facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 4-7 listopada

Futmal w delegacji: 4-7 listopada

IV liga (Kraków-Wadowice), 04.11.2017
TS Węgrzce - Dalin Myślenice, sb.11:00
reporter: Wojciech Tracz (foto, video)


I liga polska kobiet, 04.11.2017
Wanda Kraków - GKS Katowice, sb.11:00
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 04.11.2017
Bronowianka Kraków - Świt Krzeszowice, sb.14:00
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst)

Lotto Ekstraklasa, 04.11.2017
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz, sb.18:00
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto), Dariusz Grochal (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 05.11.2017
Orzeł Iwanowice - Spójnia Osiek, nd.11:00
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

Ekstraliga Kobiet, 05.11.2017
AZS UJ Kraków - Czwórka Radom, nd.13:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Przemysław Marczewski (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa B (Kraków I), 05.11.2017
Orzeł II Iwanowice - Spartak Wielkanoc, nd.13:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 05.11.2017
Pcimianka Pcim - Hutnik Kraków, nd.13:30
reporterzy: Wojciech Tracz, Dariusz Grochal (foto, video)


IV liga (Kraków-Wadowice), 05.11.2017
Wiślanka Grabie - Clepardia Kraków, nd.13:30
reporterzy: Agata Murzańska i Adam Murzański (foto, video)

Małopolska Liga Juniorów Młodszych, 05.11.2017
Profi Zielonki - Hutnik Kraków, nd.13:30
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 07.11.2017
Orzeł Myślenice - Górnik Wieliczka, wt.14:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-11-03 10:26:37


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:0
Lech Poznań
13.12.2017
18:00
Wisła Płock
2:2
Sandecja Nowy Sącz
13.12.2017
20:30
Cracovia Kraków
1:4
Wisła Kraków
13.12.2017
20:30
Lechia Gdańsk
1:3
Pogoń Szczecin
13.12.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
15.12.2017
20:30
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
15.12.2017
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
:
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

MKF Sole Miasto Wieliczka
3:3
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
FC Toruń
15.12.2017
20:30

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
:
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Dąbski
15.12.2017
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła Kraków
15.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wieczysta Kraków
15.12.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Cracovia Kraków
15.12.2017
20:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
15.12.2017
21:00