facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

2L: Nieudany mecz Garbarni

2L: Nieudany mecz Garbarni

Pierwsza połowa w Stargardzie była bardzo wyrównana. Żadna z drużyn nie potrafiła przejąć wyraźnej inicjatywy. Jednak więcej okazji potrafili sobie stworzyć miejscowi. Jedną z nich skutecznie sfinalizowali. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Grzegorz Szymusik, który strzałem głową pokonał golkipera Brązowych. Tuż przed końcem pierwszej odsłony sytuacji Błękitnych trochę się skomplikowała, bowiem drugi żółty kartonik i w konsekwencji czerwony zobaczył Liśkiewicz i przedwcześnie był zmuszony zejść do szatni. 
 
Druga część, podobnie jak poprzednia, nie była niczym ekscytującym. Gra skupiała się głównie w środkowej strefie boiska. Praktycznie nie było widać, że zespół Błękitnych gra w liczebnym osłabieniu. Błędy za to popełniali goście. Jeden z nich skrzętnie wykorzystali miejscowi. Mateusz Węsierski znalazł się sam na sam z Koziołem i bez problemów podwyższył prowadzenie i tym samym ustalił wynik spotkania. 
 
II liga: 23.09.2017 r. - Stargard
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków 2:0 (1:0)
Grzegorz Szymusik 34, Mateusz Węsierski 68
 
Sędziował: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).
Żółte kartki: Liśkiewicz, Fadecki, Mosiejko, Szymusik, Węsierski - Wojcieszyński, Siedlarz, Masiuda, Kostrubała.
Czerwona kartka: Liśkiewicz (45, za dwie żółte).
 
Błękitni: Rzepecki – Szymusik, Pustelnik, Liśkiewicz, Gutowski – Więcek (90 Orłowski), Mosiejko, Skórecki (46 Burzyński), Fadecki – Magnuski (87 Włóka), Węsierski (90 Inczewski).
Garbarnia: Kozioł – Mistrzyk, Garzeł, Kalemba, Nieśmiałowski – Wojcieszyński (62 Kosturbała), Masiuda – Wójcik (80 Górecki), Serafin, Krykun (60 Kiebzak) – Siedlarz (46 Kitliński).

 

 

Źródło: własne / lajfy.com

Dodano: 2017-09-23 17:09:16


Zobacz też: II liga polska

Garbarnia  Błękitni  II liga 

Komentarze