facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

A: Górki przełamały złą passę (foto)

A: Górki przełamały złą passę (foto)

Po tygodniowej pauzie spowodowanej odwołaniem meczu z Wrzosami, do rywalizacji w myślenickiej A-klasie powróciły Górki, które co ciekawe jako jedyne w lidze rozegrały swoje spotkanie w dziewiątej kolejce. Myśleniczanie po trzech porażkach z rzędu w końcu przerwali złą serię i pokonali ekipę Gościbii II 4:0.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy z konieczności rozgrywali mecz na sztucznej murawie na myślenickim Zarabiu. Konsekwentna i solidna gra spowodowała, że do przerwy za sprawą trafień Pietrzyka, Zięby i Górki podopieczni trenera Zająca prowadzili już 3:0. W drugiej części myśleniczanie spokojnie kontrolowali wynik pojedynku i dopiero w 89. minucie za sprawą kolejnej bramki Zięby ustalili ostateczny rezultat meczu.

Zwycięstwo dla Górek jest z pewnością bardzo cennym rezultatem, a zarazem przerwaniem czarnej serii trzech meczów bez punktów ligowych. W połowie rozgrywek Górki mają na swoim koncie dziesięć oczek, a do końca rywalizacji pozostały im spotkania z czołowymi Beskidem i Rokitą, znajdującymi się w środku tabeli Toporem, Skalnikiem, Orłem i Wrzosami, a także zamykającymi notowanie Lubomirem.

A-klasa (Myślenice) - 23.09.2017
Górki Myślenice - Gościbia II Sułkowice 4:0 (3:0)
Pietrzyk 31, Zięba 34, 89, Górka 42

Sędziował: Krzysztof Salawa (KS Myślenice)
Widzów: 30
Górki: Kubiczek - Skawski, Plewa, Jamka - Górka (46 Maślak), Wyroba, Obierzyński (75 Bujas), Biela, Kania (60 Szlachetka) - Pietrzyk (80 Wojtan), Zięba
Gościbia II: K.Majocha - Irzyk, Sroka, W.Światłoń (60 Biela), K.Światłoń, Bernecki (70 Betlej), Konieczny (46 Ostafin), Łaski, Garbień, Łojek, A.Majocha.

-[FOTORELACJA

 

 

Źródło: ob

Dodano: 2017-09-26 16:36:09


Zobacz też: Klasa A (Myślenice)

Gościbia  Górki 

Komentarze


Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
3:2
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
3:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
6:2
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
4:1
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
0:9
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
4:3
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
3:3
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Jordan Sum Zakliczyn
23.06.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
1:3
Iskra Brzączowice
23.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
5:3
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
:
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
:
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
24.06.2018
17:00

I liga oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
25.06.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.06.2018
19:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.06.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
25.06.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny