facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Terminarze Kryspinów Cup 2017

Terminarze Kryspinów Cup 2017

Już w najbliższy weekend rozpocznie się coroczny fykl sześciu turniejów halowych Kryspinów Cup w Liszkach. Znamy już niemal komplet uczestników wśród których nie zabraknie takich ekip jak Sandecja Nowy Sącz, Wisła Kraków, Kolejarz Stróże, Cracovia, Okocimski Brzesko, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Ruch Chorzów czy GieKSa Katowice. Emocji jak zwykle na pewno nie zabraknie, niemało będzie też materiałów reporterów Futbol-Małopolska z wszystkich turniejów. Serwis Futmal.pl jak co roku został patronem medialnym imprezy. Poniżej prezentujemy aktualną listę uczestników oraz harmonogramy gier pierwszych czterech turniejów (młodziki, żaki, orliki i skrzaty). Pozostałe dwa (trampkarze, juniorzy młodsi) poznamy niebawem.

UWAGA: ZOSTAŁY DWA OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU KATEGORII JUNIORÓW MŁODSZYCH!

Jeśli chcecie zgłosić swój zespół mailujcie na lks.lotnik@o2.pl.
 
 

-[HARMONOGRAM TURNIEJU MŁODZIKÓW

-[HARMONOGRAM TURNIEJU ORLIKÓW


-[HARMONOGRAM TURNIEJU ŻAKÓW

-[HARMONOGRAM TURNIEJU SKRZATÓW


LISTA UCZESTNIKÓW

 18 XI 2017 r.: turniej ogólnopolski młodzików (roczniki 2005/2006):
1. LKS Lotnik Kryspinów
2. Akademia Mistrzów Cracovia
3. KS Clepardia Kraków
4. MKS Trzebinia
5. Beskidzka Akademia Piłkarska
6. MKP D&R Unia Oświęcim
7. KS Płaszowianka sekcja piłki nożnej
8. Akademia Piłkarska Hutnik Kraków

 19 XI 2017 r.: turniej ogólnopolski orlików (roczniki 2007/2008):
1. Lotnik Kryspinów
2. Skawinka Skawina
3. Beskidzka Akademia Piłkarska
4. LKS Iskra Czułów
5. Akademia Sandecja Nowy Sącz
6. Akademia Piłkarska Wisła Kraków
7. Akademia Kolejarz Stróże
8. Uks Gryf Pleśna

 25 XI 2017 r.: turniej ogólnopolski żaków (roczniki 2009/2010):
1. Lotnik Kryspinów - czerwony
2. Nowohucka Akademia Sportu Wanda Kraków
3. Cracovia Kraków
4. Akademia Piłkarska Orzeł Piaski Wielkie
5. Can Pack Okocimski KS Brzesko
6. Lotnik Kryspinów - niebieski
7. Kaszowianka Kaszów 1973
8. Wolbromska Akademia Piłkarska Młodzi Przebojem Wolbrom
9. AS Progres Kraków
10. Akademia Piłkarska Wisła Kraków

 26 XI 2017 r.: turniej ogólnopolski skrzatów (roczniki 2011/2012):
1. Lotnik Kryspinów - czerwony
2. KS Kolejarz-Prokocim
3. Szkółka piłkarska KS Nadwiślan
4. Akademia Babice
5. J&J KSPN Pogoń Kraków
6. Lotnik Kryspinów - niebieski
7. LKS Wolanka Wola Filipowska
8. Okocimski Brzesko Fan Zone
9. Bronowianka Kraków Rocznik 2011
10. Prądniczanka Kraków

 2 XII 2017 r.: turniej ogólnopolski juniorów młodszych (roczniki 2001/2002 + max. 2 zawodników z rocznika 2000):
1. Lotnik Kryspinów
2. Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS
3. Szkoła Mistrzostwa Sportowego Kraków
4. Akademia Kolejarz Stróże
5. Ruch Chorzów
6. Akademia Piłkarska "Młoda GieKSa" Katowice
7.
8.

 3 XII 2017 r.: turniej ogólnopolski trampkarzy (roczniki 2003/2004):
1. Lotnik Kryspinów
2. MKS Krakus Nowa Huta
3. Górnik Wieliczka
4. AS Progres Kraków
5. KS Dalin Myślenice
6. RKS Garbarnia Kraków
7. LKS Szaflary
8. MKS Cracovia SS,

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2017-11-13 23:18:30


Kryspinów Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:0
Lech Poznań
13.12.2017
18:00
Wisła Płock
2:2
Sandecja Nowy Sącz
13.12.2017
20:30
Cracovia Kraków
1:4
Wisła Kraków
13.12.2017
20:30
Lechia Gdańsk
1:3
Pogoń Szczecin
13.12.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
15.12.2017
20:30
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
15.12.2017
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
:
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

MKF Sole Miasto Wieliczka
3:3
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
FC Toruń
15.12.2017
20:30

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
:
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Dąbski
15.12.2017
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła Kraków
15.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wieczysta Kraków
15.12.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Cracovia Kraków
15.12.2017
20:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
15.12.2017
21:00