B: Novi polegli w Iwanowicach (foto)

Wysokie zwycięstwo 5-1 odniosły rezerwy Orła Iwanowice w pojedynku z zespołem Novi Narama. Zwłaszcza w pierwszej polowie tego meczu widać było bezwzględną dominację w grze miejscowych, którzy na niewiele pozwalali gościom. Już w 10 min Witaszyk mógł, a nawet powinien zdobyć bramkę po podaniu Pawła Góralczyka, jednak w idealnej pozycji przestrzelił. W 12 min w/w w pełni się zrehabilitował dogrywając do Rojka, który otworzył wynik meczu. W 24 min dwukrotnie uderzał Nawrocki, ale raz był górą Dzięgiel, a drugi raz z linii piłkę wybił obrońca. W 34 min Wiewióra broni strzał Szydły, po chwili z rogu Bogacz głową strzela ponad celem. Feralny dla gości okazał się okres między 40 a 49 min, kiedy stracili oni aż 4 bramki i było w zasadzie po zawodach.W 40 min zza szesnastki uderzał Nawrocki, Dzięgiel wybił piłkę, a Rojek z bliska dopełnił formalności. Po faulu na Witaszyku, Adamek w 45 min z karnego, podwyższył na 3-0, jeszcze przed przerwą Nawrocki wyłuskał futbolówkę spod nóg obrońcy i zdobył kolejnego gola. Po przerwie w 49 min, najlepiej w polu karnym zachował się Witaszyk i po raz piąty pokonał Dzięgiela. W dalszej częsci meczu tempo wyraźnie spadło, Orzeł miał jeszcze swoje okazje m.in. dwa razy Ziarko, ale to goście zaliczyli w 72 min trafienie honorowe, wprawdzie dwukrotnie Wiewióra kapitalnie bronił strzały rywali, ale wobec dobitki Nurka był już bezradny. Wynik 5-1 w pełni odzwierciedla przebieg wydarzeń na boisku.