A: Górki wygrywają trzeci raz z rzędu (foto)

Pierwsze minuty meczu jedenastej kolejki pomiędzy Górkami, a Skalnikiem były dosyć wyrównane. Wynik dopiero w 26. minucie otworzył Zięba. Chwilę później było już 2:0, a prowadzenie podwyższył Biela. Szczęście gospodarzy nie trwało zbyt długo, ponieważ niespełna trzy minuty później, goście doprowadzili do remisu za sprawą trafień Zapały i Młynarczyka. Drugą połowę nieco lepiej rozpoczęli przyjezdni, którzy pierwszy raz w tym meczu wyszli na prowadzenie. Górki widząc, że mecz oddala się spod ich kontroli momentalnie wyrównali za sprawą gola Pietrzyka. Dla Mateusza nie były to jedyne trafienia, gdyż w samej końcówce zdobył kolejne dwie bramki, kompletując klasycznego hat-tricka. Goście do końca wierzyli jeszcze w remis, jednak nie pomogła im nawet bramka z doliczonego czasu gry. Ostatecznym rezultatem spotkania było zwycięstwo gospodarzy 5:4.

Z pełnego emocji spotkania, z bardzo nerwową końcówką, zwycięsko wyszli gospodarze, którzy tym samym triumfowali trzeci raz z rzędu. Myśleniczanie utrzymują tym samym siódmą pozycję w tabeli z dorobkiem aż 18 punktów. W najbliższy tydzień czeka ich wyjazd do Kornatki, na spotkanie z czwartą Rokitą.