facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 7/8.10.2017

Futmal w delegacji: 7/8.10.2017

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 07.10.2017
Górnik Wieliczka - Gdovia Gdów, sb.14:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

III liga, 07.10.2017
Karpaty Krosno - Soła Oświęcim, sb.15:00
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto)

Klasa A (Chrzanów), 07.10.2017
Start Kamień - Fablok Chrzanów, sb.16:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

Turniej rocznika U-9 i U-10, 07-08.10.2017
Hutnik Cup 2017, sb-nd
reporter: Wojciech Tracz (foto/video)

Ekstraliga Kobiet, 08.10.2017
AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin, nd.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Przemysław Marczewski (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 08.10.2017
Orzeł Iwanowice - Bolesław Bukowno, nd.15:00 
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków III), 08.10.2017
Węgrzcanka Węgrzce Wlk - Radziszowianka Radziszów, nd.15:00
reporter: Mariusz Mielcarz (tekst, foto, livescore)

IV liga (Kraków-Wadowice), 08.10.2017
TS Węgrzce - Iskra Klecza Dolna, nd.15:30
reporter: Wojciech Tracz (foto, video)


Lista delegacji aktualizowana do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-10-05 10:19:22


Futmal w delegacji 

Komentarze


Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
3:2
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
3:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
6:2
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
4:1
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
0:9
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
4:3
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
3:3
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Jordan Sum Zakliczyn
23.06.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
1:3
Iskra Brzączowice
23.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
5:3
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
:
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
:
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
24.06.2018
17:00

I liga oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
25.06.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.06.2018
19:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.06.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
25.06.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny