facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zaproszenie na halowe turnieje Silver Cup 2017

Uczniowski Klub Sportowy „Wilga” Kraków oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego Piłki Nożnej w Krakowie uprzejmie zaprasza Wasz Klub na XI cykl  Ogólnopolskiego  Halowego Turnieju  Piłki Nożnej –  SILVER CUP 2017
 
Organizator: UKS „WILGA”Kraków; ul.Strąkowa 3a , 30-410 Kraków
                                         
Współorganizator: Szkoła Mistrzostwa Sportowego Piłki Nożnej; ul.Szablowskiego 1 , 30-127 Kraków
 
Cel: Promocja Gminy Zawoja; Promocja piłki nożnej         
 
Miejsce i Termin: Hala Widowiskowo Sportowa Zawoja-Centrum
                   
25 - 26  Listopad 2017               - rocznik 2006
25 - 26  Listopad 2017               - rocznik 2007
   2  - 3   Grudzień 2017               - rocznik 2008
   2  - 3   Grudzień 2017               - rocznik 2009
          Gry eliminacyjne   - sobota      10.00 - 18.30
          Gry eliminacyjne i Finały  - niedziela    8.00  - 14.00
 
Sponsor Generalny: Dom Wczasowy „Silver”; 
                                                   
Patronat Sportowy: SMS Kraków
 
Uczestnicy: Przewidziany udział 12 drużyn (w każdej kategorii)
(każdy uczestnik musi posiadać ważne badania lekarskie oraz dokument tożsamości)
                                    
Warunki  techniczne: Boisko 44 x 26 , bramki  5 x 2; 4+ bramkarz (rocznik 2009 – 5+ bramkarz)
                   (max. 15 zawodników !)
 
System gry: W grupach (3 grupy po 4 zespoły) „każdy z  każdym”, w finałach system mieszany
 
Czas gry: 16 minut bez przerwy, każda drużyna rozegra 7 spotkań
 
Nagrody: Najlepsze drużyny otrzymają puchar, dyplom, 3 najlepsze drużyny medale (przewidziane dla: 15 zawodników), upominki, nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników
 
Zakwaterowanie i wyżywienie: Dom Wczasowy „Silver” – Zawoja 1185, (500 metrów od hali)
     
Organizator nie ubezpiecza uczestników  od nieszczęśliwych wypadków!
 
                  Zgłoszenia i informacje:     
                    e-mail: silvercup2018@gmail.com
 

 

 

Źródło: pg

Dodano: 2017-11-06 09:18:56


silver cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
20.08.2018
18:00

I liga

ŁKS Łódź
:
Stal Mielec
22.08.2018
17:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Warta Poznań
22.08.2018
18:00
GKS Tychy
:
Garbarnia Kraków
22.08.2018
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Bytovia Bytów
22.08.2018
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Stomil Olsztyn
22.08.2018
19:10
GKS Jastrzębie
:
Chrobry Głogów
22.08.2018
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Odra Opole
22.08.2018
20:00
Raków Częstochowa
:
GKS Katowice
22.08.2018
20:00
Wigry Suwałki
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.08.2018
 

II liga

Resovia Rzeszów
:
Elana Toruń
22.08.2018
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Pogoń Siedlce
22.08.2018
17:00
Rozwój Katowice
:
Radomiak Radom
22.08.2018
17:00
ROW Rybnik
:
Widzew Łódź
22.08.2018
17:00
Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
22.08.2018
18:00
Górnik Łęczna
:
GKS Bełchatów
22.08.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
:
Ruch Chorzów
22.08.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
Skra Bełchatów
22.08.2018
19:45
Znicz Pruszków
:
Siarka Tarnobrzeg
22.08.2018
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Przebój Wolbrom
22.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

KS US Śmigno
:
GLKS Gromnik
22.08.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
LUKS Skrzyszów
22.08.2018
17:00
Pogórze
:
Ciężkowianka Ciężkowice
22.08.2018
17:00
Polan Żabno
:
Zorza Zaczarnie
22.08.2018
17:30
Tuchovia Tuchów
:
Dunajec Zbylitowska Góra
22.08.2018
18:00
Wisła Szczucin
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.08.2018
18:00
Olimpia Wojnicz
:
Metal Tarnów
22.08.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Jarmuta
24.08.2018
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Złomex Branice
22.08.2018
18:00
Zieloni Niegowić
:
Contra Sułków
22.08.2018
18:00
Czarnochowice
:
Wolni Kłaj
22.08.2018
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wilga Koźmice Wielkie
22.08.2018
18:00
Piast Łapanów
:
Wieliczanka Wieliczka
22.08.2018
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Strażak Kokotów
22.08.2018
18:00

Klasa A (Chrzanów)

SPRiN Regulice
:
Tęcza Tenczynek
22.08.2018
18:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Ciężkowianka Ciężkowice
22.08.2018
18:00
Promyk Bolęcin
:
MKS Libiąż
22.08.2018
18:00
Victoria Zalas
:
Korona Lgota
22.08.2018
18:00
Błyskawica Myślachowice
:
Start Kamień
22.08.2018
18:00
Fablok Chrzanów
:
Wisła Jankowice
22.08.2018
18:00
Zagórzanka Zagórze
:
UKS Dulowa
22.08.2018
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Wiarusy II
22.08.2018
18:00

Centralna Liga Juniorów

Lech Poznań
:
Jagiellonia
21.08.2018
11:00
Zagłębie Lubin
:
Śląsk Wrocław
22.08.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
21.08.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
22.08.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Górnik Wieliczka
22.08.2018
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podgórze Kraków
:
Tarnovia Tarnów
22.08.2018
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.08.2018
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Victoria Jaworzno
22.08.2018
16:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
:
Hutnik Kraków
22.08.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Dunajec Nowy Sącz
22.08.2018
17:30