facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal Liga Typera - 1/2 finału, wyniki

Futmal Liga Typera - 1/2 finału, wyniki

Finał Futmal Ligi Typera coraz bliżej! Wygląda na to, że na poziomie półfinałów, w Futmal Lidze Typera ważną rolę odegra rola gospodarza. Rozstawiony Michał Bartyzel rozgromił 4:0 Marcina Nowaka i wydaje się że tylko cud może jeszcze odmienić losy tego dwumeczu. Niewiele w wyjazdoym pojedynku z Przemkiem Witkowskim zdziałała Grażyna Renia Nowak ale jej porażka 1:3 nie przekreśla jeszcze jej szans na awans do ścisłego finału.

Półfinały Futmal Ligi Typera:
Przemek Witkowski - Grażyna Renia Nowak 3:1
Michał Bartyzel - Marcin Nowak 4:0

Rewanże startują już 31 maja.

 

 

   FUTMAL LIGA TYPERA - wiosna 2017 

MECZE DO TYPOWANIA:

1. Nieciecza - Jagiellonia (E) 1:2
2. Śląsk - Cracovia (E) 2:0
3. KSZO - Garbarnia (3L) 2:0
4. Orlęta - Soła (3L) 1:1
5. Michałowianka - Cracovia II (4L) 1:4
6. Iskra - Wiślanka (4L) 1:5
7. Proszowianka - Sosnowianka (4L) 1:1
8. Orkan - Tarnovia (4L) 2:1
9. Poprad R. - Barciczanka (4L) 0:0
10. Lubań - Watra (4L) 0:5
11. Spójnia - Leśnik (KO1) 1:1
12. Olkusz - Grębałowianka (KO1) 0:2
13. Błękitni - Prądniczanka (KO1) 3:2
14. Borek - Nadwiślan (KO2) 3:0
15. Garbarnia II - Bronowianka (KO2) 5:2
16. Podgórze - Wisła (KO2) 1:2
17. Kaszowianka - Prokocim (KO2) 0:1
18. Górnik - Czarni (KO3) 0:0
19. Rudnik - Gdovia (KO3) 0:7
20. Chełmek - Jawiszowice (KO Wad) 2:2
21. Okocimski - Rylovia (KO Tar1) 0:0
22. Szaflary - Olimpia P. (KO Sącz) 1:0
23. Lot - Wieczysta (A2) 3:2
24. Radziszowianka - Strażak (A3) 2:2
25. Cracovia - Progres (CLJ) 0:1
26. Unia T. - Nieciecza (MLJ) 0:1
27. AP 21 - Cracovia (MakroLJM) 1:2
28. Krakus - AP 21 Kraków (MLT) 0:3
29. Solne Miasto - Euromaster (FE) 3:5
30. AZS UJ Kraków - AZS Biała Podlaska (EK) 2:1

LEGENDA:
typ niezgodny z regulaminem ; mecz przełożony ; typ trafiony ; typ nietrafiony
FLT (1/2 FINAŁU)    
PRZEMEK WITKOWSKI
1. Nieciecza - Jagiellonia (E) 2
2. Iskra - Wiślanka (4L) 2
3. Proszowianka - Sosnowianka (4L) 2
4. Olkusz - Grębałowianka (KO1) 1
5. AZS UJ Kraków - AZS Biała Podlaska (EK) 1
6. Radziszowianka - Strażak (A3) 1

7. AP 21 - Cracovia (MakroLJM) 2
8. Lot - Wieczysta (A2) 2
9. Górnik - Czarni (KO3) 1
10. Garbarnia II - Bronowianka (KO2) 2

25 maja o 12:52
vs  GRAŻYNA RENIA NOWAK
1 Okocimski - Rylovia (KO Tar1) 1
2 Spójnia - Leśnik (KO1) 1
3 Unia T. - Nieciecza (MLJ) 1
4 Michałowianka - Cracovia II (4L) 2
5 Kaszowianka - Prokocim (KO2) 1
6 Solne Miasto - Euromaster (FE) 1

7 Podgórze - Wisła (KO2) 1
8 Błękitni - Prądniczanka (KO1) 2
9 Poprad R. - Barciczanka (4L) 2
10 Lubań - Watra (4L) 1

25 maja o 21:19

3:1 

MICHAŁ BARTYZEL**
1.Nieciecza - Jagielonia 2
2.Śląsk - Cracovia X1
3.Radziszowianka - Strażak 1
4.Michalowianka - Cracovia II 2
5.Garbarnia II- Bronowianka 1
6.Lot - Wieczysta 2

7.Olkusz - Grebalowianka 1
8.Okocimski - Rylovia 1
9.Kaszowianka - Prokocim 1
10.Krakus - Ap21 Kraków 2

25 maja o 12:35
vs  MARCIN NOWAK
1.Spójnia - Leśnik (KO1) 1
2.Podgórze - Wisła (KO2) 1
3.Górnik - Czarni (KO3) 1
4.Unia T. - Nieciecza (MLJ) 1
5.Chełmek - Jawiszowice (KO Wad) 1
6.Poprad R. - Barciczanka (4L) 2

7.Rudnik - Gdovia (KO3) 2
8.Szaflary - Olimpia P. (KO Sącz) 1
9.AZS UJ Kraków - AZS Biała Podlaska (EK) 1
10.Solne Miasto - Euromaster (FE) 1

25 maja o 21:10
4:0 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-05-29 12:25:56


Zobacz też: Futmal Liga Typera (A)

Futmal Liga Typera 

Komentarze


I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
2:3
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
2:2
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

KS Tymbark
:
Limanovia Limanowa
25.11.2017
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
:
Zielonka Gamar Wrząsowice
25.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków II)

Bratniak Kraków
:
Liszczanka Liszki
25.11.2017
11:00
Dragon Szczyglice
:
Krakus Swoszowice
25.11.2017
13:30

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
:
Wisła Czernichów
25.11.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
23.11.2017
20:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Trzebunia
25.11.2017
12:00
Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
25.11.2017
12:00

Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
25.11.2017
12:00
Staw Polanka
:
Hejnał Krzyszkowice
25.11.2017
12:00

Klasa C (Kraków III)

Lotnik II Kryspinów
:
Topór Aleksandrowice
25.11.2017
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
25.11.2017
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
25.11.2017
10:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00
Contra Sułków
:
UKS Sygneczów
25.11.2017
13:00
Beskid Tokarnia
:
Orzeł Myślenice
25.11.2017
13:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.11.2017
13:00

Futsal Ekstraklasa

Piast Gliwice
1:1
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
14:4
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
AZS UŚ Katowice
25.11.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
Słoneczny Stok Białystok
25.11.2017
 
Clearex Chorzów
:
Pogoń 04 Szczecin
25.11.2017
 
AZS UG Gdańsk
:
FC Toruń
25.11.2017
 
Piast Gliwice
:
Red Dragons Pniewy
25.11.2017
 
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
25.11.2017
 

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 

Futsal Ekstraliga Kobiet

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
ROW Rybnik
25.11.2017
14:00
AZS UŚ Katowice
:
ISD-AJD Częstochowa
25.11.2017
 
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
25.11.2017
 

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Prądniczanka Kraków
:
AZS UP Kraków
25.11.2017
 
Jedynka Krzeszowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
25.11.2017
 

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
25.11.2017
08:50
Hutnik Kraków
:
Krakus Nowa Huta
25.11.2017
08:00
Tramwaj Kraków
:
SMS Kraków
25.11.2017
09:40
Puszcza Niepołomice
:
Dalin Myślenice
25.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

Prokocim Kraków
:
Wisła Kraków
25.11.2017
11:20
Hutnik Kraków
:
Krakus
25.11.2017
12:10
Jadwiga Kraków
:
AP 21 Kraków
25.11.2017
13:00
Borek Kraków
:
Garbarnia Kraków
25.11.2017
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00