facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Mateusz Miś w nowym klubie

Mateusz Miś w nowym klubie

W dniu dzisiejszym zakończyły się umowy o pracę Mateusza Misia ze Słomniczanką i Progresem Kraków. Z tą pierwszą drużyną, Miś wywalczył awans do Klasy Okręgowej, z drugą zakończył rozgrywki na czwartym miejscu w Centralnej Lidze Juniorów. Dziś już wiadomo, że w dniu 10 lipca podpisze umowę z IV-ligową Michałowianką Michałowice. Drużynę tą Miś przejmie po Mateuszu Stańcu, który jesienią pracować będzie w GKS Drwinia, a wcześniej prowadził ekipę Hutnika Kraków. 

Miś to szkoleniowiec, który ma w swoim CV wiele awansów z zespołami które prowadził. Ostatnio wygrał A klasę z silną kadrowo Słomniczanką, wcześniej wprowadził m.in Proszowiankę do czwartej ligi, a z Lotnikiem Kryspinów wywalczył dwa awanse. Pracował też m.in w Pcimiance, MKS Trzebinia, Pogoni Skotniki czy Kmicie Zabierzów. 

Według nieoficjalnych, ale dobrze poinformowanych źródeł wiemy także, że do gry w Michałowiance przymierzany jest Piotr Madejski z Sosnowianki Stanisław Dolny (wcześniej m.in Puszcza, Hutnik, Arka Gdynia, Górnik Zabrze).

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-06-30 23:07:03


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Michałowianka  zmiana trenera 

Komentarze


Ekstraklasa

Górnik Zabrze
3:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.02.2018
18:00

Futsal Ekstraklasa

Słoneczny Stok Białystok
5:5
Clearex Chorzów
19.02.2018
20:00