, jak moi podopieczni dostosowują się do przeciwnika i warunków na placu gry. Pokazaliśmy grę ofensywną, lecz wiemy, że to jest zabawa. W Stróżach bardzo dobrze rozwijamy młodych adeptów i byłoby moim błędem, gdybym miał wskazać jednego wyróżniającego się zawodnika. Często bywa tak, że piłkarze mniej wyróżniający się swoją ciężką pracą i charakterem osiągają wyższy poziom niż przewidywano. Chcemy pokazać, że w Stróżach potrafimy szkolić młodzież!

O VII miejsce:
Iskra - Skawinka 0:0 k.0-2

O V miejsce:
Gryf - BAP 0:3

O III miejsce:
Lotnik - Wisła 3:0

Finał:
Kolejarz - Sandecja 1:0
 
Król Strzelców - Karol Niepsuj (Kolejarz)
Król żonglerki - Kacper Łędzki (Lotnik)
Król dryblingu - Konrad Janik (Sandecja)
Król rzutów karnych - Oskar Jańczy (Wisła)
Najlepszy Bramkarz - Adrian Damasiewicz (Sandecja)
Najlepszy Obrońca - Kacper Przetacznik (Kolejarz)
Najbardziej Wartościowy Zawodnik - Kacper Łędzki (Lotnik)
 
Klasyfikacja końcowa:

1. Kolejarz Stróże: Biel Kacper - Góra Piotr, Wojtas Piotr, Przetacznik Kacper, Niepsuj Karol, Puzio Adrian, Gryzik Dariusz, Poręba Franciszek
2. Sandecja Nowy Sącz: Damasiewicz Adrian - Mróz Jakub, Łukaszczyk Franciszek, Jurczyński Dawid, Krawczyk Kasper, Filip Patryk, Zakrzewski Piotr, Mąka Igor, Janik Konrad, Koral Xawier
3. Lotnik Kryspinów: Brąglewicz Stanisław - Orlof Patryk, Buczek Kacper, Białecki Szymon, Łędzki Kacper, Koszycki Jakub, Zemirek Aleks, Mlostek Dawid, Kołodziejczyk Nikodem, Lach Kacper, Musiał Jakub, Kowalik Kamil
4. Wisła Kraków: Romańczuk Franciszek, Jańczy Oskar - Suliński Krzysztof, Tomaszewski Michał, Kołodziej Wiktor, Knapek Szymon, Grodzki Hugo, Warszawski Arkadiusz, Stolarski Miłosz, Bienias Bartłomiej, Rzepka Jakub
5. Beskidzka Akademia Piłkarska: Biros Bartłomiej - Masztafiak Wiktor, Broda Jakub, Gruszczyński Kamil, Gambal Łukasz, Rudkiewicz Cyprian, Krok Łukasz, Broda Dominik
6. UKS Gryf Pleśna: Leśniak Dawid, Adwent Bartłomiej - Broda Aleksander, Sobczyk Radosław, Stefański Krystian, Kłósek Przemysław, Kłósek Mateusz, Szajna Jakub, Ogar Jakub, Zbylut Mateusz, Broda Kacper
7. Skawinka Skawina: Skakłak Marcin, Siefawko Eryk, Stekla Patryk, Jankowski Kamil, Kamecki Dariusz, Brodłowicz Patryk, Bysina Krystian, Stępski Julian, Dźwigał Krystian, Lis Szymon, Jamroży Mateusz, Pietraszek Mateusz
8. LKS Iskra Czułów: Wójcik Filip - Nojek Nikodem, Marchewka Oskar, Zajger Kacper, Płecki Kacper, Pyzik Kacper, Maziarz Wiktor, Kromka Nikodem, Blańda Franciszek, Pawlikowski Wiktor.

Relacja wykonana w ramach usługi:
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (www.futmal.pl/patronat)

Źródło: Przemysław Marczewski

Dodano: 2017-11-22 22:35:26


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
1:6
Płomień II Jerzmanowice
22.05.2018
 

Ekstraklasa

Lech Poznań
0:3 v.o.
Legia Warszawa
20.05.2018
18:00
Górnik Zabrze
2:0
Wisła Kraków
20.05.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Wisła Płock
20.05.2018
18:00
Korona Kielce
0:2
Zagłębie Lubin
20.05.2018
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
2:0
Górnik Łęczna
20.05.2018
17:00

II liga polska

Olimpia Elbląg
0:2
Garbarnia Kraków
20.05.2018
16:00
Gryf Wejherowo
3:1
MKS Kluczbork
20.05.2018
16:00
Błękitni Stargard
0:0
Gwardia Koszalin
20.05.2018
17:00
GKS Jastrzębie
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2018
18:00

III liga (gr. IV)

Karpaty K.
3:0
Wiślanie Jaśkowice
20.05.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
0:1
Stal Rzeszów
20.05.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
2:1
Jutrzenka Giebułtów
20.05.2018
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Dalin Myślenice
20.05.2018
12:00
Clepardia Kraków
:
TS Węgrzce
23.05.2018
18:00
Górnik Wieliczka
:
Orzeł Ryczów
23.05.2018
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

GKS Drwinia
2:0
Barciczanka Barcice
20.05.2018
17:00
Poprad Rytro
0:2
Poprad Muszyna
20.05.2018
16:00
Lubań Maniowy
1:0
Limanovia Limanowa
20.05.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Proszowianka Proszowice
2:0
Bolesław Bukowno
20.05.2018
18:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Zieleńczanka Zielonki
20.05.2018
17:30
Przemsza Klucze
0:2
Spójnia Osiek
20.05.2018
17:00
Piliczanka Pilica
:
Słomniczanka Słomniki
23.05.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
4:1
Wieczysta Kraków
20.05.2018
15:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Świt Krzeszowice
20.05.2018
14:00
Piast Wołowice
0:1
Prokocim Kraków
20.05.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wolni Kłaj
2:3
Pasternik Ochojno
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

LKS Żarki
6:1
Zagórzanka Zagórze
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Okocimski Brzesko
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.05.2018
17:00
Sokół Maszkienice
0:2
Olimpia Kąty
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dunajec Zakliczyn
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
20.05.2018
17:00
Wisła Szczucin
6:0
Łukovia Łukowa
20.05.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
GLKS Gromnik
20.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Skalnik Kamionka Wielka
:
Orkan Szczyrzyc
20.05.2018
18:00
Jarmuta
1:1
Bobowa
20.05.2018
14:00
Płomień Limanowa
2:1
Orkan Raba Wyżna
20.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

Maszycanka Maszyce
2:1
Czarni 03 Grzegorzowice
20.05.2018
17:00
Juvenia Prandocin
3:2
Strażak Goszcza
20.05.2018
17:00
Hutnik II Kraków
6:0
MKS Skała 2004
20.05.2018
16:00
Strażak Goszcza
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.05.2018
18:30
Szreniawa Koszyce
:
LKS Niedźwiedź
23.05.2018
18:30

Klasa A (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
2:3
Wawel Kraków
20.05.2018
17:00
JKS Zelków
3:3
Prądniczanka II Kraków
20.05.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Sportowiec Modlniczka
20.05.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Wisła Czernichów
1:0
Lotnik Kryspinów
20.05.2018
17:00
LKS Libertów
:
Cedronka Wola Radziszowska
20.05.2018
17:00
Armatura Kraków
2:5
Tęcza Piekary
20.05.2018
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:1
Strażak Kokotów
20.05.2018
17:30
Złomex Branice
0:4
LKS Śledziejowice
20.05.2018
17:30
Piast Łapanów
6:6
Piłkarz Podłęże
20.05.2018
18:00
Zryw Szarów
5:1
UKS Sygneczów
20.05.2018
17:00

Klasa A (Myślenice)

LKS Trzebunia
0:4
Dziecanovia Dziekanowice
20.05.2018
12:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Rokita Kornatka
20.05.2018
16:00
Iskra Głogoczów
1:2
Clavia Świątniki Górne
20.05.2018
17:00

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
1:1
Centuria Chechło
20.05.2018
15:30
Leśnik Gorenice
1:7
Pogoń Miechów
20.05.2018
17:00
Hetman Dłużec
7:1
Northstar Miechów
20.05.2018
13:00
Pilica Wierbka
4:1
Trzy Korony Żarnowiec
20.05.2018
17:00
Piliczanka Pilica
3:6
Promień Przeginia
20.05.2018
17:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
0:1
Fablok Chrzanów
20.05.2018
11:00

Klasa B (Kraków I)

Trątnowianka Trątnowice
2:1
Kapitol Racławice
20.05.2018
16:00
Novi Narama
4:1
Agricola Klimontów
20.05.2018
17:00
Sparta Skrzeszowice
1:6
Spartak Wielkanoc
20.05.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

Błękitni II Modlnica
5:2
Tyniec Kraków
20.05.2018
17:00
Orzeł II Bębło
2:2
Potok Więckowice
20.05.2018
17:30
Fitball Szklary
:
Strzelcy Kraków
23.05.2018
18:30

Klasa B (Kraków III)

Wisła II Jeziorzany
4:1
Gwiazda Ściejowice
20.05.2018
17:00
Radziszowianka II
5:1
Rzozovia Rzozów
20.05.2018
17:30
Pychowianka Kraków
:
Iskra Czułów
20.05.2018
18:00
Pozowianka Pozowice
3:1
Piast S.
20.05.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Batory Wola Batorska
23.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
0:2
Cisy Harbutowice
20.05.2018
17:30
Raba II Dobczyce
0:2
Sęp Droginia
20.05.2018
17:00
Iskra Brzączowice
4:2
Cyrhla Krzczonów
20.05.2018
18:00
Karpaty II Siepraw
3:1
Tempo II Rzeszotary
20.05.2018
17:00
Raba II Dobczyce
:
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2018
18:00

Klasa B (Olkusz I)

Spójnia II Osiek
1:2
Pilica Wierbka
20.05.2018
17:00
Błysk Zederman
16:0
Hetman Dłużec
20.05.2018
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
5:1
Trzy Buki Wierzchowisko
20.05.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
2:1
Zryw Przesławice
20.05.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
12:1
Błękitni Falniów
20.05.2018
17:00
Victoria Smroków
4:0
Błyskawica Kolbark
20.05.2018
11:00
Czapla Czaple Male
9:2
Dłubnia Trzyciąż
20.05.2018
11:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
3:3
LKS Polanowice
20.05.2018
17:00
Milenium Radziemice
3:5
Iskra Pałecznica
20.05.2018
17:00

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
0:2
Universum Kraków
20.05.2018
17:00
Universum Kraków
:
Gajowianka II Gaj
23.05.2018
18:00

Klasa C (Wieliczka)

Wiarusy II
5:1
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
20.05.2018
15:00
Contra II
0:3
Górnik II Wieliczka
20.05.2018
17:00
Czarni II Staniątki
7:6
Czarnochowice II
20.05.2018
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.05.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Znicz Pruszków
:
Legia Warszawa
20.05.2018
19:00
Stomil
0:3
Jagiellonia
20.05.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

AS Progres II
3:3
Sokół Słopnice
20.05.2018
16:00
Limanovia Limanowa
3:2
Unia Tarnów
20.05.2018
15:00
Soła Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.05.2018
17:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.05.2018
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia Tarnów
6:1
Dunajec Ostrowsko
20.05.2018
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

AS Progres Kraków
0:0
Cracovia Kraków
20.05.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
0:3
Unia Oświęcim
20.05.2018
15:30
Karol Wadowice
:
Orzeł Myślenice
23.05.2018
18:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Gościbia Sułkowice
0:5
Gdovia Gdów
20.05.2018
11:00
Orzeł Myślenice
2:0
UKS Sygneczów
20.05.2018
12:30

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

Piast Gliwice
2:8
Rekord Bielsko Biała
20.05.2018
18:00
Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00

Futsal Ekstraklasa (gr.spadkowa)

MKF Sole Miasto Wieliczka
1:7
Słoneczny Stok Białystok
20.05.2018
16:00

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy
21.05.2018
18:30

Małopolska Liga Talentów 2007

LUKS Skrzyszów
0:3
Dunajec
20.05.2018
09:00
Sandecja
0:0
Słowik
20.05.2018
09:00
Mineralni Krynica Zdrój
1:2
Górnik L.
20.05.2018
09:00
Wisła K.
2:0
PAPN Kraków
20.05.2018
09:15
Hutnik
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
09:15
Pogoń Kraków
0:5
Cracovia
20.05.2018
09:15
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
09:30
Hutnik
3:1
PAPN Kraków
20.05.2018
09:30
LUKS Skrzyszów
0:3
Cracovia
20.05.2018
09:30
Słowik
0:1
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
09:45
Wisła K.
3:0
Górnik L.
20.05.2018
09:45
Dunajec
2:0
Sandecja
20.05.2018
09:45
Sandecja
2:1
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
10:00
Cracovia
1:1
Dunajec
20.05.2018
10:00
PAPN Kraków
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
10:00
Hutnik
1:0
Wisła K.
20.05.2018
10:15
LUKS Skrzyszów
1:1
Pogoń Kraków
20.05.2018
10:15
Górnik L.
5:0
Słowik
20.05.2018
10:15
Słowik
0:10
Wisła K.
20.05.2018
10:30
Mineralni Krynica Zdrój
0:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
10:30
Górnik L.
1:0
Sandecja
20.05.2018
10:30
Dunajec
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
10:45
Cracovia
5:0
Hutnik
20.05.2018
10:45
PAPN Kraków
2:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
10:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:1
Cracovia
20.05.2018
11:00
LUKS Skrzyszów
1:0
Sandecja
20.05.2018
11:00
PAPN Kraków
1:2
Górnik L.
20.05.2018
11:00
Hutnik
5:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
11:15
Dunajec
5:0
Słowik
20.05.2018
11:15
Wisła K.
2:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
11:15
Słowik
1:4
Hutnik
20.05.2018
11:30
Dunajec
0:0
Wisła K.
20.05.2018
11:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
11:30
Cracovia
7:1
Sandecja
20.05.2018
11:45
Pogoń Kraków
0:3
Górnik L.
20.05.2018
11:45
PAPN Kraków
3:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
11:45
Dunajec
3:0
PAPN Kraków
20.05.2018
12:30
Górnik L.
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
12:30
Słowik
2:0
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
12:30
Mineralni Krynica Zdrój
2:1
Hutnik
20.05.2018
12:45
Pogoń Kraków
0:0
Sandecja
20.05.2018
12:45
Cracovia
0:1
Wisła K.
20.05.2018
12:45
Hutnik
4:2
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
13:00
Wisła K.
5:0
Pogoń Kraków
20.05.2018
13:00
Sandecja
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
13:00
Górnik L.
2:3
Cracovia
20.05.2018
13:15
Mineralni Krynica Zdrój
0:3
Dunajec
20.05.2018
13:15
Słowik
0:6
PAPN Kraków
20.05.2018
13:15
Pogoń Kraków
0:2
Słowik
20.05.2018
13:30
Dunajec
2:1
Górnik L.
20.05.2018
13:30
Cracovia
4:0
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
13:30
PAPN Kraków
2:2
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
13:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:10
Wisła K.
20.05.2018
13:45
Sandecja
0:4
Hutnik
20.05.2018
13:45
Pogoń Kraków
0:6
Dunajec
20.05.2018
14:00
LUKS Skrzyszów
0:4
Wisła K.
20.05.2018
14:00
Górnik L.
1:1
Hutnik
20.05.2018
14:00
Cracovia
7:1
Słowik
20.05.2018
14:15
Sandecja
0:2
PAPN Kraków
20.05.2018
14:15
Mineralni Krynica Zdrój
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.05.2018
14:15
PAPN Kraków
0:1
Cracovia
20.05.2018
14:30
Pogoń Kraków
0:4
Mineralni Krynica Zdrój
20.05.2018
14:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Słowik
20.05.2018
14:30
Sandecja
0:4
Wisła K.
20.05.2018
14:45
Górnik L.
4:1
LUKS Skrzyszów
20.05.2018
14:45
Hutnik
0:5
Dunajec
20.05.2018
14:45

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
:
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
:
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
:
Polplast
24.05.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny