facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 7/8.10.2017

Futmal w delegacji: 7/8.10.2017

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 07.10.2017
Górnik Wieliczka - Gdovia Gdów, sb.14:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

III liga, 07.10.2017
Karpaty Krosno - Soła Oświęcim, sb.15:00
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto)

Klasa A (Chrzanów), 07.10.2017
Start Kamień - Fablok Chrzanów, sb.16:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

Turniej rocznika U-9 i U-10, 07-08.10.2017
Hutnik Cup 2017, sb-nd
reporter: Wojciech Tracz (foto/video)

Ekstraliga Kobiet, 08.10.2017
AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin, nd.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Przemysław Marczewski (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 08.10.2017
Orzeł Iwanowice - Bolesław Bukowno, nd.15:00 
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków III), 08.10.2017
Węgrzcanka Węgrzce Wlk - Radziszowianka Radziszów, nd.15:00
reporter: Mariusz Mielcarz (tekst, foto, livescore)

IV liga (Kraków-Wadowice), 08.10.2017
TS Węgrzce - Iskra Klecza Dolna, nd.15:30
reporter: Wojciech Tracz (foto, video)


Lista delegacji aktualizowana do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-10-05 10:19:22


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Legia Warszawa
12.12.2017
18:00
Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
12.12.2017
20:30
Jagiellonia Białystok
5:1
Korona Kielce
12.12.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Śląsk Wrocław
12.12.2017
20:30
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
13.12.2017
18:00
Wisła Płock
:
Sandecja Nowy Sącz
13.12.2017
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
13.12.2017
20:30
Lechia Gdańsk
:
Pogoń Szczecin
13.12.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
15.12.2017
20:30
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
15.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
FC Toruń
15.12.2017
20:30

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Jedynka Krzeszowice
0:12
AZS UP Kraków
12.12.2017
20:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Jedynka Krzeszowice
12.12.2017
20:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Dąbski
15.12.2017
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła Kraków
15.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wieczysta Kraków
15.12.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Cracovia Kraków
15.12.2017
20:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
15.12.2017
21:00