facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

2L: Garbarnia - Znicz 0:1 (video)

2L: Garbarnia - Znicz 0:1 (video)

II liga polska, 14.10.2017
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 0:1 (0:0)
Machalski 89

Sędziowali: Mateusz Bielawski oraz Sebastian Szczotka i Robert Reguła.
Żółte kartki: Michał Mistrzyk, Marcin Siedlarz, Dariusz Łukasik - Daniel Dybiec, Marcin Smoliński, Maciej Machalski.
Garbarnia: Aleksander Kozioł - Michał Mistrzyk, Dariusz Łukasik, Arkadiusz Garzeł, Damian Nieśmiałowski - Michał Kitliński (76 Serhii Krykun), Karol Kostrubała, Łukasz Pietras, Szymon Kiebzak (64 Filip Wójcik) - Patryk Serafin (86 Mateusz Ciesielski), Marcin Siedlarz   (81 Wojciech Wojcieszyński).
Znicz: Piotr Misztal - Daniel Dybiec, Mateusz Długołęcki, Maciej Machalski, Marcin Smoliński (64 Kamil Włodyka), Patryk Kubicki (64 Mateusz Stryjewski), Rafał Włodarczyk, Konrad Budek, Bartłomiej Faliszewski (90+2 Michał Michalak), Karol Podliński (78 Eryk Sobków) Paweł Tarnowski.








 

 

Źródło: garbarnia.krakow.pl

Dodano: 2017-10-19 10:24:59


Zobacz też: II liga polska

Garbarnia  Znicz Pruszków 

Komentarze


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
2:0
Górnik Zabrze
22.10.2018
18:00

I liga

GKS Katowice
1:2
Garbarnia Kraków
23.10.2018
17:00
Odra Opole
:
Warta Poznań
24.10.2018
19:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stomil Olsztyn
24.10.2018
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2018
17:00
GKS Jastrzębie
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2018
18:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
24.10.2018
17:00
Odra Opole
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.10.2018
19:00

II liga

Elana Toruń
:
Ruch Chorzów
24.10.2018
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Limanovia Limanowa
24.10.2018
15:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
MKS Alwernia
24.10.2018
19:00

Centralna Liga Juniorów

Escola Varsovia Warszawa
:
Legia Warszawa
24.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
24.10.2018
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
23.10.2018
14:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
24.10.2018
15:00
Górnik Łęczna
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.10.2018
15:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
24.10.2018
15:00
Olimpia Szczecin
:
Mitech Żywiec
24.10.2018
 
Polonia Poznań
:
Czarni Sosnowiec
24.10.2018
 
GKS Katowice
:
AZS PSW Biała Podlaska
24.10.2018