facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 12-16 sierpnia

Futmal w delegacji: 12-16 sierpnia

IV liga (Kraków-Wadowice), 12.08.2017
TS Węgrzce - Clepardia Kraków, sb.11:00
reporterzy: Adam Murzański (tekst, foto, video), Wojciech Tracz (video, foto)

Ekstraliga Kobiet, 12.08.2017
AZS UJ Kraków - Medyk Konin, sb.18:00 futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Prochownik (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Lotto Ekstraklasa, 12.08.2017
Wisła Kraków - Cracovia Kraków, sb.20:30
reporter: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 15.08.2017
Clepardia Kraków - Sosnowianka Stanisław Dln, wt.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Puchar Polski Kobiet, 15.08.2017
Dąb Zabierzów Bocheński - Prądniczanka Kraków, wt.14:30
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

IV liga (Kraków-Wadowice), 15.08.2017
Hutnik Kraków - Michałowianka, wt.17:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (video)

IV liga (Kraków-Wadowice), 15.08.2017
Beskid Andrychów - TS Węgrzce, wt.17:00
reporter: Wojciech Tracz (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 15.08.2017
Sokół Kocmyrzów - Orzeł Iwanowice, wt.17:00
reporter: Krzysztof Jazgar (tekst, foto, video)

I liga juniorów (Wieliczka/Myślenice), 16.08.2017
Górnik Wieliczka - Gościbia Sułkowice, śr.17:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana do soboty g.12:00.

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-08-11 10:21:07


Futmal w delegacji 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00