facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Weekendowe granie Nadwiślanu Rusocice

W weekend, podopieczni trenera Marcina Rusina, piłkarze A-klasowego Nadwiślanu Rusocice rozegrali dwie wyjazdowe gry kontrolne. W sobotę ulegli IV-ligowemu TS Węgrzce 1:7, a w niedzielę chrzanowskiemu B-klasowcowi - Lew Olszyny 2:5.

Sparing: 05.08.2017r (sobota) – Com-Com Zone Nowa Huta
TS Wegrzce – Nadwiślan Rusocice 7:1 (4:0)
M. Kubiak 4x, D. Gala, P. Michniak, D. Witko – R. Bentkowski

TS Węgrzce: J. Walach – D. Chuchro, J. Tracz, P. Moskal, J. Kowalczyk – B. Zasadni, L. Białkowski, M. Panek, D. Gala, M. Zdziński – M. Kubiak.
Nadwiślan: K. Śliwa – K. Grela , K. Grzesiak, T. Kacik, Ł. Zelech (46 R. Bentkowski) – M. Ryś, D. Mlostek, J. Starowicz, O. Nadopta  – M. Gala, T. Świder.


Sparing: 06.08.2017r (niedziela) – Olszyny
Lew Olszyny – Nadwiślan Rusocice 5:2 (3:0)
B. Kaszuba 3x, M. Jurgus, M. Babik  – Z. Starowicz, R. Bentkowski

Lew: P. Lizończyk – D. Sroka, T. Kacik, D. Kacik, S. Knapik – T. Kaszuba, M. Jargus, A. Mucha  – M. Babik, P. Kuchta, B. Kaszuba.
Nadwiślan: K. Śliwa – K. Grela, R. Bentkowski, T. Kacik, Ł. Zelech  – Z. Starowicz, M. Ryś, J. Starowicz, O. Nadopta  – G. Rakoczy, K. Wolarek (46 W. Paszcza).


 

 

 

 

Źródło: nadwislan.pl

Dodano: 2017-08-07 16:08:45


Zobacz też: Klasa A (Kraków III)

Nadwiślan 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00