facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zapowiedź XVII Derbów Krwiodawców w Proszowicach

Zapowiedź XVII Derbów Krwiodawców w Proszowicach

Zarząd Pierwszego Klubu Honorowych Dawców Krwi Cracovia Pasy informuje o   XVII meczu derbowym krwiodawców Cracovii i Wisły  na stadionie miejskim w Proszowicach w dniu 14 października 2017 r. o godz. 14. Temu wydarzeniu będzie towarzyszyła w poniedziałek na Placu Szczepańskim  w Krakowie Akcja Krwiodawstwa  w godz. 11-15, a krew będzie  pobierana w ambulansie RCKiK Kraków.

Po Wielkich Derbach Krwiodawców Krakowa w Proszowicach odbędzie się w Krakowie o godz. 19 spotkanie uczestników meczu w klubie Prestige, którego właściciel Arkadiusz Michaluk zaprasza na gratisowe piwo uczestników meczu. Przed meczem odegrane zostaną hymny Cracovii i Wisły. Mecz 2 x 45 min. będą sędziowali Wojciech Łężniak i Stanisław Sobór. Mecz rozpoczną  kopnięciem piłki burmistrz Proszowic Grzegorz Cichy i prezes krwiodawców Cracovii Andrzej Tychoniak. Drużyny w meczu derbowym będą rywalizowały o puchar przechodni "Kropla Krwi" ufundowany  przez prezesa klubu HDK Cracovia Pasy Andrzeja  Tychoniaka.

Puchar został zaprojektowany przez krwiodawcę Cracovii Andrzeja Kaszę , a wykonany przez artystę z Krosna Witolda Śliwińskiego / firma Decor/.

Puchar dla zwycięzców  ufundowali:

- Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Bogusław Kośmider

- Burmistrz Gminy i Miasta Proszowice Grzegorz Cichy

- Puchary równorzędne dla obydwu zespołów ufundował Marszałek Województwa  Małopolskiego Jacek Krupa

- Puchar Prezesa MZPN Ryszarda Niemca.

-  Puchar Fair Play własciciel klubu Prestige Arkadiusz Michaluk

Statuetki otrzymają najlepsi zawodnicy krwiodawców Cracovii  i krwiodawców Wisły  oraz sędziowie tego bezkrwawego pojedynku. Wszyscy uczestnicy otrzymają  pamiątkowe dylomy. Puchary , statuetki i dylomy  będzie wręczał prezes krwiodawców Cracovii Andrzej Tychoniak z burmistrzem Grzegorzem Cichym oraz Norbert Kaczmarek.

 

 

Źródło: at

Dodano: 2017-10-10 12:21:02


Komentarze