facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

4L: Jutrzenka - Węgrzce 4:1 (foto/video)

4L: Jutrzenka - Węgrzce 4:1 (foto/video)

IV Liga Kraków-Wadowice 30-09-2017 r g.15:00 Stadion Jutrzenki w Giebułtowie
Jutrzenka Giebułtów - TS Węgrzce 4:1 (1:0)
Balawender 18,53, Baranowski 53, Stec 90'+4 - Kubiak 58
 
Sędziował: Mateusz Brzuchacz Asystenci: Szymon Wiśniowski i Mateusz Kapustka
Żółte kartki: Zieliński, Arian - Śniaź, Moskal, Kubiak, Janur, Gala, Chuchro, Chlebowski
 
Jutrzenka: Iliński - Arian, Zieliński, Romuzga (73 Ciastoń), Niedźwiedź, Tabak, Kaczor, Stec, Ślaski (46 Baranowski), Balawender, Kawa (62 Bizoń)
Węgrzce: Wałach - Chuchro, Czernecki, Moskal, Janur, Zasadni (63 Witko), Tracz (83 Chlebowski), Śniaź (85 Dyląg), Białkowski, Gala, Kubiak

 

 

 
FOTOGALERIA WOJCIECHA TRACZA CZ.1

FOTOGALERIA WOJCIECHA TRACZA CZ.2


Relacja filmowa WUTE TV


Materiał dodatkowy "Wokół meczu"





Źródło: wojciech tracz

Dodano: 2017-10-06 00:18:02


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Jutrzenka  Węgrzce 

Komentarze


Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
3:2
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
3:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
6:2
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
4:1
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
0:9
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
4:3
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
3:3
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Jordan Sum Zakliczyn
23.06.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
1:3
Iskra Brzączowice
23.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
5:3
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
:
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
:
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
24.06.2018
17:00

I liga oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
25.06.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.06.2018
19:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.06.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
25.06.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny