facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 4-7 listopada

Futmal w delegacji: 4-7 listopada

IV liga (Kraków-Wadowice), 04.11.2017
TS Węgrzce - Dalin Myślenice, sb.11:00
reporter: Wojciech Tracz (foto, video)


I liga polska kobiet, 04.11.2017
Wanda Kraków - GKS Katowice, sb.11:00
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 04.11.2017
Bronowianka Kraków - Świt Krzeszowice, sb.14:00
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst)

Lotto Ekstraklasa, 04.11.2017
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz, sb.18:00
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto), Dariusz Grochal (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 05.11.2017
Orzeł Iwanowice - Spójnia Osiek, nd.11:00
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

Ekstraliga Kobiet, 05.11.2017
AZS UJ Kraków - Czwórka Radom, nd.13:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Przemysław Marczewski (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa B (Kraków I), 05.11.2017
Orzeł II Iwanowice - Spartak Wielkanoc, nd.13:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 05.11.2017
Pcimianka Pcim - Hutnik Kraków, nd.13:30
reporterzy: Wojciech Tracz, Dariusz Grochal (foto, video)


IV liga (Kraków-Wadowice), 05.11.2017
Wiślanka Grabie - Clepardia Kraków, nd.13:30
reporterzy: Agata Murzańska i Adam Murzański (foto, video)

Małopolska Liga Juniorów Młodszych, 05.11.2017
Profi Zielonki - Hutnik Kraków, nd.13:30
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 07.11.2017
Orzeł Myślenice - Górnik Wieliczka, wt.14:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-11-03 10:26:37


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
2:0
Górnik Zabrze
22.10.2018
18:00

I liga

GKS Katowice
1:2
Garbarnia Kraków
23.10.2018
17:00
Odra Opole
:
Warta Poznań
24.10.2018
19:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stomil Olsztyn
24.10.2018
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2018
17:00
GKS Jastrzębie
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2018
18:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
24.10.2018
17:00
Odra Opole
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.10.2018
19:00

II liga

Elana Toruń
:
Ruch Chorzów
24.10.2018
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Limanovia Limanowa
24.10.2018
15:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
MKS Alwernia
24.10.2018
19:00

Centralna Liga Juniorów

Escola Varsovia Warszawa
:
Legia Warszawa
24.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
24.10.2018
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
23.10.2018
14:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
24.10.2018
15:00
Górnik Łęczna
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.10.2018
15:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
24.10.2018
15:00
Olimpia Szczecin
:
Mitech Żywiec
24.10.2018
 
Polonia Poznań
:
Czarni Sosnowiec
24.10.2018
 
GKS Katowice
:
AZS PSW Biała Podlaska
24.10.2018