3L: Porażka Wiślan w Lublinie! (video)

11. kolejki III ligi nie będą dobrze wspominali piłkarze Wiślan, przegrali oni na wyjeździe z drużyną Motoru Lublin 0:3. Wynik już w 1. min otworzył Paweł Kaczmarek, goście nie pozostawali dłużni i niedługo potem zagrozili bramce Motoru groźnym strzałem z rzutu wolnego Marcina Wcisło, jednak piłkę zdołał zatrzymać bramkarz gospodarzy Paweł Socha. Gospodarze stwarzali sobie wiele dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku, ale ono nastąpiło dopiero w 42. min spotkania za sprawą Kamila Oziemczuka. W drugiej połowie mimo wielu okazji piłkarze Motoru tylko raz znaleźli drogę do bramki strzeżonej przez Sebastiana Ropka. W 71. minucie meczu  piłkę w siatce umieścił Dawid Dzięgielewski. Mimo wielu prób piłkarzom Wiślan nie udało się zdobyć bramki, albo zawodziła skuteczność, albo świetnie spisywał się bramkarz Motoru.