facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

4L: Hutnik liderem (foto)

4L: Hutnik liderem (foto)

IV liga (małopolsko-świętokrzyska), 01.10.2017
Hutnik Kraków – Orzeł Piaski Wielkie 4:1 (2:0)
Świątek 16, Sobala 40, Kotwica 78, Pachowicz 90+1  - Kozieł 52k

Sędziował: Dawid Pokwiczał
Żółte kartki: Sobala – A. Wiśniewski
Widzów: 400

Hutnik: Siwiecki – Makuch (88 Barnaś), Jaklik, Bienias, Byrski – Król (60 Kotwica), Kędziora (85 Radwanek), Gawęcki, Świątek, Antoniak (46 Sargsyan) – Sobala (70 Pachowicz)
Orzeł: D. Wiśniewski – Kapera, Wolak, Lepiarz (46 Studnicki),  Szaroń (83 Sawczuk) – Bruzda, Wajda, Stasik, A. Wiśniewski, Szczytyński (46 Śliski) – Kozieł

Dzięki niedzielnemu zwycięstwu nad Orłem, Hutnik wskoczył na pozycję lidera. Co prawda drugi w tabeli Dalin Myślenic, ma do rozegrania jeden zaległy mecz. Spotkanie Górnika Wieliczka z Dalinem zostało przełożone na 8 listopada, więc jeżeli piłkarze z Nowej Huty utrzymają dotychczasową formę, mogą na dobre zadomowić się na pierwszej pozycji. Tym bardziej, że w klubie panuje dobra atmosfera a Hutnik jest głównym kandydatem do awansu.
Podopieczni Leszka Janiczaka, po raz kolejny udowodnili, że niektóre zespoły są dla Hutnika tylko tłem. Co prawda Orzeł grał niezwykle ambitnie, ale przewaga Hutnika na boisku była ogromna.

Wynik strzałem z rzutu wolnego otworzył Świątek. Popularny Święty tym trafieniem zdobył 99 bramkę w barwach nowohuckiego klubu. Już w tym meczu mógł świętować  setne trafienie, ale nie wykorzystał podyktowanej w drugiej połowie jedenastki. Pięć minut przed zejściem do szatni, wynik na 2:0 dla gospodarzy, podwyższył Sobala.
Po zmianie stron, kontaktową bramkę dla Orła zdobył Kozieł, który pewnie wykorzystał rzut karny.
Chwilę później rzutu karnego nie wykorzystał wspomniany już Świątek. Hutnik potwierdził jednak swoją dominację na boisku. W 78 minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Kotwica. Już w doliczonym czasie gry, wynik zawodów ustalił Pachowicz.

 

 

Źródło: Dariusz Grochal

Dodano: 2017-10-02 12:30:58


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie  Hutnik Kraków 

Komentarze


Myślenicka Liga Firm

Polplast
3:1
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
4:2
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
1:6
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
4:2
Euforia
20.09.2018
21:00

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
:
Wisła Kraków
21.09.2018
18:00
Arka Gdynia
:
Lech Poznań
21.09.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Legia Warszawa
22.09.2018
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
22.09.2018
15:30
Lechia Gdańsk
:
Zagłębie Lubin
22.09.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Piast Gliwice
23.09.2018
15:30
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
23.09.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
2:2
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:3
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
2:1
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
2:3
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
0:0
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00
Bytovia Bytów
:
Wigry Suwałki
22.09.2018
16:00
ŁKS Łódź
:
GKS Tychy
22.09.2018
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
22.09.2018
17:00
Stomil Olsztyn
:
Odra Opole
22.09.2018
19:00
Stal Mielec
:
GKS Jastrzębie
22.09.2018
19:00
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
22.09.2018
12:45
Garbarnia Kraków
:
Chojniczanka Chojnice
22.09.2018
13:00
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
23.09.2018
12:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Sandecja Nowy Sącz
23.09.2018
12:30

II liga

Błękitni Stargard
1:2
Elana Toruń
19.09.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Znicz Pruszków
21.09.2018
18:00
Ruch Chorzów
:
Gryf Wejherowo
21.09.2018
19:20
Błękitni Stargard
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
16:00
Radomiak Radom
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Elana Toruń
22.09.2018
16:00
GKS Bełchatów
:
Stal Stalowa Wola
22.09.2018
17:00
Pogoń Siedlce
:
Widzew Łódź
22.09.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
Rozwój Katowice
22.09.2018
19:45
Skra Bełchatów
:
ROW Rybnik
22.09.2018
16:30

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
22.09.2018
15:00
Stal Rzeszów
:
Czarni Połaniec
22.09.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Spartakus Daleszyce
22.09.2018
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Avia Świdnik
22.09.2018
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Hutnik Kraków
23.09.2018
16:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Puławy
23.09.2018
15:30
Stal Kraśnik
:
Wisła Sandomierz
23.09.2018
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
22.09.2018
15:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanka Grabie
22.09.2018
11:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
22.09.2018
16:00
KS Olkusz
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
16:00
MKS Trzebinia
:
Jutrzenka Giebułtów
22.09.2018
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Pcimianka Pcim
23.09.2018
16:00
LKS Jawiszowice
:
Unia Oświęcim
23.09.2018
16:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dalin Myślenice
23.09.2018
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

GKS Drwinia
:
BKS Bochnia
21.09.2018
16:30
LKS Szaflary
:
Barciczanka Barcice
22.09.2018
16:00
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
22.09.2018
16:00
Poprad Muszyna
:
Watra Białka Tatrzańska
22.09.2018
11:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
22.09.2018
16:30
Dunajec Zakliczyn
:
Lubań Maniowy
23.09.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Olimpia Pisarzowa
23.09.2018
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
:
Zieleńczanka Zielonki
22.09.2018
16:00
Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
LOT Balice
:
Przebój Wolbrom
22.09.2018
16:00
Pogoń Miechów
:
Prądniczanka Kraków
22.09.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
:
Prądnik Sułoszowa
23.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Grębałowianka Kraków
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Piast Wołowice
22.09.2018
16:00
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
22.09.2018
16:00
Świt Krzeszowice
:
Wieczysta Kraków
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Kraków
:
Borek Kraków
22.09.2018
16:00
Błękitni Modlnica
:
Skawinka Skawina
22.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
22.09.2018
16:00
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
23.09.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
22.09.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Gościbia Sułkowice
22.09.2018
16:00
Raba Dobczyce
:
Targowianka Targowisko
22.09.2018
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Czarni Staniątki
22.09.2018
16:00
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
22.09.2018
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Gdovia Gdów
22.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
22.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

KS Chełmek
:
Brzezina Osiek
22.09.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
:
Zatorzanka Zator
22.09.2018
16:00
LKS Rajsko
:
Arka Babice
22.09.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Niwa Nowa Wieś
23.09.2018
15:00
Victoria Jaworzno
:
Garbarz Zembrzyce
23.09.2018
16:00
LKS Żarki
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Tempo Białka
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Kąty
:
Arkadia Olszyny
22.09.2018
11:00
LKS Gnojnik
:
Strażak Mokrzyska
22.09.2018
16:00
Olimpia B.
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Radłovia Radłów
22.09.2018
16:30
Orzeł Dębno
:
Rylovia Rylowa
22.09.2018
16:30
Sokół Maszkienice
:
Raba Książnice
23.09.2018
11:45
Jadowniczanka Jadowniki
:
Tarnavia
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Pogórze
:
Polan Żabno
22.09.2018
14:00
LKS Ładna
:
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2018
16:00
Wola Radłowska
:
KS US Śmigno
22.09.2018
16:30
Wisła Szczucin
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
16:00
GLKS Gromnik
:
LUKS Skrzyszów
23.09.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Zorza Zaczarnie
23.09.2018
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Metal Tarnów
23.09.2018
16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Olimpia Wojnicz
23.09.2018
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30
KS Tymbark
:
Kolejarz Stróże
22.09.2018
16:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Rupniów
22.09.2018
16:00
Sokół Słopnice
:
Gród Podegrodzie
22.09.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Huragan Waksmund
23.09.2018
16:00
Laskovia
:
Jarmuta
23.09.2018
16:00
Poprad Rytro
:
Zalesianka
23.09.2018
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
22.09.2018
16:00
Michałowianka Michałowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
22.09.2018
16:30
Spartak Wielkanoc
:
LKS Niedźwiedź
23.09.2018
16:00
Strażak Goszcza
:
Orzeł Bębło
23.09.2018
16:00
Kapitol Racławice
:
Szreniawa Koszyce
23.09.2018
11:00
Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.09.2018
16:00
Juvenia Prandocin
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2018
16:00
Sportowiec Modlniczka
:
Sokół Rybna
22.09.2018
16:00
JKS Zelków
:
Strażak Rączna
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Rusocice
:
Kmita Zabierzów
23.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
:
Liszczanka Liszki
23.09.2018
12:00
Wisła Jeziorzany
:
Tęcza Piekary
23.09.2018
16:00
Wisła Czernichów
:
Lotnik Kryspinów
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Strzelcy Kraków
22.09.2018
16:00
Podgórze Kraków
:
Tramwaj Kraków
22.09.2018
12:00
Wawel Kraków
:
Radziszowianka II
22.09.2018
16:30
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
22.09.2018
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bieżanowianka Kraków
22.09.2018
16:00
Płomień Kostrze
:
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2018
15:00
Iskra Krzęcin
:
Gajowianka Gaj
22.09.2018
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Wieliczanka Wieliczka
:
Złomex Branice
22.09.2018
16:30
Wolni Kłaj
:
Błękitni Bodzanów
23.09.2018
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Czarnochowice
23.09.2018
16:30
Piast Łapanów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.09.2018
16:30
Strażak Kokotów
:
Contra Sułków
23.09.2018
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zieloni Niegowić
23.09.2018
16:30
UKS Sygneczów
:
Zryw Szarów
23.09.2018
16:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Rokita Kornatka
22.09.2018
11:00
Górki Myślenice
:
Iskra Brzączowice
22.09.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Orzeł Nowa Wieś
23.09.2018
16:00
Beskid Tokarnia
:
Hejnał Krzyszkowice
23.09.2018
14:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Głogoczów
23.09.2018
16:30
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.09.2018
16:00
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.09.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Bolesław Bukowno
:
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2018
16:00
Centuria Chechło
:
Pilica Wierbka
22.09.2018
16:00
Laskowianka Laski
:
Hetman Dłużec
22.09.2018
16:00
Spartak Charsznica
:
Legion Bydlin
23.09.2018
11:00
Olimpia Łobzów
:
Unia Jaroszowiec
23.09.2018
16:00
Promień Przeginia
:
Błysk Zederman
23.09.2018
16:00
Orzeł K.
:
Strażak Przybysławice
23.09.2018
16:00
Leśnik Gorenice
:
Wielmożanka Wielmoża
23.09.2018
16:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
:
Korona Lgota
22.09.2018
11:00
Zagórzanka Zagórze
:
Victoria Zalas
22.09.2018
16:30
Tęcza Tenczynek
:
Start Kamień
22.09.2018
16:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
22.09.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
MKS Libiąż
22.09.2018
16:00
Promyk Bolęcin
:
Błyskawica Myślachowice
23.09.2018
16:30
SPRiN Regulice
:
Wisła Jankowice
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Sparta Skrzeszowice
23.09.2018
15:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Iskra Pałecznica
23.09.2018
16:00
Orzeł II Iwanowice
:
LKS Polanowice
23.09.2018
13:00
Maszycanka Maszyce
:
Novi Narama
23.09.2018
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Płomień Kościelec
23.09.2018
16:00
Agricola Klimontów
:
LKS Niedźwiedź II
23.09.2018
11:00

Klasa B (Kraków II)

Kmita II Zabierzów
:
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2018
16:00
Topór Aleksandrowice
:
Tyniec Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni Czułówek
:
Potok Więckowice
23.09.2018
13:00
Gwiazda Ściejowice
:
Niegoszowianka
23.09.2018
16:00
Wisła Rząska
:
Fitball Szklary
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków III)

Orzeł II Bębło
1:1
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
:
MKS Skała 2004
22.09.2018
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni II Modlnica
:
Fairant Kraków
23.09.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
:
Zawisza Sulechów
23.09.2018
16:00
Albertus Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
23.09.2018
16:30
Kabel
:
Clepardia II Kraków
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
0:4
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00
Rybitwy Kraków
:
Borkowianka Borek Sz.
22.09.2018
16:00
TKKF Kliny Kraków
:
Pogoń Skotniki
22.09.2018
16:30
Pozowianka Pozowice
:
Armatura Kraków
23.09.2018
16:30
Pychowianka Kraków
:
Grom Kraków
23.09.2018
16:30
Universum Kraków
:
Rzozovia Rzozów
23.09.2018
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Gajowianka II Gaj
23.09.2018
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
:
Wilga Instalbud Golkowice
22.09.2018
16:30
Gwiazda Brzegi
:
Dąb Zabierzów Bocheński
22.09.2018
16:00
Iskra Zakrzów
:
Błyskawica Wyciąże
22.09.2018
16:30
Sokół Chorągwica
:
Tęcza Słomiróg
22.09.2018
16:30
Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
22.09.2018
16:30
Rożnowa
:
Wiarusy II
22.09.2018
14:00
Gryf Wiatowice
:
Gdovia II Gdów
23.09.2018
16:30

Klasa B (Myślenice I)

Sokół Borzęta
:
Wicher Stróża
22.09.2018
16:00
Sęp Droginia
:
Grodzisko Raciechowice
22.09.2018
16:00
Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice
23.09.2018
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
23.09.2018
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Jawor Jawornik
:
Cyrhla Krzczonów
22.09.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dukla Bysina
22.09.2018
16:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Cisy Harbutowice
23.09.2018
11:00
Raba II Dobczyce
:
Staw Polanka
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
:
Przemsza II Klucze
23.09.2018
11:30
Piliczanka Pilica
:
Przebój II Wolbrom
23.09.2018
16:00
Hetman II Dłużec
:
Stare Bukowno
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
:
Victoria Smroków
23.09.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Czapla Czaple Male
23.09.2018
16:00
Zryw Przesławice
:
Trzy Buki Wierzchowisko
23.09.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
23.09.2018
16:00
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
23.09.2018
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Czarni II Staniątki
22.09.2018
 
Górnik II Wieliczka
:
Contra II
23.09.2018
10:00
Ledniczanka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.09.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
2:0
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
5:0
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
1:3
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
4:5
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
1:0
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
14:00
Jagiellonia
:
Ruch Chorzów
22.09.2018
11:00
Elana Toruń
:
GKS Bełchatów
22.09.2018
12:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
22.09.2018
12:00
Zagłębie Lubin
:
Arka G.
23.09.2018
11:00
Motor Lublin
:
Korona Kielce
23.09.2018
12:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
23.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Escola Varsovia Warszawa
23.09.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
22.09.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Górnik Wieliczka
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
BKS Bochnia
22.09.2018
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sokół Słopnice
22.09.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
23.09.2018
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Hutnik Kraków
22.09.2018
10:00
Dąb P.
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Podgórze Kraków
23.09.2018
11:00
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.09.2018
14:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dalin Myślenice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
13:30
Unia Tarnów
:
Pcimianka
22.09.2018
14:45
Sandecja II Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00
Victoria Jaworzno
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00
Krakus Nowa Huta
:
Limanovia
22.09.2018
10:00
Glinik
:
AS Progres Kraków
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
22.09.2018
10:00
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
4:1
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
22.09.2018
10:00
Unia II Tarnów
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
10:00
MKS Trzebinia
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
Karol Wadowice
23.09.2018
09:30

Ekstraliga Kobiet

AZS Wrocław
0:9
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00
Polonia Poznań
:
SMS Łódź
22.09.2018
17:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS Wrocław
22.09.2018
11:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
13:00
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
22.09.2018
11:00
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
22.09.2018
14:00
Mitech Żywiec
:
Medyk Konin
22.09.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Wanda Nowa Huta
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Czwórka Radom
22.09.2018
13:00
Respekt Myślenice
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
15:00
Rolnik Głogówek
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.09.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.09.2018
16:30

II liga małopolska kobiet

Sparta Daleszyce
:
Łysica Bodzentyn
22.09.2018
14:00
Widok Lublin
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
15:00
Starówka Nowy Sącz
:
Potok Sitno
22.09.2018
15:30
UKS Staszkówka Jelna
:
GKS Majdan Sieniawski
22.09.2018
14:00
Prądniczanka Kraków
:
KSP Kielce
22.09.2018
16:00
Resovia II Rzeszów
:
LKS Wierzchowiska
23.09.2018
16:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
14:30
Iskra Brzezinka KKPN
:
FSA Kraków
22.09.2018
13:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
:
Bronowianka Kraków
23.09.2018
11:00
Piast Skawina
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
23.09.2018
13:00

I liga futsalu (południe)

GKS Futsal Tychy
:
KS Polkowice
22.09.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
FC Pyskowice
23.09.2018
16:00
Odra Futsal Opole
:
Heiro Rzeszów
23.09.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
AZS UMCS Lublin
23.09.2018
18:00