facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 11-15 listopada

Futmal w delegacji: 11-15 listopada

Turniej U-20, 11.11.2017
Turniej el. MP w Futsalu U-20 w Bochni, sb.08:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

IV liga (Kraków-Wadowice), 11.11.2017
Clepardia Kraków - Beskid Andrychów, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa A (Chrzanów), 11.11.2017
Start Kamień - UKS Dulowa, sb.13:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

II liga polska, 11.11.2017
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy, sb.13:00
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst, foto)

Klasa A (Wieliczka), 11.11.2017
LKS Śledziejowice - Wieliczanka Wieliczka, sb.13:30 www.futmal.pl/patronat
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Ekstraliga Futsalu Kobiet, 11.11.2017
Słomniczanka Słomniki - ISD AJD Częstochowa, sb.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Kamil Kopciński (tekst), Piotr Kwiecień (foto, video)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 12.11.2017
Beskid Tokarnia - Górnik Wieliczka, nd.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Turniej U-16, 12.11.2017
Turniej el. MP w Futsalu U-16 w Krakowie, nd.13:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Ekstraliga Kobiet, 15.11.2017
AZS UJ Kraków - AZS Biała Podlaska, śr.12:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Krzysztof Porębski (foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-11-09 15:23:31


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:0
Lech Poznań
13.12.2017
18:00
Wisła Płock
2:2
Sandecja Nowy Sącz
13.12.2017
20:30
Cracovia Kraków
1:4
Wisła Kraków
13.12.2017
20:30
Lechia Gdańsk
1:3
Pogoń Szczecin
13.12.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
15.12.2017
20:30
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
15.12.2017
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
:
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

MKF Sole Miasto Wieliczka
3:3
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
FC Toruń
15.12.2017
20:30

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
:
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Dąbski
15.12.2017
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła Kraków
15.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wieczysta Kraków
15.12.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Cracovia Kraków
15.12.2017
20:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
15.12.2017
21:00