KO: Bolesław zdobywca! (video/foto)

Orzeł Iwanowice z pozycji lidera podejmował drużynę z Bukowna. Jak to zwykle bywa rywal motywuje się na takie spotkanie ze zdwojoną siłą. Już w czwartej minucie meczu idealnie dla gości otworzyło się to spotkanie. Po błędzie obrońców z Iwanowic zawodnik przyjezdnych Czech sprytnym strzałem pokonał Miśkiewicza. Szybko zdobyta bramka napędziła gości do dalszych ataków, natomiast Orłowi trochę podcięło to skrzydła. Pięć minut później brak komunikacji obrońców gospodarzy wykorzystał Kulawik, który po prostopadłym podaniu Kubańskiego zdobył drugą bramkę dla Bolesławia Bukowno. Szybka utrata drugiej bramki spowodowała jeszcze większy niepokój w drużynie Orła. Goście niesieni euforią przejęli inicjatywę na boisku i wszelkie próby gospodarzy były rozbijane w środku pola. Drużyna z Iwanowic niczym nie przypominała tej z zeszłotygodniowego meczu z Grębałowianką, a i ławka rezerwowych nie należała do okazałych w porównaniu nawet do niepełnej ławki gości. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 0-2 na korzyść zawodników z Bukowna, a Orzeł nie zdążył nawet złapać rytmu meczowego.

Druga odsłona spotkania wyglądała bardzo podobnie i to goście dominowali na murawie. Wymuszone szybko dwie (jedyne) zmiany w zespole z Iwanowic trochę związało ręce trenerowi Bojko. W 76 minucie po raz trzeci obrona Orła został zaskoczona i po dośrodkowaniu Czecha piłka trafiła pod nogę Pietraszewskiego, a ten nie dał szans Miśkiewiczowi lokując piłkę w siatce Orła. Po zdobyciu trzeciej bramki było wielce prawdopodobne, że Orzeł już nie podniesie się w tym meczu. Dwie minuty po stracie bramki gospodarze egzekwowali rzut wolny. Piłkę ustawił Solecki i ładnym strzałem w okienko pokonał bramkarza gości. Było to trafienie na otarcie łez, gdyż już do końca meczu wynik nie uległ zmianie, a zasłużone zwycięstwo z liderem na jego terenie na pewno smakowało drużynie Bolesława Bukowno w jeszcze bardziej.