facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zostań uczniem SMS Kraków

Zostań uczniem SMS Kraków

Dla osób, którym nie udało się wziąć udziału w testach w pierwszym terminie, organizujemy termin dodatkowy w dniu 22 czerwca (testy odbędą się o godz. 10.00).

 

Postępowanie kwalifikacyjne do Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. J.Kałuży i H.Reymana, obejmuje część sportową oraz dydaktyczną.

 

Część sportowa dotyczy oceny umiejętności piłkarskich i ma charakter testów. Opis testów w zakładce [REKRUTACJA] na stronie szkoły.

 

Na część dydaktyczną składają się wyniki sprawdzianu i oceny na świadectwie oraz osiągnięcia edukacyjno sportowe.

 

Wyniki testu układa się w ranking kandydatów na podstawie, którego określa się przydatność egzaminowanych pod kątem dalszego szkolenia sportowego.

 

Uczniami szkoły są zawodnicy różnych drużyn, którzy grają na co dzień w macierzystych klubach. W szkole podnoszą swoje indywidualne umiejętności piłkarskie i jednocześnie uczą się.

 

Dla uczniów, którzy pochodzą z odległych terenów Polski i dystans uniemożliwia im grę w macierzystych klubach, szkoła stwarza możliwość gry w klubie MKS SMS [więcej informacji dotyczących klubu dostępnych jest na stronie internetowej szkoły w zakładce MKS SMS]

 

www.sms.krakow.pl

 

 

Źródło: sms.krakow.pl

Dodano: 2017-06-06 16:18:56


SMS 

Komentarze


Ekstraklasa

Górnik Zabrze
3:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.02.2018
18:00

Futsal Ekstraklasa

Słoneczny Stok Białystok
5:5
Clearex Chorzów
19.02.2018
20:00