facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

HSM zaprasza na kolejną serię badań sportowych!

HSM zaprasza na kolejną serię badań sportowych!

Kończy Ci się ważność karty zdrowia zawodnika? Uprawiasz aktywnie sport i chcesz sprawdzić swój stan zdrowia oraz wydolność? 
 
Sztab medyczny HSM zaprasza na kolejną serię badań sportowych w najbliższą sobotę 3 czerwca. 
 
W skład  badań wchodzi:

- konsultacja lekarza sportowego
- konsultacja kardiologa z próbą wysiłkową/EKG spoczynkowym
- konsultacja laryngologa
- konsultacja okulisty z badaniem dna oka
- badania laboratoryjne - morfologia, glukoza, OB, mocz ogólny
- przegląd stomatologiczny
 
Komplet badań przeprowadzany przez zespół lekarzy HSM w trakcie jednej wizyty (około 1,5 godziny). Ilość miejsc ograniczona.
 
Badania odbywają się w Centrum Medycznym przy ul. Walerego Sławka 3a w Krakowie.

Szczegóły i zapisy pod numerem telefonu 792 660 985.
 
Link do wydarzenia na facebooku:
 
 
Zapraszamy na stronę www.hsm.com.pl 
 

 

 

Źródło: hsm.com.pl

Dodano: 2017-05-29 16:10:03


HSM 

Komentarze


I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
2:3
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
2:2
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

KS Tymbark
:
Limanovia Limanowa
25.11.2017
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
:
Zielonka Gamar Wrząsowice
25.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków II)

Bratniak Kraków
:
Liszczanka Liszki
25.11.2017
11:00
Dragon Szczyglice
:
Krakus Swoszowice
25.11.2017
13:30

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
:
Wisła Czernichów
25.11.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
23.11.2017
20:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Trzebunia
25.11.2017
12:00
Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
25.11.2017
12:00

Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
25.11.2017
12:00
Staw Polanka
:
Hejnał Krzyszkowice
25.11.2017
12:00

Klasa C (Kraków III)

Lotnik II Kryspinów
:
Topór Aleksandrowice
25.11.2017
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
25.11.2017
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
25.11.2017
10:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00
Contra Sułków
:
UKS Sygneczów
25.11.2017
13:00
Beskid Tokarnia
:
Orzeł Myślenice
25.11.2017
13:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.11.2017
13:00

Futsal Ekstraklasa

Piast Gliwice
1:1
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
14:4
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
AZS UŚ Katowice
25.11.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
Słoneczny Stok Białystok
25.11.2017
 
Clearex Chorzów
:
Pogoń 04 Szczecin
25.11.2017
 
AZS UG Gdańsk
:
FC Toruń
25.11.2017
 
Piast Gliwice
:
Red Dragons Pniewy
25.11.2017
 
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
25.11.2017
 

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 

Futsal Ekstraliga Kobiet

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
ROW Rybnik
25.11.2017
14:00
AZS UŚ Katowice
:
ISD-AJD Częstochowa
25.11.2017
 
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
25.11.2017
 

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Prądniczanka Kraków
:
AZS UP Kraków
25.11.2017
 
Jedynka Krzeszowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
25.11.2017
 

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
25.11.2017
08:50
Hutnik Kraków
:
Krakus Nowa Huta
25.11.2017
08:00
Tramwaj Kraków
:
SMS Kraków
25.11.2017
09:40
Puszcza Niepołomice
:
Dalin Myślenice
25.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

Prokocim Kraków
:
Wisła Kraków
25.11.2017
11:20
Hutnik Kraków
:
Krakus
25.11.2017
12:10
Jadwiga Kraków
:
AP 21 Kraków
25.11.2017
13:00
Borek Kraków
:
Garbarnia Kraków
25.11.2017
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00