facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Prezydent na Suchych Stawach (foto/video)

Prezydent na Suchych Stawach (foto/video)

Nowe sztuczne boisko dla Hutnika !

 

 

We środę 12 lipca o godzinie 10:00 przy ulicy Ptaszyckiego 4 w Krakowie odbyło się oficjalnie otwarcie boiska ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem. 
Nowym operatorem boiska zostało Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010.
Przed uroczystością rozegrany został mecz towarzyski najmłodszych roczników z Hutnika Kraków i Akademii Piłkarskiej Ochojno, a także treningi niedawno powstałej Akademii Piłkarskiej Hutnik Kraków.
W części oficjalnej dzisiejszej uroczystości głos zabierali kolejno: Prezydent Miasta Krakowa - Jacek Majchrowski, wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa - Sławomir Pietrzyk, przewodniczący Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta - Stanisław Moryc oraz dyrektor sportowy i trener Hutnika - Leszek Janiczak. Na koniec ojciec Wincenty Zakrzewski z pobliskiego Opactwa Cystersów poświęcił obiekt modlił sie w intencji zawodników. 
Na uroczystości był równiez obecny Pan Krzysztof Dębowski reprezentujący Zarząd Infrastruktury Sportowej, który realizował tą inwestycję, Prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożej Ryszard Niemiec, Tomasz Urynowicz – Przewodniczący Komisji Komisja Sportu i Kultury Fizycznej, a także piłkarz ekstraklasowej Jagiellonii Białystok i wychowanek Hutnika Piotr Tomasik.
Przemawiający zwrócili uwagę na tradycje nowohuckiego sportu i wyrazili nadzieję, że na nowym obiekcie wyrośnie kolejne pokolenie hutniczych talentów, takich jak chociażby Michał Pazdan, czy Piotr Tomasik - wręczający pamiątkowe medale najmłodszym adeptom futbolu. 
Leszek Janiczak podziękował za przekazanie obiektu klubowi i zapewnił, że będzie on właściwie użytkowany. Po chwili nastąpiła wymiana okolicznościowych prezentów,
Prezydent Majchrowski przekazał hutniczej młodzieży zestaw futbolówek, a dyrektor Janiczak zrewanżował się pamiątką koszulką Hutnika z numerem 5 i nazwiskiem prezydenta, życząc Prezydentowi kolejnej elekcji. 
Nowy obiekt jest najnowocześniejszym sztucznym boiskiem w Małpolsce i z pewnością będzie dobrze służył Hutnikowi jak i innymi klubom, które z pewnością w porze zimowej będą mogły rozgrywać tam swoje mecze sparingowe.

FOTOGALERIA WOJCIECHA TRACZA






Jak powstawało boisko (historia budowy)




Źródło: nh2010.pl, wojciech tracz

Dodano: 2017-07-13 23:18:10


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Hutnik Nowa Huta  Hutnik Kraków 

Komentarze


Ekstraklasa

Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Lechia Gdańsk
23.09.2017
15:30
Korona Kielce
:
Wisła Kraków
23.09.2017
20:30
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
23.09.2017
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Legia Warszawa
24.09.2017
18:00
Zagłębie Lubin
:
Sandecja Nowy Sącz
24.09.2017
15:30

I liga polska

Odra Opole
:
Stal Mielec
23.09.2017
12:45
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
23.09.2017
16:00
Górnik Łęczna
:
GKS Tychy
23.09.2017
16:00
Raków Częstochowa
:
Bytovia Bytów
23.09.2017
16:00
Chojniczanka Chojnice
:
Olimpia Grudziądz
23.09.2017
17:00
GKS Katowice
:
Chrobry Głogów
23.09.2017
18:00
Miedź Legnica
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.09.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Wigry Suwałki
23.09.2017
18:00
Pogoń Siedlce
:
Ruch Chorzów
24.09.2017
16:00

II liga polska

Rozwój Katowice
0:2
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00
Znicz Pruszków
:
Warta Poznań
22.09.2017
19:00
GKS Jastrzębie
:
Wisła Puławy
23.09.2017
15:00
Błękitni Stargard
:
Garbarnia Kraków
23.09.2017
15:00
Gryf Wejherowo
:
Siarka Tarnobrzeg
23.09.2017
16:00
ŁKS Łódź
:
Olimpia Elbląg
23.09.2017
16:00
GKS Bełchatów
:
ROW Rybnik
23.09.2017
17:00
MKS Kluczbork
:
Rozwój Katowice
23.09.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
:
Radomiak Radom
23.09.2017
15:00
Gwardia Koszalin
:
Legionovia Legionowo
24.09.2017
16:00

III liga (gr. IV)

Podhale Nowy Targ
:
Wisła Sandomierz
23.09.2017
15:00
Karpaty K.
:
Spartakus Daleszyce
23.09.2017
16:00
Resovia Rzeszów
:
Soła Oświęcim
23.09.2017
16:00
Unia Tarnów
:
JKS Jarosław
23.09.2017
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wiślanie Jaśkowice
23.09.2017
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Rzeszów
23.09.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Chełmianka Chełm
23.09.2017
16:00
Avia Świdnik
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2017
16:00
Motor Lublin
:
MKS Trzebinia-Siersza
23.09.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Iskra Klecza Dolna
23.09.2017
11:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
KS Olkusz
23.09.2017
16:00
TS Węgrzce
:
Michałowianka Michałowice
23.09.2017
15:00
boisko Com Com Zone
Beskid Andrychów
:
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2017
16:00
Pcimianka Pcim
:
Orzeł Ryczów
24.09.2017
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Unia Oświęcim
24.09.2017
16:00
Wiślanka Grabie
:
Górnik Wieliczka
24.09.2017
16:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
:
Sandecja II Nowy Sącz
23.09.2017
13:00
Tuchovia Tuchów
:
Limanovia Limanowa
23.09.2017
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Poprad Muszyna
23.09.2017
16:00
MLKS Żabno
:
Lubań Maniowy
23.09.2017
16:00
KS Tymbark
:
Glinik Gorlice
23.09.2017
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
24.09.2017
15:00
Poprad Rytro
:
Wolania Wola Rzędzińska
24.09.2017
15:00
GKS Drwinia
:
Olimpia Pisarzowa
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Słomniczanka Lex Słomniki
:
Przebój Wolbrom
23.09.2017
16:00
Bolesław Bukowno
:
Prądniczanka Kraków
23.09.2017
16:00
Sokół Kocmyrzów
:
Strażak Przybysławice
23.09.2017
16:00
Piliczanka Pilica
:
Grębałowianka Kraków
23.09.2017
16:00
Przemsza Klucze
:
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Spójnia Osiek
:
Bibiczanka Bibice
23.09.2017
16:00
Orzeł Iwanowice
:
Proszowianka Proszowice
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Borek Kraków
23.09.2017
12:00
Nadwiślan Kraków
:
Wisła Jeziorzany
23.09.2017
16:00
Prokocim Kraków
:
Świt Krzeszowice
23.09.2017
16:00
Skawinka Skawina
:
Bronowianka Kraków
23.09.2017
11:00
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
24.09.2017
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Kmita Zabierzów
24.09.2017
14:00
Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
:
Orzeł Myślenice
23.09.2017
16:00
Gościbia Sułkowice
:
Pasternik Ochojno
23.09.2017
16:00
Czarni Staniątki
:
LKS Mogilany
23.09.2017
16:00
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
23.09.2017
16:30
Wolni Kłaj
:
Targowianka Targowisko
24.09.2017
16:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
:
Radziszowianka Radziszów
24.09.2017
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Tempo Rzeszotary
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Garbarz Zembrzyce
:
Halniak Maków Podhalański
23.09.2017
16:00
Zatorzanka Zator
:
Nadwiślanin Gromiec
23.09.2017
16:00
Brzezina Osiek
:
LKS Jawiszowice
23.09.2017
16:00
KS Chełmek
:
Niwa Nowa Wieś
23.09.2017
16:00
Naroże
:
Zagórzanka Zagórze
23.09.2017
16:00
LKS Żarki
:
Górnik Libiąż
23.09.2017
16:00
Dąb Paszkówka
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.09.2017
16:00
Victoria Jaworzno
:
Tempo Białka
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Borzęcin Górny
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
23.09.2017
16:00
LKS Gnojnik
:
Strażak Mokrzyska
23.09.2017
17:00
Olimpia B.
:
Radłovia Radłów
23.09.2017
17:00
Okocimski Brzesko
:
Naprzód Sobolów
23.09.2017
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Orzeł Dębno
23.09.2017
17:00
Rylovia Rylowa
:
Sokół Maszkienice
24.09.2017
17:00
Olimpia Kąty
:
Tarnavia
24.09.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Victoria Koszyce Małe
:
LUKS Skrzyszów
23.09.2017
16:00
Zorza Zaczarnie
:
Metal Tarnów
23.09.2017
16:00
Wisła Szczucin
:
Olimpia Wojnicz
23.09.2017
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Nowa Jastrząbka
23.09.2017
16:00
LKS Wietrzychowice
:
MLKS II Żabno
23.09.2017
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
KS US Śmigno
24.09.2017
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
GLKS Gromnik
24.09.2017
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
Łukovia Łukowa
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Jarmuta
8:2
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30
Orzeł Wojnarowa
:
Płomień Limanowa
23.09.2017
16:00
Bobowa
:
Zalesianka
23.09.2017
16:00
Sokół Słopnice
:
Gród Podegrodzie
24.09.2017
16:00
Orkan Raba Wyżna
:
Kolejarz Stróże
24.09.2017
15:00
LKS Rupniów
:
LKS Szaflary
24.09.2017
16:00
AKS Ujanowice
:
Skalnik Kamionka Wielka
24.09.2017
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
Jarmuta
24.09.2017
16:00
Huragan Waksmund
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
24.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
9:0
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:5
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
8:1
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
4:1
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:1
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
3:0
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
0:0
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00
Juvenia Prandocin
:
LKS Niedźwiedź
23.09.2017
16:00
Pogoń Wronin
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2017
16:00
Ekler Baranówka
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.09.2017
16:30
Maszycanka Maszyce
:
MKS Skała 2004
23.09.2017
16:30
Orzeł Bębło
:
Strażak Goszcza
24.09.2017
13:00
Galicja Raciborowice
:
Szreniawa Koszyce
24.09.2017
16:00
Hutnik II Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
23.09.2017
16:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2017
13:30
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
23.09.2017
16:30
JKS Zelków
:
Bratniak Kraków
24.09.2017
16:00
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
24.09.2017
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
Podgórze Kraków
24.09.2017
16:00
LOT Balice
:
Wawel Kraków
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków III)

Lotnik Kryspinów
:
Cedronka Wola Radziszowska
23.09.2017
11:00
LKS Libertów
:
Nadwiślan Rusocice
23.09.2017
16:30
Iskra Krzęcin
:
Armatura Kraków
23.09.2017
16:00
Gajowianka Gaj
:
Bieżanowianka Kraków
24.09.2017
16:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
24.09.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
:
Sokół Rybna
24.09.2017
11:00
Tramwaj Kraków
:
Tęcza Piekary
24.09.2017
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
6:1
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wiarusy Igołomia
23.09.2017
16:00
Błękitni Bodzanów
:
Strażak Kokotów
23.09.2017
16:00
Piłkarz Podłęże
:
UKS Sygneczów
24.09.2017
16:00
Piast Łapanów
:
LKS Śledziejowice
24.09.2017
16:00
Złomex Branice
:
Wilga Instalbud Golkowice
24.09.2017
16:00
Zieloni Niegowić
:
Wilga Koźmice Wielkie
24.09.2017
16:00
Zryw Szarów
:
Wieliczanka Wieliczka
24.09.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Lubomir Wiśniowa
:
Topór Tenczyn
23.09.2017
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Skalnik Trzemeśnia
23.09.2017
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Clavia Świątniki Górne
23.09.2017
16:00
Górki Myślenice
:
Gościbia II Sułkowice
23.09.2017
17:00
LKS Rudnik
:
Wrzosy Osieczany
23.09.2017
16:00
LKS Trzebunia
:
Wróblowianka Wróblowice
23.09.2017
17:00
Iskra Głogoczów
:
Dziecanovia Dziekanowice
24.09.2017
17:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Prądnik Sułoszowa
23.09.2017
16:00
Promień Przeginia
:
Centuria Chechło
23.09.2017
15:00
Spartak Charsznica
:
Trzy Korony Żarnowiec
24.09.2017
17:00
Leśnik Gorenice
:
Olimpia Łobzów
24.09.2017
16:00
Piliczanka Pilica
:
Northstar Miechów
24.09.2017
16:00
Legion Bydlin
:
Pogoń Miechów
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.09.2017
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Jutrzenka Ostrężnica
:
Arka Babice
23.09.2017
16:30
Orzeł Balin
:
Fablok Chrzanów
23.09.2017
17:00
UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
23.09.2017
11:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Korona Lgota
23.09.2017
16:30
Start Kamień
:
Wolanka Wola Filipowska
23.09.2017
17:00
MKS Alwernia
:
Błyskawica Maślachowice
23.09.2017
16:00
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
:
Płomień Kościelec
24.09.2017
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Orzeł II Iwanowice
24.09.2017
13:00
Kapitol Racławice
:
Agricola Klimontów
24.09.2017
15:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Spartak Wielkanoc
24.09.2017
16:00
Novi Narama
:
Zawisza Sulechów
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków II)

Wisła Rząska
:
Bronowicki Kraków
23.09.2017
16:30
Błękitni II Modlnica
:
Płomień Jerzmanowice
23.09.2017
16:30
Potok Więckowice
:
Niegoszowianka
23.09.2017
16:30
Tyniec Kraków
:
Orlęta Rudawa
23.09.2017
16:30
Strzelcy Kraków
:
Fitball Szklary
24.09.2017
16:00
Orzeł II Bębło
:
TKKF Kliny Kraków
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków III)

Płomień Kostrze
:
Pychowianka Kraków
23.09.2017
16:00
Pozowianka Pozowice
:
Radziszowianka II
23.09.2017
11:00
Gwiazda Ściejowice
:
Borkowianka Borek Sz.
24.09.2017
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Iskra Czułów
24.09.2017
11:00
Błękitni Czułówek
:
Piast S.
24.09.2017
16:00
Wisła II Jeziorzany
:
Rzozovia Rzozów
24.09.2017
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
:
Dąb Zabierzów Bocheński
23.09.2017
16:00
Contra Sułków
:
Gryf Wiatowice
23.09.2017
16:00
Czarnochowice
:
Gdovia II Gdów
23.09.2017
16:00
Start Brzezie
:
Iskra Zakrzów
23.09.2017
16:00
Rożnowa
:
Promień Zakrzowiec
23.09.2017
16:00
Błyskawica Wyciąże
:
Gwiazda Brzegi
24.09.2017
16:00
Sokół Chorągwica
:
Naprzód Ochmanów
24.09.2017
16:00

Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
:
Cyrhla Krzczonów
23.09.2017
16:30
Sęp Droginia
:
Cisy Harbutowice
24.09.2017
15:00
Raba II Dobczyce
:
Sokół Borzęta
24.09.2017
17:00
Orzeł II Myślenice
:
Staw Polanka
24.09.2017
16:00
Opatkowianka Opatkowice
:
Tempo II Rzeszotary
24.09.2017
16:00
Karpaty II Siepraw
:
Wicher Stróża
24.09.2017
16:00
Iskra Brzączowice
:
Dukla Bysina
24.09.2017
16:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Grodzisko Raciechowice
24.09.2017
11:00

Klasa B (Olkusz I)

Bolesław II Bukowno
:
Błysk Zederman
24.09.2017
16:00
Przemsza II Klucze
:
Przebój II Wolbrom
24.09.2017
16:00
Spójnia II Osiek
:
Stare Bukowno
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
:
Laskowianka Laski
24.09.2017
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
:
Zryw Przesławice
24.09.2017
16:30
Orzeł K.
:
Trzy Buki Wierzchowisko
24.09.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
:
Błyskawica Kolbark
24.09.2017
16:30
Nidzica Słaboszów
:
Błękitni Falniów
24.09.2017
16:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
Milenium Radziemice
24.09.2017
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Iskra Pałecznica
24.09.2017
16:00
LKS Polanowice
:
Albertus Kraków
24.09.2017
16:30

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
:
Pogoń Skotniki
23.09.2017
13:30
Clepardia II Kraków
:
Grom Kraków
23.09.2017
15:00
Universum Kraków
:
Rybitwy Kraków
24.09.2017
15:00

Klasa C (Kraków III)

Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice
23.09.2017
11:00
Piast II Wołowice
:
Nadwiślan II Rusocice
23.09.2017
13:30
Tęcza II Piekary
:
Lotnik II Kryspinów
24.09.2017
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Start II Brzezie
23.09.2017
16:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Wieliczanka II Wieliczka
23.09.2017
15:00
Wiarusy II
:
Tęcza Słomiróg
24.09.2017
16:00
Contra II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
24.09.2017
16:00
Czarni II Staniątki
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
24.09.2017
16:00
Czarnochowice II
:
Ledniczanka
24.09.2017
16:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
0:4
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
23.09.2017
12:00
Wisła Kraków
:
Stal Rzeszów
23.09.2017
12:00
Polonia Warszawa
:
Korona Kielce
23.09.2017
12:00
ŁKS Łódź
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
11:00
MOSP Białystok
:
SMS Łódź
23.09.2017
11:00
Stomil
:
Legia Warszawa
23.09.2017
14:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
24.09.2017
12:00
Znicz Pruszków
:
Jagiellonia
24.09.2017
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.09.2017
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Tarnów
23.09.2017
11:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
23.09.2017
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
23.09.2017
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Limanovia Limanowa
23.09.2017
14:00
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
24.09.2017
10:30
AS Progres II
:
Profi Zielonki
24.09.2017
16:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Korona Kielce
:
AP 21 Kraków
23.09.2017
12:00
Motor Lublin
:
Juventa
23.09.2017
13:00
Stal Mielec
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
14:00
Karpaty Krosno
:
BKS Lublin
24.09.2017
14:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
5:1
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
0:7
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
2:3
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
2:3
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
3:0
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Karol Wadowice
23.09.2017
10:00
Unia Tarnów
:
Hutnik Kraków
23.09.2017
10:00
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
23.09.2017
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła II Kraków
23.09.2017
12:00
Dunajec Ostrowsko
:
Limanovia Limanowa
23.09.2017
11:00
Soła Oświęcim
:
AS Progres Kraków
23.09.2017
10:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.09.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.09.2017
11:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
:
KSZO
23.09.2017
13:00
KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.09.2017
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
23.09.2017
17:00
Stal M.
:
SMS Jarosław
24.09.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Orzeł Myślenice
:
Tarnovia Tarnów
23.09.2017
11:00
Unia Tarnów
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
:
Wolania
23.09.2017
10:30
Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
23.09.2017
12:00
Limanovia
:
AS Progres Kraków
23.09.2017
13:00
AP 21 Kraków
:
MOSiR Bochnia
23.09.2017
12:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
24.09.2017
10:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
:
Beskid Tokarnia
23.09.2017
14:00
Gościbia Sułkowice
:
Orzeł Myślenice
24.09.2017
11:00
Contra Sułków
:
UKS Sygneczów
24.09.2017
11:00
Gdovia Gdów
:
Pcimianka Pcim
24.09.2017
11:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
Olimpia Szczecin
23.09.2017
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
SMS Łódź
23.09.2017
12:00
Czwórka Radom
:
Czarni Sosnowiec
23.09.2017
17:30
Mitech Żywiec
:
AZS Wrocław
23.09.2017
11:00
Unifreeze Górzno
:
Górnik Łęczna
24.09.2017
14:00
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.09.2017
11:00

I liga polska kobiet (Południe)

Praga Warszawa
:
Wanda Nowa Huta
23.09.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
24.09.2017
16:00
Tarnovia Tarnów
:
GKS Katowice
24.09.2017
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Resovia Rzeszów
24.09.2017
15:00