facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Marek Bojko w Orle Iwanowice

Marek Bojko w Orle Iwanowice

Trener Marek Bojko opuszcza Hutnika i zajmie się drużyną seniorów Orła Iwanowice

 

 

Z dniem 1 lipca 2017 nowym trenerem Orła Iwanowice został Marek Bojko.
Zastępuje na tym miejscu wieloletniego zawodnika Orła i trenera w rundzie wiosennej  Pawła Byrskiego, któremu dziękujemy za wieloletni wkład w rozwój Naszej drużyny i życzymy powodzenia oraz sukcesów w dalszej pracy szkoleniowej.
 
Marek Bojko posiada uprawnienia trenera UEFA A. W swojej karierze piłkarskiej był zawodnikiem Wisły Kraków, Prokocimia Kraków, Wawelu Kraków, Zieleńczanki Zielonki, Pogoni Miechów, Górala Żywiec i Proszowianki Proszowice. 
Trenował zespoły juniorskie Skalanki Skała, Bieżanowianki Kraków i Węgrzcanki Węgrzce Wielkie oraz seniorskie Tempa Rzeszotary i Zieleńczanki Zielonki.
W latach 2012 – 2014 pracował z trampkarzami i juniorami Wieczystej Kraków, z którymi osiągał spore sukcesy zarówno w rozgrywkach ligowych jak i turniejowych. 
Od roku 2014 był szkoleniowcem zarówno juniorów młodszych jak i starszych Hutnika, prowadził juniorów Hutnika w Centralnej Lidze Juniorów. 
W ostatnim czasie zdobył Mistrzostwo Halowe Krakowa i wygrał mocno obsadzony turniej w Cieszynie, a w niemieckim Magdeburgu zdobył 2 miejsce.
Po trzech latach spędzonych w Hutniku obejmuje posadę trenera Orła Iwanowice i będzie prowadził zarówno pierwszą jak i drugą drużynę.

Źródło: wojciech tracz, orzeł iwanowice

Dodano: 2017-07-02 12:57:59


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice  Marek Bojko 

Komentarze