facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

B: Udany początek Sępa

B: Udany początek Sępa

Sęp Droginia po spadku z A klasy przystąpił do rozgrywek na niższym szczeblu. Pierwszy rywalem podopiecznych Jarosława Szewczyka był zespół Grodziska Raciechowice. W pierwszej połowie obie jedenastki toczyły wyrównany pojedynek. Jednak nie przełożyło się to na sytuacje bramkowego, bowiem było ich jak na lekarstwo. Dużo więcej na placu gry działo się w drugiej odsłonie, w której goście zdominowali swoich przeciwników.
 
Na premierowe trafienie Sępa przyszło nam czekać do 72. minuty. Wówczas wprowadzony chwilę wcześniej Czepiel dośrodkował prosto pod nogi Drożdża, a ten z piłką zabrał się w pole karne i strzałem pod dalszym słupku otworzył wynik spotkania. Na drugi cios przyjezdnych przyszło czekać tylko kilkanaście minut. Z prawej strony dobrze zacentrował Hajdas, golkiper Grodziska wybił piłkę prosto pod nogi Serafina, a ten ze spokojem ulokował futbolówkę w bramce. Ten sam gracz ustawił rezultat w 85. minucie i tym sposobem droginianie udanie rozpoczęli ligowy sezon.
 
B klasa (Myślenice): 15.08.2017 r. - Raciechowice
Grodzisko Raciechowice - Sęp Droginia 0:3 (0:0)
Kazimierz Drożdż 72, Daniel Serafin 81, 85
 
Sędziował: Marek Szlachetka.
 
Sęp: Wincenciak - G. Salawa, Popek, Piekarz, A. Salawa - Drożdż (88 Koprowski), Konieczny (65 Czepiel), Kępa (77 Talarek), Serafin - Hajdas (85 Wójtowicz), Hołuj (60 Talaga).

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2017-08-16 11:22:56


Zobacz też: Klasa B (Myślenice)

Grodzisko  Sęp Droginia 

Komentarze