facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 11-15 listopada

Futmal w delegacji: 11-15 listopada

Turniej U-20, 11.11.2017
Turniej el. MP w Futsalu U-20 w Bochni, sb.08:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

IV liga (Kraków-Wadowice), 11.11.2017
Clepardia Kraków - Beskid Andrychów, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa A (Chrzanów), 11.11.2017
Start Kamień - UKS Dulowa, sb.13:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

II liga polska, 11.11.2017
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy, sb.13:00
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst, foto)

Klasa A (Wieliczka), 11.11.2017
LKS Śledziejowice - Wieliczanka Wieliczka, sb.13:30 www.futmal.pl/patronat
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Ekstraliga Futsalu Kobiet, 11.11.2017
Słomniczanka Słomniki - ISD AJD Częstochowa, sb.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Kamil Kopciński (tekst), Piotr Kwiecień (foto, video)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 12.11.2017
Beskid Tokarnia - Górnik Wieliczka, nd.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Turniej U-16, 12.11.2017
Turniej el. MP w Futsalu U-16 w Krakowie, nd.13:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Ekstraliga Kobiet, 15.11.2017
AZS UJ Kraków - AZS Biała Podlaska, śr.12:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Krzysztof Porębski (foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-11-09 15:23:31


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
2:0
Górnik Zabrze
22.10.2018
18:00

I liga

GKS Katowice
1:2
Garbarnia Kraków
23.10.2018
17:00
Odra Opole
:
Warta Poznań
24.10.2018
19:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stomil Olsztyn
24.10.2018
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2018
17:00
GKS Jastrzębie
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2018
18:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
24.10.2018
17:00
Odra Opole
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.10.2018
19:00

II liga

Elana Toruń
:
Ruch Chorzów
24.10.2018
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Limanovia Limanowa
24.10.2018
15:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
MKS Alwernia
24.10.2018
19:00

Centralna Liga Juniorów

Escola Varsovia Warszawa
:
Legia Warszawa
24.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
24.10.2018
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
23.10.2018
14:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
24.10.2018
15:00
Górnik Łęczna
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.10.2018
15:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
24.10.2018
15:00
Olimpia Szczecin
:
Mitech Żywiec
24.10.2018
 
Polonia Poznań
:
Czarni Sosnowiec
24.10.2018
 
GKS Katowice
:
AZS PSW Biała Podlaska
24.10.2018