facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

B: Szóstka dla Sępa

B: Szóstka dla Sępa

W swoim pierwszym meczu na własnym stadionie w tym sezonie Sęp Droginia odniósł bardzo efektowne zwycięstwo. Podopieczni Jarosława Szewczyka rywalizowali z Duklą Bysina. Pierwszego gola zdobył już w dziesiątej minucie Daniel Serafin, który pokonał golkipera rywali ładnym strzałem z około dwudziestu metrów. W podobny sposób ten sam gracz podwyższył wynik sześć minut później. Wtedy też do głosu zaczęli dochodzić przyjezdni, którzy w przeciągu czterech minut doprowadzili do wyrównania. Jednak to było wszystko na co tego dnia było stać Duklę, bowiem w dalszym etapie meczu na murawie panowali już tylko droginianie.
 
Sęp Droginia po dwóch rozegranych spotkaniach ma na koncie komplet punktów i znajduje się w ścisłej czołówce ligi. Dukla, póki co, przegrała wszystkie trzy mecze. W następnej serii gier droginianie zmierzą się na wyjeździe z Cyrhlą Krzczonów, natomiast Dukla podejmować będzie rezerwy Raby Dobczyce.
 
B klasa (Myślenice): 19.08.2017 r. - Droginia
Sęp Droginia - Dukla Bysina 6:2 (4:2)
Daniel Serafin 10, 16, 72, Łukasz Hołuj 24, Michał Popek 41, Jakub Hajdas 55 - nieznany 18, 22
 
Sęp: Wincenciak - G. Salawa, Piekarz, A. Salawa, Czepiel (65 Swachta) - Drożdż (75 Talaga), Popek, Kępa (80 Grabas), Serafin - Hajdas (65 Wójtowicz), Hołuj (30 Talarek).

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2017-08-20 14:14:03


Zobacz też: Klasa B (Myślenice)

Dukla Bysina  Sęp Droginia 

Komentarze