facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zaproszenie na halowe turnieje Silver Cup 2017

Uczniowski Klub Sportowy „Wilga” Kraków oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego Piłki Nożnej w Krakowie uprzejmie zaprasza Wasz Klub na XI cykl  Ogólnopolskiego  Halowego Turnieju  Piłki Nożnej –  SILVER CUP 2017
 
Organizator: UKS „WILGA”Kraków; ul.Strąkowa 3a , 30-410 Kraków
                                         
Współorganizator: Szkoła Mistrzostwa Sportowego Piłki Nożnej; ul.Szablowskiego 1 , 30-127 Kraków
 
Cel: Promocja Gminy Zawoja; Promocja piłki nożnej         
 
Miejsce i Termin: Hala Widowiskowo Sportowa Zawoja-Centrum
                   
25 - 26  Listopad 2017               - rocznik 2006
25 - 26  Listopad 2017               - rocznik 2007
   2  - 3   Grudzień 2017               - rocznik 2008
   2  - 3   Grudzień 2017               - rocznik 2009
          Gry eliminacyjne   - sobota      10.00 - 18.30
          Gry eliminacyjne i Finały  - niedziela    8.00  - 14.00
 
Sponsor Generalny: Dom Wczasowy „Silver”; 
                                                   
Patronat Sportowy: SMS Kraków
 
Uczestnicy: Przewidziany udział 12 drużyn (w każdej kategorii)
(każdy uczestnik musi posiadać ważne badania lekarskie oraz dokument tożsamości)
                                    
Warunki  techniczne: Boisko 44 x 26 , bramki  5 x 2; 4+ bramkarz (rocznik 2009 – 5+ bramkarz)
                   (max. 15 zawodników !)
 
System gry: W grupach (3 grupy po 4 zespoły) „każdy z  każdym”, w finałach system mieszany
 
Czas gry: 16 minut bez przerwy, każda drużyna rozegra 7 spotkań
 
Nagrody: Najlepsze drużyny otrzymają puchar, dyplom, 3 najlepsze drużyny medale (przewidziane dla: 15 zawodników), upominki, nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników
 
Zakwaterowanie i wyżywienie: Dom Wczasowy „Silver” – Zawoja 1185, (500 metrów od hali)
     
Organizator nie ubezpiecza uczestników  od nieszczęśliwych wypadków!
 
                  Zgłoszenia i informacje:     
                    e-mail: silvercup2018@gmail.com
 

 

 

Źródło: pg

Dodano: 2017-11-06 09:18:56


silver cup 

Komentarze


I liga

Garbarnia Kraków
:
Warta Poznań
17.11.2018
12:45
Stomil Olsztyn
:
Bytovia Bytów
17.11.2018
16:00
Chrobry Głogów
:
GKS Tychy
17.11.2018
16:00
GKS Jastrzębie
:
Raków Częstochowa
17.11.2018
17:00

II liga

Resovia Rzeszów
:
Stal Stalowa Wola
17.11.2018
13:00
Widzew Łódź
:
Rozwój Katowice
17.11.2018
19:10
ROW Rybnik
:
Gryf Wejherowo
17.11.2018
13:00
Radomiak Radom
:
Ruch Chorzów
17.11.2018
13:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
17.11.2018
17:00
Elana Toruń
:
Znicz Pruszków
17.11.2018
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
GKS Bełchatów
17.11.2018
13:00
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
17.11.2018
13:30

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Stal Rzeszów
17.11.2018
13:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Motor Lublin
17.11.2018
13:00
Avia Świdnik
:
Sokół Sieniawa
17.11.2018
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.11.2018
13:00
Soła Oświęcim
:
Hutnik Kraków
17.11.2018
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Kraśnik
17.11.2018
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
17.11.2018
13:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
17.11.2018
13:30

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
:
Gajowianka Gaj
17.11.2018
13:30

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
:
Hetman Dłużec
17.11.2018
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
SPRiN Regulice
17.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Kmita II Zabierzów
17.11.2018
13:30

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
17.11.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
17.11.2018
12:00
GKS Bełchatów
:
Korona Kielce
17.11.2018
12:00
Legia Warszawa
:
Motor Lublin
17.11.2018
14:00
Arka G.
:
Escola Varsovia Warszawa
17.11.2018
13:00
Jagiellonia
:
Lech Poznań
17.11.2018
13:30
Ruch Chorzów
:
Górnik Zabrze
17.11.2018
12:30

III liga małopolska kobiet

Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
14.11.2018
18:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.11.2018
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
16.11.2018
19:30
Clepardia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
16.11.2018
19:30
Prokocim Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
16.11.2018
20:30
Dąbski
:
Wisła Kraków
16.11.2018
20:30
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
16.11.2018
21:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
16.11.2018
21:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
17.11.2018
17:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
17.11.2018
19:00