facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Jordan Zakliczyn szuka chętnych do gry

Jordan Zakliczyn zaprasza zawodników którzy chcą wzmocnić zmienić lub szukają nowego klubu - info co do warunków treningów i meczy nr. tel. 605 600 764.

 

 

Źródło: mj

Dodano: 2017-07-26 11:55:08


Dziecanovia 

Komentarze


Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.08.2017
15:30

I liga polska

Chojniczanka Chojnice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.08.2017
20:00
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
18.08.2017
20:00
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
19.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
:
GKS Katowice
19.08.2017
17:00
Pogoń Siedlce
:
Wigry Suwałki
19.08.2017
17:00
Górnik Łęczna
:
Stal Mielec
19.08.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Chrobry Głogów
19.08.2017
17:00
GKS Tychy
:
Bytovia Bytów
19.08.2017
19:00
Ruch Chorzów
:
Stomil Olsztyn
19.08.2017
 

II liga polska

MKS Kluczbork
:
Olimpia Elbląg
18.08.2017
19:30
Błękitni Stargard Szczeciński
:
Znicz Pruszków
19.08.2017
15:00
Gryf Wejherowo
:
ŁKS Łódź
19.08.2017
16:00
Legionovia Legionowo
:
Radomiak Radom
19.08.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
:
GKS Jastrzębie
19.08.2017
17:00
Rozwój Katowice
:
Garbarnia Kraków
19.08.2017
17:00
ROW Rybnik
:
Wisła Puławy
19.08.2017
19:00
GKS Bełchatów
:
Siarka Tarnobrzeg
19.08.2017
19:00
Gwardia Koszalin
:
Warta Poznań
19.08.2017
 

III liga (gr. IV)

MKS Trzebinia-Siersza
1:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
15.08.2017
13:00
Unia Tarnów
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
15.08.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Wisła Sandomierz
15.08.2017
17:00
Soła Oświęcim
0:4
Chełmianka Chełm
15.08.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
15.08.2017
17:00
JKS Jarosław
3:0
Avia Świdnik
15.08.2017
17:00
Karpaty K.
0:5
Podhale Nowy Targ
15.08.2017
17:00
Stal Rzeszów
0:0
Resovia Rzeszów
15.08.2017
17:00
Motor Lublin
:
Podlasie Biała Podlaska
16.08.2017
19:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
MKS Trzebinia-Siersza
19.08.2017
11:00
Avia Świdnik
:
Spartakus Daleszyce
19.08.2017
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Soła Oświęcim
19.08.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
19.08.2017
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Karpaty K.
19.08.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
JKS Jarosław
19.08.2017
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
6:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.08.2017
11:00
Wiślanka Grabie
2:1
Iskra Klecza Dolna
15.08.2017
17:00
Beskid Andrychów
3:3
TS Węgrzce
15.08.2017
17:00
Hutnik Kraków
5:2
Michałowianka Michałowice
15.08.2017
17:00
Dalin Myślenice
3:1
Orzeł Ryczów
15.08.2017
17:30
Górnik Wieliczka
1:2
Unia Oświęcim
15.08.2017
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Pcimianka Pcim
15.08.2017
17:30
TS Węgrzce
:
Wiślanka Grabie
19.08.2017
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Hutnik Kraków
19.08.2017
11:00
Iskra Klecza Dolna
:
KS Olkusz
19.08.2017
17:00
Orzeł Ryczów
:
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2017
17:00
Michałowianka Michałowice
:
Górnik Wieliczka
19.08.2017
17:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
19.08.2017
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Olimpia Pisarzowa
3:1
BKS Bochnia
15.08.2017
17:00
Watra Białka Tatrzańska
3:1
Tuchovia Tuchów
15.08.2017
17:00
Barciczanka Barcice
3:0
Lubań Maniowy
15.08.2017
17:00
KS Tymbark
0:3
Poprad Muszyna
15.08.2017
17:00
GKS Drwinia
2:0
MLKS Żabno
15.08.2017
17:00
Limanovia Limanowa
2:1
Sandecja II Nowy Sącz
15.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
:
Wolania Wola Rzędzińska
16.08.2017
18:00
Poprad Muszyna
:
Olimpia Pisarzowa
19.08.2017
11:00
BKS Bochnia
:
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2017
15:30
Tuchovia Tuchów
:
KS Tymbark
19.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
:
Limanovia Limanowa
19.08.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Barciczanka Barcice
19.08.2017
17:00
MLKS Żabno
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
2:3
Bibiczanka Bibice
15.08.2017
17:30
Przebój Wolbrom
1:2
Bolesław Bukowno
15.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
2:5
Grębałowianka Kraków
15.08.2017
17:00
Spójnia Osiek
2:2
Proszowianka Proszowice
15.08.2017
17:00
Sokół Kocmyrzów
0:2
Orzeł Iwanowice
15.08.2017
17:00
Słomniczanka Lex Słomniki
1:0
Piliczanka Pilica
15.08.2017
17:00
Przemsza Klucze
3:1
Prądniczanka Kraków
15.08.2017
17:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Przebój Wolbrom
19.08.2017
 
Bolesław Bukowno
:
Strażak Przybysławice
19.08.2017
 
Grębałowianka Kraków
:
Spójnia Osiek
19.08.2017
 
Proszowianka Proszowice
:
Sokół Kocmyrzów
19.08.2017
 
Orzeł Iwanowice
:
Słomniczanka Lex Słomniki
19.08.2017
 
Piliczanka Pilica
:
Przemsza Klucze
19.08.2017
 
Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka Kraków
19.08.2017
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
2:2
Kmita Zabierzów
15.08.2017
17:00
Wieczysta Kraków
2:2
Błękitni Modlnica
15.08.2017
11:00
Świt Krzeszowice
2:1
Borek Kraków
15.08.2017
17:00
Prokocim Kraków
0:0
Skawinka Skawina
15.08.2017
17:30
Piast Wołowice
3:2
Iskra Radwanowice
15.08.2017
16:00
Kaszowianka Kaszów
4:0
Nadwiślan Kraków
15.08.2017
 
Iskra Radwanowice
:
Nadwiślan Kraków
19.08.2017
11:00
Błękitni Modlnica
:
Świt Krzeszowice
19.08.2017
17:00
Bronowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
19.08.2017
17:00
Wisła Jeziorzany
:
Wieczysta Kraków
19.08.2017
17:00
Kmita Zabierzów
:
Kaszowianka Kaszów
19.08.2017
17:00
Skawinka Skawina
:
Piast Wołowice
19.08.2017
 
Borek Kraków
:
Garbarnia II Kraków
19.08.2017
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Zielonka Gamar Wrząsowice
:
Czarni Staniątki
19.08.2017
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Gościbia Sułkowice
19.08.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Karpaty Siepraw
19.08.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
19.08.2017
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
19.08.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Niwa Nowa Wieś
3:0
Górnik Libiąż
15.08.2017
16:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Halniak Maków Podhalański
19.08.2017
16:00
Brzezina Osiek
:
Naroże
19.08.2017
17:00
Dąb Paszkówka
:
KS Chełmek
19.08.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Niwa Nowa Wieś
19.08.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Tempo Białka
19.08.2017
17:00
Górnik Libiąż
:
Zagórzanka Zagórze
19.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

GLKS Gromnik
4:0
Łukovia Łukowa
15.08.2017
18:00
Zorza Zaczarnie
:
Wisła Szczucin
19.08.2017
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Wietrzychowice
19.08.2017
17:00
KS US Śmigno
:
Olimpia Wojnicz
19.08.2017
17:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LUKS Skrzyszów
19.08.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orkan Raba Wyżna
0:1
Bobowa
15.08.2017
15:00
Orzeł Wojnarowa
2:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
15.08.2017
16:00
Gród Podegrodzie
1:2
Zalesianka
15.08.2017
17:00
Sokół Słopnice
7:1
Kolejarz Stróże
15.08.2017
17:00
AKS Ujanowice
1:3
Huragan Waksmund
15.08.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
4:1
LKS Rupniów
15.08.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:4
Jarmuta
15.08.2017
17:00
Płomień Limanowa
2:4
LKS Szaflary
15.08.2017
18:00
Zalesianka
:
Orzeł Wojnarowa
19.08.2017
17:00
LKS Rupniów
:
Sokół Słopnice
19.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Szreniawa Koszyce
19.08.2017
16:00
Orzeł Bębło
:
MKS Skała 2004
19.08.2017
 
Hutnik II Kraków
:
Czarni 03 Grzegorzowice
19.08.2017
 
Ekler Baranówka
:
Strażak Goszcza
19.08.2017
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Juvenia Prandocin
19.08.2017
 
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
19.08.2017
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Pogoń Wronin
19.08.2017
 

Klasa A (Kraków II)

Wawel Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
19.08.2017
15:30
Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
19.08.2017
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Dragon Szczyglice
19.08.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
:
Liszczanka Liszki
19.08.2017
18:00
Krakus Swoszowice
:
JKS Zelków
19.08.2017
18:00
Dąbski Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
19.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
:
Strażak Rączna
19.08.2017
17:30
Nadwiślan Rusocice
:
Bieżanowianka Kraków
19.08.2017
17:00
Sokół Rybna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.08.2017
17:00
Tęcza Piekary
:
Gajowianka Gaj
19.08.2017
17:00
Tramwaj Kraków
:
Wisła Czernichów
19.08.2017
 
LKS Libertów
:
Lotnik Kryspinów
19.08.2017
17:45

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
19.08.2017
 
Złomex Branice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2017
 
Zieloni Niegowić
:
Piast Łapanów
19.08.2017
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
19.08.2017
 
Wilga Instalbud Golkowice
:
Strażak Kokotów
19.08.2017
 
Wieliczanka Wieliczka
:
UKS Sygneczów
19.08.2017
 
Wiarusy Igołomia
:
LKS Śledziejowice
19.08.2017
 

Klasa A (Myślenice)

Wrzosy Osieczany
7:1
Gościbia II Sułkowice
15.08.2017
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
5:0
Skalnik Trzemeśnia
15.08.2017
18:00
Wróblowianka Wróblowice
1:1
Rokita Kornatka
15.08.2017
18:00
Iskra Głogoczów
3:2
Lubomir Wiśniowa
15.08.2017
17:30
Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Górki Myślenice
15.08.2017
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Topór Tenczyn
16.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
:
Orzeł Nowa Wieś
16.08.2017
18:00
Beskid Tokarnia
:
LKS Rudnik
16.08.2017
18:00
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2017
 
Górki Myślenice
:
Iskra Głogoczów
19.08.2017
 
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Trzebunia
19.08.2017
 
Orzeł Nowa Wieś
:
Wróblowianka Wróblowice
19.08.2017
 
Rokita Kornatka
:
Dziecanovia Dziekanowice
19.08.2017
 
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
19.08.2017
 
Topór Tenczyn
:
Wrzosy Osieczany
19.08.2017
 
Gościbia II Sułkowice
:
Beskid Tokarnia
19.08.2017
 

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
7:4
Hetman Dłużec
15.08.2017
16:00
Promień Przeginia
3:3
Olimpia Łobzów
15.08.2017
16:00
Northstar Miechów
4:6
Pogoń Miechów
15.08.2017
17:00
Unia Jaroszowiec
0:2
Prądnik Sułoszowa
15.08.2017
17:00
Centuria Chechło
1:3
Wielmożanka Wielmoża
15.08.2017
17:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Unia Jaroszowiec
19.08.2017
11:00
Pogoń Miechów
:
Centuria Chechło
19.08.2017
17:00
Pilica Wierbka
:
Legion Bydlin
19.08.2017
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Northstar Miechów
19.08.2017
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
:
Promyk Bolęcin
19.08.2017
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
:
Start Kamień
19.08.2017
17:00
UKS Dulowa
:
Victoria Zalas
19.08.2017
17:00
MKS Alwernia
:
Ciężkowianka Ciężkowice
19.08.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
:
Orzeł Balin
19.08.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Korona Lgota
19.08.2017
12:00

Klasa B (Kraków I)

Polonia Wilczkowice
:
Tytan Polekarcice
19.08.2017
 
Trątnowianka Trątnowice
:
Zawisza Sulechów
19.08.2017
 
Kapitol Racławice
:
Orzeł II Iwanowice
19.08.2017
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Płomień Kościelec
19.08.2017
 
Agricola Klimontów
:
Sparta Skrzeszowice
19.08.2017
 
Novi Narama
:
Maszycanka Maszyce
19.08.2017
 

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
19.08.2017
 
Sokół Chorągwica
:
Błyskawica Wyciąże
19.08.2017
 
Rożnowa
:
Contra Sułków
19.08.2017
 
Iskra Zakrzów
:
Gdovia II Gdów
19.08.2017
 
Gwiazda Brzegi
:
Gryf Wiatowice
19.08.2017
 
Czarnochowice
:
Promień Zakrzowiec
19.08.2017
19:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
19.08.2017
 

Klasa B (Myślenice)

Iskra Brzączowice
3:3
Orzeł II Myślenice
15.08.2017
18:00
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Raba II Dobczyce
15.08.2017
11:00
Grodzisko Raciechowice
0:3
Sęp Droginia
15.08.2017
18:00
Cyrhla Krzczonów
1:0
Staw Polanka
15.08.2017
16:00
Wicher Stróża
2:2
Tempo II Rzeszotary
15.08.2017
18:00
Cisy Harbutowice
:
Karpaty II Siepraw
16.08.2017
18:00
Jawor Jawornik
:
Opatkowianka Opatkowice
16.08.2017
18:00
Dukla Bysina
:
Sokół Borzęta
16.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
:
Cisy Harbutowice
19.08.2017
 
Staw Polanka
:
Wicher Stróża
19.08.2017
 
Sokół Borzęta
:
Cyrhla Krzczonów
19.08.2017
 
Sęp Droginia
:
Dukla Bysina
19.08.2017
 
Raba II Dobczyce
:
Grodzisko Raciechowice
19.08.2017
 
Orzeł II Myślenice
:
Hejnał Krzyszkowice
19.08.2017
 
Opatkowianka Opatkowice
:
Iskra Brzączowice
19.08.2017
 
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
19.08.2017
 

Klasa B (Olkusz II)

Zryw Przesławice
:
Dłubnia Trzyciąż
19.08.2017
 
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
19.08.2017
 
Nidzica Słaboszów
:
Victoria Smroków
19.08.2017
 
Strumyk Zarzecze
:
Czapla Czaple Male
19.08.2017
 
Orzeł K.
:
Sokół Gołaczewy
19.08.2017
 

Klasa C (Kraków III)

Topór Aleksandrowice
:
Piast II Wołowice
19.08.2017
17:30

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
19.08.2017
 
Start II Brzezie
:
Ledniczanka
19.08.2017
 
Tęcza Słomiróg
:
Górnik II Wieliczka
19.08.2017
 
Wieliczanka II Wieliczka
:
Czarnochowice II
19.08.2017
 
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Czarni II Staniątki
19.08.2017
 
Wiarusy II
:
Contra II
19.08.2017
 

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
19.08.2017
11:00
SMS Łódź
:
Resovia Rzeszów
19.08.2017
12:00
Korona Kielce
:
Motor Lublin
19.08.2017
12:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
19.08.2017
12:00
Stal Rzeszów
:
ŁKS Łódź
19.08.2017
 
Legia Warszawa
:
Jagiellonia
19.08.2017
 

Małopolska Liga Juniorów

AS Progres II
:
BKS Bochnia
19.08.2017
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
SMS Kraków
19.08.2017
10:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Zakliczyn
19.08.2017
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dalin Myślenice
19.08.2017
10:00
Profi Zielonki
:
Dunajec Nowy Sącz
19.08.2017
10:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
:
Karol Wadowice
19.08.2017
 
AS Progres Kraków
:
Limanovia Limanowa
19.08.2017
10:00
Hutnik Kraków
:
AS Progres II
19.08.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
19.08.2017
10:00
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2017
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Ostrowsko
19.08.2017
12:00
Soła Oświęcim
:
Garbarnia Kraków
19.08.2017
10:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
3:0
Gościbia Sułkowice
16.08.2017
17:00
UKS Sygneczów
:
Beskid Tokarnia
19.08.2017
11:00

Ekstraliga Kobiet

Mitech Żywiec
0:7
Medyk Konin
15.08.2017
11:00
Czwórka Radom
:
AZS Wrocław
18.08.2017
18:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS UJ Kraków
19.08.2017
11:00
Olimpia Szczecin
:
Górnik Łęczna
19.08.2017
11:00
Unifreeze Górzno
:
AZS PWSZ Wałbrzych
19.08.2017
13:00
Czarni Sosnowiec
:
SMS Łódź
19.08.2017
15:00