facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 30.09/01.10

Futmal w delegacji: 30.09/01.10

Klasa Okręgowa (Kraków I), 30.09.2017
Grębałowianka Kraków - Orzeł Iwanowice, sb.11:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 30.09.2017
Unia Oświęcim - Pcimianka Pcim, sb.15:30
reporter: Jakub Dybał (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 30.09.2017
Jutrzenka Giebułtów - TS Węgrzce, sb.15:00
reporter: Wojciech Tracz (video/foto)

Futsal Ekstraklasa, 30.09.2017
Lex Kancelaria Słomniki - Solne Miasto Wieliczka, sb.18:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Kamil Kopciński (tekst), Piotr Kwiecień (video/foto)

Lotto Ekstraklasa, 01.10.2017
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, sb.20:30
reporter: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)

Małopolska Liga Juniorów, 01.10.2017
Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków, nd.10:00
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 01.10.2017
Gościbia Sułkowice - Górnik Wieliczka, nd.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst/foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 01.10.2017
Górnik Wieliczka - Dalin Myślenice, nd.15:30
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst)


Lista delegacji aktualizowana do soboty g.12:00.


 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-09-28 12:17:30


Futmal w delegacji 

Komentarze


Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
3:2
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
3:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
6:2
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
4:1
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
0:9
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
4:3
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
3:3
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Jordan Sum Zakliczyn
23.06.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
1:3
Iskra Brzączowice
23.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
5:3
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
:
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
:
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
24.06.2018
17:00

I liga oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
25.06.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.06.2018
19:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.06.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
25.06.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny