facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Juniorzy Górnika Wieliczka rozpoczynają przygotowania, pojadą do Hiszpanii! (foto)

Juniorzy Górnika Wieliczka rozpoczynają przygotowania, pojadą do Hiszpanii! (foto)

Ledwo sezon 2016/2017 został zakończony, a już wielkimi krokami zbliża się kolejna runda i kolejne wyzwania. Drużyna juniorów Górnika Wieliczka prowadzona przez trenera Piotra Pasternaka przygotowania rozpocznie 7 lipca. - Przez dwa tygodnie będziemy trenować w Wielicze. Będą to testy, treningi wprowadzające oraz zajęcia skoncentrowane na wytrzymałości i motoryce. 23 lipca wyjeżdżamy na obóz przygotowawczy do Hiszpanii, gdzie dojdą akcenty czysto piłkarskie, technika, taktyka, gry - mówi Piotr Pasternak.  

 
Górnicy na Półwyspie Iberyjskim będą przebywać na wybrzeżu. - Świetna lokalizacja na wybrzeżu Costa Brava w otoczeniu  pięknych gór da napewno spore możliwości. W skład  kompleksu FC Girona wchodzi 14 boisk naturalnych najwyższej jakości. To wyjątkowy obiekt sportowy, trenują tutaj drużyny z całej Europy. Unikatowość miejsca i doskonałe warunki środowiska naturalnego, sprawiają że jest to idealne miejsce do grania w piłkę. Zagramy sparingi z lokalnymi drużynami z okolic Barcelony. Oprócz treningów zwiedzimy Katalonię i poznamy jej liczne atrakcje. Będzie czas na integrację i regenerację. Liczymy, że miejsce, baza, rywale dadzą nam możliwość optymalnego przygotowania do rywalizacji w Polsce. Drużyna ma potencjał, a ludzie którzy ją tworzą są ambitni i stanowią kolektyw. W połączeniu z dobrą organizacją klubu i pomocą władz to musi przynieść sukces sportowy. Każdego dnia chcemy podnosić jakość i robić krok w przód w przygodzie piłkarskiej - powiedział trener juniorów Górnika Wieliczka. 
 
Piotr Pasternak od wielu lat jest związany ze szkoleniem młodzieży w Małopolsce. Posiada uprawnienia trenerskie UEFA A. Ma za sobą pracę w Błękitnych Modlnica, a także AS Progres i Cracovii. Ponadto odbył staże trenerskie w Wiśle Kraków, Cracovii i FC Barcelona. Od pięciu lat z sukcesami prowadzi młodzież w Górniku Wieliczka. Z drużyną związana jest również grupa osób wspomagających trening piłkarski. Trenerzy przygotowania motorycznego Maciej Giza i Jerzy Lipczyński, trener bramkarzy Marek Rutkiewicz, masażysta Marcin Marek. Wszystkie mecze są nagrywane i poddawane analizie InStat. Pozwala to ocenić indywidualne i zespołowe waloey i mankamenty drużyny. 
 
Szczegóły pracy można śledzić ma stronie internetowej klubu (www.gornikwieliczka.pl), stronie trenerskiej (www.PasterCoach.pl) oraz na fanpage'ach na Facebooku.
 
Wszystkich zawodników zainteresowanych podjęciem rywalizacji i podniesieniem poziomu sportowego w barwach Górnika Wieliczka zapraszamy do kontaktu oraz na treningi.

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2017-07-04 21:06:38


Zobacz też: I liga juniorów (Kraków)

Górnik Wieliczka  Piotr Pasternak 

Komentarze