facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Sęp Droginia ma nowego trenera!

Sęp Droginia ma nowego trenera!

Sęp Droginia ma nowego szkoleniowca. Został nim Jarosław Szewczyk, który zastąpił na tym stanowisku Bogdana Szablowskiego. Były trener droginian zrezygnował z prowadzenia drużyny kilka kolejek przed końcem poprzedniego sezonu A klasy, a jego kadencja w Drogini trwała blisko sześć lat.
 
Szewczyk funkcję szkoleniowca Sępa będzie łączył z prowadzeniem żeńskiego zespołu Olimpii Osieczany. W przeszłości trenował m.in. Skalnik Trzemeśnia, Wrzosy Osieczany, Iskrę Głogoczów. Nowy trener Sępów ma za zadanie wygranie B klasy i awans na wyższy szczebel rozgrywkowy. 

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2017-07-07 18:22:48


Zobacz też: Klasa B (Myślenice I)

Sęp Droginia 

Komentarze


Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.08.2017
15:30

I liga polska

Chojniczanka Chojnice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.08.2017
20:00
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
18.08.2017
20:00
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
19.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
:
GKS Katowice
19.08.2017
17:00
Pogoń Siedlce
:
Wigry Suwałki
19.08.2017
17:00
Górnik Łęczna
:
Stal Mielec
19.08.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Chrobry Głogów
19.08.2017
17:00
GKS Tychy
:
Bytovia Bytów
19.08.2017
19:00
Ruch Chorzów
:
Stomil Olsztyn
19.08.2017
 

II liga polska

MKS Kluczbork
:
Olimpia Elbląg
18.08.2017
19:30
Błękitni Stargard Szczeciński
:
Znicz Pruszków
19.08.2017
15:00
Gryf Wejherowo
:
ŁKS Łódź
19.08.2017
16:00
Legionovia Legionowo
:
Radomiak Radom
19.08.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
:
GKS Jastrzębie
19.08.2017
17:00
Rozwój Katowice
:
Garbarnia Kraków
19.08.2017
17:00
ROW Rybnik
:
Wisła Puławy
19.08.2017
19:00
GKS Bełchatów
:
Siarka Tarnobrzeg
19.08.2017
19:00
Gwardia Koszalin
:
Warta Poznań
19.08.2017
 

III liga (gr. IV)

MKS Trzebinia-Siersza
1:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
15.08.2017
13:00
Unia Tarnów
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
15.08.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Wisła Sandomierz
15.08.2017
17:00
Soła Oświęcim
0:4
Chełmianka Chełm
15.08.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
15.08.2017
17:00
JKS Jarosław
3:0
Avia Świdnik
15.08.2017
17:00
Karpaty K.
0:5
Podhale Nowy Targ
15.08.2017
17:00
Stal Rzeszów
0:0
Resovia Rzeszów
15.08.2017
17:00
Motor Lublin
:
Podlasie Biała Podlaska
16.08.2017
19:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
MKS Trzebinia-Siersza
19.08.2017
11:00
Avia Świdnik
:
Spartakus Daleszyce
19.08.2017
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Soła Oświęcim
19.08.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
19.08.2017
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Karpaty K.
19.08.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
JKS Jarosław
19.08.2017
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
6:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.08.2017
11:00
Wiślanka Grabie
2:1
Iskra Klecza Dolna
15.08.2017
17:00
Beskid Andrychów
3:3
TS Węgrzce
15.08.2017
17:00
Hutnik Kraków
5:2
Michałowianka Michałowice
15.08.2017
17:00
Dalin Myślenice
3:1
Orzeł Ryczów
15.08.2017
17:30
Górnik Wieliczka
1:2
Unia Oświęcim
15.08.2017
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Pcimianka Pcim
15.08.2017
17:30
TS Węgrzce
:
Wiślanka Grabie
19.08.2017
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Hutnik Kraków
19.08.2017
11:00
Iskra Klecza Dolna
:
KS Olkusz
19.08.2017
17:00
Orzeł Ryczów
:
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2017
17:00
Michałowianka Michałowice
:
Górnik Wieliczka
19.08.2017
17:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
19.08.2017
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Olimpia Pisarzowa
3:1
BKS Bochnia
15.08.2017
17:00
Watra Białka Tatrzańska
3:1
Tuchovia Tuchów
15.08.2017
17:00
Barciczanka Barcice
3:0
Lubań Maniowy
15.08.2017
17:00
KS Tymbark
0:3
Poprad Muszyna
15.08.2017
17:00
GKS Drwinia
2:0
MLKS Żabno
15.08.2017
17:00
Limanovia Limanowa
2:1
Sandecja II Nowy Sącz
15.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
:
Wolania Wola Rzędzińska
16.08.2017
18:00
Poprad Muszyna
:
Olimpia Pisarzowa
19.08.2017
11:00
BKS Bochnia
:
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2017
15:30
Tuchovia Tuchów
:
KS Tymbark
19.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
:
Limanovia Limanowa
19.08.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Barciczanka Barcice
19.08.2017
17:00
MLKS Żabno
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
2:3
Bibiczanka Bibice
15.08.2017
17:30
Przebój Wolbrom
1:2
Bolesław Bukowno
15.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
2:5
Grębałowianka Kraków
15.08.2017
17:00
Spójnia Osiek
2:2
Proszowianka Proszowice
15.08.2017
17:00
Sokół Kocmyrzów
0:2
Orzeł Iwanowice
15.08.2017
17:00
Słomniczanka Lex Słomniki
1:0
Piliczanka Pilica
15.08.2017
17:00
Przemsza Klucze
3:1
Prądniczanka Kraków
15.08.2017
17:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Przebój Wolbrom
19.08.2017
 
Bolesław Bukowno
:
Strażak Przybysławice
19.08.2017
 
Grębałowianka Kraków
:
Spójnia Osiek
19.08.2017
 
Proszowianka Proszowice
:
Sokół Kocmyrzów
19.08.2017
 
Orzeł Iwanowice
:
Słomniczanka Lex Słomniki
19.08.2017
 
Piliczanka Pilica
:
Przemsza Klucze
19.08.2017
 
Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka Kraków
19.08.2017
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
2:2
Kmita Zabierzów
15.08.2017
17:00
Wieczysta Kraków
2:2
Błękitni Modlnica
15.08.2017
11:00
Świt Krzeszowice
2:1
Borek Kraków
15.08.2017
17:00
Prokocim Kraków
0:0
Skawinka Skawina
15.08.2017
17:30
Piast Wołowice
3:2
Iskra Radwanowice
15.08.2017
16:00
Kaszowianka Kaszów
4:0
Nadwiślan Kraków
15.08.2017
 
Iskra Radwanowice
:
Nadwiślan Kraków
19.08.2017
11:00
Błękitni Modlnica
:
Świt Krzeszowice
19.08.2017
17:00
Bronowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
19.08.2017
17:00
Wisła Jeziorzany
:
Wieczysta Kraków
19.08.2017
17:00
Kmita Zabierzów
:
Kaszowianka Kaszów
19.08.2017
17:00
Skawinka Skawina
:
Piast Wołowice
19.08.2017
 
Borek Kraków
:
Garbarnia II Kraków
19.08.2017
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Zielonka Gamar Wrząsowice
:
Czarni Staniątki
19.08.2017
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Gościbia Sułkowice
19.08.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Karpaty Siepraw
19.08.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
19.08.2017
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
19.08.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Niwa Nowa Wieś
3:0
Górnik Libiąż
15.08.2017
16:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Halniak Maków Podhalański
19.08.2017
16:00
Brzezina Osiek
:
Naroże
19.08.2017
17:00
Dąb Paszkówka
:
KS Chełmek
19.08.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Niwa Nowa Wieś
19.08.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Tempo Białka
19.08.2017
17:00
Górnik Libiąż
:
Zagórzanka Zagórze
19.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

GLKS Gromnik
4:0
Łukovia Łukowa
15.08.2017
18:00
Zorza Zaczarnie
:
Wisła Szczucin
19.08.2017
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Wietrzychowice
19.08.2017
17:00
KS US Śmigno
:
Olimpia Wojnicz
19.08.2017
17:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LUKS Skrzyszów
19.08.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orkan Raba Wyżna
0:1
Bobowa
15.08.2017
15:00
Orzeł Wojnarowa
2:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
15.08.2017
16:00
Gród Podegrodzie
1:2
Zalesianka
15.08.2017
17:00
Sokół Słopnice
7:1
Kolejarz Stróże
15.08.2017
17:00
AKS Ujanowice
1:3
Huragan Waksmund
15.08.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
4:1
LKS Rupniów
15.08.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:4
Jarmuta
15.08.2017
17:00
Płomień Limanowa
2:4
LKS Szaflary
15.08.2017
18:00
Zalesianka
:
Orzeł Wojnarowa
19.08.2017
17:00
LKS Rupniów
:
Sokół Słopnice
19.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Szreniawa Koszyce
19.08.2017
16:00
Orzeł Bębło
:
MKS Skała 2004
19.08.2017
 
Hutnik II Kraków
:
Czarni 03 Grzegorzowice
19.08.2017
 
Ekler Baranówka
:
Strażak Goszcza
19.08.2017
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Juvenia Prandocin
19.08.2017
 
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
19.08.2017
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Pogoń Wronin
19.08.2017
 

Klasa A (Kraków II)

Wawel Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
19.08.2017
15:30
Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
19.08.2017
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Dragon Szczyglice
19.08.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
:
Liszczanka Liszki
19.08.2017
18:00
Krakus Swoszowice
:
JKS Zelków
19.08.2017
18:00
Dąbski Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
19.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
:
Strażak Rączna
19.08.2017
17:30
Nadwiślan Rusocice
:
Bieżanowianka Kraków
19.08.2017
17:00
Sokół Rybna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.08.2017
17:00
Tęcza Piekary
:
Gajowianka Gaj
19.08.2017
17:00
Tramwaj Kraków
:
Wisła Czernichów
19.08.2017
 
LKS Libertów
:
Lotnik Kryspinów
19.08.2017
17:45

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
19.08.2017
 
Złomex Branice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2017
 
Zieloni Niegowić
:
Piast Łapanów
19.08.2017
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
19.08.2017
 
Wilga Instalbud Golkowice
:
Strażak Kokotów
19.08.2017
 
Wieliczanka Wieliczka
:
UKS Sygneczów
19.08.2017
 
Wiarusy Igołomia
:
LKS Śledziejowice
19.08.2017
 

Klasa A (Myślenice)

Wrzosy Osieczany
7:1
Gościbia II Sułkowice
15.08.2017
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
5:0
Skalnik Trzemeśnia
15.08.2017
18:00
Wróblowianka Wróblowice
1:1
Rokita Kornatka
15.08.2017
18:00
Iskra Głogoczów
3:2
Lubomir Wiśniowa
15.08.2017
17:30
Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Górki Myślenice
15.08.2017
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Topór Tenczyn
16.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
:
Orzeł Nowa Wieś
16.08.2017
18:00
Beskid Tokarnia
:
LKS Rudnik
16.08.2017
18:00
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2017
 
Górki Myślenice
:
Iskra Głogoczów
19.08.2017
 
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Trzebunia
19.08.2017
 
Orzeł Nowa Wieś
:
Wróblowianka Wróblowice
19.08.2017
 
Rokita Kornatka
:
Dziecanovia Dziekanowice
19.08.2017
 
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
19.08.2017
 
Topór Tenczyn
:
Wrzosy Osieczany
19.08.2017
 
Gościbia II Sułkowice
:
Beskid Tokarnia
19.08.2017
 

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
7:4
Hetman Dłużec
15.08.2017
16:00
Promień Przeginia
3:3
Olimpia Łobzów
15.08.2017
16:00
Northstar Miechów
4:6
Pogoń Miechów
15.08.2017
17:00
Unia Jaroszowiec
0:2
Prądnik Sułoszowa
15.08.2017
17:00
Centuria Chechło
1:3
Wielmożanka Wielmoża
15.08.2017
17:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Unia Jaroszowiec
19.08.2017
11:00
Pogoń Miechów
:
Centuria Chechło
19.08.2017
17:00
Pilica Wierbka
:
Legion Bydlin
19.08.2017
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Northstar Miechów
19.08.2017
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
:
Promyk Bolęcin
19.08.2017
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
:
Start Kamień
19.08.2017
17:00
UKS Dulowa
:
Victoria Zalas
19.08.2017
17:00
MKS Alwernia
:
Ciężkowianka Ciężkowice
19.08.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
:
Orzeł Balin
19.08.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Korona Lgota
19.08.2017
12:00

Klasa B (Kraków I)

Polonia Wilczkowice
:
Tytan Polekarcice
19.08.2017
 
Trątnowianka Trątnowice
:
Zawisza Sulechów
19.08.2017
 
Kapitol Racławice
:
Orzeł II Iwanowice
19.08.2017
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Płomień Kościelec
19.08.2017
 
Agricola Klimontów
:
Sparta Skrzeszowice
19.08.2017
 
Novi Narama
:
Maszycanka Maszyce
19.08.2017
 

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
19.08.2017
 
Sokół Chorągwica
:
Błyskawica Wyciąże
19.08.2017
 
Rożnowa
:
Contra Sułków
19.08.2017
 
Iskra Zakrzów
:
Gdovia II Gdów
19.08.2017
 
Gwiazda Brzegi
:
Gryf Wiatowice
19.08.2017
 
Czarnochowice
:
Promień Zakrzowiec
19.08.2017
19:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
19.08.2017
 

Klasa B (Myślenice)

Iskra Brzączowice
3:3
Orzeł II Myślenice
15.08.2017
18:00
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Raba II Dobczyce
15.08.2017
11:00
Grodzisko Raciechowice
0:3
Sęp Droginia
15.08.2017
18:00
Cyrhla Krzczonów
1:0
Staw Polanka
15.08.2017
16:00
Wicher Stróża
2:2
Tempo II Rzeszotary
15.08.2017
18:00
Cisy Harbutowice
:
Karpaty II Siepraw
16.08.2017
18:00
Jawor Jawornik
:
Opatkowianka Opatkowice
16.08.2017
18:00
Dukla Bysina
:
Sokół Borzęta
16.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
:
Cisy Harbutowice
19.08.2017
 
Staw Polanka
:
Wicher Stróża
19.08.2017
 
Sokół Borzęta
:
Cyrhla Krzczonów
19.08.2017
 
Sęp Droginia
:
Dukla Bysina
19.08.2017
 
Raba II Dobczyce
:
Grodzisko Raciechowice
19.08.2017
 
Orzeł II Myślenice
:
Hejnał Krzyszkowice
19.08.2017
 
Opatkowianka Opatkowice
:
Iskra Brzączowice
19.08.2017
 
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
19.08.2017
 

Klasa B (Olkusz II)

Zryw Przesławice
:
Dłubnia Trzyciąż
19.08.2017
 
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
19.08.2017
 
Nidzica Słaboszów
:
Victoria Smroków
19.08.2017
 
Strumyk Zarzecze
:
Czapla Czaple Male
19.08.2017
 
Orzeł K.
:
Sokół Gołaczewy
19.08.2017
 

Klasa C (Kraków III)

Topór Aleksandrowice
:
Piast II Wołowice
19.08.2017
17:30

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
19.08.2017
 
Start II Brzezie
:
Ledniczanka
19.08.2017
 
Tęcza Słomiróg
:
Górnik II Wieliczka
19.08.2017
 
Wieliczanka II Wieliczka
:
Czarnochowice II
19.08.2017
 
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Czarni II Staniątki
19.08.2017
 
Wiarusy II
:
Contra II
19.08.2017
 

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
19.08.2017
11:00
SMS Łódź
:
Resovia Rzeszów
19.08.2017
12:00
Korona Kielce
:
Motor Lublin
19.08.2017
12:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
19.08.2017
12:00
Stal Rzeszów
:
ŁKS Łódź
19.08.2017
 
Legia Warszawa
:
Jagiellonia
19.08.2017
 

Małopolska Liga Juniorów

AS Progres II
:
BKS Bochnia
19.08.2017
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
SMS Kraków
19.08.2017
10:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Zakliczyn
19.08.2017
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dalin Myślenice
19.08.2017
10:00
Profi Zielonki
:
Dunajec Nowy Sącz
19.08.2017
10:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
:
Karol Wadowice
19.08.2017
 
AS Progres Kraków
:
Limanovia Limanowa
19.08.2017
10:00
Hutnik Kraków
:
AS Progres II
19.08.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
19.08.2017
10:00
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2017
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Ostrowsko
19.08.2017
12:00
Soła Oświęcim
:
Garbarnia Kraków
19.08.2017
10:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
3:0
Gościbia Sułkowice
16.08.2017
17:00
UKS Sygneczów
:
Beskid Tokarnia
19.08.2017
11:00

Ekstraliga Kobiet

Mitech Żywiec
0:7
Medyk Konin
15.08.2017
11:00
Czwórka Radom
:
AZS Wrocław
18.08.2017
18:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS UJ Kraków
19.08.2017
11:00
Olimpia Szczecin
:
Górnik Łęczna
19.08.2017
11:00
Unifreeze Górzno
:
AZS PWSZ Wałbrzych
19.08.2017
13:00
Czarni Sosnowiec
:
SMS Łódź
19.08.2017
15:00