facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

B: Drapieżne derby dla Drogini

B: Drapieżne derby dla Drogini

Spotkanie w Winiarach, gdzie swoje gospodarskie mecze rozgrywa drużyna z Borzęt, fantastycznie rozpoczęło się dla droginian. W szóstej minucie Kulka zagrał ze środkowej strefy boiska do Andrzeja Salawy, który w polu karnym wypatrzył swojego brata Grzegorza, a ten szybkim uderzeniem ulokował futbolówkę tuż przy słupku. Sępy drugi cios zadali tuż po przerwie. Na prawej flancie Kazimierz Drożdż ograł dwóch rywali i następnie w impetem wpadł w pole karne. Skrzydłowy gości zagrał do pozostawionego bez opieki Wojciecha Koniecznego i zawodnik z Drogini nie miał problemów z trafieniem z trzech metrów do pustej bramki. Sokół nie złożył broni i do końca walczył o dobry rezultat. Na dwadzieścia minut przed końcem Wincenciaka pokonał jeden z zawodników Sokoła. Jednak to było wszystko na co tego dnia było stać miejscowych. 
 
Obie drużyny kończyły mecz w osłabieniu. Najpierw Sępa osłabił Maciej Kępa, który w konsekwencji dwóćh żółtych kartoników musiał przedwcześnie opuścić plac gry. Ta sama historia spotkała później dwóch piłkarzy gospodarzy, którzy zobaczyli czerwone kartki w 85 i 90 minucie. 
 
B klasa (Myślenice): 16.09.2017 r. - Winiary
Sokół Borzęta - Sęp Droginia 1:2 (0:1)
nieznany 70 - Grzegorz Salawa 6, Wojciech Konieczny 47
 
Czerwona kartka (Sęp): Maciej Kępa (75, za dwie żółte).
 
Sęp: Wincenciak - Swachta (89 Czepiel), Piekarz, Popek, A. Salawa - Drożdż, Kępa, Kulka (88 Talaga), Serafin - Konieczny (70 Wójtowicz) - G. Salawa (55 Talarek).

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2017-09-17 15:43:39


Zobacz też: Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia  Sokół Borzęta 

Komentarze