A: Górki przełamały złą passę (foto)

Po tygodniowej pauzie spowodowanej odwołaniem meczu z Wrzosami, do rywalizacji w myślenickiej A-klasie powróciły Górki, które co ciekawe jako jedyne w lidze rozegrały swoje spotkanie w dziewiątej kolejce. Myśleniczanie po trzech porażkach z rzędu w końcu przerwali złą serię i pokonali ekipę Gościbii II 4:0.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy z konieczności rozgrywali mecz na sztucznej murawie na myślenickim Zarabiu. Konsekwentna i solidna gra spowodowała, że do przerwy za sprawą trafień Pietrzyka, Zięby i Górki podopieczni trenera Zająca prowadzili już 3:0. W drugiej części myśleniczanie spokojnie kontrolowali wynik pojedynku i dopiero w 89. minucie za sprawą kolejnej bramki Zięby ustalili ostateczny rezultat meczu.

Zwycięstwo dla Górek jest z pewnością bardzo cennym rezultatem, a zarazem przerwaniem czarnej serii trzech meczów bez punktów ligowych. W połowie rozgrywek Górki mają na swoim koncie dziesięć oczek, a do końca rywalizacji pozostały im spotkania z czołowymi Beskidem i Rokitą, znajdującymi się w środku tabeli Toporem, Skalnikiem, Orłem i Wrzosami, a także zamykającymi notowanie Lubomirem.

A-klasa (Myślenice) - 23.09.2017
Górki Myślenice - Gościbia II Sułkowice 4:0 (3:0)
Pietrzyk 31, Zięba 34, 89, Górka 42

Sędziował: Krzysztof Salawa (KS Myślenice)
Widzów: 30
Górki: Kubiczek - Skawski, Plewa, Jamka - Górka (46 Maślak), Wyroba, Obierzyński (75 Bujas), Biela, Kania (60 Szlachetka) - Pietrzyk (80 Wojtan), Zięba
Gościbia II: K.Majocha - Irzyk, Sroka, W.Światłoń (60 Biela), K.Światłoń, Bernecki (70 Betlej), Konieczny (46 Ostafin), Łaski, Garbień, Łojek, A.Majocha.