facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal Liga Typera - 1/2 finału, wyniki

Futmal Liga Typera - 1/2 finału, wyniki

Finał Futmal Ligi Typera coraz bliżej! Wygląda na to, że na poziomie półfinałów, w Futmal Lidze Typera ważną rolę odegra rola gospodarza. Rozstawiony Michał Bartyzel rozgromił 4:0 Marcina Nowaka i wydaje się że tylko cud może jeszcze odmienić losy tego dwumeczu. Niewiele w wyjazdoym pojedynku z Przemkiem Witkowskim zdziałała Grażyna Renia Nowak ale jej porażka 1:3 nie przekreśla jeszcze jej szans na awans do ścisłego finału.

Półfinały Futmal Ligi Typera:
Przemek Witkowski - Grażyna Renia Nowak 3:1
Michał Bartyzel - Marcin Nowak 4:0

Rewanże startują już 31 maja.

 

 

   FUTMAL LIGA TYPERA - wiosna 2017 

MECZE DO TYPOWANIA:

1. Nieciecza - Jagiellonia (E) 1:2
2. Śląsk - Cracovia (E) 2:0
3. KSZO - Garbarnia (3L) 2:0
4. Orlęta - Soła (3L) 1:1
5. Michałowianka - Cracovia II (4L) 1:4
6. Iskra - Wiślanka (4L) 1:5
7. Proszowianka - Sosnowianka (4L) 1:1
8. Orkan - Tarnovia (4L) 2:1
9. Poprad R. - Barciczanka (4L) 0:0
10. Lubań - Watra (4L) 0:5
11. Spójnia - Leśnik (KO1) 1:1
12. Olkusz - Grębałowianka (KO1) 0:2
13. Błękitni - Prądniczanka (KO1) 3:2
14. Borek - Nadwiślan (KO2) 3:0
15. Garbarnia II - Bronowianka (KO2) 5:2
16. Podgórze - Wisła (KO2) 1:2
17. Kaszowianka - Prokocim (KO2) 0:1
18. Górnik - Czarni (KO3) 0:0
19. Rudnik - Gdovia (KO3) 0:7
20. Chełmek - Jawiszowice (KO Wad) 2:2
21. Okocimski - Rylovia (KO Tar1) 0:0
22. Szaflary - Olimpia P. (KO Sącz) 1:0
23. Lot - Wieczysta (A2) 3:2
24. Radziszowianka - Strażak (A3) 2:2
25. Cracovia - Progres (CLJ) 0:1
26. Unia T. - Nieciecza (MLJ) 0:1
27. AP 21 - Cracovia (MakroLJM) 1:2
28. Krakus - AP 21 Kraków (MLT) 0:3
29. Solne Miasto - Euromaster (FE) 3:5
30. AZS UJ Kraków - AZS Biała Podlaska (EK) 2:1

LEGENDA:
typ niezgodny z regulaminem ; mecz przełożony ; typ trafiony ; typ nietrafiony
FLT (1/2 FINAŁU)    
PRZEMEK WITKOWSKI
1. Nieciecza - Jagiellonia (E) 2
2. Iskra - Wiślanka (4L) 2
3. Proszowianka - Sosnowianka (4L) 2
4. Olkusz - Grębałowianka (KO1) 1
5. AZS UJ Kraków - AZS Biała Podlaska (EK) 1
6. Radziszowianka - Strażak (A3) 1

7. AP 21 - Cracovia (MakroLJM) 2
8. Lot - Wieczysta (A2) 2
9. Górnik - Czarni (KO3) 1
10. Garbarnia II - Bronowianka (KO2) 2

25 maja o 12:52
vs  GRAŻYNA RENIA NOWAK
1 Okocimski - Rylovia (KO Tar1) 1
2 Spójnia - Leśnik (KO1) 1
3 Unia T. - Nieciecza (MLJ) 1
4 Michałowianka - Cracovia II (4L) 2
5 Kaszowianka - Prokocim (KO2) 1
6 Solne Miasto - Euromaster (FE) 1

7 Podgórze - Wisła (KO2) 1
8 Błękitni - Prądniczanka (KO1) 2
9 Poprad R. - Barciczanka (4L) 2
10 Lubań - Watra (4L) 1

25 maja o 21:19

3:1 

MICHAŁ BARTYZEL**
1.Nieciecza - Jagielonia 2
2.Śląsk - Cracovia X1
3.Radziszowianka - Strażak 1
4.Michalowianka - Cracovia II 2
5.Garbarnia II- Bronowianka 1
6.Lot - Wieczysta 2

7.Olkusz - Grebalowianka 1
8.Okocimski - Rylovia 1
9.Kaszowianka - Prokocim 1
10.Krakus - Ap21 Kraków 2

25 maja o 12:35
vs  MARCIN NOWAK
1.Spójnia - Leśnik (KO1) 1
2.Podgórze - Wisła (KO2) 1
3.Górnik - Czarni (KO3) 1
4.Unia T. - Nieciecza (MLJ) 1
5.Chełmek - Jawiszowice (KO Wad) 1
6.Poprad R. - Barciczanka (4L) 2

7.Rudnik - Gdovia (KO3) 2
8.Szaflary - Olimpia P. (KO Sącz) 1
9.AZS UJ Kraków - AZS Biała Podlaska (EK) 1
10.Solne Miasto - Euromaster (FE) 1

25 maja o 21:10
4:0 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-05-29 12:25:56


Zobacz też: Futmal Liga Typera (A)

Futmal Liga Typera 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
0:4
Zagłębie Lubin
14.12.2018
20:30
Wisła Płock
1:2
Wisła Kraków
14.12.2018
18:00
Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
15.12.2018
15:30
Legia Warszawa
2:0
Piast Gliwice
15.12.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Arka Gdynia
15.12.2018
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Korona Kielce
16.12.2018
15:30
Zagłębie Sosnowiec
0:6
Lech Poznań
16.12.2018
18:00
Miedź Legnica
:
Lechia Gdańsk
17.12.2018
18:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

AZS UJ Kraków
3:0
ROW Rybnik
16.12.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
:
ISD-AJD Częstochowa
18.12.2018
18:30

I liga futsalu kobiet (południe)

Unia Opole
1:3
AZS UŚ Katowice
16.12.2018
18:00
Gwiazda Prószków
5:3
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2018
17:00

I liga futsalu (południe)

GST Gliwice
4:0
Odra Futsal Opole
16.12.2018
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
3:5
Opatkowianka Opatkowice
14.12.2018
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
14.12.2018
19:30
przełożony
Wanda Kraków
3:17
Wisła Kraków
14.12.2018
20:30
Wieczysta Kraków
6:13
Cracovia Kraków
14.12.2018
20:30
Clepardia Kraków
8:7
Garbarnia Kraków
14.12.2018
21:30
Dąbski
7:15
Hutnik Kraków
14.12.2018
21:30